з/п

Прізвище , ім`я спортсмена

Рік

народ.

Роз-

ряд

ФСТ та

Відомства

Спортивна

школа, СК

Результат

2020 року

Прізвище , ініціали

тренера

Чоловіки

1.

Близнюк

Богдан

1995

-

 

БК Київ-Баскет

ЧУ - 2

Багатскіс А.

2.

Бреславцев Роман

1987

І

 

БК Хижаки

ЧУ - 4

Мазуркевич А.В.

3.

Гладун Микита

2001

І

Україна

НУФВСУ

ЧМ - 3

Крайнюк О.Б., Балашов М.В.

4.

Гнатенко Андрій

1988

кмс

 

БК Хижаки

ЧУ - 4

Крочак О.В.

5.

Давидов Андрій

1983

І

 

БК Хижаки

ЧУ - 4

Мазуркевич А.В.

6.

Джейкобсон Майкл Хансон

1997

-

 

БК Київ-Баскет

ЧУ - 2

Багатскіс А.

7.

Євдокименко Денис

1989

І

 

БК Хижаки

ЧУ - 4

Мазуркевич А.В.

8.

Ігнатенко Данило

2000

 

Україна

АВАНГАРД

ЧУ - 6

Єльцов Д.С.

9.

Капарулін Владислав

2001

І

Україна

НУФВСУ

ЧМ - 3

Крайнюк О.Б., Балашов М.В.

10.

Катков Микита

2001

 

Україна

АВАНГАРД

ЧУ - 6

Єльцов Д.С.

11.

Каюкін Павло

2000

І

Україна

АВАНГАРД

ЧУ - 6

Єльцов Д.С.

12.

Ковальов Артем

1997

мсмк

 

БК Київ-Баскет

ЧУ - 2

Багатскіс А.

13.

Константиновський Денис

2001

І

Україна

НУФВСУ

ЧМ - 3

Крайнюк О.Б., Балашов М.В.

14.

Коренюк Владислав

1994

мс

 

БК Київ-Баскет

ЧУ - 2

Багатскіс А.

15.

Крайнюк Родіон

1999

І

Україна

НУФВСУ

ЧМ - 3

Крайнюк О.Б., Балашов М.В.

16.

Крутоус Павло

1992

кмс

 

БК Київ-Баскет

ЧУ - 2

Багатскіс А.

17.

Кукулян Роман

1999

І

Україна

АВАНГАРД

ЧУ - 6

Єльцов Д.С.

18.

Лакомов Сергій

2000

кмс

Україна

БК Київ-Баскет

ЧУ - 1

Харчинський А.В.

19.

Лебанідзе Давид

2001

ІІ

Україна

АВАНГАРД

ЧУ - 6

Єльцов Д.С.

20.

Лукінський Владислав

1999

ІІ

Україна

АВАНГАРД

ЧУ - 6

Єльцов Д.С.

21.

Мазуркевич Андрій

1980

І

 

БК Хижаки

ЧУ - 4

Мазуркевич А.В.

22.

Маярчук Роман

2001

І

Україна

НУФВСУ

ЧМ - 3

Крайнюк О.Б., Балашов М.В.

23.

Мессі Брюс Ентоні

1990

 

 

БК Київ-Баскет

ЧУ - 2

Багатскіс А.

24.

Мішула Олександр

1992

мс

 

БК Київ-Баскет

ЧУ - 2

Багатскіс А.

25.

Нещерет Микита

1999

І

Україна

АВАНГАРД

ЧУ - 9

Єльцов Д.С.

26.

Отуоньє Даніїл

2001

І

Україна

НУФВСУ

ЧМ - 3

Крайнюк О.Б., Балашов М.В.

27.

Павлов Сергій

1994

мсмк

 

БК Київ-Баскет

ЧУ - 2

Багатскіс А.

28.

Пірогов Даніїл

2001

І

Україна

НУФВСУ

ЧМ - 3

Крайнюк О.Б., Балашов М.В.

29.

Погорелов Павло

2000

кмс

Україна

БК Київ-Баскет

ЧУ - 1

Харчинский А.В.

30.

Поляков Гліб

1999

І

Україна

АВАНГАРД

ЧУ - 6

Єльцов Д.С.

31.

Пошабля Андрій

1994

кмс

 

БК Київ-Баскет

ЧУ - 1

Харчинский А.В.

32.

Рач Валерій

2001

І

Україна

АВАНГАРД

ЧУ - 6

Єльцов Д.С.

33.

Рибчинський Артур

2000

І

Україна

НУФВСУ

ЧМ - 3

Крайнюк О.Б., Балашов М.В.

34.

Сахнюк Євген

1995

кмс

 

БК Київ-Баскет

-

Багатскіс А.

35.

Серьога Максим

2000

І

Україна

НУФВСУ

ЧМ - 3

Крайнюк О.Б., Балашов М.В.

36.

Сидорук Олександр

2001

мс

 

КСЛІ, БК Київ-Баскет

ЧУ-2

Багатскіс А.

37.

Сінченко Кирило 

1999

І

Україна

НУФВСУ

ЧМ - 3

Крайнюк О.Б., Балашов М.В.

38.

Сомик Максим 

1999

І

Україна

НУФВСУ

ЧМ - 3

Крайнюк О.Б., Балашов М.В.

39.

Хаблаков Данило

1999

І

Україна

АВАНГАРД

ЧУ - 6

Єльцов Д.С.

40.

Хімічук Володимир

2001

кмс

 

БК Київ-Баскет

ЧУ - 1

Харчинский А.В.

41.

Швець Ярослав

2000

кмс

Україна

БК Київ-Баскет

ЧУ - 1

Харчинский А.В.

42.

Шевчук Володимир

2001

кмс

Україна

БК Київ-Баскет

ЧУ - 1

Харчинский А.В.

43.

Шестюк Богдан

2000

І

Україна

АВАНГАРД

ЧУ - 6

Єльцов Д.С.

44.

Янг Брендон Тайр

1991

 

 

БК Київ-Баскет

ЧУ - 2

Багатскіс А.

Юніори

45.

Плясов Артем

2003

кмс

Україна

БК Київ-Баскет

ЧУ - 1

Харчинський А.В.

46.

Амелькович Андрій

2003

ІІ

 

СДЮШОР-16

ВЮБЛ - 6

Полуяхтова Л.А, Денік А.С.

47.

Анісімов Ілля

2003

І

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Харченко І.В.

48.

Артюшенко Данііл

2003

ІІ

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Харченко І.В.

49.

Багмет Максим

2003

ІІ

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ВЮБЛ - 4

Брянцев Д.В.

50.

Бедностін Михайло

2003

І

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ВЮБЛ - 4

Брянцев Д.В.

51.

Бондарєв Владислав

2003

І

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ВЮБЛ - 4

Брянцев Д.В.

52.

Бурий Владислав

2003

ІІ

 

СДЮШОР-16

ВЮБЛ - 6

Полуяхтова Л.А, Денік А.С.

53.

Варуха Данило

2003

ІІ

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Харченко І.В.

54.

Васьковський Микита

2003

ІІ

 

СДЮШОР-16

ВЮБЛ - 6

Полуяхтова Л.А, Денік А.С.

55.

Вдовенко Ілля

2003

ІІ

 

СДЮШОР-16

ВЮБЛ - 6

Полуяхтова Л.А, Денік А.С.

 56.

Верховод Ярослав

2003

І

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Харченко І.В.

 57.

Гаврилов Богдан

2003

І

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ВЮБЛ - 4

Брянцев Д.В.

58. 

Голосний Максим

2003

ІІ

 

СДЮШОР-16

ВЮБЛ - 6

Полуяхтова Л.А, Денік А.С.

59. 

Гончаров Олексій

2003

І

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ВЮБЛ - 4

Брянцев Д.В.

60. 

Гузій Олександр

2002

І

Україна

НУФВСУ

ЧМ - 3

Крайнюк О.Б., Балашов М.В.

61. 

Дериземля Федір

2003

І

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ВЮБЛ - 4

Брянцев Д.В.

62. 

Дєньгін-Дробот Максим

2003

ІІ

 

СДЮШОР-16

ВЮБЛ - 6

Полуяхтова Л.А, Денік А.С.

63. 

Здирка Ілля

2003

кмс

Україна

БК Київ-Баскет

ЧУ - 1

Харчинский А.В.

64. 

Іванов Владислав

2003

кмс

Україна

БК Київ-Баскет

ЧУ - 1

Харчинский А.В.

65. 

Коваленко Андрій

2003

ІІ

 

СДЮШОР-16

ВЮБЛ - 6

Полуяхтова Л.А, Денік А.С.

66. 

Коваль Юрій 

2002

І

 

СДЮШОР з Б/Б

ВЮБЛ - 4

Будагян А.О., Харченко І.В.

67. 

Ковальчук Богдан

2003

Іюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Харченко І.В.

68. 

