КМДА Київська міська державна адміністрація


 

з/п

Прізвище , ім’я  спортсмена

Рік

народ.

Розряд

ФСТ та

відомств

Спортивна

школа

Вид прогр.

Рез-тат

2020 р.

Прізвище , ініціали

тренера

 Чоловіки      
 1.

Гайдай Артем

2000

кмс

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

63 кг

ЧМ-1

Добровольський О.І., Киселиця В.О.

2. 

Дзігасов Зелімхан

1994

мс

ЗСУ

КМШВСМ

97 кг

ЧУ-9

Дзігасов А.П.

3. 

Король Максим

2000

І

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

87 кг

ЧМ-2

Добровольський О.І., Киселиця В.О.

4. 

Кучмій Микола

1992

мсмк

ЗСУ

КМШВСМ

130 кг

ЧМ-2

Дзігасов А.П.

5. 

Махуд Хайсам

1999

мс

Освіта

ДЮСШ «Школа спорту»

97 кг

ЧУ-5

Миколенко М.М., Осипчук О.В.

6. 

Насібов Насруллах

1994

кмс

ЗСУ

КМШВСМ

63 кг

ЧУ-1

Дзігасов А.П.

7. 

Нуралієв Ельмар

1997

мс

ЗСУ

ДЮСШ з боротьби та боксу

77 кг

ЧУ-3

Єларінов М.С.

8. 

Парцей Андрій

1997

мс

ЗСУ

КМШВСМ

67 кг

ЧУ-6

Чижов С.В., Ісрафілов Р.І.

9. 

Рахман Фахім

1999

кмс

Освіта

ДЮСШ «Школа спорту»

72 кг

ЧМ-1

Капінос С.М.

 Юніори       
10. 

Бичков Іван

2003

І

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

60 кг

ЧМ-1

Добровольський О.І., Киселиця В.О.

11. 

Букатий Данило

2003

кмс

Освіта

КДЮСШ «Школа спорту»

65 кг

ЧУ-5

Миколенко М.М., Осипчук О.В.

12. 

Букатий Єгор

2002

кмс

Освіта

ДЮСШ «Школа спорту»

63 кг

ЧМ-2

Миколенко М.М., Осипчук О.В.

13. 

Видиборець Андрій

2003

І

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

92 кг

ЧМ-3

Батхієв К.М.

14. 

Гавричкін Микола

2003

кмс

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

51 кг

ЧМ-1

Сардарян А.М.

15. 

Галанін Євген

2003

І

Освіта

КДЮСШ «Школа спорту»

60 кг

ЧМ-3

Капінос С.М.

16.

Гончарук Дмитро

2002

І

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

60 кг

ЧМ-3

Петасюк В.І.

17. 

Горпинко Данііл

2003

І

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

72 кг

ЧМ-3

Редько О.П.

18. 

Демишкевич Богдан

2002

кмс

Освіта

ДЮСШ «Школа спорту»

97 кг

ЧМ-1

Миколенко М.М., Осипчук О.В.

19. 

Дяченко Артем

2000

кмс

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

67 кг

ЧМ-2

Добровольський О.І., Киселиця В.О.

 20.

Зубко Микита

2002

кмс

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

110 кг

ЧМ-1

Батхієв К.М.

21. 

Куліков Владислав

2003

кмс

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

55 кг

ЧМ-1

Сардарян А.М., Редько О.П.

22. 

Куркчи Іван

2002

кмс

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

63 кг

ЧМ-1

Сардарян А.М.

23. 

Кущ Дмитрій

2003

І

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

64 кг

ЧМ-3

Коваленко Я.О., Ісрафілов Р.І.

24. 

Ломако Єремій

2001

кмс

Освіта

ДЮСШ-12

82 кг

ЧМ-2

Дорошенко В.І., Левченко О.І.

25. 

Лук’яненко Михайло

2003

кмс

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

63 кг

ЧМ-2

Куценко Є.О.

26.

Максютенко Іван

2001

мс

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

67 кг

ЧУ-1

Сардарян А.М.

27. 

Мелік-Казарян Ерік

2003

кмс

Освіта

КДЮСШ «Школа спорту»

71 кг

ЧУ-2

Капінос С.М., Сардарян А.М.

28. 

Мухін Ігор

2000

І

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

60 кг

ЧМ-3

Добровольський О.І., Киселиця В.О.

29.

Павленко Володимир

2002

кмс

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

77 кг

ЧМ-1

Сардарян А.М.

30. 

Петренко Владислав

2003

кмс

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

87 кг

ЧМ-1

Куценко Є.О.

31.

Плескач  Богдан

2003

І

Освіта

КДЮСШ «Школа спорту»

80 кг

ЧМ-1

Миколенко М.М., Осипчук О.В.

32. 

Руба Роман

2002

І

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

97 кг

ЧМ-2

Куценко Є.О.

 33.

Сардарян Давид

2002

кмс

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

72 кг

ЧМ-1

Сардарян А.М.

34. 

