з/п

Прізвище , ім`я спортсмена

Рік

народ.

Роз-

ряд

ФСТ та

відомств

Спортивна

школа

 Вид програми

Результ

2020 р.

Прізвище , ініціали

тренера

         Дорослі

1.

Алістратов Микита

2000

мс

Україна

КМШВСМ

69

ЧМ- 2

Бутунец Д.В.

2.

Аршуков Андрій

1998

мс

Спартак

ЦШВСМ

91

ЧУ - 2

Скрипнік О.О.

3.

Бабіч Олександр

1994

мс

Освіта

Чемпіон

91+

ЧУ- 5

Сінепупов А.А.

4.

Барабанов Євген

1995

мс

Освіта

КМШВСМ

69

ЧУ- 1

Позняк О.С.

5.

Баранов Микита

1998

кмс

Освіта

ДЮСШ 1 «Спартак»

64

ЧМ- 2

Позняк О.С.

6.

Бордусь Максим

1999

I

Освіта

БК «Вітязь»

75

ЧУ- 5

Лященко Д.В.

7.

Боришполець Андрій

1997

мс

Спартак

ЦШВСМ

64

ЧУ- 2

Скрипнік О.А.

8.

Боришполець Максим

1999

мс

Спартак

ЦДЮСШ

60

ЧУ - 5

Скрипнік О.О.

9.

Веліковський Єгор

1999

кмс

Спартак

ЦДЮСШ Спартак

75

ЧУ- 5

Сенченко В.С.

10.

Вигівський Владислав

2001

I

Освіта

ОКІП

56

ЧУ- 2

Ткаченко Д.В.

11.

Віннік Антон

1999

кмс

Освіта

КНУБА

91

ЧУ- 3

Гасанова С.Ф.

12.

Власенко Дмитро

2000

I

Спартак

ЦДЮСШ Спартак

75

ЧУ - 5

Скрипнік О.О.

13.

Глушко Маским

2001

I

Спартак

ЦДЮСШ Спартак

52

ЧМ- 2

Штанагей Д.В.

14.

Голік Александр

1995

кмс

Освіта

БК «Леон»

75

ЧМ- 2

Богатиренко В.В.

15.

Гончарук Данило

2000

кмс

Спартак

ЦДЮСШ Спартак

56

ЧУ-2

Скрипнік О.О.

16.

Гордієнко Володимир

2000

кмс

Освіта

ДЮСШ 10

69

ЧУ- 5

Нехай І.В.

17.

Грищенко Ігор

1999

кмс

Спартак

ЦДЮСШ Спартак

81

ЧМ- 2

Скрипнік О.О.

18.

Гумматов Фарид

1995

кмс

Освіта

БК «Гонг»

60

ЧМ- 2

Нехай І.В.

19.

Дзязько Михайло

1997

мс

Спартак

КШВСМ

57

ЧУ- 1

Позняк О.С.

20.

Дзьома Віталій

2001

I

Спартак

НУФВСУ

69

ЧУ- 5

Штанагей Д.В., Голуб Є.

21.

Дінеев Нікіта

2000

мс

Україна

КДЮСШ Восход

56

ЧУ- 3

Дінеев В.М.

22.

Дорохов Владислав

2000

мс

Спартак

ЦДЮСШ Спартак

64

ЧУ-5

Штанагей Д.В.

23.

Дорошенко Віктор

1996

кмс

Освіта

НУФВСУ

91

ЧМ- 2

Аксютін В.В.

24.

Дудар Данило

1999

мс

Спартак

ЦШВСМ

91+

ЧУ- 5

Скрипнік О.О.

25.

Єфімович Андрій

2000

мс

Спартак

ЦДЮСШ Спартак

49

ЧУ- 1

Романов П.

26.

Єфімчук Павло

1994

кмс

ЗСУ

ЦСК

75

ЧУ- 5

Прокопенко В.І.

27.

Затхей Павло

2001

кмс

Спартак

ДЮСШ 1 «Спартак»

64

ЧУ- 5

Позняк О.С.

28.

Захарченко Євген

1999

мс

Спартак

ЦДЮСШ

60

ЧУ- 5

Скрипнік О.О.

29.

Ільїн Дмитро

1999

кмс

Освіта

КДЮСШ № 14

56

ЧУ- 4

Ільін В.П.

30.

Кеуш Миколай

1999

кмс

Спартак

ДЮСШ «Козак»

64

ЧУ- 5

Матвійчук І.А.

31.

