Головна  →  СПОРТ  →  СКЛАД ЗБІРНИХ КОМАНД МІСТА КИЄВА  →  НЕОЛІМПІЙСЬКІ  →  Автомобільний спорт

з/п

Прізвище , ім`я спортсмена

Рік

народ.

Роз-

ряд

Спортивна

школа

 Вид програми

Результат

за 2020 рік

Прізвище, ініціали

тренера

Чоловіки 

  1.  

Єфанов Максим

1998

кмс

ДЮСШ «Автомобіліст»

Клас картів «КЗ-2»

ЧУ -4

Жирихін С.Є.

2.

Іванченко Владислав

2001

мс

СК «Кононець-моторспорт»

Клас карт “КЗ-2 ”

ЧУ -2

Кононець О.Г.

3.

Коретний Ростислав

1980

кмс

СК «Кононець-моторспорт»

Клас картів Безкоробка», «Ротакс Макс майстер»

ЧУ - 3

Кононець О.Г.

4.

Красько Георгій

2002

кмс

ДЮСШ «Автомобіліст»

Клас карт «Ротакс Макс юніор»

ЧУ -1

Більченко А.А.

5.

Лазарєв Данило

2001

кмс

ДЮСШ «Автомобіліст»

клас картів «Ротакс-Макс-юніор»

ЧУ -2

Крамар В.В.

6.

Партишев Олександр

2004

мс

ДЮСШ «Автомобіліст»

Клас картів «ОК»

ЧУ-1

Крамар В.В.

7.

Скаля Єгор

2001

кмс

ДЮСШ «Автомобіліст»

Клас карт “К3-2”, «Ротакс Макс сен.»

ЧУ -3

Крамар В.В.

 Юніори

8.

Кобилянський Артем

2006

кмс

ДЮСШ «Автомобіліст»

Клас картів «Безкоробка-юніор»

ЧУ - 2

Крамар Є.В.

9.

Костина Ростислав

2003

кмс

СК «Макс-рейсінг»

Клас картів «Вертекс рок»

ЧУ -1

Костира М.Д.

10.

Кукурузов Даніїл

2006

кмс

ДЮСШ «Автомобіліст»

Клас картів «Безкоробка-юніор»,«Ротакс Максюніо»

ЧУ - 1

Крамар Є.В.

11.

Муравцев Данило

2007

кмс

ДЮСШ «Автомобіліст»

Клас картів «ОК-ю»

ЧУ-2

Крамар В.В.

Юнаки

12.

Ануфрієв Іван

2010

ІІ

Борщ-рейсінг

Клас картів «60-min»

ЧУ-4

Борщ Г.С.

13.

Ботте Микита

2009

ІІ

СК «Борщ-рейсінг»

Клас картів «60-min»

ЧУ-1

Борщ Г.С.

14.

Волошин Тимур

2010

ІІ

СК «Кононець-моторспорт»

Клас картів «РМ-міні»

ЧУ-1

Кононець О.Г.

15.

Крутоголов Лев

2009

ІІ

СК «Борщ-рейсінг»

Клас картів «mini international»»

ЧУ-1

Борщ Г.С.

16.

Легонький Олександр

2009

ІІ

СК «Борщ-рейсінг»

Клас картів «60-min»

ЧУ-2

Борщ Г.С.

17.

Михайлов Олександр

2007

І

ДЮСШ «Автомобіліст»

Клас картів «Вортекс рок міні», «Ротакс Макс міні»

ЧУ-3

Крамар В.В.

18.

Осадчий-Сусловський Всеволод

2010

ІІ

СК «Борщ-рейсінг»

Клас картів «60-min»

ЧУ-3

Борщ Г.С.

19.

Степанов Назар

2007

І

ДЮСШ «Автомобіліст»

Клас картів «60- baby»

ЧУ -3

Жирихін С.Є.

20.

Томаєв Алан

2010

ІІ

 

 

 

 

 Юніорки

21.

Постановська Вікторія

2003

І

ДЮСШ «Автомобіліст»

Клас карт  «Ротакс-Макс-юніор»

ЧУ - 1

Крамар Є.В.

Дівчата 

22.

Скуз Злата

2010

ІІ

КК «Мастер-карт»

Клас картів «60- baby»

ЧУ -3

Скуз О.В.

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00