Синельник Даниїл

2003

І

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

60 кг

ЧМ-3

Коваленко Я.О., Ісрафілов Р.І.

35. 

Сладківський Данііл

2000

кмс

Освіта

ДЮСШ-12

55 кг

КУ-5

Капінос С.М.

36. 

Сороколет Павло

2002

мс

Освіта

ДЮСШ «Школа спорту»

97 кг

ЧУ-5

Миколенко М.М., Осипчук О.В.

37. 

Угляренко Сергій

2002

кмс

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

67 кг

ЧМ-2

Редько О.П.

38. 

Федорук Денис

2002

І

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

87 кг

ЧМ-3

Батхієв К.М.

39. 

Штоль Олександр

2002

І

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

72 кг

ЧМ-2

Петасюк В.І.

 Кадети   
 40.

Агафонов Данило

2005

І

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

71 кг

ЧМ-3

Добровольський О.І., Киселиця В.О.

41. 

Андріїшин Богдан

2005

І юн

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

57 кг

ЧМ-3

Добровольський О.І., Киселиця В.О.

42. 

Артюшенко Давид

2004

І

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

80 кг

ЧМ-2

Добровольський О.І., Киселиця В.О.

43. 

Биков Ілля

2005

І

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

68 кг

ЧМ-2

Єларінов М.С.

 44.

Блистів Роман

2004

І

Освіта

КДЮСШ «Школа спорту»

71 кг

ЧМ-1

Миколенко М.М., Осипчук О.В.

45. 

Бочан Юрій

2004

І

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

110 кг

ЧМ-3

Куценко Є.О.

46. 

Братуха Віталій

2004

І

Освіта

ДЮСШ 12

45 кг

ЧМ-2

Дорошенко В.І., Левченко О.І.

47. 

Гагауз Микита

2004

І

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

71 кг

ЧМ-3

Коваленко Я.О., Ісрафілов Р.І.

48. 

Галічкин Даниїл

2005

І юн

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

57 кг

ЧМ-3

Смишляєв О.В.

49. 

Гусейнов Руслан

2004

І

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

65 кг

ЧМ-2

Добровольський О.І., Киселиця В.О.

50. 

Дереча Артем

2005

І юн

Освіта

КДЮСШ «Школа спорту»

48 кг

ЧМ-1

Тимошенко М.В., Машковський І.Б.

51. 

Дзюба Денис

2005

І юн

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

100 кг

ЧМ-3

Добровольський О.І., Киселиця В.О.

52. 

Дончук Андрій

2005

ІІІ

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

68 кг

ЧМ-1

Сардарян А.М.

53. 

Калінічев Андрій

2004

І

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

80 кг

ЧМ-3

Добровольський О.І., Киселиця В.О.

54. 

Кондрат'єв Віктор

2003

І

Освіта

ДЮСШ-12

65 кг

ЧМ-3

Дорошенко В.І., Левченко О.І

55. 

Кравченко Максим

2004

І

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

65 кг

ЧМ-1

Куценко Є.О., Сардарян А.М.

56. 

Криченко Дмитро

2003

І

Освіта

ДЮСШ-12

92 кг

ЧМ-3

Дорошенко В.І., Левченко О.І.

57. 

Курак Юрій

2005

І

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

60 кг

ЧМ-1

Сардарян А.М.

58. 

Куркчи Дмитро

2004

І

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

48 кг

ЧМ-1

Сардарян А.М.

59. 

Лущан Олег

2003

І

Освіта

ДЮСШ-13

67 кг

ЧМ-3

Куцан В.В.

60. 

Манько Владислав

2005

І юн

Освіта

КДЮСШ «Школа спорту»

62 кг

ЧМ-1

Миколенко М.М., Осипчук О.В.

61. 

Мельник Микита

2005

І юн

Освіта

ДЮСШ-12

62 кг

ЧМ-3

Дорошенко В.І., Левченко О.І.

62. 

Муратов Іслам

2003

І

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

110 кг

ЧМ-3

Добровольський О.І., Киселиця В.О.

63. 

Нестеренко Антон

2004

І

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

51 кг

ЧУ-2

Добровольський О.І., Киселиця В.О.

64. 

Ольшевський Вадим

2005

І юн

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

85 кг

ЧМ-3

Годинський П.Г., Смишляєв О.В.

65. 

Оніщенко Іван

2005

І юн

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

75 кг

ЧМ-3

Мороховець Р.П.

66. 

Поліщук Дмитро

2005

ІІ

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

80 кг

ЧМ-1

Єларінов М.С.

67. 

Поліщук Іван

2004

І

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

60 кг

ЧМ-2

Єларінов М.С.

68. 

Припіяло Денис

2004

І

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

62 кг

ЧМ-2

Петасюк В.І.

69. 

Рижий Дмитро

2005

І

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

110 кг

ЧМ-2

Сардарян А.М.

 70.

Сташук Максим

2005

І

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

52 кг

ЧМ-3

Коваленко Я.О., Ісрафілов Р.І.

71. 

Тарасюнь Олександр

2003

І

Освіта

КДЮСШ «Школа спорту»

110 кг

ЧУ-3

Капінос С.М.

