Головна  →  СПОРТ  →  ЗБІРНА КОМАНДА МІСТА КИЄВА  →  ОЛІМПІЙСЬКІ  →  Бейсбол та софтбол

з/п

Прізвище , ім`я спортсмена

Рік

народ.

Роз-

ряд

ФСТ та

відомст.

Спортивна

школа, СК

 Вид програми

Результат

2020 р.

Прізвище , ініціали

тренера

Чоловіки  

1.

Артеменко Володимир

1976

ІІ

 

 «Дарницькі Тигри»

бейсбол

ЧМ-1

Маковій В.М.

2.

Заболотний Ігор

1985

ІІ

 

«Дарницькі Тигри»

бейсбол

ЧМ-1

Маковій В.М.

3.

Йовенко Владислав

1975

мс

 

«Дарницькі Тигри»

бейсбол

ЧМ-1

Маковій В.М.

4.

Камушков Владислав

2001

ІІ

Освіта

КДЮСШ «Козак»

бейсбол

КУ-5

Мацулевич Д.А., Приходський Г.С.

5.

Кучерявий Віталій

1982

ІІ

 

«Дарницькі Тигри»

бейсбол

ЧМ-1

Маковій В.М.

6.

Маковій Валерій

1978

кмс

 

«Дарницькі Тигри»

бейсбол

ЧМ-1

Маковій В.М.

7.

Максимчук Максим

1977

ІІ

 

«Дарницькі Тигри»

бейсбол

ЧМ-1

Маковій В.М.

8.

Присяжнюк Юрій

1993

кмс

 

«Дарницькі Тигри»

бейсбол

ЧМ-1

Маковій В.М.

9.

Самойленко Роман

2002

ІІ

Освіта

КДЮСШ «Козак»

бейсбол

ЧУ-2

Мацулевич Д.А., Приходський Г.С.

10.

Тітко Віктор

1977

ІІ

 

«Дарницькі Тигри»

бейсбол

ЧМ-1

Маковій В.М.

11.

Шекель Юрій

1986

кмс

 

«Дарницькі Тигри»

бейсбол

ЧМ-1

Маковій В.М.

 Юніори 

12.

Бабій Данило

2004

ІІІ

Освіта

КДЮСШ «Олімп»

бейсбол

ЧМ-3

Галкін Ю.А.

13.

Базалінський Вадим

2004

І

Освіта

КДЮСШ «Козак»

бейсбол

ЧУ-2

Приходський Г.С.

14.

Бондарьков Іван

2004

ІІІ

Освіта

КДЮСШ «Козак»

бейсбол

ЧУ-2

Приходський Г.С.

15.

Васіл`єв Артем

2004

І

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧУ-2

Ткаченко Є.В., Сомотов С.Ю.

16.

Вербіцкий Юрій

2003

ІІІ

Освіта

КДЮСШ «Козак»

бейсбол

ЧУ-2

Мацулевич Д.А., Приходський Г.С.

17.

Водоложський Павло

2004

ІІІ

Освіта

КДЮСШ «Козак»

бейсбол

ЧУ-2

Мацулевич Д.А., Приходський Г.С.

18.

Вронський Леонід

2003

кмс

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧУ-2

Ткаченко Є.В., Сомотов С.Ю.

19.

Гальперін Вєніамін

2003

кмс

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧУ-2

Ткаченко Є.В., Сомотов С.Ю.

20.

Ганжа Артем

2005

III

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧУ-6

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

21.

Гаран Ілля

2004

ІІІ

Освіта

КДЮСШ «Олімп»

бейсбол

ЧУ-2

Мацулевич Д.А., Приходський Г.С.

22.

Гуляєв Іван

2005

II

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧМ-1

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

23.

Гуменюк Владислав

2006

I

Освіта

КБСШ

бейсбол

ЧУ-2

Ткаченко Є.В., Григор’єва В.А., Сомотов С.Ю.

