Головна  →  СПОРТ  →  ЗБІРНА КОМАНДА МІСТА КИЄВА  →  ОЛІМПІЙСЬКІ  →  Боротьба вільна

з/п

Прізвище , ім`я спортсмена

Рік

народ.

Роз-

ряд

ФСТ та

відомст

Спортивна

школа

 Вид програм

Результат

2020 р.

Прізвище , ініціали

тренера

Чоловіки 

1.

Аббасов Асіф

2000

кмс

Освіта

ЦШВСМ

61кг

ЧМ-1

Галаган О.А., Кравець І.Д.

2.

Варамашвілі Заза

1996

мс

Освіта

ЦШВСМ

92 кг

ЧМ-1

Вязметінов А.В., Кравець І.Д.

3.

Власов Андрій

1993

мс

ЗСУ

ШВСМ м.Києва

97кг

ЧУ-1

Власов В.О, Александріді А.Є.

4.

Гаджиев Сергій

1997

кмс

Освіта

ШВСМ м.Києва

92кг

 

Лутава В.В., Александріді А.Є.

5.

Гашенко Артем

1998

кмс

ЗСУ

ШВСМ м.Києва

97кг

ЧУ-5

Кулешов І.В., Гайдамачнук С.С.

6.

Готфрід Отто

2000

кмс

ЗСУ

Атлант

86 кг

ЧМ-3

Готфрід С.В.

7.

Грицай Богдан

1997

мсмк

Освіта

ОКІП

92кг

ЧС-3

Семенюшко О.І.,Захарків С.Й.

8.

Дроздов Микола

2000

І

Освіта

ЦШВСМ

57

ЧМ-2

Вязметінов А.В.

9.

Єфтехарі Олександр

1996

мс

ЗСУ

ШВСМ м.Києва

92кг

ЧУ-3

Кулешов І.В., Александріді А.Є.

10.

Костецький Юрій

2000

кмс

Освіта

ЦШВСМ

97 кг

ЧУ-5

Галаган О.А., Вязметінов А.В.

11.

Льовін Микита

1998

мс

ЗСУ

ШВСМ м.Києва

86кг

ЧУ-1

Бураков Г.А.

12.

Ляшук Захар

1996

кмс

Освіта

ЦШВСМ

125кг

ЧМ-3

Вязметінов А.В., Галаган О.А.

13.

МАмедлі Аділ

1998

кмс

Освіта

ЦШВСМ

61 кг

ЧМ-2

Галаган О.А.

14.

Маркарян Олександр

2000

кмс

Освіта

ШВСМ м.Києва

86кг

ЧС-3

Лутава В.В., Александріді А.Є.

15.

Маркович Тарас

1995

мсмк

ЗСУ

ШВСМ м.Києва

57кг

ЧУ-5

Кулешов І.В.

16.

Оганесян Гор

1994

мсмк

ЗСУ

ШВСМ м.Києва

65кг

ЧУ-3

Русанов В., Александріді А.Є.

17.

Пінтелей Ігор

1998

кмс

Освіта

ЦШВСМ

61кг

ЧМ-2

Галаган О.А.

18.

Пономаренко Ярослав

1995

мс

НГУ

ШВСМ м.Києва

97кг

ЧУ- 3

Кулешов І.В.

19.

Прус Владислав

2000

кмс

Освіта

ШВСМ м.Києва

79кг

 

Свіріденко В.І., Александріді А.Є.

20.

Ричко Роман

2000

кмс

Освіта

ШВСМ м.Києва

97кг

ЧМ-1

Сурженко В.В., Бураков Ю.А.

21.

Ричко Руслан

1995

мс

ЗСУ

ШВСМ м.Києва

79кг

 

Бураков Ю.А.

22.

Романюк Олександр

2001

мс

ЗСУ

ШВСМ м.Києва

 

 

Кулешов І.В.

23.