72. 

Толчин Станіслав

2005

ІІ

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

80 кг

ЧМ-5

Куценко Є.О.

73. 

Трегуб Іван

2003

І

Освіта

ДЮСШ-12

60 кг

ЧМ-3

Дорошенко В.І., Смишляєв О.В.

74. 

Чубенко Володимир

2005

І юн

Освіта

ДЮСШ-12

62 кг

ЧМ-3

Дорошенко В.І., Левченко О.І.

 75.

Чулковський Давид

2005

кмс

Освіта

КДЮСШ «Школа спорту»

48 кг

ЧМ-1

Миколенко М.М., Осипчук О.В.

76. 

Шафранський Петро

2005

І

Освіта

КДЮСШ «Школа спорту»

48 кг

ЧУ-7

Миколенко М.М., Осипчук О.В.

77. 

Шафранський Тихон

2003

І

Освіта

КДЮСШ «Школа спорту»

65 кг

ЧМ-3

Миколенко М.М., Осипчук О.В.

78. 

Шемет Артем

2004

І

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

71 кг

ЧМ-3

Добровольський О.І., Киселиця В.О.

79. 

Шкуратов Сергій

2004

І

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

71 кг

ЧУ-3

Куценко Є.О., Сардарян А.М.

80. 

Шульц Юліан

2005

І юн

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

48 кг

ЧМ-3

Добровольський О.І., Киселиця В.О.

 Юнаки   
 81.

Аніщенко Максим

2006

І юн

Освіта

ДЮСШ-12

57 кг

ЧМ-1

Дорошенко В.І., Левченко О.І.

82. 

Буришев Ілля

2007

кмс

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

85 кг.

ЧУ-1

Добровольський О.І., Киселиця В.О.

83. 

Гавриленко Артем

2006

І юн

Освіта

ДЮСШ-12

57 кг

ЧМ-3

Добровольський О.І., Дорошенко В.І.

84. 

Годинський Захар

2006

І юн

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

41 кг

ЧМ-3

Чекулаєв О.В., Годинський П.Г.

85. 

Ізотін Данило

2006

І

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

41 кг

ЧМ-1

Крайнюк Е.О., Добровольський О.І.

86. 

Ізотін Клим

2007

І

ЗСУ

ДЮСШ “Атлант”

53 кг

ЧУ-3

Крайнюк Є.О., Добровольський О.І.

87. 

Калінічев Антон

2006

І

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

68 кг

ЧМ-3

Добровольський О.І., Киселиця В.О.

88. 

Карабаш Артем

2006

І

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

100 кг

ЧМ-1

Єларінов М.С.

89. 

Кіпоть Антон

2006

ІІ

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

44 кг

ЧМ-3

Коваленко Я.О., Ісрафілов Р.І.

90. 

Коваль Антон

2006

І

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

62 кг

ЧМ-2

Куценко Є.О.

91. 

Ковшун Денис

2006

І

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

52 кг

ЧМ-1

Куліна В.О., Сардарян А.М.

92. 

Лазня Тимофій

2007

І

Освіта

КДЮСШ «Школа спорту»

85 кг

ЧУ-3

Миколенко М.М., Осипчук О.В.

93. 

Легкий Єгор

2007

І

Освіта

КДЮСШ «Школа спорту»

59 кг

ЧУ-2

Миколенко М.М., Осипчук О.В.

94. 

Межирицький Олександр

2007

І юн

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

38 кг

ЧМ-3

Гайдамаченко Д.І.

95. 

Нефедов Данило

2006

І

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

68 кг

ЧМ-3

Добровольський О.І., Киселиця В.О.

96. 

Носенко Микола

2007

І юн

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

41 кг

ЧМ-3

Сардарян А.М.

97. 

Петрусь Артур

2007

І

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

60 кг  

ЧУ-2

Коваленко Я.О., Ісрафілов Р.І.

98. 

Приходько Дмитро

2006

ІІ

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

75 кг

ЧМ-3

Куценко Є.О.

99. 

Ревтюх Артем

2006

І юн

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

41 кг

ЧМ-1

Добровольський О.І., Киселиця В.О.

100. 

Рогов Денис

2006

І юн

ЗСУ

ДЮСШ-12

38 кг

ЧМ-3

Шулаєв А.Г.

101. 

Рогов Дмитро

2006

І юн

ЗСУ

ДЮСШ-12

41 кг

ЧМ-3

Шулаєв А.Г.

102. 

Свиридов Арсеній

2007

ІІІ

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

38 кг

ЧУ-5

Сардарян А.М.

103. 

Тутубалін Артем

2006

ІІ

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

57 кг

ЧМ-3

Коваленко Я.О., Ісрафілов Р.І.

 104.

Тютяк Владислав

2006

ІІІ

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

38 кг

ЧМ-1

Сардарян А.М.

105. 

Якушенко Єгор

2006

І

Профспілки

ДЮСШ з боротьби та боксу

68 кг

ЧМ-1

Єларінов М.С.



При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.