24.

Єрофеєв Дмитро

2004

І

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧУ-3

Ткаченко Є.В., Сомотов С.Ю.

25.

Жолобов Платон

2005

II

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧУ-6

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

26.

Кабанов Андрій

2003

І

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧУ-2

Ткаченко Є.В., Сомотов С.Ю.

27.

Кальний Богдан

2004

І

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧУ-2

Ткаченко Є.В., Сомотов С.Ю.

28.

Коломоєць Сергій

2006

II

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧУ-6

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

29.

Кошик Андрій

2004

II

Освіта

FBIS

бейсбол

ЧУ-2

Горішняков А.І., Головко С.А., Сомотов С.Ю.

30.

Кяргіс Донатос

2003

кмс

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧУ-2

Ткаченко Є.В., Сомотов С.Ю.

31.

Лапін Данило

2003

кмс

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧУ-2

Ткаченко Є.В., Сомотов С.Ю.

32.

Лебединцев Святослав

2004

ІІІ

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧУ-2

Ткаченко Є.В., Сомотов С.Ю.

33.

Лобанов Іван

2004

І

Освіта

FBIS

бейсбол

ЧУ-2

Горішняков А.І., Головко С.А., Сомотов С.Ю.,

34.

Несин Максим

2005

I

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧУ-2

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

35.

Ничипоренко Анатолій

2004

III

Освіта

КБСШ

бейсбол

ЧУ-2

Мацулевич Д.А., Приходський Г.С.

36.

Олійник Вадим

2004

I

Освіта

КБСШ

бейсбол

ЧУ-2

Ткаченко Є.В., Григор’єва В.А., Сомотов С.Ю.

37.

Половньов Андрій

2005

ІІІ

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧМ-1

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

38.

Половньов Костянтин

2002

кмс

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧУ-2

Ткаченко Є.В., Сомотов С.Ю.

39.

Резун Кирило

2002

кмс

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧУ-2

Ткаченко Є.В., Сомотов С.Ю.

40.

Скороход Антон

2004

ІІІ

Освіта

КДЮСШ «Олімп»

бейсбол

ЧМ-3

Брусов О.В.

41.

Слюсаренко Володимир

2005

III

Освіта

«Алмаз»

бейсбол

ЧМ-2

Ткаченко Є.В., Григор’єва В.А., Сомотов С.Ю.

42.

Стєклов Матвій

2004

І

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧУ-2

Ткаченко Є.В., Сомотов С.Ю.

43.

Страхов Максим

2005

ІІ

Освіта

КДЮСШ «Олімп»

бейсбол

ЧУ-4

Мацулевич Д.А.,Приходський Г.С.

44.

Щербак Денис

2004

ІІІ

Освіта

КДЮСШ «Козак»

бейсбол

ЧУ-2

Приходський Г.С.

 Кадети

45.

Безанц Гліб

2007

III

Освіта

КДЮСШ «Козак»

бейсбол

ЧМ-3

Приходський Г.С.

46.

Безпалько Валентин

2006

II

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧУ-6

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

47.

Бойко Юрій

2007

II

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧМ-2

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

48.

Василець Роман

2007

II

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧМ-2

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

49.

Ганжа Ілля

2009

III

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧМ-3

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

50.

Гаран Борис

2007

III

Освіта

КДЮСШ «Козак»

бейсбол

ЧМ-3

Приходський Г.С.

51.

Гриценко Олексій

2007

II

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧМ-2

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

52.

Денісов Станіслав

2008

III

Освіта

КДЮСШ «Козак»

бейсбол

ЧМ-3

Козирєв О.М.

53.

Джефей Эрік

2007

II

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧУ-2

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

54.

Дзюба Денис

2006

III

Освіта

КДЮСШ «Козак»

бейсбол

ЧМ-3

Приходський Г.С.

55.

Дяченко Ян

2006

II

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧМ-3

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

56.