Рудзинський Микола

1999

мс

Освіта

ОКІП

86кг

ЧУ- 3

Семенюшко О.І., Захарків С.Й.

24.

СІдоров Ігор

1998

кмс

Освіта

ЦШВСМ

70 кг

ЧМ-3

Вязметінов А.В., Кравець І.Д.

25.

Ступаченко Максим

2000

І

Освіта

ЦШВСМ

65кг

ЧМ-3

Галаган О.А., Вязметінов А.В.

26.

Сурженко Василій

1993

мс

ЗСУ

ШВСМ м.Києва

74кг

 

Тасоев В.З., Захарук А.В.

27.

Тогузов Зелимхан

1996

мс

ЗСУ

ШВСМ м.Києва

74кг

 

Гогичаев З.С.

28.

Хасанов Закірджан

1997

мс

Освіта

ЦШВСМ

86кг

ЧУ-5

Галаган О.А., Вязметінов А.В.

29.

Хассай Георгій

1995

мс

ЗСУ

ШВСМ м.Києва

79кг

ЧУ-1

Русанов В.П., Бураков Г.А.

30.

Цибуляк Євген

1997

мс

Динамо

ДШВСМ

70кг

ЧУ-2

Данько Г.В., Бурлака Р.Л.

31.

Щербак Олексій

1994

мсмк

ЗСУ

ШВСМ м. Києва

86кг

ЧУ-3

Тасоев В.З., Александріді А.Є.

32.

Яценко Андрій

1997

змс

ЗСУ

ШВСМ м. Києва

57-61кг

 

Захарук А.В.

 Юніори

33.

Батарон Єгор

2000

кмс

Освіта

ОКІП

74 кг

ЧУ-3

Семенюшко О.І., Захарків С.Й.

34.

Василенко Артем

2001

кмс

Освіта

ОКІП

74 кг

ЧМ-2

Захарків С.Й., Мешков А.П.

35.

Возненко Ярослав     

2000

ІІ

Україна

КДЮСШ «Темп»

70кг

ЧМ-2

Свириденко В.І.

36.

Гладченко Назар

2002

І

Спартак

ДЮСШ-2

92кг

ЧМ-5

Клишта А.Аю

37.

Захарків Назар

2001

кмс

Освіта

ОКІП

79 кг

ЧМ-3

Захарків С.Й., Семенюшко О.І.

38.

Захарчук Олег

2002

І

Спартак

ДЮСШ-2

92кг

ЧМ-1

Клишта А.А.

39.

Комашко Станіслав

2001

І

Освіта

ЦШВСМ

65 кг

ЧМ-3

Галаган О.А.

40.

Кожеченков Микола

2002

І

Освіта

ЦШВСМ

92

ЧМ-2

Вязметінов А.В.

41.

Лебедев Артур

2001

І

Освіта

ЦШВСМ

70кг

ЧМ-3

Галаган О.А.

42.

Легкий Олександр

2002

кмс

Освіта

ОКІП

74 кг

ЧУ-5

Захарків С.Й., Семенюшко О.І

43.

Лупачов Павло

2002

ІІІ

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

80 кг

ЧМ-3

Гайдаманчук С.С.

44.

Мамека Віталій

2001

кмс

Освіта

ОКІП

65 кг

ЧМ-1

Захарків С.Й., Семенюшко О.І.

45.

Масюк Андрій

2001

І

Освіта

ЦШВСМ

92 кг

ЧМ-3

Вязметінов А.В.

46.

Міхальов Тимур

2002

І

Спартак

ДЮСШ-2

74кг

М-5

Клишта А.А.

47.

Недужий Костянтин

2000

І

Освіта

ЦШВСМ

79 кг

ЧМ-3

Вязметінов А.В., Кравець І.Д.

48.

Польской Тимофій

2001

кмс

Освіта

ЦШВСМ

61кг

ЧМ-3

Галаган О.А., Бабюк Д.