Коломієць Кирило

1996

кмс

Спартак

ЦДЮСШ Спартак

75

ЧУ- 5

Скрипнік О.О.

32.

Копил Святослав

2001

I

Україна

КДЮСШ Восход

64

ЧМ- 2

Дінеев В.М.

33.

Куюн Георгій

2002

кмс

Спартак

ЦДЮСШ Спартак

60

ЧМ- 2

Лобок С.М.

34.

Лагода Михайло

2001

I

Освіта

КДЮСШ № 14

64

ЧУ- 5

Харченко В.Г.

35.

Ламах Кирило

1998

кмс

Спартак

ДЮСШ № 1

91

ЧУ- 5

Позняк О.С.

36.

Лупенко Євген

2002

I

Спартак

ДЮСШ 1 «Спартак»

69

ЧУ- 3

Позняк О.С.

37.

Миронець Богдан

1994

кмс

Спартак

ЦДЮСШ Спартак

91+

ЧУ-5

Скрипнік О.О.

38.

Мухамедіев Сійовуш

2000

I

Спартак

ЦДЮСШ

56

ЧУ-5

Штанагей Д.В.

39.

Нікамагомедов Магомед

2000

кмс

Спартак

ДЮСШ 1 «Спартак»

64

ЧУ- 5

Позняк О.С.

40.

Нікамагомедов Шаміль

2001

I

Спартак

ДЮСШ 1 «Спартак»

69

ЧУ- 5

Позняк О.С.

41.

Оекуле Джошуа

2001

кмс

Україна

ЦШВСМ

91+

ЧУ- 5

Максименко А.В.

42.

Ожигов Ярослав

2001

кмс

Україна

ЦШВСМ

75

ЧУ- 5

Матвейчук І.А.

43.

Павленко Володимир

2001

I

Освіта

ДЮСШ «Козак»

52

ЧУ- 5

Рубайло В.В.

44.

Петросян Мангасар

1995

кмс

Спартак

ЦДЮСШ Спартак

60

ЧУ- 4

Скрипнік О.О.

45.

Пилипчук Олександр

1997

кмс

Україна

ДЮСШ «Козак»

81

ЧМ- 2

Матвійчук І.А.

46.

Плясовиця Микола

1999

мс

Освіта

БК «Пойсон»

75

ЧУ- 5

Тумасов А.А.

47.

Сапун Іван

2000

мс

Спартак

ДЮСШ 1 «Спартак»

64

ЧУ- 5

Позняк О.С.

48.

Селезнов Павло

1999

кмс

Освіта

КМШВСМ

75

ЧУ- 5

Ткаченко Ю.І.

49.

Сіденко Данило

2001

кмс

Україна

КДЮСШ Восход

81

ЧУ- 5

Дінеев В.М.

50.

Соболь Богдан

1999

кмс

Освіта

ОКІП

75

ЧУ- 3

Рубайло В.В.

51.

Соломка Андрій

1999

мс

Спартак

ЦДЮСШ

75

ЧУ- 5

Скрипнік О.О.

52.

Союнов Станіслав

1988

кмс

Освіта

СК «Ніка»

60

ЧУ- 5

Мухоїд А.

53.

Трітініченко Михайло

1999

кмс

Освіта

СК «Ніка»

64

ЧУ- 5

Мухоїд А.

54.

Устімов Вадим

1997

кмс

Спартак

ЦДЮСШ

81

ЧУ- 5

Скрипнік О.О.

55.

Устімов Віталій

1997

кмс

Спартак

ЦДЮСШ

81

ЧУ- 5

Скрипнік О.О.

56.

Ухорський Михайло

1998

кмс

Освіта

ЦДЮСШ

91

ЧУ- 5

Прокопенко В.І.

57.

Часовніков Євген

1987

кмс

Освіта

БК «Вітязь»

75

ЧУ- 5

Позняк О.С.

58.

Чоботарьов Давид

2001

кмс

Спартак

ЦДЮСШ

52

ЧУ-5

Лобок С.М.

59.

Чучмар Богдан

1997

кмс

ЗСУ

ЦДЮСШ

52

ЧУ - 6

Прокопенко В.І.

60.

Шангелія Ілля

1995

кмс

Спартак

ЦШВСМ

91+

ЧУ- 5

Скрипнік О.О.

61.

Шатських Владислав

1994

кмс

Освіта

КМШВСМ

81

ЧУ- 4

Скрипнік О.О.

62.