Засядьвовк Дмитро

2007

III

Освіта

КДЮСШ «Козак»

бейсбол

ЧМ-3

Приходський Г.С.

57.

Зінченко Дмитро

2006

II

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧМ-1

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

58.

Кирилюк Радж

2008

III

Освіта

КДЮСШ «Козак»

бейсбол

ЧМ-3

Козирєв О.М.

59. 

Кожушко Михайло

2006

II

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧУ-2

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

60.

Коломоєць Ілля

2011

II

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧУ-1

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

61.

Кононенко Михайло

2010

III

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧМ-3

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

62.

Кордун Захар

2008

II

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧУ-2

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

63. 

Кохан Данило

2006

II

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧУ-3

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

64.

Лукьяненок Даниїл

2008

II

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧУ-6

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

65.

Малімонов Кирило

2006

II

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧУ-6

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

66.

Мельник Євгеній

2007

III

Освіта

КДЮСШ «Козак»

бейсбол

ЧМ-3

Приходський Г.С.

67.

Несин Артем

2007

II

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧМ-2

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

68. 

Оксенюк Роман

2006

III

Освіта

КБСШ

бейсбол

ЧМ-2

Мацулевич Д.А., Приходський Г.С.

69.

Павлов Єгор

2008

III

Освіта

КДЮСШ «Козак»

бейсбол

ЧМ-3

Козирєв О.М.

70.

Певченко Данило

2006

II

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧУ-6

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

71.

Полярский Олексій

2011

II

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧУ-2

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

72.

Португальский Святослав

2008

 

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧМ-1

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

73.

Пузирьов Ігнат

2008

II

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧМ-3

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

74.

Рибак Максим

2008

II

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧМ-2

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

75.

Рибченко Іван

2008

II

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧМ-3

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

76.

Самусь Олексій

2009

II

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧУ-1

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

77.

Сердечний Матвій

2006

II

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧУ-2

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

78.

Сиворакша Єгор

2008

II

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧМ-3

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

79.

Суханицький Богдан

2008

III

Освіта

КДЮСШ «Козак»

бейсбол

ЧМ-3

Приходський Г.С.

80.

Терлецький Матвій

2008

II

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧМ-3

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

81.

Хоменко Артем

2008

II

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧУ-2

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

82.

Чабан Тимофій

2008

III

Освіта

КДЮСШ «Козак»

бейсбол

ЧМ-3

Козирєв О.М.

83.

Юзюк Ярослав

2010

II

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧУ-6

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

 Юнаки 

84.

Алієв Самір

2009

II

Освіта

КДЮСШ "Козак"

бейсбол

ЧУ-6

Козирєв О.М.

85.

Арсен Вадим

2010

I

Освіта

КДЮСШ «Олімп»

бейсбол

ЧМ-5

Полулях В.В.

86.

Боголюб Олег

2010

II

Освіта

КДЮСШ "Козак"

бейсбол

ЧУ-6

Козирєв О.М.

87.

Бочан Олег

2009

II

Освіта

КДЮСШ "Козак"

бейсбол

ЧУ-6

Козирєв О.М.

88.

Вербицький Ярослав

2009

II

Освіта

КДЮСШ "Козак"

бейсбол

ЧУ-6

Козирєв О.М.

89.

Вернігора Олександр

2011

II

Освіта

КДЮСШ "Козак"

бейсбол

ЧУ-6

Козирєв О.М.

90.

Власенко Микола

2012

I

Освіта

КДЮСШ «Олімп»

бейсбол

ЧУ-5

Полулях В.В.

91.

Гаран Матвій

2010

II

Освіта

КДЮСШ "Козак"

бейсбол

ЧУ-6

Козирєв О.М.

92.

Гришин Нестор

2009

 

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧУ-2

Левчук Д.В.

93.

Дегтярьов Марк

2011

I

Освіта

КДЮСШ «Олімп»

бейсбол

ЧУ-5

Полулях В.В.