Константинидис Апостолис

2003

ІІ

 

СДЮШОР-16

ВЮБЛ - 6

Полуяхтова Л.А, Денік А.С.

69. 

Кошеватський Лев

2003

І

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Харченко І.В.

70. 

Куц Ростислав

2002

І

Україна

БК Хижаки

ВЮБЛ - 4

Брянцев Д.В., Мазуркевич А.В.

71. 

Литвинов Антон

2002

І

 

СДЮШОР з Б/Б

ВЮБЛ - 4

Будагян А.О, Харченко І.В.

72. 

Литвинюк Іван

2003

ІІ

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Харченко І.В.

73. 

Лісовий Максим

2003

Іюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Харченко І.В.

74. 

Мороз Владислав

2002

І

Україна

КСЛІ

ЧУ - 9

Єльцов Д.С.

75. 

Невечеря Михайло

2003

ІІ

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Харченко І.В.

76. 

Ніколайчук Артем

2003

ІІ

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Харченко І.В.

77. 

Оксенич Роман 

2002

І

Україна

НУФВСУ

ЧМ - 3

Крайнюк О.Б.,Балашов М.В.

78. 

Павленко Кіріл

2003

І

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ВЮБЛ - 4

Брянцев Д.В.

79. 

Панасюк Андрій 

2002

Іюн

 

СДЮШОР з Б/Б

ПЛ - 5

Будагян А.О., Харченко І.В.

80. 

Пермяков Андрій

2002

ІІ

 

СДЮШОР-16

ВЮБЛ - 6

Полуяхтова Л.А.

81. 

Перовський Даніїл

2003

І

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ВЮБЛ - 4

Брянцев Д.В.

82. 

Поволоцький Тимофій

2003

І

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ВЮБЛ - 4

Брянцев Д.В.

83. 

Работнік Олександр

2003

ІІ

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Харченко І.В.

84. 

Романенко Максим

2003

ІІ

 

СДЮШОР-16

ВЮБЛ - 6

Полуяхтова Л.А, Денік А.С.

85. 

Сергейко Олександр

2003

ІІ

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Харченко І.В.

86. 

Січний Андрій

2002

І

Україна

БК «ТЕЙВАЗ»

ЧУ - 9

Єльцов Д.С.

87. 

Стасовський Богдан

2003

І юн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Харченко І.В.

88. 

Степанцов Максим

2003

ІІ

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Харченко І.В.

89. 

Стецюра Нікіта

2003

ІІ

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Харченко І.В.

90. 

Ткачук Сергій

2003

ІІ

 

СДЮШОР-16

ВЮБЛ - 6

Полуяхтова Л.А, Денік А.С.

91. 

Товкач Святослав

2002

І

Україна

НУФВСУ

ЧМ - 3

Крайнюк О.Б.,Балашов М.В.

92. 

Турчаев Іван

2002

І

Україна

НУФВСУ

ЧМ - 3

Крайнюк О.Б.,Балашов М.В.

93. 

Цуканов Михайло

2003

ІІ

 

СДЮШОР-16

ВЮБЛ - 6

Полуяхтова Л.А, Денік А.С.

94. 

Шевченко Максим

2002

І

Україна

БК «ТЕЙВАЗ»

ЧУ - 9

Єльцов Д.С.

95. 

Яновицький Вадим

2003

ІІ

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Харченко І.В.

Юнаки

96. 

Александров Гліб

2006

Іюн

МОН

ДЮСШ-12

ЧМ - 2

Сабутський С.Г.

97. 

Антипенко Дмитро

2008

ІІІюн

МОН

СДЮШОР-16

ЧМ -3

Денік А.С.

98. 

Арсенюк Нікіта

2008

ІІІ

 

БК Хижаки

ВЮБЛ - 3

Джимшелеішвілі Л.І.

99. 

Багнюк Ілля

2008

ІІІюн

МОН

СДЮШОР-16

ЧМ -3

Миргородський О.В.

100. 

Балюк Антон

2006

ІІІ

МОН

СДЮШОР-16

ВЮБЛ -1

Миргородський О.В.

101. 

Баранівський Костянтин

2004

ІІ

МОН

СДЮШОР-16

ВЮБЛ-1

Полуяхтова Л.А, Денік А.С.

102. 

Бахмацький  Денис

2006

ІІюн

МОН

ДЮСШ 12

ВЮБЛ -1

Чорногрицька Т.І.

 103.

Белінський Михайло

2008

ІІІ

 

БК Хижаки

ВЮБЛ - 3

Джимшелеішвілі Л.І.

 104.

Белов Ілля

2007

ІІюн

МОН

ДЮСШ 12

ВЮБЛ -1

Чорногрицька Т.І.

105. 

Бирюк Андрій

2007

Іюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -1

Вовденко Є.В.

106. 

Біда Максим

2010

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -2

Харченко І.В.

107. 

Біленчук Павло

2007

Іюн

 

БК Акули

ЧМ -2

Подорваний Є.Л.

108. 

Білько Микита

2004

ІІ

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 1

Брянцев Д.В.

109. 

Богомолов  Давид

2005

ІІюн

МОН

ДЮСШ 12

ЧМ-2

Вдовенко Г.В.

110. 

Бойко Владислав

2009

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -2

Харченко І.В.

111. 

Большаков Кирило

2006

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -4

Шаповалов М.М.

112. 

Бондар Євген

2008

ІІІюн

МОН

СДЮШОР-16

ЧМ -3

Радзивелюк В.М.

113. 

Борозенець Артем

2008

ІІІюн

МОН

СДЮШОР-16

ЧМ -3

Радзивелюк В.М.

114. 

Бринь Арсен

2004

І

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 1

Брянцев Д.В.

115. 

Буков Олексій

2008

ІІІюн

МОН

СДЮШОР-16

ЧМ -3

Полуяхтова Л.А.

116. 

Бур Богдан

2006

ІІІ

МОН

СДЮШОР-16

ВЮБЛ -1

Миргородський О.В.

117. 

Буртан Нікіта

2006

ІІюн

МОН

ДЮСШ 12

ВЮБЛ -1

Чорногрицька Т.І.

118. 

Бутко Андрій

2005

ІІюн

МОН

ДЮСШ 12

ВЮБЛ - 6

Чорногрицький І.П.

 119.

Вайлупов Максим

2006

ІІІ

МОН

СДЮШОР-16

ВЮБЛ -1

Миргородський О.В.

120. 

Валько Данило

2008

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -1

Марховський Д.О.

121. 

Василенко Андрій

2008

ІІІ

 

БК Хижаки

ВЮБЛ - 3

Джимшелеішвілі Л.І.

122. 

Васковський Віктор

2005

ІІ

МОН

ДЮСШ-12

ЧМ - 3

Будагян А.О.  Двигалюк  К.В. 

123. 

Васютяк Ярослав

2006

Іюн

МОН

СДЮШОР-16

ВЮБЛ -1

Миргородський О.В.

124. 

Верещака Микола

2007

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ВЮБЛ - 1

Чорногрицька Т.І.

125. 

Вишнивецький Максим

2009

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -2

Харченко І.В.

126. 

Віляйкін Семен

2008

Іюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -1

Вовденко Є.В.

127. 

Вірченко Роман

2004

ІІ

МОН

СДЮШОР-16

ВЮБЛ-1

Полуяхтова Л.А, Денік А.С.

128. 

Віслобоков Тимофій

2008

ІІІ

 

БК Хижаки

ВЮБЛ - 3

Джимшелеішвілі Л.І.

129. 

Войнов Денис

2006

ІІ

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 3

Брянцев Д.В., Здирка А.Е.

130. 

Волинець Олександр

2007

Іюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -3

Брянцев Д.В., Здирка А.Е.

131. 

Гаврилюк Назар

2007

ІІІ

 

БК Хижаки

ВЮБЛ - 3

Шаповалов М.М.

132. 

Гаврилюк Ярослав

2006

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ - 3

Гнатенко А.Ю.

133. 

Галабурда Микола

2005

ІІ

МОН

ДЮСШ-12

ЧМ - 3

Будагян А.О.  Двигалюк  К.В. 

134. 

Гладишев Дмитро

2006

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -4

Шаповалов М.М.

135. 

Гладун Іван

2009

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -2

Харченко І.В., Полуяхтова Л.А.

136. 

Година Артем

2007

Іюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -1

Вовденко Є.В.

137. 

Гоєнко Сімон

2004

ІІ

МОН

СДЮШОР-16

ВЮБЛ-1

Полуяхтова Л.А, Денік А.С.

138. 

Голованов Ростислав

2005

ІІ

МОН

СДЮШОР-16

ВЮБЛ - 2

Полуяхтова Л.А, Денік А.С.

 139.

Гориславський Єгор

2006

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -4

Шаповалов М.М.

140. 

Гоюк Денис

2004

І

МОН

СДЮШОР-16

ВЮБЛ-1

Полуяхтова Л.А, Денік А.С.