49.

Прус Владислав

2000

І

Освіта

ЦШВСМ

70кг

ЧМ-3

Галаган О.А., Свіріденко В.І.

50.

Рудзинський Микола

1999

І

Освіта

ОКІП

79кг

ЧМ-1

Семенюшко О.І., Сурженко В.В.

51.

Сельмі Усама

2002

І

Освіта

ЦШВСМ

61 кг

ЧМ-3

Галаган О.А.

52.

Стафійчук Олександр

2001

кмс

Освіта

ОКІП

70кг

ЧМ-3

Захарків С.Й., Семенюшко О.І.

53.

Стоян Андрей

2002

І

Освіта

ЦШВСМ

61 кг

ЧМ-2

Галаган О.А.

54.

Хмарський Роман

2002

І

Спартак

ДЮСШ-2

74кг

ЧМ-5

Клишта А.А.

55.

Чорноокий Владислав

2001

кмс

Освіта

ОКІП

70кг

ЧМ-1

Захарків С.Й., Мешков А.П.

 Юнаки

56.

Аббасов Гюльоглан

2004

І

Освіта

КДЮСШ-14

48 кг

ЧМ-2

Телькова Г.Ю.

57.

Аббасов Фаріз

2004

І

Освіта

КДЮСШ-14

45кг

ЧМ-2

Телькова Г.Ю., Вязметінов А.В.

58.

Абрамов Микита

2002

кмс

Освіта

ОКІП

50кг

ЧМ-1

Семенюшко О.І., Пісковий В.М.

59.

Алікінічев Алі

2004

І юн

Освіта

ДЮСШ-3

71кг

ЧМ-3

Мішиєв П.Б.

60.

Аліханов Василь

2007

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ-3

32 кг

Чм-2

Лутава В.І.

61.

Акопян Артем

2004

І

Освіта

Кдюсш-14

65кг

ЧМ-3

Галаган О.А.

62.

Антипчук Максим

2006

І юн

Освіта

КДЮСШ-14

73кг

ЧМ-3

Телькова Г.Ю.

63.

Арістов Федір

2007

І юн

Освіта

КДЮСШ-14

59 кг

ЧМ-2

Телькова Г.Ю.

64.

Богданович Ілля

2004

І

Освіта

КДЮСШ-14

68кг

ЧМ-1

Телькова Г.Ю.

65.

Вєлієв Раміль

2004

І

Освіта

КДЮСШ-14

68 кг

ЧМ-3

Галаган О.А.

66.

Вигівський Антон

2005

І

Освіта

ДЮСШ Олімпієць

60кг

ЧМ-1

Гуральский А.А., Галаган О.А.

67.

Бочай Григорій

2005

І юн

Освіта

КДЮСШ_14

68 кг

ЧМ-3

Телькова Г.Ю., Галаган О.А.

68.

Вовкогон Ігор

2005

ІІІ

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

41 кг

ЧМ-3

Харенко О.М.

69.

Волошанюк Владислав

2006

І юн

Освіта

КДЮСШ-14

66 кг

ЧМ-1

Кравець І.Д.

70.

Гангал Олег

2003

І

Україна

КДЮСШ «Темп»

85кг

ЧМ-1

Свириденко В.І.

71.

Гарбур Данило

2002

І юн

Освіта

ОКІП

70кг

ЧМ-2

Семенюшко О.І., Мєшков А.П.

72.

Гапіров Азіззіло

2004

І юн

Спартак

ДЮСШ-2

50кг

ЧМ-3

Клішта А.А

73.

Готфрід Ріхард

2005

І юн

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

59кг

ЧМ-3

Готфрід С.

74.

Гелюк Денис

2004

ІІ юн

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

58 кг

ЧМ-3

Харенко О.М.

75.

Голубев Роман

2006

І юн

Освіта

ДЮСШ Олімпієць

38 кг

ЧМ-2

Стецюра О.П.

