зп

Прізвище, ім’я

спортсмена

Рік

народ

Розряд

ФСТ

Спортивна

школа, СК

Вид

програми(кг)

Результат 2020 року

Прізвище, ініціали тренера

 Чоловіки (спортивне самбо)

1.

Білоусов Данило

1996

мс

Динамо

КДЮСШ «Юн.динам»

100

ЧУ-2

Мартиненко О.В.

2.

Варіченко Олександр

1990

мс

-

СК «Оберіг»

п. 100

ЧУ- 3

Грабовський С.В.

3.

Дзіговський Вадим 

1982

мс

Освіта

КДЮСШ-14

п. 100

ЧУ-3

Мішкой С.О.

4.

Євдошенко Дмитро

1996

мсмк

Освіта

ДЮСШ-1

68

ЧС-5

Рогач В.І., Зайвелєв І.Б.

5.

Єрофєєв Богдан

1999

кмс

Освіта

КДЮСШ-14

62

ЧУ-7

Мішкой С.О.

6.

Зайвелєв Юрій 

1999

мс

Освіта

ДЮСШ-1

52

ЧУ -2

Зайвелєв І.Б.

7.

Ісаков Сергій

1996

мс

-

СК «Оберіг»

82

ЧУ- 3

Грабовський С.В.

8.

Кабанець Дмитро

2002

мс

Освіта

КДЮСШ-14

100

ЧУ-5

Мішкой С.О.

9.

Лігер В’ячеслав 

1999

кмс

Освіта

ДЮСШ-1

90

ЧУ-3

Радзієвський Л.П., Зайвелєв І.Б.

10.

Молодик Сергій 

2000

мс

Освіта

КДЮСШ-14

100

ЧС-3

Мішкой С.О.

11.

Охрімчук Іван

2004

мс

Освіта

КДЮСШ-14

52

ЧУ-2

Мішкой С.О.

12.

Панюхно Євгеній  

2000

мс

Освіта

КДЮСШ-14

п. 100

ЧУ-2

Мішкой С.О

13.

Сидоренков Сергій 

1985

мс

Освіта

КДЮСШ-14

74

ЧУ-2

Мішкой С.О.

14.

Степаненко Геннадій

2001

кмс

Освіта

КДЮСШ-14

74

ЧУ-2

Мішкой С.О.

15.

Халматов Дільшот 

1998

мс

Освіта

КДЮСШ-14

57

ЧУ-1

Халматов Ш.Ш., Рогач В.І.

 Чоловіки (бойовий  розділ самбо)

16.

Арнаутов Дмитро 

1999

кмс

Освіта

КДЮСШ-14

90

ЧУ-3

Мішкой С.О.

17.

Баток Дмитро

1991

мсмк

-

СК «Оберіг»

90

ЧЄ-2

Грабовський С.В.

18.

Бова Владислав

1998

мс

-

СК «Оберіг»

57

ЧМ-1

Грабовський С.В.

19.

Вет Олександр

1994

мс

Динамо

СК «Легіон»

82

ЧМ-1

Мартиненко О.В.

20.

Глущенко Володимир

2002

кмс

Освіта

КДЮСШ-14

65

ЧУ-5

Мішкой С.О.

21.

Гнидко Богдан 

2001

мс

Динамо

КДЮСШ «Юн. Дин.»

100

ЧУ-2  

Олейник А.,  Мартиненко О.В.

22.

Голяченко Іван

2000

мс

Освіта

КДЮСШ «Іппон»

82

ЧУ-2

Грабовський С.В.

23.

Іскендеров Джафар 

2000

кмс

Освіта

КДЮСШ-14

52

ЧУ-5 

Мішкой С.О.

24.

Кириченко Артем

1993

мс

Динамо

КДЮСШ «Юн. Дин.»

57

ЧУ-2  

Олейник А.,  Мартиненко О.В.

25.

Колмаков  Максим

1994

мс

Динамо

СК «Легіон»

90

ЧМ-1

Мартиненко О.В.

26.