141. 

Граб Максим

2007

Іюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -1

Вовденко Є.В.

142. 

Гребень Вадим

2007

Іюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -1

Вовденко Є.В.

143. 

Гребенюк Рінат

2008

ІІІюн

МОН

СДЮШОР-16

ЧМ -3

Полуяхтова Л.А.

144. 

Григор’єв Нікіта

2007

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -4

Шаповалов М.М.

145. 

Гришков Артем

2008

ІІІюн

МОН

СДЮШОР-16

ЧМ -3

Денік А.С.

146. 

Грищенко Ігор

2004

І

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 1

Брянцев Д.В.

147. 

Грищук Максим

2006

Іюн

МОН

ДЮСШ-12

ЧМ - 2

Сабутський С.Г.

148. 

Давидов Денис

2004

ІІ

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 1

Брянцев Д.В.

149. 

Даниленко Іван

2008

Іюн

МОН

ДЮСШ-12

ЧМ -2

Сабутський С.Г.,Сабутський О.Г

150. 

Дворник Андрій

2004

ІІ

МОН

СДЮШОР-16

ВЮБЛ-1

Полуяхтова Л.А, Денік А.С.

151. 

Деніел Делано

2010

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -2

Харченко І.В.

152. 

Дереза Борис

2008

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -1

Марховський Д.О.

153. 

Дзикович Іван

2006

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -4

Шаповалов М.М.

154. 

Добровольський Тимофій

2009

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -2

Харченко І.В.

155. 

Добровольський Філіп

2004

І

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 1

Брянцев Д.В.

156. 

Добросмислов Артем

2005

ІІ

МОН

ДЮСШ-12

ЧМ - 3

Будагян А.О.  Двигалюк  К.В. 

157. 

Дробязко Андрій

2004

ІІ

МОН

СДЮШОР-16

ВЮБЛ-1

Полуяхтова Л.А, Денік А.С.

158. 

Дубас Андрій

2006

ІІ

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 3

Брянцев Д.В., Здирка А.Е.

159. 

Дьомін Євген

2006

ІІюн

МОН

ДЮСШ 12

ВЮБЛ -1

Чорногрицька Т.І.

160. 

Дюпін Олександр

2004

 

 

БК Київ-Баскет

ЧУ - 1

Харчинский А.В.

161. 

Дяченко Максим

2008

ІІІюн

МОН

СДЮШОР-16

ЧМ -3

Денік А.С.

162. 

Євтушенко Микита

2006

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -3

Ладсов Д.В.

163. 

Єрмаков Володимир

2006

ІІюн

МОН

ДЮСШ-12

ЧМ - 2

Сабутський С.Г.

164. 

Єфименко Георгій

2004

І

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 1

Брянцев Д.В.

165. 

Єфімов Єгор

2008

ІІІ

 

БК Хижаки

ВЮБЛ -3

Джимшелеішвілі Л.І.

166. 

Журавель Марк

2006

ІІІ

МОН

СДЮШОР-16

ВЮБЛ -1

Миргородський О.В.

167. 

Журба Ярослав

2008

ІІІ

 

БК Хижаки

ВЮБЛ -3

Джимшелеішвілі Л.І.

168. 

Забудський Роман

2004

І

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 1

Брянцев Д.В.

169. 

Завадський Давид

2008

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -1

Марховський Д.О.

170. 

Заваруєв Ілля

2005

ІІ

МОН

ДЮСШ-12

ЧМ - 3

Будагян А.О.  Двигалюк  К.В. 

171. 

Завгородній Євгеній

2008

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -2

Мазуркевич  А.В.

172. 

Загородній Артур

2007

Іюн

 

БК Акули

ЧМ -2

Подорваний Є.Л.

173. 

Зайонівський Олександр

2008

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -2

Мазуркевич  А.В.

174. 

Замировський Володимир

2009

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -2

Харченко І.В.

175. 

Захаров Андрій

2010

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -2

Харченко І.В.

176. 

Защитинський Нікіта

2005

ІІ

МОН

ДЮСШ-12

ЧМ - 3

Будагян А.О.  Двигалюк  К.В. 

177. 

Зінченко Володимир

2007

Іюн

 

БК Акули

ЧМ -2

Подорваний Є.Л.

178. 

Зіньков Владислав

2008

Іюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -1

Вовденко Є.В.

179. 

Зюбін Арсеній

2006

ІІІ

МОН

СДЮШОР-16

ВЮБЛ -1

Миргородський О.В.

180. 

Іваненко Андрій

2006

ІІюн

МОН

ДЮСШ 12

ВЮБЛ -1

Чорногрицька Т.І.

181. 

Іванов Ростислав

2009

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -3

Джимшелеішвілі Л.І.

182. 

Кабашний Никита

2005

ІІюн

МОН

ДЮСШ 12

ЧМ-2

Вдовенко Г.В.

183. 

Кадємин Тимофій

2009

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -2

Харченко І.В.

184. 

Калінчук Мирослав

2009

ІІІюн

МОН

СДЮШОР-16

ЧМ -3

Радзивелюк В.М.

185. 

Канюка Ілля

2006

ІІІ

МОН

СДЮШОР-16

ВЮБЛ -1

Миргородський О.В.

186. 

Капішон Руслан

2007

Іюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -1

Вовденко Є.В.

187. 

Карабець Денис

2009

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -3

Джимшелеішвілі Л.І.

188. 

Карібян  Роман

2004

ІІ

МОН

СДЮШОР-16

ВЮБЛ-1

Полуяхтова Л.А, Денік А.С.

189. 

Карпіна Михайло

2004

І

 Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 1

Брянцев Д.В.

190. 

Карпцов Андрій

2009

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -2

Харченко І.В.

191. 

Кашура Єгор

2009

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -3

Джимшелеішвілі Л.І.

192. 

Квашенко Антон

2007

ІІІ

 

БК Хижаки

ВЮБЛ -3

Гнатенко А.Ю.

193. 

Кирилюк Микита

2009

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -3

Джимшелеішвілі Л.І.

194. 

Кобилінський Нікіта

2006

Іюн

МОН

ДЮСШ-12

ЧМ - 2

Сабутський С.Г.

195. 

Ковальчук Олександр

2007

Іюн

 

БК Акули

ЧМ -2

Подорваний Є.Л.

196. 

Ковердяєв Кирил

2007

ІІІ

 

БК Хижаки

ВЮБЛ -3

Джимшелеішвілі Л.І.

197. 

Когут-Буяновський Іван

2006

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -4

Шаповалов М.М.

198. 

Кожушко Ярослав

2005

ІІюн

МОН

ДЮСШ 12

ВЮБЛ - 6

Чорногрицький І.П.

199. 

Козаченко Артем

2006

Іюн

МОН

ДЮСШ-12

ЧМ - 2

Сабутський С.Г.

200. 

Козічев Ігор

2007

Іюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ-1

Вовденко Є.В.

201. 

Колаволе Рафаель

2005

ІІ

МОН

ДЮСШ-12

ЧМ - 3

Будагян А.О., Двигалюк  К.В. 

202. 

Колесник Андрій

2007

Іюн

 

БК Акули

ЧМ -2

Подорваний Є.Л.

203. 

Колобашкин  Ігор

2005

ІІюн

МОН

ДЮСШ 12

ВЮБЛ - 6

Чорногрицький І.П.

204. 

Конашков Антон

2007

Іюн

 

БК Акули

ЧМ -2

Подорваний Є.Л.

205. 

Конашков Олексій

2007

Іюн

 

БК Акули

ЧМ -2

Подорваний Є.Л.

206. 

Конорєв Микола

2004

І

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 1

Брянцев Д.В.

207. 

Корабльов Олександр

2006

ІІ

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 3

Брянцев Д.В., Здирка А.Е.

208. 

Корнєв Ян

2005

ІІ

МОН

ДЮСШ-12

ЧМ - 3

Будагян А.О., Двигалюк  К.В. 

209. 

Король Назар

2006

ІІІ

МОН

СДЮШОР-16

ВЮБЛ -1

Миргородський О.В.

210. 

Корольчук Захарій

2005

ІІюн

МОН

ДЮСШ 12

ЧМ-2

Вдовенко Г.В.

211. 

Коротченко Вадим

2009

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -3

Мазуркевич А.В.

212. 

Костюк Клим

2008

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -1

Марховський Д.О.

213. 

Костюк Михайло

2008

Іюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -1

Вовденко Є.В., Марховський Д.О.

214. 

Косюга Єгор

2008

ІІІюн

МОН

СДЮШОР-16

ЧМ -3

Радзивелюк В.М.

215. 

Кот Олександр

2007

Іюн

МОН

ДЮСШ-12

ЧМ -2

Сабутський С.Г., Сабутський О.Г

216. 

Котирло Антон

2007

Іюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -1

Вовденко Є.В.

217. 