76.

Грінківський Олександр

2002

І юн

Освіта

ОКІП

42кг

ЧМ-3

Гусяк І.С., Сурженко В.В.

77.

Григорян Гурген

2005

І юн

Освіта

Клуб Тор

73 кг

ЧМ-3

Григорян Р.Ш.

78.

Гундер Ярослав

2003

І

Україна

КДЮСШ «Темп»

38кг

ЧМ-3

Свириденко В.І.

79.

Гудієв Алан

2003

І юн

Освіта

ДЮСШ Олімпієць

80 кг

ЧМ-3

Григорян Р.Ш.

80.

Давиденко Микита

2004

І юн

Освіта

ДЮСШ-3

58кг

ЧМ-1

Мішиєв П.Б.

81.

Дзюменко Захар

2006

І юн

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

66кг

ЧМ-2

Гайдаманчук С.С.

82.

Іллюк Володимир

2005

І юн

Україна

КДЮСШ «Темп»

73кг

ЧМ-3

Свириденко В.І.

83.

Ільченко Денис

2003

І юн

Освіта

КДЮСШ-14

59кг

ЧМ-1

Галаган О.А., Вязметинов А.В.

84.

Ільчук Роман

2005

І юн

Україна

КДЮСШ «Темп»

59кг

ЧМ-1

Свириденко В.І.

85.

Кабанець Ілля

2007

І юн

Освіта

КДЮСШ-14

53 кг

ЧМ-3

Телькова Г.Ю.

86.

Кожуховський Тимофій

2006

ІІ юн

Україна

КДЮСШ «Темп»

41кг

ЧМ-3

Свириденко В.І.

87.

Ковмір Нікіта

2003

І юн

Освіта

ДЮСШ-3

81

ЧМ-

Лутава В.І.

88.

Криченко Дмитро

2003

ІІІ

Україна

КДЮСШ «Темп»

75кг

ЧМ-3

Свириденко В.І., Борейко П.В.

89.

Кузора Артем

2004

І юн

Спартак

ДЮСШ-2

80кг

ЧМ-3

Клішта А.А.

90.

Кулакевич Віталій

2003

І

Освіта

ОКІП

55 кг

ЧМ-3

Парчук І.І., Захарків С.Й.

91.

Лихацький Данило

2007

І юн

Освіта

КДЮсш-14

38кг

ЧУ-3

Телькова Г.Ю., Галаган О.А.

92.

Ліманський Богдан

2002

І юн

Освіта

ОКІП

71 кг

ЧМ-1

Захарків С.Й.

 93.

Лютий Матвій

2008

ІІ юн

Україна

КДЮСШ «Темп»

29кг

ЧМ-2

Свириденко В.І., Борейко П.В.

94.

Ляховецький Дмитро

2006

ІІ юн

Україна

КДЮСШ «Темп»

38кг

ЧМ-1

Куликовський Я.В.

95.

Мазур Олексій

2004

І юн

Освіта

КДЮСШ-14

66 кг

ЧМ-3

Кравець І.Д.

96.

Магомедов Даніял

2004

І юн

Освіта

ДЮСШ Олімпієць

60 кг

ЧМ-3

Галаган О.А.

97.

Маркарян Арсен

2005

І юн

Освіта

ДЮСШ-3

54кг

ЧМ-1

Маркарян Г.

98.

Мірочнік Богдан

2004

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ-3

53 кг

ЧМ-1

Мішиєв П.Б.

99.

Мороз Герман

2003

І юн

Освіта

ДЮСШ Олімпієць

73кг

ЧМ-3

Галаган О.А.

100.

Мороз Гліб

2005

І юн

Освіта

ДЮСШ Олімпієць

66кг

ЧУ-3

Галаган О.А.

101.

Митрофанов Єгор

2006

ІІ юн

Освіта

КДЮСШ-14

66 кг

ЧМ-3

Кравець І.Д.