Кучеренко Андрій

1998

мсмк

Освіта

ДЮСШ «Іппон»

62

ЧС-2

Грабовський С.В.

27.

Лупінов Ілля

1999

мс

Динамо

КДЮСШ «Юн. Дин.»

90

ЧУ-1

Мартиненко О.В.

28.

Паламарчук Олексій

1996

мс

Освіта

ДЮСШ-1

68

ЧУ-3

Зайвелєв І.Б.

29.

Пігуль Данііл   

1998

мс

-

ГО ШСБС

68

ЧУ-1

Скрипаль В.І.

30.

Потеря Ігор

1996

мсмк

Освіта

ДЮСШ №1

100

ЧУ-1

Зайвелєв І.Б.

31.

Ткаченко Олександр

1992

мс

-

СК «Оберіг»

68

ЧМ 1

Грабовський С.В.

32.

Тоноян Размік

1988

змс

-

КСБС «Київ»

п.100

ЧУ-1

Рогач В.І., Грабовський С.В.

33.

Топехін Володимир

1997

мс

-

СК «Оберіг»

62

ЧУ-3

Грабовський С.В.

34.

Чорний Володимир

2001

мс

Динамо

КДЮСШ «Юн. Дин.»

52

ЧУ-1

Мартиненко О.В.

35.

Яцько Дмитро

1999

мс

Освіта

ДЮСШ-1

62

ЧУ-1

Зайвелєв І.Б.

 Юніори (спортивне самбо)

36.

Буркацький Микита 

2000

кмс

Освіта

ДЮСШ-1

82

ЧМ-3

Радзієвський Л.П., Зайвелєв І.Б.

37.

Жур Максим 

2000

кмс

Освіта

ДЮСШ-1

62

ЧУ-2

Радзієвський Л.П., Зайвелєв І.Б.

38.

Кейбіс Дмитро 

2000

кмс

Освіта

ДЮСШ-1

90

ЧУ-3

Радзієвський Л.П., Зайвелєв І.Б.

39.

Ковалевський Данило 

2000

кмс

Освіта

ДЮСШ-1

57

ЧУ-2

Радзієвський Л.П., Зайвелєв І.Б.

40.

Крайніченко Данило

2002

І  .

Освіта

КДЮСШ-14

60

ЧМ-2

Мішкой С.О.

41.

Ластовицький Богдан

2001

кмс

Освіта

ДЮСШ-1

68

ЧУ-2 

Радзієвський Л.П., Зайвелєв І.Б.

42.

Марченко Георгій

2001

кмс

Освіта

ДЮСШ-1

74

ЧУ-2

Радзієвський Л.П., Зайвелєв І.Б.

43.

Станілога Артем

2000

кмс

Освіта

ДЮСШ-1

68

ЧУ-3

Скрипаль В.І.

44.

Станілога Максим

2000

мс

Освіта

ДЮСШ-1

68

ЧУ- 3

Скрипаль В.І.

45.

Фіалков Микита

2001

кмс

Освіта

КДЮСШ-14

82

ЧМ - 1

Мішкой С.О.

 Юніори (бойовий  розділ самбо)

46.

Азимов Тимур

2003

І

Освіта

КДЮСШ-14

п. 87

ЧМ-3

Мішкой С.О.

47.

Арзуманян Карен  

2000

МС

Динамо

КДЮСШ «Юн. Дин.»

68

ЧУ-3  .

Олейник А.,  Мартыненко О.В.

48.

Арзуманян Назар

2001

І

Динамо

КДЮСШ «Юн. Дин.»

68

ЧМ-3

Олейник А.,  Мартыненко О.В.

49.

Вітенко Даніїл 

2000

І

Освіта

КДЮСШ-14

68

ЧУ-3

Мішкой С.О.

50.

Владико Михайло

2003

кмс

Освіта

КДЮСШ-14

56

ЧУ-3

Мішкой С.О.

51.

Волкова Олена 

2000

кмс

Освіта

ДЮСШ-1

64

ЧУ-3

Радзієвський Л.П., Зайвелєв І.Б.