Котлишин Арсеній

2008

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -1

Марховський Д.О.

218. 

Кравець Артур

2006

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -4

Шаповалов М.М.

219. 

Кравець Тарас

2004

ІІ

МОН

СДЮШОР-16

ВЮБЛ-1

Полуяхтова Л.А, Денік А.С.

220. 

Кравцов Микита

2009

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -2

Харченко І.В.

221. 

Крівошеїн Ілля

2006

ІІІ

МОН

СДЮШОР-16

ВЮБЛ -1

Миргородський О.В.

222. 

Кріт Владислав

2008

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -1

Марховський Д.О.

223. 

Кротенко Владислав

2004

І юн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 1

Брянцев Д.В.

224. 

Круглик Андрій

2008

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -1

Марховський Д.О.

225. 

Кузнець Олександр

2008

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -2

Шаповалов М.М.

226. 

Куколь Кліментій

2009

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -2

Харченко І.В.

227. 

Куліш Дмитро

2007

ІІІ

 

БК Хижаки

ВЮБЛ - 3

Шаповалов М.М.

228. 

Куліш Микита

2004

ІІ

МОН

СДЮШОР-16

ВЮБЛ-1

Полуяхтова Л.А, Денік А.С.

229. 

Кульчинський Зорян

2009

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -2

Харченко І.В.

230. 

Кухельний Дмитро

2005

ІІ

МОН

ДЮСШ-12

ЧМ - 3

Будагян А.О.,Двигалюк  .В. 

231. 

Кучай Артем

2006

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -4

Шаовалов М.М.

232. 

Кучієр Микита

2004

ІІюн

 

БК Київ-Баскет

ЧУ - 1

Харчинский А.В.

233. 

Лаврик Нікіта

2007

Іюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -1

Вовденко Є.В.

234. 

Лапушенко Ілля

2007

ІІІ

 

БК Хижаки

ВЮБЛ - 3

Гнатенко А.Ю.

235. 

Левченко Іван

2006

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -4

Шаповалов М.М.

236. 

Леськів Григорій

2007

ІІІ

МОН

СДЮШОР-16

ЧМ -1

Миргородський О.В.

237. 

Лисенко Вадим

2011

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -3

Джимшелеішвілі Л.І.

238. 

Литвинюк Назарій

2009

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -2

Харченко І.В.

239. 

Литвинюк Семен

2004

І

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 1

Брянцев Д.В.

240. 

Лозовський Семен

2007

ІІІ

МОН

СДЮШОР-16

ЧМ -1

Миргородський О.В.

 241.

Лохманчук Лука

2006

ІІ

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 3

Брянцев Д.В.

242. 

Любарський Богдан

2009

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -2

Харченко І.В.

243. 

Мажник Матвій

2008

ІІІ

МОН

ДЮСШ 3

ЧМ -3

Журавльова Л.В.

244. 

Мазуркевич Лев

2008

ІІІюн

 

БК Хижаки

ЧМ -2

Мазуркевич А.В.

245. 

Майданюк Тимофій

2009

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -3

Джимшелеішвілі Л.І.

246. 

Макаренко Дмитро

2009

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -2

Харченко І.В.

247. 

Макаренко Ярослав

2004

ІІ

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 1

Брянцев Д.В.

248. 

Макарчук Ілля

2007

Іюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -1

Вовденко Є.В.

249. 

Манець Лев

2007

Іюн

 

БК Акули

ЧМ -2

Подорваний Є.Л.

250. 

Марків Павло

2007

Іюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -1

Вовденко Є.В.

251. 

Маркін Мирон

2009

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -3

Джимшелеішвілі Л.І.

252. 

Марола Іван

2008

Іюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -1

Вовденко Є.В.

253. 

Мартинюк Костянтин

2009

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -3

Шаповалов М.М.

254. 

Марчук Лев

2005

ІІюн

МОН

ДЮСШ 12

ЧМ-2

Вдовенко Г.В.

255. 

Масик Арсеній

2010

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -3

Джимшелеішвілі Л.І.

256. 

Матинченко Дмитро

2008

ІІІюн

МОН

СДЮШОР-16

ЧМ -3

Радзивелюк В.М.

257. 

Мельников Артем

2006

ІІІ

МОН

СДЮШОР-16

ВЮБЛ -1

Миргородський О.В.

258. 

Миронець Ілля

2004

І юн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 1

Харченко І.В.

259. 

Михайличенко Гліб

2004

ІІ

МОН

СДЮШОР-16

ВЮБЛ-1

Полуяхтова Л.А, Денік А.С.

260. 

Могилевський Дмитро

2008

Іюн

 

БК Акули

ЧМ -2

Подорваний Є.Л.

261. 

Молодід Олексій

2009

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -2

Харченко І.В.

262. 

Молчанов Михайло

2006

ІІІ

МОН

СДЮШОР-16

ВЮБЛ -1

Миргородський О.В.

263. 

Морозов Антон

2006

ІІІ

МОН

СДЮШОР-16

ВЮБЛ -1

Миргородський О.В.

264. 

Мрачик Владислав

2008

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -1

Марховський Д.О.

265. 

Музиченко Денис

2009

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -3

Джимшелеішвілі Л.І.

266. 

Музиченко Олександр

2007

ІІІ

 

БК Хижаки

ВЮБЛ - 3

Шаповалов М.М.

267. 

Мурзін Захар

2008

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -2

Мазуркевич А.В.

268. 

Науменко Михайло

2007

Іюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -1

Вовденко Є.В.

269. 

Невечеря Олександр

2009

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -2

Харченко І.В.

270. 

Немировський Іван

2005

ІІ

МОН

ДЮСШ-12

ЧМ - 3

Будагян А.О., Двигалюк  К.В. 

271. 

Новожицький Артем

2007

ІІІ

 

БК Хижаки

ВЮБЛ - 3

Шаповалов М.М.

272. 

Новохатський Святослав

2006

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -4

Шаповалов М.М.

273. 

Нужний Діонісій

2004

ІІ

МОН

СДЮШОР-16

ВЮБЛ-1

Полуяхтова Л.А, Денік А.С.

274. 

Обухов Іван

2006

Іюн

МОН

ДЮСШ-12

ЧМ - 2

Сабутський С.Г., Сабутський О.Г

275. 

Оганісян Арман

2008

Іюн

МОН

ДЮСШ №3

ЧМ -4

Журавльова Л.

276. 

Олександров Гліб

2006

ІІюн

МОН

ДЮСШ-12

ЧМ - 2

Сабутський С.Г., Сабутський О.Г

277. 

Олійник Данило

2005

ІІюн

МОН

ДЮСШ 12

ВЮБЛ - 6

Чорногрицький І.

278. 

Оліфіренко Даніїл

2006

Іюн

МОН

ДЮСШ-12

ЧМ - 2

Сабутський С.Г., Сабутський О.Г

279. 

Омельченко Єгор

2008

ІІІю

МОН

СДЮШОР-16

ЧМ -3

Денік А.С.

280. 

Онофриєнко Павло

2006

Іюн

МОН

ДЮСШ-12

ЧМ - 2

Сабутський С.Г., Сабутський О.Г

281. 

Островерх Лев

2005

ІІ

МОН

ДЮСШ-12

ЧМ - 3

Будагян А.О., Двигалюк  К.В. 

282. 

Очеретяний Дмитро

2005

ІІюн

МОН

ДЮСШ 12

ЧМ-2

Вдовенко Г.В.

283. 

Панфілов Данило

2007

Іюн

 

БК Акули

ЧМ -2

Подорваний Є.Л.

284. 

Парахнюк Максим

2004

ІІ

МОН

СДЮШОР-16

ВЮБЛ-1

Полуяхтова Л.А, Денік А.С.

285. 

Пелевін Євгеній

2006

ІІ

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 3

Брянцев Д.В., Здирка А.Е.

286. 

Петкевич Артур

2008

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -1

Марховський Д.О.

287. 

Петров Арсеній

2007

Іюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -1

Вовденко Є.В.

288. 

Пирков Миколай

2007

Іюн

 

БК Акули

ЧМ -2

Подорваний Є.Л.

289. 

Підсуха Тимофій

2006

Іюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 3

Брянцев Д.В.

290. 

Піхур Роман

2007

Іюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -1

Вовденко Є.В.

291. 

Плачмов Семен

2006

ІІІ

МОН

СДЮШОР-16

ВЮБЛ -1

Миргородський О.В.

292. 

Побережець Іван

2004

ІІ

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 1

Брянцев Д.В.

293. 

Погребной Володимир

2008

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -2

Мазуркевич А.В.

294. 

Подзюбанчук Богдан 

2005

ІІюн

МОН

ДЮСШ 12

ВЮБЛ - 6

Чорногрицький І

295. 

Позняк Артем

2010

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -3

Джимшелеішвілі Л.І.

296. 

Поліщук Данило

2004

І

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 1

Брянцев Д.В.

297. 