Шевченко Кирило

2001

кмс

Освіта

БК «Пойсон»

69

ЧУ- 5

Тумасов А.А.

63.

Шкриба Антон

2001

кмс

Спартак

ЦДЮСШ

81

ЧУ- 5

Прокопенко І.В.

64.

Штонда Богдан

2002

I

Освіта

ЦШВСМ

56

ЧУ- 5

Богатиренко В.В.

65.

Штонда Валентин

1998

кмс

Освіта

БК «Леон»

60

ЧУ- 5

Богатиренко В.В.

66.

Шумілов Андрій

2002

кмс

Спартак

ЦДЮСШ

52

ЧУ- 5

Цехмейстер В.В.

67.

Юськів Павло

1999

кмс

Освіта

СК «Тріумф»

81

ЧУ- 5

Цибенко Ю.

       Юніори

68.

Абдул Матін

2003

I

Освіта

ДЮСШ № 10

66

ЧУ- 2

Нехай і.В.

69.

Абдул Рашид

2003

кмс

Освіта

БК «КІКО»

50

ЧУ- 4

Нехай І.В., Нехай С.В.

70.

Антонов Констянтин

2003

I

Освіта

ЦДЮСШ Спартак

57

ЧУ- 5

Каленченко І.В.

71.

Аббасов Ільтіфат

2005

І

Освіта

БК «КІКО»

37

ЧМ-3

Дінеев В.М.

72.

Бойко Михайло

2005

І

Освіта

ДЮСШ 14

66

ЧМ-3

Ільїн В.П. Харченко В.Г.

73.

Балан Денис

2002

I

Освіта

ОКІП

49

ЧУ- 4

Ткаченко Д.В.

74.

Баблюк Дмитро

2003

кмс

Освіта

ОКІП

80+

ЧУ- 6

Матвійчук І.А.

75.

Бережний Іван

2005

I

Освіта

ДЮСШ «Козак»

65

ЧМ- 1

Крутько О.В.

76.

Бган Ярослав

2002

кмс

Освіта

ЦСК ЗСУ

52

ЧУ- 5

Сурженко М.О., СурженкоО.В., Ткаченко Д.В.

77.

Бовкуненко Роман

2002

I

Освіта

ОКІП

52

ЧУ- 4

Ткаченко Д.В.

78.

Бондаренко Олександр

2005

кмс

Освіта

ОКІП

60

ЧУ- 6

Ткаченко Д.В.

79.

Віценко Артем

2005

I

Освіта

ДЮСШ № 14

66

ЧМ- 3

Ільін В.П.

80.

Головко Артем

2003

I

Освіта

БК «КІКО»

66

ЧУ- 5

Матвійчук І.А.

81.

Голуб Ілля

2005

I

Освіта

СК «Атек»

65

ЧУ- 5

Каленченко І.В.

82.

Гордійчук Григорій

2005

Освіта

БК «Спарта бокс»

46

ЧУ- 5

Гордійчук В.В.

83.

Гутовський Іван

2003

І

Освіта

ДЮСШ 1 «Спартак»

75

ЧУ- 5

Позняк О.С.

84.

Денисенко Олексій

2003

I

Освіта

ДЮСШ 1 «Спартак»

69

ЧУ- 5

Позняк О.С.

85.

Жердев Михайло

2003

I

Освіта

ЦДЮСШ Спартак

80

ЧУ- 2

Сурженко М.О.

86.

Каземі Давид

2004

I

Освіта

ЦДЮСШ Спартак

До 44,5

ЧУ - 2

Сурженко М.О., Крутько О.

87.

Крук Павло

2005

I

Освіта

ДЮСШ № 14

54

ЧМ- 2

Ільїн В.П. Харченко В.Г.

88.

Кобленко Олександр

2004

кмс

Освіта

ЦДЮСШ Спартак

46

ЧУ - 5

Сурженко М.О.

89.

Малафаев Владислав

2004

I

Освіта

СК «Атек»

46

ЧУ - 6

Нікулін Д.О.

90.

Мамаджанов Акмал

2005

I

Освіта

ДЮСШ № 14

60

ЧМ- 3

Ільін В.П.

91.

Малафаев Ярослав

2004

кмс

Освіта

ОКІП

48

ЧУ - 6

Сурженко М.О.

92.

Мейта Олександр

2005

І

Освіта

ДЮСШ № 10

70

ЧМ- 2

Нехай І.В.

93.

Мічуда Андрій

2003

I

Освіта

ЦДЮСШ Спартак

60

ЧУ- 5

Гаврілюк О.О.