52.

Геймал Денис

2001

І

Освіта

КДЮСШ-14

74

ЧУ-3

Мішкой С.О.

53.

Камінський Костянтин 

2001

кмс

Освіта

КДЮСШ-14

90

ЧУ-2

Мішкой С.О.

54.

Мстоян Джонік 

2000

І

-

СК «Оберіг»

62

ЧМ -1

Грабовський С.В.

55.

Павлюк Єлизавета 

2000

кмс

Освіта

ДЮСШ-1

60

ЧУ-3

Радзієвський Л.П., Зайвелєв І.Б.

56.

Перехрест Анастасія

2000

кмс

Освіта

ДЮСШ-1

60

ЧУ-2

Скрипаль В.І.

57.

Перехрест Руслана

2001

кмс

Освіта

ДЮСШ-1

60

ЧУ-2

Скрипаль В.І.

58.

Сєргєєв Максим

2001

І

Освіта

КДЮСШ-14

68

ЧМ-3

Мішкой С.О.

59.

Талько Владислав

2001

І

Освіта

КДЮСШ-14

62

ЧМ-3.

Мішкой С.О.

60.

Трухан Владислав

2002

кмс

Освіта

КДЮСШ-14

87

ЧМ-3  

Мішкой С.О.

61.

Устенко Дмитро 

2003

кмс

Освіта

КДЮСШ-14

п. 87

ЧУ-2 юнаки

Мішкой С.О.

 Юнаки (спортивне самбо)

62.

Ахалая Торнике

2003

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

70

ЧМ-2

Мішкой С.О.

63.

Бізюк Кирил

2004

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

75

ЧМ-3

Мішкой С.О.

64.

Буришев Владислав

2003

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

75

ЧМ-2

Мішкой С.О.

65.

Вихор Костянтин

2004

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

84

ЧУ-9

Сидоренков С.М.

66.

Владико Михайло

2003

І

Освіта

КДЮСШ-14

56

ЧУ-3

Мішкой С.О.

67.

Галака Олексій

2003

кмс

Освіта

ДЮСШ-1

п. 87

ЧУ-2

Потапов В.М.,

Зайвелєв І.Б.

68.

Горбань Артем

2004

мс

Освіта

ДЮСШ-1

48.

ЧС-2

Потапов В.М., Зайвелєв І.Б.

69.

Гресько Артем

2004

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

75

ЧМ-3

Мішкой С.О.

70.

Дебенко Артем

2004

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

60

ЧУ-9

Халматов Ш.Ш.

71.

Докторов  Денис

2003

І 

Освіта

КДЮСШ-14

52

ЧМ-1

Чесебієв Б.М., Бриман В.М.

72.

Жигадло Єгор

2004

І

Освіта

КДЮСШ-14

60

ЧМ-1

Мішкой С.О.

73.

Жівіло Мартін 

2003

кмс

Освіта

КДЮСШ-14

65

ЧМ-1

Мішкой С.О.

74.

Зінченко Данило

2004

І

Освіта

ДЮСШ-1

60

ЧМ-2

Зайвелєв І.Б.

75.

Клепальський Владислав

2002

І 

Освіта

КДЮСШ-14

56

ЧМ-2

Чесебієв Б.М., Бриман В.М.

76.

Корнієнко Володимир

2002

кмс

Освіта

ДЮСШ-1

56

ЧУ-2

Радзієвський Л.П., Зайвелєв І.Б.

77.

Крайніченко Данило

2002

І  .

Освіта

КДЮСШ-14

56

ЧМ-2

Мішкой С.О.

78.

Краснонос  Нікіта 

2004

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

70

ЧМ-3

Мішкой С.О.

79.

Максименко Денис

2004

І

Освіта

ДЮСШ-1

60

ЧМ-2

Зайвелєв І.Б.

80.

Миколюк Павло

2003

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

60

ЧМ-1

Мішкой С.О.

81.

Новосьолов Максим

2003

І 

Освіта

КДЮСШ-14

60

ЧМ-1

Чесебієв Б.М., Бриман В.М.