Поліщук Даніїл

2006

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -4

Шаповалов М.М.

298. 

Поліщук Іван

2006

ІІІ

МОН

СДЮШОР-16

ВЮБЛ -1

Миргородський О.В.

299. 

Поліщук Костянтин

2007

ІІІ

 

БК Хижаки

ВЮБЛ -3

Джимшелеішвілі Л.І.

300. 

Поліщук Тимур

2009

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -3

Джимшелеішвілі Л.І.

 301.

Полозький Максим

2009

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -3

Джимшелеішвілі Л.І.

302. 

Полуяхтов Володимир

2004

ІІ

МОН

СДЮШОР-16

ВЮБЛ-1

Полуяхтова Л.А, Денік А.С.

303. 

Полюхович Мартин

2007

ІІІ

МОН

ДЮСШ 3

ВЮБЛ - 3

Журавльова Л.В.

304. 

Полюхович Тарас

2006

ІІ

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 3

Брянцев Д.В.

305. 

Пономарьов Владислав

2007

ІІІ

МОН

СДЮШОР-16

ВЮБЛ -1

Миргородський О.В.

306. 

Попов Кирило

2007

Іюн

 

БК Акули

ЧМ -2

Подорваний Є.Л.

307. 

Поповенко Філіп

2008

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -1

Марховський Д.О.

308. 

Прищепа Михайло

2005

ІІ

МОН

ДЮСШ-12

ЧМ - 3

Будагян А.О., Двигалюк  К.В. 

309. 

Просяник Микита

2007

Іюн

 

БК Акули

ЧМ -2

Подорваний Є.Л.

310. 

Прохоров Владислав

2004

ІІ

МОН

СДЮШОР-16

ВЮБЛ-1

Полуяхтова Л.А, Денік А.С.

311. 

Пхакадзе Георгій

2008

Іюн

МОН

СДЮШОР-16

ВЮБЛ -1

Миргородський О.В.

312. 

Рибальченко Богдан

2009

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -3

Джимшелеішвілі Л.І.

313. 

Рибальченко Валерій

2005

ІІ

МОН

ДЮСШ-12

ЧМ - 3

Будагян А.О., Двигалюк  К.В. 

314. 

Рижик Михайло

2009

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -2

Харченко І.В.

315. 

Рижков Єгор

2007

Іюн

 

БК Акули

ЧМ -4

Подорваний Є.Л.

316. 

Романенко Георгій

2008

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -1

Марховський Д.О.

317. 

Романенков Ілля

2007

ІІІ

 

БК Хижаки

ВЮБЛ - 3

Джимшелеішвілі Л.І.

318. 

Руденко Ігор

2008

ІІІюн

МОН

СДЮШОР-16

ЧМ -3

Радзивелюк В.М.

319. 

Рудницький Артем

2007

Іюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -1

Брянцев Д.В.

320. 

Рябошапка Єгор

2006

ІІюн

МОН

ДЮСШ 12

ВЮБЛ -1

Чорногрицька Т.І.

321. 

Саволайнен Ігор

2008

ІІІю

МОН

СДЮШОР-16

ЧМ -3

Денік А.С.

322. 

Савченко Станіслав

2009

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -2

Харченко І.В.

323. 

Сагановский  Юрій

2005

ІІюн

МОН

ДЮСШ 12

ЧМ-2

Вдовенко Г.В.

324. 

Садихов Алан

2009

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -2

Харченко І.В.

325. 

Самойленко Олександр

2004

І

МОН

СДЮШОР-16

ВЮБЛ-1

Полуяхтова Л.А, Денік А.С.

326. 

Санін Артем

2006

 

МОН

СДЮШОР-16

ВЮБЛ -1

Миргородський О.В.

327. 

Сасов Сергій

2008

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -1

Марховський Д.О.

328. 

Сачек Павло

2006

ІІюн

МОН

ДЮСШ 12

ВЮБЛ -1

Чорногрицька Т.І.

329. 

Сачук Костянтин

2009

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -3

Джимшелеішвілі Л.І.

330. 

Свинарчук Роман

2008

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -1

Марховський Д.О.

331. 

Семенченко  Максим

2005

ІІюн

МОН

ДЮСШ 12

ВЮБЛ - 6

Чорногрицький І

332. 

Семенченко Олександр

2006

ІІюн

МОН

ДЮСШ 12

ВЮБЛ -1

Чорногрицька Т.І.

333. 

Семенченко Олексій

2006

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -4

Шаповалов М.М.

334. 

Семинога Єгор

2006

ІІюн

МОН

ДЮСШ 12

ВЮБЛ -1

Чорногрицька Т.І.

335. 

Сидоренко Владислав

2004

ІІ

МОН

СДЮШОР-16

ВЮБЛ-1

Полуяхтова Л.А, Денік А.С.

336. 

Ситніков Андрій

2006

Іюн

МОН

ДЮСШ-12

ЧМ - 2

Сабутський С.Г., Сабутський О.Г

337. 

Сковородко Владислав

2008

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -1

Марховський Д.О.

338. 

Скоробагатько Іван

2006

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -4

Шаповалов М.М.

339. 

Скринник Арсен

2004

ІІ

МОН

СДЮШОР-16

ВЮБЛ-1

Полуяхтова Л.А, Денік А.С.

340. 

Скрипка Степан

2010

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -3

Джимшелеішвілі Л.І.

341. 

Слободянюк Гліб

2008

ІІІюн

МОН

СДЮШОР-16

ЧМ -3

Денік А.С.

342. 

Смольський Богдан

2009

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -2

Харченко І.В.

 343.

Сокул Даніїл

2006

Іюн

МОН

ДЮСШ-12

ЧМ - 2

Сабутський С.Г., Сабутський О.Г

344. 

Соломаха Олексій

2008

ІІІюн

МОН

СДЮШОР-16

ЧМ -3

Денік А.С.

345. 

Соломка Андрій

2005

ІІюн

МОН

ДЮСШ 12

ЧМ-2

Вдовенко Г.В.

346. 

Столяр Віктор

2006

ІІюн

МОН

ДЮСШ 12

ВЮБЛ -1

Чорногрицька Т.І.

347. 

Стрельцов Єгор

2006

ІІюн

МОН

ДЮСШ 12

ВЮБЛ -1

Чорногрицька Т.І.

348. 

Стрельцов Кирил

2006

ІІюн

МОН

ДЮСШ 12

ВЮБЛ -1

Чорногрицька Т.І.

349. 

Стржельський Данієль

2007

Іюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -1

Вовденко Є.В.

350. 

Стрибуль Іван

2006

ІІюн

МОН

ДЮСШ 12

ВЮБЛ -1

Чорногрицька Т.І.

351. 

Суятінов Данило

2007

Іюн

 

БК Акули

ЧМ -2

Подорваний Є.Л.

352. 

Таран Максим

2004

І

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 1

Брянцев Д.В.

353. 

Тиминюк Артур

2006

ІІюн

МОН

ДЮСШ 12

ВЮБЛ -1

Чорногрицька Т.І.

354. 

Тітін Андрій

2009

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -2

Харченко І.В.

355. 

Ткачишин Владислав

2006

ІІюн

МОН

ДЮСШ 12

ВЮБЛ -1

Чорногрицька Т.І.

356. 

Ткачов Ярослав

2006

Іюн

МОН

ДЮСШ-12

ЧМ - 2

Сабутський С.Г., Сабутський О.Г

357. 

Токарев Микита

2006

ІІюн

МОН

ДЮСШ 12

ВЮБЛ -1

Чорногрицька Т.І.

358. 

Токовенко Ярослав

2006

ІІІ

МОН

СДЮШОР-16

ВЮБЛ -1

Миргородський О.В.

359. 

Токунов Ілля

2009

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -3

Джимшелеішвілі Л.І.

360. 

Третяк Андрій

2006

Іюн

МОН

ДЮСШ-12

ЧМ - 2

Сабутський С.Г., Сабутський О.Г

361. 

Фільченко Арсен

2006

ІІІ

МОН

СДЮШОР-16

ВЮБЛ -1

Миргородський О.В.

362. 

Хижняк  Ілля

2005

ІІюн

МОН

ДЮСШ 12

ЧМ-2

Вдовенко Г.В.

363. 

Хмелевський Станіслав

2008

ІІІ

МОН

СДЮШОР-16

ЧМ - 1

Миргородський О.В.

364. 

Хоменко Владислав

2005

ІІюн

МОН

ДЮСШ 12

ВЮБЛ - 6

Чорногрицький І.П.

365. 

Хонда Вадим

2005

ІІюн

МОН

ДЮСШ 12

ВЮБЛ - 6

Чорногрицький І

366. 

Хохотва Андрій

2006

Іюн

МОН

ДЮСШ-12

ЧМ - 2

Сабутський С.Г., Сабутський О.Г

367. 

Хруцький Дмитро

2009

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -2

Харченко І.В.

368. 

