з/п

Прізвище, ім`я спортсмена

Рік

народ.

Роз-

ряд

ФСТ

Спортивна

школа

Вид програми

Результ

2020 р.

Прізвище, ініціали тренера

Чоловіки

  1.  

Васянович Олексій

1994

мс

 

 

класичний бодібілдинг до 175 см

ЧУ-2

Згуровский В. Ю.

2.

Герасименко Олексій

1994

І

 

 

бодібілдинг до 80 см

ЧУ-4

Тараник В.В.

3.

Греков Антон

1985

ІІ

 

 

класичний бодібілдинг до 175 см

ЧУ-6

Шаль А. В.

4.

Данілов Віктор

1994

ІІ

 

 

фізик до 176 см

ЧУ-6

Усенко В. О.

5.

Журбенко Юрій

1990

мс

 

 

бодібілдинг до 80 см

ЧУ-1

Василевский В. С.

6.

Кононенко Ярослав

1998

мсмк

 

 

классик фізик

ЧУ-2

Горобець Д. П.

7.

Крижанівський Дмитро

1984

І

 

 

фізик до 182 см

ЧУ-4

Ющенко Р. С.

8.

Крук Олександр

1996

ІІ

 

 

бодібілдинг до 80 см

ЧУ-6

Дігтяр А. А.

9.

Маноха Максим

1985

ІІ

 

 

фізик до 176 см

ЧУ-5

Дігтяр А. А.

10.

Муганга Эдвард Фредович

1990

мсмк

 

 

фізик до 182 см

ЧУ-2

Федоренко В. В.

11.

Плис Віталій Іванович

1994

мс

 

 

класичний бодібілдинг понад 180 см

ЧУ-2

Талавера В. С.

12.

Салата Віталій

1993

І

 

 

фізик до 176 см

ЧУ-4

Горобець Д. П.

13.

Симак Дмитро

1991

мс

 

 

класичний бодібілдинг до 175 см

ЧУ-2

Усенко В. О.

14.

Ткач Артем

1992

мсмк

 

 

чоловіки фізик до 176 см

ЧЄ-1

Федоренко В. В.

15.

Туранський  Назар

1998

кмс

 

 

класичний бодібілдинг  понад 175

ЧУ-3

Кавалер І.В.

16.

Усенко Владислав

1995

І

 

 

класичний бодібілдинг до 175 см

ЧУ-4

Кожушко В. В.

Юніори

17.

Ковальов Максим

1998

ІІ

 

 

бодібілдинг юніори

ЧУ-6

Усенко В. О.

18.

Лучко Василь

1997

І

 

 

фізик юніори

ЧУ-4

Усенко В. О.

19.

Салам Алрашеед

1999

ІІ

 

 

юніори фізик

ЧУ-5

Ключник Д. В.

Жінки

20.

Бальвас-Многолєтня Ілона

1990

мс

 

Модель Фітнес

ЧУ-1

Кислий О. О.

21.

Братченко Данієлла

1999

мс

 

Фітнес Бікіні понад

172 см

ЧУ-1

Пустовiт М. А.

22.

Ворощенко Тамара

1991

кмс

 

Артистичний Фітнес

ЧУ-1

Кислий О. О.

23.

Губенко Діна

1990

кмс

 

Фітнес Бікіні 166 см

ЧУ-3

Лучишина І. В.

24.

Деряга Катерина

1988

ІІ

 

Модель Фітнес

ЧУ-6

Лучишина І. В.

25.

Єлинська Катерина

1991

І

 

Велнес понад 166 см

ЧУ-2

Лучишина І. В.

26.

Єфіменко Ганна

1985

І

 

Фітнес Бікіні до 162 см

ЧУ-4

Богатьонок Н.О.

27.

Іваніна Світлана

1982

мс

 

Бодіфітнес до 166 см

ЧУ-1

Козирьов О. В.

28.

Іщенко Катерина

1986

кмс

 

Бодіфітнес до 168 см

ЧУ-4

Баштаник Р. І.

29.

Кадирова Іванна

1993

мс

 

Фітнес Бікіні до 162 см

ЧУ-2

Кисляков М. В.

30.

Калашник Юлія

1993

мс

 

Фітнес Бікіні до 170 см

ЧУ-1

Турухин С. Ф.

31.

Купчук Юлія

1993

І

 

Фітнес Бікіні до 158 см

ЧУ-1

Резніков А. О.

32.

Литвиненко Вікторія

1995

кмс

 

Модель Фітнес

ЧУ-3

Петрук М. І.

33.

Лучишина Ірина

1990

мс

 

Фітнес Бікіні до 158 см

ЧУ-1

Лучишина І. В.

34.

Маєвська Марія

1987

мс

 

Бодіфітнес до 163 см

ЧУ-3

Сіренко О. А.

35.

Марків Діана

1991

ІІ

 

Фітнес Бікіні до 160 см

ЧУ-6

Лучишина І. В.

36.

Мірзаханова Аліна

1993

ІІ

 

Фітнес Бікіні до 164 см

ЧУ-6

Арсеньев Д. В.

37.

Овсієнко Ірина

1994

мс

 

Фітнес Бікіні до 166 см

ЧУ-1

Кавалер І. В.

38.

Пастух Євгенія

1989

мс

 

Фітнес Бікіні понад 172 см

ЧУ-1

Талавера В. С.

39.

Пожевілова Катерина

2001

мс

 

Фітнес Бікіні до 166 см

ЧУ-1

Кавалер І. В.

40.

Романенко Марія

1997

мс

 

Фітнес Бікіні до 160 см

ЧУ-2

Пронтенко П. М.

41.

Суманеєва Олександра

1997

мсмк

 

Фітнес Бікіні до 164 см

ЧУ-1

Козира А. М.

42.

Тохтарова Катерина

1996

кмс

 

Фітнес Бікіні до 166 см

ЧУ-2

Шульженко А. Ю.

43.

Ульянич Анна

1986

кмс

 

Велнес понад 166 см

ЧУ-1

Кадиров А. Т.

44.

Шнурова Ольга

1981

мсмк

 

Бодіфітнес

ЧУ-1

Волосов В. В.

Юніорки

45.

Александрова Валерія

2002

І

 

Фітнес Бікіні юніори до 166

ЧУ-4

Карацюба(Миц) М. В.

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00