94.

Дмитренко Матвій

2011

II

Освіта

КДЮСШ "Козак"

бейсбол

ЧУ-6

Козирєв О.М.

95.

Зеленін Дмитро

2010

I

Освіта

КДЮСШ «Олімп»

бейсбол

ЧУ-5

Полулях В.В.

96.

Ізотов Андрій

2009

II

Освіта

КДЮСШ "Козак"

бейсбол

ЧУ-6

Козирєв О.М.

97.

Коломійцев Ілля

2009

II

Освіта

КДЮСШ "Козак"

бейсбол

ЧУ-6

Козирєв О.М.

98.

Кротов Давид

2009

I

Освіта

КДЮСШ «Олімп»

бейсбол

ЧУ-4.

Степанюк А.М., Полулях В.В.

99.

Лалак Даніїл

2012

I

Освіта

КДЮСШ «Олімп»

бейсбол

ЧМ-5

Полулях В.В.

100.

Міхей Дмитро

2010

I

Освіта

КДЮСШ «Олімп»

бейсбол

ЧМ -5

Степанюк А.М., Полулях В.В.

101.

Муляревич  Артем

2011

I

Освіта

КДЮСШ «Олімп»

бейсбол

ЧМ-5

Полулях В.В.

102.

Плахтієнко Данило

2011

II

Освіта

КДЮСШ "Козак"

бейсбол

ЧУ-6

Козирєв О.М.

103.

Поліщук Артем

2010

II

Освіта

КДЮСШ "Козак"

бейсбол

ЧУ-6

Козирєв О.М.

104.

Потрохов Володимир

2009

I

Освіта

КДЮСШ «Олімп»

бейсбол

ЧМ-5

Полулях В.В.

105.

Резничекно Макар

2010

 

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧУ-2

Левчук Д.В.

106.

Ситнік Владіслав

2009

II

Освіта

КДЮСШ "Козак"

бейсбол

ЧУ-6

Козирєв О.М.

107.

Солодуха Ілля

2010

I

Освіта

КДЮСШ «Олімп»

бейсбол

ЧМ-5

Степанюк А.М., Полулях В.В.

108.

Танцюра Артем

2011

I

Освіта

КДЮСШ «Олімп»

бейсбол

ЧМ-5

Полулях В.В.

109.

Татарченко Єгор

2011

II

Освіта

КДЮСШ "Козак"

бейсбол

ЧУ-6

Козирєв О.М.

110.

Фадейков Захар

2011

I

Освіта

КДЮСШ «Олімп»

бейсбол

ЧМ-5

Полулях В.В.

111.

Фаліон Костянтин

2010

 

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧУ-2

Левчук Д.В.

112.

Федюк Костянтин

2009

III

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧУ-2

Левчук Д.В. Ткаченко Є.В.

113.

Фоменко Микита

2011

I

Освіта

КДЮСШ «Олімп»

бейсбол

ЧМ-5

Полулях В.В.

114.

Чепурний Костянтин

2012

I

Освіта

КДЮСШ «Олімп»

бейсбол

ЧМ-5

Полулях В.В.

115.

Юзюк Ярослав

2010

III

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧУ-2

Левчук Д.В, Ткаченко Є.В.

116.

Ященко Тимофій

2009

II

Освіта

КДЮСШ "Козак"

бейсбол

ЧУ-6

Козирєв О.М.

 Дівчата U-13 

117.

Алєксєєва Валерія

2009

II

Освіта

КДЮСШ «Олімп»

софтбол

ЧМ-3

Галкін Ю.А.

118.

Васько Олександра

2009

II

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

софтбол

ЧУ-1

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

119.

Гавриленко Єлізавета

2008

ІІ

Освіта

КДЮСШ «Олімп»

софтбол

ЧМ-3

Галкін Ю.А.

120.