94.

Мічковський Павло

2002

I

Освіта

ДЮСШ 1 «Спартак»

81

ЧУ- 5

Позняк О.С.

95.

Матвієнко Тимур

2003

I

Освіта

ДЮСШ 1 «Спартак»

75

ЧУ- 5

Позняк О.С.

96.

Мартящев Ігор

2005

I

Освіта

БК «РИНГ»

50

ЧМ-1

Лордкипанідзе А.Л.

97.

Нерода Анатолій

2002

I

Освіта

НАША ВІДПОВІДЬ

75

ЧУ- 5

Позняк О.С.

98.

Набієв Фарідун

2004

I

Освіта

БК «КІКО»

50

ЧУ- 3

Дінеев В.М.

99.

Остапенко Ярослав

2003

I

Освіта

НУХТ

63

ЧМ- 2

Харченко В.Г.

100.

Пасічник Максим

2005

I

Освіта

БК «РИНГ»

50

ЧМ-1

Нікулін Д.С.

101.

Печерний Максим

2003

I

Освіта

ДЮСШ 1 «Спартак»

56

ЧУ- 5

Голумбієвський В.М.

102.

Перов Ростіслав

2002

I

Освіта

ДЮСШ «Восход»

75

ЧУ- 5

Бутунец Д.В.

103.

Плювайко Іван

2004

I

Освіта

ОКІП

50

ЧУ- 5

Сурженко М.О.,

104.

Попов Роман

2003

I

Освіта

БК «СПАРТА»

70

ЧУ- 5

Сурженко М.О., Рубайло В.В.

105.

Погорелов Артемій

2002

I

Освіта

ОКІП

49

ЧУ- 5

Сурженко М.О., Рубайло В.В.

106.

Похиленко Кирило

2005

I

Освіта

БК «Торос»

48

ЧМ- 1

Філоненко О.В.

107.

Рудь Володимир

2003

I

Освіта

БК «ВІТЯЗЬ»

52

ЧМ- 2

Нехай І.В.

108.

Рудюк Павло

2005

I

Україна

ДЮСШ «Олімпієць»

43

ЧУ-1

Загляда О.

109.

Руденко Георгій

2005

кмс

Освіта

ДЮСШ № 10

80+

ЧМ- 2

Нехай І.В.

110.

Солодкий Руслан

2005

I

Освіта

БК «КІКО»

66

ЧУ- 6

Дінеев В.М.

111.

Салей Ілля

2004

кмс

Освіта

ОКІП

54

ЧУ- 5

Сурженко М.О.

112.

Свинаренко Дмитро

2005

І

Освіта

СК «Ніка»

80

ЧМ- 2

Мухоїд А.

113.

Сметанін Тимур

2005

I

Освіта

ЦДЮСШ Спартак

54

ЧУ- 3

Нехай І.В.

114.

Сірук Володимир

2005

І

Освіта

СК «Ніка»

57

ЧУ- 3

Дінеев В.М.

115.

Степанов Микита

2005

І

Освіта

СК«Подол»

80+

ЧМ- 2

Пугач О.А.

116.

Резніков Данило

2003

І

Освіта

ДЮСШ 1 «Спартак»

91

ЧУ-4

Гаврілюк О.О.

117.

Тімошенко Констянтин

2003

кмс

Освіта

БК «КІКО»

48

ЧУ-4

Гаврілюк О.О.

118.

Ткаченко Федір

2002

I

Освіта

СК Пойсон

91

ЧУ-4

Тумасов А.А.

119.

Ткаченко Володимир

2005

I

Освіта

ДЮСШ № 14

37

ЧМ- 2

Нехай І.В.

120.

Татарін Арсеній

2005

I

Освіта

СК «Атек»

56

ЧУ- 5

Нікулін Д.С.

121.

Темний Тимур

2005

I

Освіта

ЦДЮСШ Спартак

38,5

ЧУ- 5

Нікулін Д.С.

122.

Тютерев Захар

2005

I

Освіта

Спартак -Подол

37

ЧУ-2

Пугач О.А.

123.

Федосенко Єгор

2003

кмс

Освіта

ЦСК ЗСУ

75

ЧМ- 2

Рубайло В.В.

124.

Феденко Іван

2005

I

Освіта

ЦДЮСШ Спартак

40

ЧМ- 2

Каленченко І.В.

125.