82.

Таразевич Павло 

2004

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

70

ЧМ-3

Мішкой С.О.

83.

Ушов Олександр 

2002

кмс

Освіта

ДЮСШ-1

60

ЧУ-2

Радзієвський Л.П., Зайвелєв І.Б.

84.

Циганчук Артем 

2003

кмс

Освіта

КДЮСШ-14

56

ЧУ-3

Мішкой С.О.

85.

Швайко Павло

2003

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

81

ЧМ-2

Сидоренков С.М..

86.

Шкепу Ярослав

2004

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

48

ЧМ-3

Сидоренков С.М.

 Кадети

87.

Азімов Расул

2005

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

п. 84

ЧУ-9

Мішкой С.О.

88.

Акімов Володимир

2006

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

66

ЧУ-9

Мішкой С.О.

89.

Анічкін Олександр

2006

І

Динамо

КДЮСШ «Юн. Дин.»

84

ЧУ-2

Мартиненко О.В.

90.

Барандич Данило

2006

ІІ

Освіта

ДЮСШ-1

60

ЧМ-1

Зайвелєв І.Б., Потапов В.М.

91.

Болдирєв Олексій 

.2005

кмс

Освіта

ДЮСШ-1

84

ЧУ-1

Зайвелєв І.Б., Потапов В.М.

92.

Вольшев Віталій

2006

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

42

ЧУ-9

Мішкой С.О.

93.

Гайтина Макар 

2006

ІІ

Динамо

КДЮСШ «Юн. Дин.»

60

ЧУ-2

Мартиненко О.В.

94.

Гончаренко Владислав

2005

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

50

ЧУ-9

Сидоренков С.М.

95.

Горобець Нікіта

2005

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

72

ЧУ-9

Халматов Ш.Ш.

96.

Єжов Ярослав 

2004

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

84

ЧМ-2

Халматов Ш.Ш.

97.

Жигадло Єгор 

2004

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

55

ЧУ-2

Мішкой С.О.

98.

Колесник Максим

2005

ІІ

Освіта

ДЮСШ-1

72

ЧУ-3

Зайвелєв І.Б., Потапов В.М.

99.

Колесников Дмитро

2006

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

66

ЧУ-9

Мішкой С.О.

100.

Краснонос  Нікіта 

2004

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

66

ЧМ-2

Мішкой С.О.

101.

Куцопят Ярослав 

2006

ІІ

Освіта

ДЮСШ-1

46

ЧУ-2

Потапов В.М., Зайвелєв І.Б.

102.

Мішкой Андрій 

2006

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

50

ЧМ-2

Мішкой С.О.

103.

Мішкой Андрій 

2006

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

50

ЧМ-2

Мішкой С.О.

104.

Муха Антон 

2006

ІІ

Динамо

КДЮСШ «Юн. Дин.»

55

ЧУ-3

Мартиненко О.В.

105.

Паламарчук Євген

2006

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

42

ЧУ-3

Халматов Ш.Ш.

106.

Пилипенко Андрій 

2005

ІІ

Освіта

ДЮСШ-1

60

ЧМ-1

Потапов В.М., Зайвелєв І.Б.

107.

Решетнік Сергій 

 2006

І

Освіта

ДЮСШ-1

42

ЧУ-2

Зайвелєв І.Б., Потапов В.М.

108.

Сєргєєв Андрій

2006

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

42

ЧУ-7

Сидоренков С.М.

109.

Таразевич Павло 

2004

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

66

ЧМ-2

Мішкой С.О.

110.

Тарасенко Степан

2005

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

60

ЧУ-9

Мішкой С.О.

111.

Трєбєсов Єгор

2005

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

46

ЧУ-9

Мішкой С.О.

112.

Циганчук Роман

2005

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

50

ЧУ-9

Мішкой С.О.

 Жінки

113.

Ахалая Соломе 

2000

мс

Освіта

КДЮСШ-14

80

ЧУ -3

Мішкой С.О

114.