Хуповець Іван

2009

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -3

Джимшелеішвілі Л.І.

369. 

Цехотський Олексій

2004

ІІ

МОН

СДЮШОР-16

ВЮБЛ-1

Полуяхтова Л.А, Денік А.С.

370. 

Черкасов Матвій

2009

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -2

Харченко І.В.

371. 

Чернявський Тимур

2009

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -3

Джимшелеішвілі Л.І.

372. 

Черпак Назар

2007

Іюн

 

БК Акули

ЧМ -2

Подорваний Є.Л.

373. 

Чирешкін Кирил

2007

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -4

Шаповалов М.М.

374. 

Чорногрицький   Семен

2005

ІІюн

МОН

ДЮСШ 12

ЧМ-2

Вдовенко Г.В.

375. 

Чорногрицький Марк

2004

ІІ

МОН

СДЮШОР-16

ВЮБЛ-1

Полуяхтова Л.А, Денік А.С.

376. 

Чуйко  Даніл 

2005

ІІюн

МОН

ДЮСШ 12

ЧМ-2

Вдовенко Г.В.

377. 

Шавров Андрій

2006

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -4

Шаповалов М.М.

378

Шаломєєв Ігор

2007

Іюн

 

БК Акули

ЧМ -2

Подорваний Є.Л.

 379.

Шваб Владислав

2007

ІІ

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -3

Брянцев Д.В., Здирка А.Е.

380. 

Шваб Єгор

2009

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -2

Харченко І.В.

381. 

Швець Володимир

2006

ІІюн

МОН

ДЮСШ 12

ВЮБЛ -1

Чорногрицька Т.І.

382. 

Шевченко Віталій

2008

ІІІюн

МОН

СДЮШОР-16

ЧМ -3

Радзивелюк В.М.

383. 

Шевченко Павло

2007

ІІ

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ -3

Брянцев Д.В., Здирка А.Е.

384. 

Шеховцов Михайло

2004

ІІ

МОН

СДЮШОР-16

ВЮБЛ-1

Полуяхтова Л.А, Денік А.С.

385. 

Шкляр Миколай

2005

ІІюн

МОН

ДЮСШ 12

ВЮБЛ - 6

Чорногрицький І.П.

386. 

Шкурко Дмитро

2005

ІІюн

МОН

ДЮСШ 12

ЧМ-2

Вдовенко Г.В.

387. 

Шульга Єлисей

2006

ІІюн

МОН

ДЮСШ 12

ВЮБЛ -1

Чорногрицька Т.І.

388. 

Шульга Максим

2010

ІІІ

 

БК Хижаки

ЧМ -3

Джимшелеішвілі Л.І.

389. 

Юрчук Олександр

2005

ІІюн

МОН

ДЮСШ 12

ЧМ-2

Вдовенко Г.В.

390. 

Якименко Данііл 

2006

ІІюн

МОН

ДЮСШ 12

ВЮБЛ -1

Чорногрицька Т.І.

391. 

Якубенко Лука

2009

ІІІюн

МОН

СДЮШОР-16

ЧМ -3

Денік А.С.

392. 

Ярошенко Максим

2005

ІІ

МОН

ДЮСШ-12

ЧМ - 3

Будагян А.О., Двигалюк  К.В. 

393. 

Ярошенко Нікіта

2006

Іюн

МОН

ДЮСШ-12

ЧМ - 2

Сабутський С.Г., Сабутський О.Г.

394. 

Ярошенко Ярослав

2005

ІІ

МОН

ДЮСШ-12

ЧМ - 3

Будагян А.О., Двигалюк  К.В. 

395. 

Яценко Кирило

2006

Іюн

МОН

ДЮСШ-12

ЧМ - 2

Сабутський С.Г., Сабутський О.Г

396. 

Ячнік Назар

2009

ІІІюн

МОН

СДЮШОР-16

ЧМ -3

Денік А.С.

Жінки

397. 

Бабич Вікторія

1999

мс

«ДИНАМО»

БК «Динамо-НПУ»

ЧУ - 3

Рижов В.В.

398. 

Бугаєвська Емма

1999

мс

«ДИНАМО»

БК «Динамо-НПУ»

ЧУ - 3

Рижов В.В.

399. 

Васільєва Вікторія

1997

кмс

«ДИНАМО»

БК «Динамо-НПУ»

ЧУ - 3

Рижов В.В.

400. 

Гутевич Юлія

2000

кмс

 

БК Київ-Баскет

ЧУ- 1

Холопов В.М.

401. 

Дибкалюк Ольга

2001

І

 

БК«НУБіПУкраїни»

ЧУ - 2

Євтушенко І.М.

402. 

Єфімова Вікторія

2003

І

«ДИНАМО»

БК «Динамо-НПУ»

ЧУ - 3

Рижов В.В.

403. 

Жир Дар’я

1999

мс

«ДИНАМО»

БК «Динамо-НПУ»

ЧУ - 3

Рижов В.В.

404. 

Завідна Дарія

1993

змс

 

БК Київ-Баскет

ЧУ- 1

Холопов В.М.

405. 

Карауланова Дар’я

2003

І

«ДИНАМО»

БК «Динамо-НПУ»

ЧУ - 3

Рижов В.В.

406. 

Карєва Вікторія

1992

мс

«ДИНАМО»

БК «Динамо-НПУ»

ЧУ - 3

Рижов В.В.

407. 

Кириченко Катерина

2001

І

 

БК«НУБіПУкраїни»

ВЮБЛ -5

Назаревич Л.В., Євтушенко І.М.

408. 

Ковтун Марія

1992

мс

«ДИНАМО»

БК «Динамо-НПУ»

ЧУ - 3

Рижов В.В.

409. 

Костенко Катерина

2001

І

 

БК«НУБіПУкраїни»

ЧУ - 2

Євтушенко І.М.

 410.

Крейдіна Анна

1999

мс

«ДИНАМО»

БК «Динамо-НПУ»

ЧУ - 3

Рижов В.В.

411. 

Кушнір Ліза

2001

І

 

БК«НУБіПУкраїни»

ЧУ - 2

Євтушенко І.М.

412. 

Ліснича Ніка

2000

І

 

БК«НУБіПУкраїни»

ЧУ - 2

Євтушенко І.М.

413. 

Ляшко Анжеліка

2000

мс

 

БК Київ-Баскет

ЧУ- 1

Холопов В.М.

414. 

Маринич Данина

1998

кмс

 

БК«НУБіПУкраїни»

ЧУ - 2

Євтушенко І.М.

415. 

Мартиненко Анна

2001

І

 

БК«НУБіПУкраїни»

ЧУ - 2

Євтушенко І.М.

416. 

Митник Яна

1993

І

 

БК«НУБіПУкраїни»

ЧУ - 2

Євтушенко І.М.

417. 

Мікульська Катерина

2003

І

«ДИНАМО»

БК «Динамо-НПУ»

ЧУ - 3

Рижов В.В.

418. 

Москвітіна Діана

1987

кмс

«ДИНАМО»

БК «Динамо-НПУ»

ЧУ - 3

Рижов В.В.

419. 

Назаревич Аліса

1989

мс

 

БК«НУБіПУкраїни»

ЧУ - 2

Євтушенко І.М.

420. 

Ольховик Анна

1987

мсмк

 

БК Київ-Баскет

ЧУ- 1

Холопов В.М.

421. 

Онопрійчук Анна

2001

І

 

БК«НУБіПУкраїни»

ЧУ - 2

Євтушенко І.М.

422. 

П’янтак Оксана

1996

мс

«ДИНАМО»

БК «Динамо-НПУ»

ЧУ - 3

Рижов В.В.

423. 

Петржик Марина

2001

І

 

БК«НУБіПУкраїни»

ЧУ - 2

Євтушенко І.М.

 424.

Піркова Анастасія

1998

мс

«ДИНАМО»

БК «Динамо-НПУ»

ЧУ - 3

Рижов В.В.

425. 

Полторацька Дарія

1998

І

 

БК«НУБіПУкраїни»

ЧУ - 2

Євтушенко І.М.

426. 

Рабчук Яна

2000

мс

 

БК Київ-Баскет

ЧУ- 1

Холопов В.М.

427. 

Рижова Олена

1997

мс

«ДИНАМО»

БК «Динамо-НПУ»

ЧУ - 3

Рижов В.В.

428. 

Савчук Ірина

2003

І

«ДИНАМО»

БК «Динамо-НПУ»

ЧУ - 3

Рижов В.В.

429. 

Самохвалова Альона

1998

кмс

«ДИНАМО»

БК «Динамо-НПУ»

ЧУ - 3

Рижов В.В.

430. 

Смалюк Наталія

1997

мс

«ДИНАМО»

БК «Динамо-НПУ»

ЧУ - 3

Рижов В.В.

431. 

Смілик Альона

1996

мс

«ДИНАМО»

БК «Динамо-НПУ»

ЧУ - 3

Рижов В.В.