Філіпчонок Віктор

2004

І

Освіта

ДЮСШ № 14

75

ЧМ- 2

Ільїн В.П., Харченко В.Г.

126.

Хлистал Єгор

2005

I

Освіта

ЦДЮСШ Спартак

54

ЧУ- 5

Каленченко І.В.

127.

Хоменко Ілля

2005

I

Освіта

Наша Відповідь

52

ЧУ- 5

Рубайло В.В.

128.

Храновський Ян

2003

I

Спартак

ЦДЮСШ Спартак

75

ЧУ-5

Штанагей Д.В.

129.

Хрипко Микита

2003

I

Освіта

ДЮСШ «Ринг»

81

ЧМ-3

Бубайло В.В.

130.

Швиндін Єгор

2005

I

Освіта

ЦДЮСШ Спартак

46

ЧМ- 2

Рубайло В.В.

131.

Шнуровський  Ярослав

2003

I

Освіта

БК «ВІТЯЗЬ»

75

ЧУ- 5

Каленченко І.В.,

Шнуровський В.В.

132.

Шаповал Тарас

2005

I

Освіта

ОКІП

57

ЧУ- 5

Сурженко М.О., Рубайло В.В.

133.

Штанагей Володимир

2004

ІІ

Спартак

ЦДЮСШ Спартак

80+

ЧМ-3

Штанагей Д.В.

134.

Чапайкін Денис

2005

I

Освіта

БК «СПАРТА»

46

ЧМ- 2

Каленченко І.В.

135.

Якуш Іван

2003

I

Освіта

ОКІП

49

ЧУ- 5

Сурженко М.О., Рубайло В.В.

136.

Яковенко Давид

2003

I

Освіта

БК «СПАРТА»

50

ЧУ - 3

Каленченко І.В.

137.

Яковлев Данило

2002

I

Освіта

ЦДЮСШ Спартак

54

ЧУ- 4

Рубайло В.В., Сурженко М.О.

         Юнаки

138.

Аль-Сірі Адам

2006

I

Освіта

КДЮСШ «РИНГ»

56

ЧУ- 5

Лордкипанідзе А.Л.

139.

Акобян Роман

2006

ІІ

Освіта

КДЮСШ № 1

50

ЧМ- 3

Моісеев А.І.

140.

Байсангуров Хамсат

2006

ІІ

Освіта

БК «К2»

38,5

ЧМ-3

Каблучко Т.В.

141.

Бедніченко Руслан

2006

ІІ

Освіта

ДЮСШ «Козак»

35,5

ЧМ-3

Крутько О.В.

142.

Білобаб Данило

2007

ІІ

Освіта

ДЮСШ № 14

35,5

ЧМ-3

Ільїн В.П. Харченко В.Г.

143.

Бойко Ілля

2006

ІІ

Освіта

СК «Росичі»

48

ЧМ-3

Лобок С.М.

144.

Бондар Владислав

2006

ІІ

Освіта

БК «Тріумф»

48

ЧУ- 5

Каленченко І.В.

145.

Будаєв Ілля

2007

ІІ

Освіта

КДЮСШ «РИНГ»

43

ЧМ-2

Нікулін Д.С.

146.

Броновец Артем

2007

ІІ

Освіта

БК «Вітязь»

52

ЧМ-2

Лященко Д.В.

147.

Вакулюк Макар

2006

I

Освіта

СК «Росичі»

43

ЧМ-1

Лобок С.

148.

Галенко Данило

2007

ІІ

Освіта

КДЮСШ «РИНГ»

43

ЧМ-2

Нікулін Д.С.

149.

Гетрих Олексій

2007

ІІ

Освіта

КДЮСШ «Восход»

59

ЧМ-2

Віноградов Є.Є.

150.

Грищенко Єгор

2006

ІІ

Освіта

Наша Відповідь

41,5

ЧУ- 2

Рубайло В.В.

151.

Гордійчук Ярослав

2007

ІІ

Освіта

ЦСК  ЗСУ

46

ЧУ-5

Золотарьов В.О.

152.

Двигало Владислав

2006

Освіта

ЦСК ЗСУ

65

ЧУ- 5

Золотарьов В.О.

153.

Данилюк Микита

2006

I

Освіта

БК «КІКО»

50

ЧУ- 3

Нехай І.В.

154.

Данільченко Микита

2007

ІІ

Освіта

БК «Тріумф»

41,5

ЧУ- 5

Каленченко І.В.

155.

Дембіцький Нікіта

2007

ІІ

Освіта

ДЮСШ «Козак»

38,5

ЧМ-3

Крутько О.В.