Гашенко Крістіна

1996

мс

Освіта

ДЮСШ «Іппон»

п. 80

ЧМ –1

Грабовський С.В.

115.

Мельковська Анна

2000

мс

Освіта

КДЮСШ-14

52

ЧУ-3

Мішкой С.О

116.

Миколюк Марія 

1999

кмс

Освіта

КДЮСШ-14

56

ЧУ-5

Мішкой С.О

117.

Мішкой Анастасія

2001

кмс

Освіта

КДЮСШ-14

48

ЧУ-5 

Мішкой С.О

118.

Новіцька Валентина 

1999

мс

Освіта

КДЮСШ-14

44

ЧУ-3

Мішкой С.О

119.

Пилипенко Наталія 

1997

мс

Освіта

ДЮСШ-1

80

ЧУ-1

Потапов В.М., Зайвелєв І.Б.

120.

Регіль Дарья

1995

мс

Освіта

ДЮСШ

«Іппон»

68

ЧК – 1

Грабовський С.В.

121.

Цапок Владислава

2001

І

Освіта

КДЮСШ-14

60

ЧУ-5

Мішкой С.О.

Юніорки

122.

Волкова Олена 

2000

кмс

Освіта

ДЮСШ-1

64

ЧУ-3

Радзієвський Л.П., Зайвелєв І.Б.

123.

Павлюк Єлизавета 

2000

кмс

О

ДЮСШ-1

60

ЧУ-3

Радзієвський Л.П., Зайвелєв І.Б.

124.

Перехрест Анастасія

2000

кмс

О

ДЮСШ-1

60

ЧУ-2

Скрипаль В.І.

 Дівчата

125.

Бурба Олена

2004

кмс

Освіта

ДЮСШ-1

52

ЧУ-2

Зайвелєв І.Б., Бурба В.Л.

126.

Духота Надія

2004

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

48

ЧУ-5

Сидоренков С.М.

127.

Корнєєва Катерина

2004

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

44

ЧМ-1

Мішкой С.О.

128.

Кушнарьова Альона 

2004

кмс

Освіта

ДЮСШ-1

56

ЧУ-2

Потапов В.М., Зайвелєв І.Б.

129.

Полякова Марія

2004

кмс

Динамо

КДЮСШ «Юн. Дин.»

56

ЧУ-1

Глазов Р.В.,Мартиненко О.В.

Кадетки

130.

Іващенко Карина

2005

І

Освіта

КДЮСШ-14

41

ЧУ-9

Сидоренков С.М.

131.

Колодюк Анастасія

2005

І

Освіта

КДЮСШ-14

48

ЧУ-2

Мішкой С.О.

132.

Ленда Катерина

2005

ІІ

Динамо

КДЮСШ «Юн. Дин.»

56

ЧУ-3

Глазов Р.В., Мартиненко О.В.

133.

Мартиненко Катерина 

2005

кмс

Освіта

КДЮСШ «Юн. Дин.»

48

ЧУ-1

Мартиненко О.В.

134.

Молодик Вероніка 

2006

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

41

ЧУ-2

Мішкой С.О.

135.

Моркотун Ярослава

2005

І

Освіта

КДЮСШ-14

52

ЧУ-5

Мішкой С.О.

136.

Пилипчук Карина

2005

І

Освіта

КДЮСШ-14

48

ЧУ-9

Мішкой С.О.

137.

Рибак Альона

2005

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

52

ЧУ-9

Сидоренков С.М.

138.

Скляр Валерія

2005

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

60

ЧУ-9

Сидоренков С.М.

139.

Тихолоз Марія

2005

І

Освіта

КДЮСШ-14

70

ЧУ-5

Сидоренков С.М.

140.

Шимко Яна 

2005

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

60

ЧУ-1

Мішкой С.О.

141.

Шкурко Софія

2006

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

56

ЧУ-9

Сидоренков С.М.

142.

Юзефович Іванна 

2005

кмс

Освіта

КДЮСШ-14

п.70

ЧУ-3

Мішкой С.О.

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00