432. 

Степанюк  Дарина

1997

мс

«ДИНАМО»

БК «Динамо-НПУ»

ЧУ - 3

Рижов В.В.

433. 

Тетерук Олена

1985

мс

«ДИНАМО»

БК «Динамо-НПУ»

ЧУ - 3

Рижов В.В.

434. 

Топчій Мирослава

2001

кмс

 

БК Київ-Баскет

ЧУ- 1

Холопов В.М.

435. 

Треножкіна Катерина

1999

мс

«ДИНАМО»

БК «Динамо-НПУ»

ЧУ - 3

Рижов В.В.

436. 

Уро-Нілє Міріам

1994

мс

 

БК Київ-Баскет

ЧУ- 1

Холопов В.М.

437. 

Фастова Оксана

1999

мс

«ДИНАМО»

БК «Динамо-НПУ»

ЧУ - 3

Рижов В.В.

438. 

Філевич Кристина

1991

змс

 

БК Київ-Баскет

ЧУ- 1

Холопов В.М.

439. 

Чуркіна Єлизавета

1998

кмс

«ДИНАМО»

БК «Динамо-НПУ»

ЧУ - 3

Рижов В.В.

440. 

Чуркіна Катерина

1996

мс

«ДИНАМО»

БК «Динамо-НПУ»

ЧУ - 3

Рижов В.В.

 441.

Швець Ольга

1994

мс

 

БК Київ-Баскет

ЧУ- 1

Холопов В.М.

442. 

Янова Надія

2001

I

Україна

БК«НУБіПУкраїни»

ЧУ - 2

Євтушенко І.М.

Юніори

 443.

Артюх Анастасія

2003

I

МОН

ДЮСШ  3

ВЮБЛ -3

Єщенко Л.М., Нагорна І.П..

444. 

Березова Діана

2002

кмс

МОН

БК Київ-Баскет

ЧУ - 1

Федченко О.Г.

445. 

Буате Тесс

2002

кмс

МОН

БК Київ-Баскет

ЧУ - 1

Федченко О.Г.

446. 

Головач Вікторія

2003

I

МОН

ДЮСШ  3

ВЮБЛ -3

Нагорна І.П., Єщенко Л.М.

447. 

Горбач Даяна

2003

I

МОН

ДЮСШ  3

ВЮБЛ -3

Єщенко Л.М., Нагорна І.П...

448. 

Горіна Валерія

2003

І

 

БК«НУБіПУкраїни»

ЧУ - 2

Євтушенко І.М.

449. 

Дісса Ілона

2003

І

«ДИНАМО»

БК «Динамо-НПУ»

ЧУ - 3

Рижов В.В.

450. 

Дубнюк Дар’я

2002

кмс

 

БК Київ-Баскет

ЧУ - 1

Холопов В.М.

451. 

Єфімова Вікторія

2003

І

«ДИНАМО»

БК «Динамо-НПУ»

ЧУ - 3

Рижов В.В.

452. 

Казанцева Валерія

2003

I

МОН

ДЮСШ  3

ВЮБЛ -3

Нагорна І.П., Єщенко Л.М.

453. 

Карауланова Дар’я

2003

мс

«ДИНАМО»

БК «Динамо-НПУ»

ЧУ - 3

Рижов В.В.

454. 

Катеринчик Яна

2003

I

МОН

ДЮСШ  3

ВЮБЛ -3

Максимчук М., Нагорна І.П..

455. 

Климосюк Лілія

2002

кмс

МОН

БК Київ-Баскет

ЧУ - 1

Федченко О.Г.

456. 

Лозинська Вікторія

2003

I

МОН

ДЮСШ  3

ВЮБЛ -3

Нагорна І.П., Єщенко Л.М.

457. 

Маліновська Тетяна

2002

кмс

МОН

БК Київ-Баскет

ЧУ - 1

Федченко О.Г.

458. 

Мікульська Катерина

2003

мс

«ДИНАМО»

БК «Динамо-НПУ»

ЧУ - 3

Рижов В.В.

459. 

Паплінська Анастасія

2003

І

«ДИНАМО»

БК «Динамо-НПУ»

ЧУ - 3

Рижов В.В.

460. 

Ростоцька Вікторія 

2002

кмс

МОН

БК Київ-Баскет

ЧУ - 1

Федченко О.Г.

461. 

Савчук Ірина

2003

І

«ДИНАМО»

БК «Динамо-НПУ»

ЧУ - 3

Рижов В.В.

462. 

Свентицька Марина

2002

кмс

МОН

БК Київ-Баскет

ЧУ - 1

Федченко О.Г.

463. 

Семененко Діана

2003

I

МОН

ДЮСШ  3

ВЮБЛ -3

Нагорна І.П., Єщенко Л.М.

 464.

Штик Катерина

2003

І

«ДИНАМО»

БК «Динамо-НПУ»

ЧУ - 3

Рижов В.В.

Дівчата

 465.

Адаменко Єва

2005

I

МОН

ДЮСШ  3

ВЮБЛ – 1

Нагорна І.П., Єщенко Л.М.

466. 

Алдушина Анна

2004

I

МОН

ДЮСШ  3

ВЮБЛ - 3

Нагорна І.П., Єщенко Л.М.

467. 

Анісімова Вікторія

2008

ІІюн

МОН

ДЮСШ 18

ЧМ - 1

Краснікова О.С.

468. 

Балашова Даша

2010

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Балашов М.

469. 

Білик Лідія

2010

I юн

МОН

ДЮСШ  3

ЧМ - 1

Нагорна І.П., Єщенко Л.М.,

Яблонська Е.О.

470. 

Боярчук Анастасія

2007

ІІюн

МОН

ДЮСШ 18

ЧМ - 1

Краснікова О.С.

471. 

Бурлевич Марія

2007

ІІюн

МОН

ДЮСШ 18

ЧМ - 1

Краснікова О.С.

472. 

Вавака Ірина

2010

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Лапшинова Ю.О.

473. 

Венжик Анастасія

2004

I

МОН

ДЮСШ  3

ВЮБЛ - 3

Побережна К.М., Єщенко Л.М.

474. 

Вовкотруб Аліна

2010

I юн

МОН

ДЮСШ  3

ЧМ - 1

Нагорна І.П., Єщенко Л.М.,

Яблонська Е.О.

475. 

Волошина Владислава

2000

мс

 

БК Київ-Баскет

ЧУ - 1

Холопов В.М.

476. 

Гапетченко Вікторія

2006

II

МОН

ДЮСШ  3

ВЮБЛ – 1

Єщенко Л.М., Нагорна І.П.

477. 

Гарбузюк Анна

2010

I юн

МОН

ДЮСШ  3

ЧМ - 1

Нагорна І.П., Єщенко Л.М.,

Яблонська Е.О.

478. 

Головістікова Вікторія

2011

Iюн

МОН

ДЮСШ  3

ЧМ - 1

Нагорна І.П., Єщенко Л.М.,

Яблонська Е.О.

479. 

Гордон Євгенія

2010

I юн

МОН

ДЮСШ  3

ЧМ - 1

Нагорна І.П., Єщенко Л.М.,

Яблонська Е.О.

480. 

Гращенко Маргарита

2009

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Лапшинова Ю.О.

481. 

Грималюк Віра

2004

I

МОН

 

ВЮБЛ - 1

Старих Ю.В.

482. 

Гулямова Марія

2009

I юн

МОН

ДЮСШ  3

ЧМ - 1

Нагорна І.П., Єщенко Л.М., Яблонська Е.О.

483. 

Д’яченко Софія

2010

I юн

МОН

ДЮСШ  3

ЧМ - 1

Нагорна І.П., Єщенко Л.М.,

Яблонська Е.О.

 484.

Дзюнь Анна

2007

І юн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Дубас М.С.

485. 

Діке Катерина

2004

I

МОН

ДЮСШ  3

ВЮБЛ - 3

Єщенко Л.М., Нагорна І.П..

486. 

Доманова Ангеліна

2010

I юн

МОН

ДЮСШ  3

ЧМ - 1

Нагорна І.П., Єщенко Л.М.,

Яблонська Е.О.

487. 

Дорошкевич Анастасія

2007

ІІюн

МОН

ДЮСШ 18

ЧМ - 1

Краснікова О.С.

488. 

Євтушенко Марія

2006

ІІІ

МОН

БК Київ-Баскет

ЧУ - 1

Федченко О.Г.

489. 

Жержерунова Варвара

2012

Iюн

МОН

ДЮСШ  3

ЧМ - 1

Нагорна І.П., Єщенко Л.М.,

Яблонська Е.О.

490. 

Захарова Маргарита

2007

Іюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Лапшинова Ю.О.

491. 

Іващенко Аліса

2005

II

МОН

ДЮСШ  3

ВЮБЛ – 1

Єщенко Л.М., Нагорна І.П.

492. 