156.

Дайнега Тимофій

2007

ІІ

Освіта

ДЮСШ № 10

52

ЧМ- 3

Нехай І.В.

157.

Дорошенко Захар

2007

ІІ

Освіта

ЦДЮСШ Спартак

59

ЧМ-2

Дорошенко О.М.

158.

Звада Артем

2005

I

Освіта

БК «КІКО»

62

ЧМ- 2

Нехай І.В.

159.

Ільїн Михайло

2006

ІІ

Освіта

ДЮСШ «Козак»

56

ЧМ-3

Крутько О.В.

160.

Качур Володимир

2006

І

Освіта

ОКІП

40

ЧМ- 3

Сурженко М.О.

161.

Качаров Давид

2007

ІІ

Освіта

Наша Відповідь

41,5

ЧУ- 2

Рубайло В.В.

162.

Коваль Вадим

2006

I

Освіта

БК «Вітязь»

46

ЧУ- 2

Каленченко І.В.

163.

Коларков Артем

2007

ІІ

Освіта

КДЮСШ «Восход»

72

ЧМ-2

Віноградов Є.Є.

164.

Кравцов Дмитро

2006

I

Освіта

БК «КІКО»

43

ЧУ- 5

Харченко В.Г.

165.

Куцопят Ярослав

2006

I

Освіта

СК «Росичі»

43

ЧМ-1

Лобок С.М.

166.

Кузьменко Руслан

2006

ІІ

Освіта

ЦДЮСШ Спартак

68

ЧМ-2

Пугач О.В.

167.

Ломакін Марк

2006

кмс

Освіта

ДЮСШ «Олімпієць»

43

ЧУ- 5

Каленченко І.В.

168.

Лиманський Владислав

2006

ІІ

Освіта

КДЮСШ «РИНГ»

59

ЧМ-3

Нікулін Д.С.

169.

Лулу Артур

2006

I

Освіта

ЦДЮСШ Спартак

40

ЧМ- 2

Крутько О.В.

170.

Лагутін Владислав

2006

ІІ

Освіта

КДЮСШ «РИНГ»

50

ЧМ-3

Нікулін Д.С.

171.

Мичковський Ілля

2006

ІІ

Освіта

ЦДЮСШ Спартак

68

ЧМ-2

Пугач О.В.

172.

Набоков Андрій

2007

ІІ

Освіта

КДЮСШ «Восход»

72

ЧМ-2

Віноградов Є.Є.

173.

Поліщук Максим

2005

І

Освіта

ДЮСШ № 14

75

ЧМ- 2

Ільїн В.П. Харченко В.Г.

174.

Пожар Максим

2006

І

Освіта

ДЮСШ № 10

50

ЧМ- 3

Нехай І.В.

175.

Попов Володимир

2007

ІІ

Освіта

ЦСК ЗСУ

56

ЧУ- 5

Золотарьов В.О.

176.

Прокопов Олександр

2006

I

Україна

ДЮСШ «Козак»

37

ЧМ-1

Каленченко І.В., Прокопов О.

177.

Павленко Євген

2007

ІІ

Освіта

БК «Тріумф»

56

ЧМ- 2

Каленченко І.В.

178.

Очеретний Єгор

2006

І

Освіта

ДЮСШ «Козак»

41,5

ЧМ-3

Крутько О.В.

179.

Ободянський Владислав

2007

І

Освіта

ДЮСШ «Козак»

54

ЧМ-3

Крутько О.В. Матвійчук І.А.

180.

Оніщенко Максим

2007

ІІ

Освіта

КДЮСШ «Восход»

52

ЧМ-3

Моісеєв А.І.

181.

Руденко Дмитро

2006

ІІ

Освіта

ЦДЮСШ Спартак

41,5

ЧМ- 3

Штиль С.О.

182.

Росинський Микита

2006

I

Освіта

ДЮСШ № 10

50

ЧМ- 3

Нехай І.В.

183.

Садовський Максим

2006

ІІ

Освіта

ДЮСШ № 14

43

ЧМ- 2

Ільїн В.П. Харченко В.Г.

184.

Селезньов Антон

2006

ІІ

Освіта

ОКІП

57

ЧУ- 5

Сурженко М.О.

185.

Ткачук Ігор

2006

ІІ

Освіта

КДЮСШ «РИНГ»

44,5

ЧМ-1

Нікулін Д.С.

186.