Глівінська Марія

2009

II

Освіта

КДЮСШ "Козак"

бейсбол

ЧУ- 6

Козирєв О.М.

121.

Голоскевич Марина

2010

ІІ

Освіта

КДЮСШ «Олімп»

софтбол

ЧМ-3

Галкін Ю.А.

122.

Григор`єва Євгенія

2008

II

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

софтбол

ЧМ-3

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

123.

Гувакова Лідія

2010

ІІ

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧУ-2

Левчук Д.В. Сомотов С.Ю.

124.

Єрмакова Олександра

2008

ІІ

Освіта

КДЮСШ «Олімп»

софтбол

ЧМ-3

Галкін Ю.А.

125.

Коваленко Анастасія

2008

ІІ

Освіта

КДЮСШ «Олімп»

софтбол

ЧМ-3

Галкін Ю.А.

126.

Кожушко Дарія

2010

ІІ

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

бейсбол

ЧК-6

Левчук Д.В, Ткаченко Є.В.

127.

Коломоець Дар`я

2010

II

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

софтбол

ЧМ-3

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

128.

Кротова Анастасія

2010

I

Освіта

КДЮСШ «Олімп»

бейсбол

ЧМ-5

Степанюк А.М., Полулях В.В.

129.

Кротова Анастасія

2010

ІІ

Освіта

КДЮСШ «Олімп»

софтбол

ЧМ-3

Галкін Ю.А.

130.

Кукса Дарина

2010

ІІ

Освіта

КДЮСШ «Олімп»

софтбол

ЧМ-3

Галкін Ю.А.

131.

Левицька Марія

2008

ІІ

Освіта

КДЮСШ «Олімп»

софтбол

ЧМ-3

Галкін Ю.А.

132.

Леснік Анастасія

2009

II

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

софтбол

ЧУ-6

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

133.

Маханець Христина

2009

II

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

софтбол

ЧУ-1

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

134.

Новаковська Аліна

2012

I

Освіта

КДЮСШ «Олімп»

бейсбол

ЧМ-5

Полулях В.В.

135.

Овчиннікова Єлизавета

2008

II

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

софтбол

ЧМ-3

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

136.

Оксентенко Кіра

2009

ІІ

Освіта

КДЮСШ «Олімп»

софтбол

ЧМ-3

Галкін Ю.А.

137.

Оксентенко Олександра

2011

ІІ

Освіта

КДЮСШ «Олімп»

софтбол

ЧМ-3

Галкін Ю.А.

138.

Олійник Єлизавета

2009

б/р

Освіта

КДЮСШ «Олімп»

бейсбол

ЧМ-5

Полулях В.В.

139.

Олійник Соломія

2011

б/р

Освіта

КДЮСШ «Олімп»

бейсбол

ЧМ-5

Полулях В.В.

140.

Остроумова Крістіна

2008

ІІ

Освіта

КДЮСШ «Олімп»

софтбол

ЧМ-3

Галкін Ю.А.

141.

Рудійко Анастасія

2008

ІІ

Освіта

КДЮСШ «Олімп»

софтбол

ЧМ-3

Галкін Ю.А.

142.

Сомотова Марія

2009

II

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

софтбол

ЧУ-1

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

143.

Степанюк Олександра

2009

ІІ

Освіта

КДЮСШ «Олімп»

софтбол

ЧМ-3

Галкін Ю.А.

144.

Ткаченко Поліна

2009

II

Освіта

ДЮСШ «Дарниця»

софтбол

ЧУ-1

Григор’єва В.А., Кисль В.Г.

145.

Чуйко Дарина

2010

ІІ

Освіта

КДЮСШ «Олімп»

софтбол

ЧМ-3

Галкін Ю.А.

146.

Шостак Адріана

2008

ІІ

Освіта

КДЮСШ «Олімп»

софтбол

ЧМ-3

Галкін Ю.А.

 

 

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00