Ігнатенко Софія

2010

I юн

МОН

ДЮСШ  3

ЧМ - 1

Нагорна І.П., Єщенко Л.М.,

Яблонська Е.О.

493. 

Ільченко Анастасія

2005

I

МОН

ДЮСШ  3

ВЮБЛ – 1

Нагорна І.П., Єщенко Л.М.

494. 

Кирилюк Діана

2009

I юн

МОН

ДЮСШ  3

ЧМ - 1

Нагорна І.П., Єщенко Л.М., Яблонська Е.О.

495. 

Клименко Марина

2005

II

МОН

ДЮСШ  3

ВЮБЛ – 1

Єщенко Л.М., Нагорна І.П..

496. 

Коваль Катерина

2006

II

МОН

ДЮСШ  3

ВЮБЛ – 1

Єщенко Л.М., Нагорна І.П.

497. 

Ковтун Альона

2004

II

МОН

 

ВЮБЛ - 1

Старих Ю.В.

498. 

Кожем’яко Анастасія

2005

I

МОН

ДЮСШ  3

ВЮБЛ – 1

Нагорна І.П., Єщенко Л.М.

499. 

Коломієць Катерина

2010

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Дубас М.С.

 500.

Комарова Софія

2008

Іюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Лапшинова Ю.О.

501. 

Коноваленко Софія

2004

МОН

ДЮСШ  3

ЧМ - 1

Єщенко Л.М., Нагорна І.П.

502. 

Кононученко Дар’я

2004

I

МОН

ДЮСШ  3

ВЮБЛ - 3

Побережна К.М., Нагорна І.П.

503. 

Корбут Поліна

2005

II

МОН

ДЮСШ  3

ВЮБЛ – 1

Єщенко Л.М., Нагорна І.П.

504. 

Костюк Софія

2007

Іюн

МОН

ДЮСШ 18

ЧМ - 1

Краснікова О.С.

505. 

Котлишин Соломія

2006

І юн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 1

Дубас М.С.

506. 

Куркчі Айше

2010

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Дубас М.С.

507. 

Лозовюк Єва

2011

Iюн

МОН

ДЮСШ  3

ЧМ - 1

Нагорна І.П., Єщенко Л.М.,

Яблонська Е.О.

508. 

Лук’янчук Вероніка

2004

I

МОН

ДЮСШ  3

ВЮБЛ - 3

Єщенко Л.М., Нагорна І.П..

509. 

Максимчук Вікторія

2010

I юн

МОН

ДЮСШ  3

ЧМ - 1

Нагорна І.П., Єщенко Л.М.,

Яблонська Е.О.

510. 

Малинка Уляна

2008

Іюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Лапшинова Ю.О.

511. 

Мальченко Євгенія

2007

ІІюн

МОН

ДЮСШ 18

ЧМ - 1

Краснікова О.С.

512. 

Мамула Катерина

2005

II

МОН

ДЮСШ  3

ВЮБЛ – 1

Єщенко Л.М., Нагорна І.П.

513. 

Марванюк Тетяна

2007

ІІюн

МОН

ДЮСШ 18

ЧМ - 1

Краснікова О.С.

514. 

Масляк Уляна

2008

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Лапшинова Ю.О.

515. 

Матющенко Анастасія

2008

ІІюн

МОН

ДЮСШ 18

ЧМ - 1

Краснікова О.С.

516. 

Міщенко Анастасія

2007

Іюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Лапшинова Ю.О.

517. 

Музиченко Анастасія

2011

Iюн

МОН

ДЮСШ  3

ЧМ - 1

Нагорна І.П., Єщенко Л.М.,

Яблонська Е.О.

518. 

Нітченко Карина

2006

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Краснікова О.С.

519. 

Омяроглу Меліса

2009

I юн

МОН

ДЮСШ  3

ЧМ - 1

Нагорна І.П., Єщенко Л.М., Яблонська Е.О.

520. 

Онищак Анна

2008

Іюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Дубас М.С.

521. 

Паламарчук Анна

2007

Іюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Лапшинова Ю.О.

522. 

Паславська Аріна

2006

II

МОН

ДЮСШ  3

ВЮБЛ – 1

Єщенко Л.М., Нагорна І.П.

523. 

Письменник Вероніка

2009

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Дубас М.С.

524. 

Пікуш Іванна

2007

Іюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Лапшинова Ю.О.

525. 

Подоляко Ніколь

2009

Іюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Лапшинова Ю.О.

526. 

Поліщук Вероніка

2006

I

МОН

ДЮСШ  3

ВЮБЛ – 1

Єщенко Л.М., Нагорна І.П.

527. 

Прокопенко Віра

2010

I юн

МОН

ДЮСШ  3

ЧМ - 1

Нагорна І.П., Єщенко Л.М.,

Яблонська Е.О.

528. 

Пузир Анастасія

2010

Iюн

МОН

ДЮСШ  3

ЧМ - 1

Нагорна І.П., Єщенко Л.М.,

Яблонська Е.О.

529. 

Ренгевич Євгенія

2006

II

МОН

ДЮСШ  3

ВЮБЛ – 1

Єщенко Л.М., Нагорна І.П.

530. 

Ренська Алла

2005

II

МОН

ДЮСШ  3

ВЮБЛ – 1

Єщенко Л.М., Нагорна І.П.

531. 

Рубанова Саша

2007

Іюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Лапшинова Ю.О.

532. 

Рудакова Марія

2006

ІІІ

МОН

БК Київ-Баскет

ЧУ - 1

Федченко О.Г.

533. 

Сазонова Альбіна

2009

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Дубас М.С.

534. 

Семенченко Анастасія

2008

Іюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Лапшинова Ю.О.

535. 

Семенчук Олександра

2004

I

МОН

ДЮСШ  3

ВЮБЛ - 3

Нагорна І.П., Єщенко Л.М.

536. 

Середа Злата

2010

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Дубас М.С.

537. 

Симоненко Наталія

2007

ІІюн

МОН

ДЮСШ 18

ЧМ - 1

Краснікова О.С.

538. 

Смик Ангеліна

2006

МОН

ДЮСШ  3

ЧМ - 1

Єщенко Л.М., Нагорна І.П.

539. 

Сова Юлія

2004

II

МОН

ДЮСШ  3

ВЮБЛ - 3

Коптельова Ю., Нагорна І.П.

540. 

Солов'ян Марія

2007

Іюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Дубас М.С.

541. 

Сосновська Марина

2009

I юн

МОН

ДЮСШ  3

ЧМ - 1

Нагорна І.П., Єщенко Л.М.,

Яблонська Е.О.

542. 

Соценко Кіра

2006

ІІІ

МОН

БК Київ-Баскет

ЧУ - 1

Федченко О.Г.

543. 

Старжинська Софія

2009

I юн

МОН

ДЮСШ  3

ЧМ - 1

Нагорна І.П., Єщенко Л.М.,

Яблонська Е.О.

544. 

Старовойт Ксенія

2010

ІІюн

МОН

ДЮСШ 18

ЧМ - 2

Краснікова О.С

545. 

Тарасова Софія

2006

І юн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 1

Дубас М.С.

546. 

Ткаченко Катерина

2008

І юн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Лапшинова Ю.О.

547. 

Федіна Софія

2006

І юн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 1

Дубас М.С.

548. 

Федорова Крістіна

2005

II

МОН

ДЮСШ  3

ВЮБЛ – 1

Єщенко Л.М., Нагорна І.П.

549. 

Філозоф Вероніка

2007

ІІюн

МОН

ДЮСШ 18

ЧМ - 1

Краснікова О.С.

550. 

Хлонь Діана

2006

І юн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 1

Дубас М.С.

551. 

Христюк Анна

2009

I юн

МОН

ДЮСШ  3

ЧМ - 1

Нагорна І.П., Єщенко Л.М., Яблонська Е.О.

552. 

Чомко Ганна

2005

II

МОН

ДЮСШ  3

ВЮБЛ – 1

Єщенко Л.М., Нагорна І.П.

553. 

Чорна Дар’я

2008

ІІюн

МОН

ДЮСШ 18

ЧМ - 1

Краснікова О.С

554. 

Чуприна Олександра

2009

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Лапшинова Ю.О.

555. 

Шапенко Олеся

2009

I юн

МОН

ДЮСШ  3

ЧМ - 1

Нагорна І.П., Єщенко Л.М.,

Яблонська Е.О.

556. 

Шляхова Мілана

2011

ІІюн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 2

Лапшинова Ю.О.

557. 

Шульга Дарина

2006

І юн

Україна

СДЮШОР з Б/Б

ЧМ - 1

Дубас М.С.

558. 

Шульга Марія

2004

II

МОН

 

ВЮБЛ - 1

Старих Ю.В.

559. 

Ясногородська Ярослава

2007

Іюн

МОН

ДЮСШ 18

ЧМ - 1

Краснікова О.С.

 

 

 

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00