Ткаченко Олександр

2006

ІІ

Україна

ДЮСШ «Олімпієць»

81

ЧУ-4

Каленченко І.В.

187.

Мацкевич Денис

2006

ІІ

Освіта

КДЮСШ «РИНГ»

68

ЧМ-3

Нікулін Д.С.

188.

Могилов Владислав

2007

ІІ

Освіта

ДЮСШ № 10

50

ЧМ- 3

Нехай І.В.

189.

Штиль Ілля

2006

I

Освіта

СК «Атек»

37

ЧУ- 3

Штиль С. Цибенко М.Ю.

190.

Шинкаренко Тарас

2006

ІІ

Освіта

ЦДЮСШ Спартак

50

ЧМ-1

Лобок С.М.

191.

Хоркий Владислав

2006

I

Україна

ДЮСШ «Олімпієць»

62

ЧУ-5

Моісєев С.О.

 Жінки

192.

Бова Марія

1989

мсмк

Освіта

БК «КІКО»

64

ЧУ- 3

Гордіенко С.М.

193.

Дем'яненко Юлія

1998

мс

Освіта

БК «Леон»

48

ЧУ- 2

Богатиренко В.В.

194.

Ермакова Юліана

1998

кмс

Освіта

БК «Леон»

54

ЧУ-5

Богатиренко В.В.

195.

Зінченко Інна

1999

кмс

Спартак

ЦШВСМ Спартак

48

ЧУ- 2

Штанагей Д.В.

196.

Зубець Марія

1997

І

Спартак

ЦШВСМ Спартак

75

ЧМ-2

Голумбієвський В.М.

197.

Каріченська Ліна

1980

мс

Освіта

ЦСК ЗСУ

64

ЧМ- 2

Богатиренко В.В.

198.

Кожемяко Анастасія

1998

I

Освіта

ЦДЮСШ Спартак

60

ЧУ- 5

Прокопенко В.І.

199.

Кордон Яна

1996

І

Освіта

ЦШВСМ Спартак

75

ЧМ-2

Голумбієвський В.М.

200.

Лисенко Анна

1991

мсмк

Освіта

ЦСК ЗСУ

69

ЧУ- 5

Богатиренко В.В.

201.

Молочко Анастасія

1993

кмс

Освіта

БК «КІКО»

60

ЧМ- 2

Ткаченко Ю.І.

202.

Молочко Вікторія

1991

кмс

ФСТ "Динамо"

 

50

ЧУ-5

Ткаченко Ю.І. Федоровський

203.

Неллі Наталія

1980

кмс

Освіта

Поісон

48

ЧУ- 5

Тумасов А.А.

204.

Станіславова Марина

1998

I

Освіта

ДЮСШ № 10

57

ЧУ- 5

Нехай І.В.,Нехай С.В.

205.

Саюшкіна Єлізавета

1996

мс

Освіта

КМШВСМ

81

ЧУ- 3

Богатиренко В.В.

206.

Статкевич Інна

1995

мс

Освіта

КМШВСМ

54

ЧУ- 2

Богатиренко В.В.

207.

Стойко Юлія

1998

мс

Освіта

ВІТЯЗЬ

69

ЧУ- 5

Бутунец Д.В.

208.

Суліженко Яна

1998

мс

Спартак

ЦДЮСШ Спартак

54

ЧУ- 5

Богатиренко В.В.

209.

Скрипнік Валерія

1995

кмс

Спартак

ЦДЮСШ Спартак

57

ЧУ- 3

Пугач О.А.

210.

Холодкова Сніжанна

1986

мсмк

Освіта

КМШВСМ

57

ЧУ- 3

Гордіенко С.Н.

211.

Шевченко Тетяна

1995

мс

Освіта

КМШВСМ

81

ЧУ- 3

Богатиренко В.В.

212.

Уманська Світлана

1999

кмс

Освіта

КМШВСМ

54

ЧУ-3

Бутунец Д.В.

 Юніорки

213.

Абрамова Аміна

2001

кмс

Освіта

БК «КІКО»

60

ЧУ- 5

Богатиренко В.В.

214.

Басова Аліна

2000

кмс

Освіта

КМШВСМ

69

ЧУ- 3

Богатиренко В.В.

215.

Гребенюк Анна

2001

I

Спартак

ЦДЮСШ Спартак

57

ЧУ- 3

Богатиренко В.В.

216.

Дулиба Катерина

2001

мс

Освіта

СК «Атек»

69

ЧУ- 3

Пугач О.В.

