зп

Прізвище, ім’я

спортсмена

Рік

нар.

Роз-

ряд

ФСТ та

відомство

Спортивна

школа

       Вид

    програми

Результат

2020 року

Прізвище, ініціали тренера

Чоловіки

  1.  

Ісаєнко Влас

1983

мс

Освіта

 

один+пара+mix

ЧМ -1

Лагутін М.Н.

2.

Кузнецов Ростислав

2003

кмс

ЦСК ЗСУ

 

один+пара+mіх

ЧМ- 3

Кондратюк А.А.

3.

Мікляєв Ігор

1999

кмс

ЦСК ЗСУ

 

один+пара+mix

ЧМ- 2

Кондратюк А.А.

4.

Пазюк Максим

1999

кмс

Освіта

КДЮСШ «Центр»

один+пара+mix

ЧМ -1

Косенко В.Е.

5.

Почтарьов Артем

1993

мс

ЦСК ЗСУ

 

один+пара+mix

ЧУ - 1

Кондратюк А.А.

6.

Реп'ях Владимир

2003

І

Освіта

КДЮСШ Центр

один+пара+mix

ЧМ -3

Косенко В.Е.

7.

Скурида Кирило

2003

кмс

ЦСК ЗСУ

 

один+пара+mix

ЧУ-5

Кондратюк А.А.

8.

Тимофійчук Станіслав

2003

І

Освіта

КДЮСШ «Центр»

один+пара+mіх

ЧМ-1

Косенко В.Е.

9.

Шелест Микита

2003

ІІ

ЦСК ЗСУ

 

один+пара+mix

ЧМ-3

Кондратюк А.А.

 Юніори 

10.

Костюк Артем

2005

І

ЦСК ЗСУ

 

один+пара+mix

ЧУ-5

Кондратюк А.А.

11.

Кулида Артур

2005

І

Освіта

КДЮСШ Центр

один+пара+mіх

ЧМ-3

Косенко В.Е.

12.

Маркин Егор

2004

І

Освіта

КДЮСШ «Центр»

один+пара+mix

ЧМ-2

Косенко В.Е.

 Юнаки 

13.

Дем’яненко Денис

2006

ІІ

Освіта

КДЮСШ «Центр»

один+пара+mіх

ЧМ-3

Бурлака А.В.

14.

Дерев’янко Володимир

2010

І юн

Освіта

КДЮСШ «Центр»

один+пара+mix

ЧМ-3

Косенко В.Е.

15.

Кадємін Тимофій

2009

ІІІ

Освіта

КДЮСШ «Центр»

один+пара+mіх

ЧМ-1

Косенко В.Е.

16.

Карпов Матвій

2008

ІІ

Освіта

КДЮСШ «Центр»

один+пара+mix

ЧМ-3

Бурлака А.В.

17.

Майоров Михайло

2007

ІІІ

Освіта

КДЮСШ «Центр»

один+пара+mix

ЧМ-1

Косенко В.Е.

18.

Мацишин Олег

2009

ІІІ

Освіта

КДЮСШ «Центр»

один+пара+mіх

ЧМ-3

Бурлака А.В.

19.

Тесленко Андрій

2008

ІІІ

Освіта

КДЮСШ «Центр»

один+пара+mix

ЧМ -3

Косенко В.Е.

20.

Фазлеев Федір

2008

І юн

Освіта

КДЮСШ ЦЕНТР

один+пара+mіх

ЧМ-3

Косенко В.Е.

 Жінки

21.

Губаньова Богдана

1987

кмс

інваспорт

 

один+пара+mіх

ЧМ-3

Лаврик М.Ю.

22.

Засуха Дар’я

2002

І

Освіта

ДЮСШ-18

один+пара+mіх

ЧМ-1

Михальчук Н.М.

23.

Іваницька Ірина

1999

І

Освіта

КДЮСШ «Центр»

один+пара+mix

ЧМ-1

Косенко В.Е.

24.

Кадеміна Олена

1985

мс

Освіта

 

один+пара+mix

ЧМ-2

Косенко В.Е.

25.

Ольшевська Юлія

2000

кмс

 

 

один+пара+mіх

ЧМ-3

Лаврик М.Ю., Пайос І.І.

 Юніорки

26.

Сирченко Мілана

2005

ІІІ

 

КБК

один+пара+mіх

ЧМ-2

Іваницька І.А.

27.

Спенс Олександра

2004

ІІІ

Освіта

КДЮСШ «Центр»

один+пара+mix

ЧМ-1

Бурлака А.В.

28.

Хомич Наталка

2004

ІІ

Освіта

КДЮСШ Центр

один+пара+mіх

ЧМ-1

Косенко В.Е.

Дівчата

29.

Богуш Анастасія

2007

ІІІ

Освіта

КДЮСШ ЦЕНТР

один+пара+mіх

ЧМ-2

Косенко В.Е.

30.

Волкова Єва

2009

І юн

Освіта

КДЮСШ «Центр»

один+пара+mix

ЧМ-3

Косенко В.Е.

31.

Капусенко Ольга

2007

ІІ

Освіта

КДЮСШ ЦЕНТР

один+пара+mіх

ЧМ-2

Косенко В.Е.

32.

Капустян Таїсія

2007

І юн

Освіта

КДЮСШ «Центр»

один+пара+mix

ЧМ-3

Бурлака А.В.

33.

Кондратюк Оксана

2008

ІІ

Освіта

КДЮСШ «Центр»

один+пара+mix

ЧМ-3

Косенко В.Е.

34.

Куликова Діана

2006

ІІІ

Освіта

ДЮСШ-18

один+пара+mіх

ЧМ-3

Михальчук Н.М.

35.

Макаренко Марія

2008

І юн

Освіта

КДЮСШ «Центр»

один+пара+mix

ЧУ-3

Косенко В.Е.

36.

Никитенко Софія

2006

ІІ

Освіта

КДЮСШ «Центр»

один+пара+mix

ЧМ-1

Косенко В.Е.

37.

Савкина Анастасія

2009

І юн

Освіта

КДЮСШ ЦЕНТР

один+пара+mіх

ЧМ-1

Косенко В Е

38.

Склярова Аліса

2007

І юн

Освіта

КДЮСШ «Центр»

один+пара+mix

ЧМ-3

Бурлака А.В.

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00