з/п

Прізвище , ім`я спортсмена

Рік

народ.

Роз-

ряд

ФСТ,

відомст

Спортивна

школа

 Вид програми

Результат

за 2020 рік

Прізвище, ініціали

тренера

Чоловіки

1.

Вишневський Владислав

   1998

мсмк

 

СБК "Weekend"

снукер

ЧУ-3

Іванів С.В.

2.

Денисов Владислав

2002

мс

 

БК «Авіатор»

піраміда

ЧУ-1

Ключников Т.М.

3.

Дібров Максим

2001

І

 

КДЮСШ "Юний динамівець"

пул 

ЧМ-2

Нагорна В.О., Митько А.О.  

4.

Клестов Андрій

1997

 

 

КДЮСШ "Юний динамівець"

пул, пірам

ЧУ-1  

Нагорна В.О., Перкун В.Л.

5.

Литовченко Ігор

1988

мс

 

СБК "ШБМ"

піраміда

ЧУ-3

Нагорна В.О.

6.

Митько Артур

1992

кмс

 

КДЮСШ "Юний динамівець"

пул

ЧМ-2

Нагорна В.О.  

7.

Никифоров Миколай

1995

кмс

 

КДЮСШ "Юний динамівець"

пул

ЧМ-2

Нагорна В.О.  

8.

Пацура Віталій

1997

мсмк

 

КДЮСШ "Юний динамівець"

пул

ЧУ-1

Нагорна В.О. 

9.

Перкун Володимир

1987

мс

 

СБК "Платон"

піраміда

ЧМ-3

Клестов А.А.

10.

Петраш Сергій

1978

мс

 

БК «Лідер»

снукер, пірам

ЧУ-3

 

11.

Радіонов Павел

1986

мс

 

СБК "Платон"

піраміда

ЧМ-3

Іванова В.

12.

Руденко Микита

  2000

    кмс

 

КДЮСШ "Юний динамівець"

пул

ЧУ-2

Васьковський С.В.

13.

Сінокоп Антон

  2000

    кмс

 

КДЮСШ "Юний динамівець"

пул

ЧМ-3

Нагорна В.О., Митько А.О.  

14.

Скворцов В’ячеслав

2000

 мсу

 

КДЮСШ "Юний динамівець"

пул

ЧУ-3

Нагорна В.О.  

15.

Скворцов В’ячеслав

2000

 мс

 

КДЮСШ "Юний динамівець"

пул

ЧУ-3

Нагорна В.О.  

16.

Сокальський Анатолій

2002

 кмс

 

БК «Авіатор»

 

ЧУ-1

Сокальський А.А.,

Митько А. О.

Юніори

17.

Лялін Ігор

2004

кмс

 

КДЮСШ "Юний динамівець"

пул

ЧУ-3

Нагорна В.О., Митько А.О.  

Юнаки

18.

Білий Любомир

2005

ІІ

 

БК «Лідер»

піраміда

ЧМ-3

Литовченко І. 

19.

Бойко Юліан

2005

мс

 

БК «Лідер»

снукер

ЧУ-1

Бойко С.А.

20.

Дзиговський Євгеній

2010

ІІІ

 

КДЮСШ "Юний динамівець"

пул

ЧМ-3

Нагорна В.О., Митько А.О.  

21.

Єршов Олександр

2009

   I юн

 

КДЮСШ "Юний динамівець"

пул

ЧУ-1

Васьковський С.В.

22.

Курилко Даніїл

2011

ІІІ

 

КДЮСШ "Юний динамівець"

пул

ЧМ-3

Нагорна В.О., Митько А.О.  

23.

Ломакін Андрій

2007

I юн

 

КДЮСШ "Юний динамівець"

піраміда

ЧМ-3

Мамут Д.Г.

24.

Матюшенко Олександр

2006

ІІ

 

КДЮСШ "Юний динамівець"

комбінована піраміда

ЧМ-3

Клименко О.О.

25.

Руденко Іван

2007

мс

 

КДЮСШ "Юний динамівець"

пул

ЧУ-2

Нагорна В.О.,

Митько А.О.  

26.

Сахаров Владислав

2009

ІІ

 

КДЮСШ "Юний динамівець"

пул

ЧМ-1

Нагорна В.О.  

27.

Скороходов Дмитро

2005

кмс

 

КДЮСШ "Юний динамівець"

пул

ЧУ-3

Нагорна В.О.,

Митько А.О.  

28.

Шляпніков Никита

2009

ІІІ

 

КДЮСШ "Юний динамівець"

пул

ЧМ-3

Нагорна В.О.  

Жінки

29.

Жигайлова Любов

1998

кмс

 

КДЮСШ "Юний динамівець"

 пул

ЧУ-1

Нагорна В.О.,

Митько А.О.  

30.

Котляр Анна

1995

мсмк

 

КДЮСШ "Юний динамівець"

піраміда

ЧУ-3

Клестов А.А.

31.

Красножон Дар'я

1988

мс

 

ШБМ НУФВСУ

пул

ЧУ-2

Нагорна В.О.

32.

Нагорна Вікторія

1981

мсмк

 

КДЮСШ "Юний динамівець"

пул

ЧУ-2

Митько А.О.

33.

Половінчук Катерина

1995

мсмк

 

КДЮСШ "Юний динамівець"

пул

ЧУ-1

Нагорна В.О. 

34.

Притулюк Зоряна

1980

мсмк

 

СБК "Weekend"

піраміда

ЧМ -1

Перкун В.Л.

35.

Сіранчук Дар'я

2000

мс

 

КДЮСШ "Юний динамівець"

пул

ЧУ -5

 

Нагорна В.О.

36.

Соломка Богдана

1999

кмс

 

КДЮСШ "Юний динамівець"

пул

ЧУ-3

Нагорна В.О.

Юніорки

37.

Теріна Анна

2004

ІІ

 

КДЮСШ "Юний динамівець"

піраміда

ЧМ-1

Мамут Д.Г.

38.

Юдчиц Олександра

2004

І

 

КДЮСШ "Юний динамівець"

снукер

ЧУ- 2

Нагорна В.О.,

Пацура В.І.

Дівчата

39.

Грач Соня

2008

кмс

 

КДЮСШ "Юний динамівець"

піраміда (триборство)

ЧУ-1

Перкун В.Л.

Мамут Д.Г.

40.

Іванченко Христина

2007

ІІ

 

КДЮСШ "Юний динамівець"

піраміда (триборство)

ЧУ-3

Мамут Д.Г.

41.

Кесіль Карина

2005

ІІ

 

КДЮСШ "Юний динамівець"

вільна піраміда

ЧМ-1

Перкун В.Л.

Мамут Д.Г.

42.

Свідзинська Емма

2008

ІІ

 

КДЮСШ "Юний динамівець"

пул

ЧУ-5

Нагорна В.О.

43.

Шляпнікова Ірина

2006

кмс

 

КДЮСШ "Юний динамівець"

снукер

ЧУ-3

Нагорна В.О.

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00