Головна  →  СПОРТ  →  СКЛАД ЗБІРНИХ КОМАНД МІСТА КИЄВА  →  НЕОЛІМПІЙСЬКІ  →  Автомодельний спорт

з/п

Прізвище , ім`я спортсмена

Рік

народ.

Роз-

ряд

ФСТ,

відомст

Спортивна

школа

 Вид програми

Результат

за 2020 рік

Прізвище, ініціали

тренера

 Чоловіки 

  1.  

Береш Мар’ян

1987

кмс

 

КЮТ ЦХТТ «Печерськ»

Радіокеровані моделі

ЧУ-1

Качур В.В.

2.

Біктіміров Андрій

1992

мс

 

КПДЮ

Трасові моделі

ЧУ-3

Плюта В.П.

3.

Гурнак Денис

2001

кмс

 

КЮТ ЦХТТ «Печерськ»

радіокеровані моделі

ЧУ-2

Качур В.В.

4.

Качур Антон

2000

кмс

 

КЮТ ЦХТТ «Печерськ»

радіокеровані моделі

ЧУ-5

Качур В.В.

5.

Качур Віктор

1961

мсмк

 

КПДЮ

радіокеровані моделі танків

ЧУ-5

Качур В.В.

6.

Костенко Віталій

1992

мс

 

КЮТ ЦХТТ «Печерськ»

радіокеровані моделі

ЧУ-2

Качур В.В.

7.

Кот Дмитро

1987

мс

 

КЮТ ЦХТТ «Печерськ»

радіокеровані моделі

ЧУ-1

Качур В.В.

8.

Кулько Андрій

1999

кмс

 

КЮТ ЦХТТ «Печерськ»

радіокеровані моделі

ЧУ-3

Качур В.В.

9.

Куропій Ігор

1977

мс

 

Гімназія «Логос»

Трасові моделі

ЧУ-1

Плюта В.П.

10.

Литвиненко Віктор

1992

мс

 

КЮТ ЦХТТ «Печерськ»

радіокеровані моделі

ЧУ-1

Костенко В.І.

11.

Лляний Іван

2001

мс

 

КЮТ ЦХТТ «Печерськ»

радіокеровані моделі

ЧУ-1

Костенко В.І.

12.

Мисливець Денис

2001

мс

 

КПДЮ

Трасові моделі

ЧУ-3

Плюта В.П.

13.

Нікітенков Вадим

1999

кмс

 

КЮТ ЦХТТ «Печерськ»

радіокеровані моделі

ЧУ-4

Качур В.В.

14.

Норкін Іван

1990

мс

 

КЮТ ЦХТТ «Печерськ»

радіокеровані моделі

ЧУ-1

Качур В.В.

15.

Олексієнко Михайло

2001

мс

 

КЮТ ЦХТТ «Печерськ»

радіокеровані моделі

ЧУ-2

Качур В.В.

16.

Плюта Валерій

1971

мс

 

КПДЮ

Трасові моделі

ЧУ-2

Лисиця Л.Г.

17.

Савченко Радій

1964

кмс

 

КЮТ ЦХТТ «Печерськ»

радіокеровані моделі танків

ЧУ-2

Качур В.В.

18.

Федоренко Володимир

1986

мс

 

КЮТ ЦХТТ «Печерськ»

радіокеровані моделі

ЧУ-1

Качур В.В.

19.

Чуб Дмитро

1985

мсмк

 

КЮТ ЦХТТ «Печерськ»

радіокеровані моделі

ЧУ-2

Качур В.В.

 Юніори

20.

Голубок Олексій

2006

мс

 

КПДЮ

Трасові моделі

ЧУ-2

Голубак А.О.

21.

Добіаш Олександр

2003

мс

 

КПДЮ

Трасові моделі

ЧУ-1

Плюта В.П.

22.

Крайнюков Артем

2005

І

 

КПДЮ

радіокеровані моделі

ЧУ-4

Качур В.В.

23.

Лесик Андрій

2002

кмс

 

КПДЮ

Трасові моделі

ЧУ-1

Лисиця Л.Г.

24.

Плюта Владислав

2003

мс

 

КПДЮ

Трасові моделі

ЧУ-2

Плюта В.П.

25.

Спінатій Тимур

2003

кмс

 

КЮТ ЦХТТ «Печерськ»

радіокеровані моделі

ЧУ-2

Качур В.В.

Юнаки 

26.

Жевага Олександр

2007

кмс

 

КЮТ ЦХТТ «Печерськ»

Трасові моделі, радіокеровані моделі

ЧУ-2

Качур В.В.

27.

Зімін Євген

2008

І

 

КПДЮ

Трасові моделі

ЧУ-2

Лисиця Л.Г.

28.

Покрасен Роман

2009

І

 

КПДЮ

Трасові моделі

ЧУ-3

Лисиця Л.Г.

29.

Ткаченко Андрій

2006

І

 

КПДЮ

Трасові моделі

ЧУ-3

Лисиця Л.Г.

30.

Цюман Святослав

2008

І

 

КПДЮ

радіокеровані моделі

ЧУ-4

Качур В.В.

31.

Черних Артем

2006

І

 

КПДЮ

Трасові моделі

ЧУ-1

Лисиця Л.Г.

 Жінки 

32.

Жевага Анастасія

2004

кмс

 

КЮТ ЦХТТ «Печерськ»

Трасові моделі,

радіокеровані моделі

ЧУ-2

Качур В.В.

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00