217.

Кириленко Светлана

2001

I

Спартак

ЦШВСМ Спартак

54

ЧУ- 5

Штанагей Д.В.

218.

Лакійчук Христина

2002

мс

Освіта

ЦСК ЗСУ

48

ЧУ- 5

Цехмейстр В.В.

219.

Петрович Татьяна

2000

кмс

Освіта

КМШВСМ

75

ЧУ- 5

Богатиренко В.В.

220.

Полуянова Ульяна

2001

кмс

Спартак

ЦШВСМ Спартак

57

ЧМ- 2

Мартинов А.В. Штанагей Д.В.

221.

Романюк Ірина

2000

I

Спартак

ЦШВСМ Спартак

64

ЧУ- 3

Штанагей Д.В.

222.

Рамазанова Аміна

2001

кмс

Освіта

БК «Леон»

81

ЧУ-5

Богатиренко В.В.

223.

Стойко Марина

2002

кмс

Спартак

ЦДЮСШ Спартак

64

ЧУ- 5

Бутунец Д.

224.

Супруненко Інна

2003

I

Освіта

БК «Світ боксу»

54

ЧМ- 2

Бутунец Д.В.

225.

Третяк Олександра

2002

I

Освіта

БК «ВІТЯЗЬ»

54

ЧУ- 5

Цехмейстер В.В.

226.

Ткачук Дарина

2001

кмс

Спартак

ЦШВСМ Спартак

75

ЧУ- 3

Штанагей Д.В.

227.

Чаленко Яна

2000

I

Спартак

ЦШВСМ Спартак

60

ЧУ- 5

Штанагей Д.В.

228.

Шимчук Дарья

1999

I

Спартак

ЦШВСМ Спартак

48

ЧМ- 2

Штанагей Д.В.

229.

Шабельник Валерія

2003

І

Освіта

БК «Гонг»

54

ЧМ- 3

Бутунец Д.В.

Дівчата

230.

Адрущик Анна

2003

I

Освіта

БК «КІКО»

46

ЧУ- 3

Цехмейстр В.В.

231.

Бонк Єлизавета

2003

I

Освіта

СК «Атек»

51

ЧУ- 5

Мухоїд А.А

232.

Гордіенко Олена

2004

I

Освіта

БК «Леон»

43

ЧУ- 5

Богатиренко В.В.

233.

Горбенко Катерина

2006

I

Освіта

КДЮСШ «Восход»

52

ЧМ- 3

Бутунец Д.В.

234.

Кобзарь Варвара

2007

I

Освіта

КДЮСШ «Восход»

60

ЧМ- 3

Бутунец Д.В.

235.

Кедровська Ія

2006

I

Освіта

БК «КІКО»

57

ЧМ- 3

Саленко В.В.

236.

Лахно Ангеліна

2005

I

Освіта

СК «Ніка»

43

ЧУ- 5

Мухоїд А.А

237.

Маєвська Олександра

2004

I

Освіта

СК «Атек»

54

ЧМ- 3

Гасанова С.Ф.

238.

Новицька Марія

2003

I

Освіта

КДЮСШ № 10

63

ЧУ-3

Нехай І.В. Нехай С.В.

239.

Павлюк Катерина

2007

I

Освіта

БК «Леон»

81

ЧУ-5

Богатиренко В.В.

240.

Попович Софія

2005

І

Спартак

ЦДЮСШ Спартак

54

ЧМ-1

Штанагей Д.В.

241.

Савенюк Ангеліна

2005

I

Освіта

СК «Ніка»

50

ЧУ- 3

Мухоїд А,.А

242.

Троян Вікторія

2004

I

Освіта

БК «Леон»

81

ЧУ-5

Богатиренко В.В.

243.

Ружицька Вірсавія

2005

I

Освіта

КДЮСШ «Восхоод»

54

ЧМ- 3

Бутунец Д.В.

244.

Франовська Серафіма

2006

I

Освіта

КДЮСШ «Восход»

57

ЧМ- 3

Бутунец Д.В.

245.

Чередніченко Вікторія

2005

І

Освіта

КДЮСШ № 10

63

ЧУ-3

Нехай І.В. Нехай С.В.

246.

Якушевська Варвара

2007

ІІ

Освіта

КДЮСШ № 10

46

ЧУ-3

Нехай І.В. Нехай С.В.

247.

Яців Юлія

2007

I

Освіта

БК «Леон»

81

ЧУ-5

Богатиренко В.В.

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00