102.

Мотузенко Микита

2006

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ-3

42 кг

ЧМ-3

Лутава В.І.

103.

Ніколін Богдан

2004

І юн

Освіта

КДЮСШ-14

100 кг

ЧМ-3

Кравець І.Д.

104.

Олексієнко Артур

2002

ІІ

Україна

КДЮСШ «Темп»

70кг

ЧМ-3

Свириденко В.І.

105.

Олійник Ігор

2008

ІІІ юн

Освіта

ДЮСШ-3

35 кг

ЧМ-1

Мішиєв П.Б,

106.

Осіпчук Артем

2003

І юн

Освіта

ДЮСШ-3

58кг

ЧМ-3

Луиава В.І

107.

Перерва Владислав

2004

І

Освіта

ОКІП

41кг

ЧМ-3

Мороз В.А., Захарків С.Й.

108.

Післяр Олександр

2007

ІІ юн

Україна

КДЮСШ «Темп»

48кг

ЧМ

Свириденко В.І.

109.

Прус Ілля

2004

І

Україна

КДЮСШ «Темп»

38кг

ЧУ-2

Свириденко В.І., Захарків С.Й.

110.

Прус Ростислав

2004

І

Україна

КДЮСШ «Темп»

41кг

ЧУ-2

Свириденко В.І., Захарків С.Й.

111.

Сальніков Артем

2005

І юн

Освіта

КДЮСШ-14

60 кг

ЧМ-3

Телькова Г.Ю.

112.

Самчук Назар

2003

І юн

Освіта

КДЮСШ-14

65 кг

ЧМ-3

Кравець І.Д., Галаган О.А.

113.

Сівун Єгор

2003

І юн

Україна

КДЮСШ «Темп»

55кг

ЧМ-3

Свириденко В.І.

114.

Сізоненко Іван

2006

ІІ юн

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

73 кг

ЧМ-3

Харенко О.М.

115.

Сіяниця Пилип

2006

І

Освіта

ДЮСШ Олімпієць

73 кг

ЧУ-1

Галаган О.А., Хоменко О.В.

116.

Слепченко Артур

2004

І

Україна

КДЮСШ «Темп»

38кг

ЧМ-3

Свириденко В.І.

117.

Соснін Сергій

2004

І юн

Освіта

ДЮСШ-3

68 кг

ЧМ-1

Лутава В.І.

118.

Сухоносов Микита

2005

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ Олімпієць

62 кг

ЧМ-3

Галаган О.А.

119.

Стрикало Святослав

2004

ІІІ

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

100кг

ЧМ-1

Гайдаманчук С.С.

120.

Уваров Тарас

2007

І юн

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

26 кг

ЧМ-1

Харенко О.М.

121.

Федан Назар

2004

І юн

Освіта

ДЮСШ Олімпієць

71 кг

ЧМ-3

Стецюра О.П.

122.

Халіман Віктор

2004

І юн

Україна

КДЮСШ «Темп»

62кг

ЧМ-2

Свириденко В.І.

123.

Чакнелідзе Давид

2004

І юн

Україна

КДЮСШ «Темп»

75кг

ЧМ-3

Свириденко В.І.

124.

Чепурной Роман

2006

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ Олімпієць

47кг

ЧМ-3

Галаган О.А.

125.

Черновецький Леонід

2006

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ-3

53 кг

ЧМ-2

Мішиєв П.Б.

126.

Чічікало Назар

2006

ІІ юн

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

66 кг

ЧМ-3

Харенко О.М.

 Жінки

127.

Гарбуза Валерія

1996

кмс

Освіта

ЦШВСМ

65кг

ЧУ-5

Галаган О.А., Гайдаманчук С.С.

128.

Дика Єлизавета

2000

ІІ

Освіта

ЦШВСМ

59кг

ЧМ-1

Кисленко П.П., Галаган О.А.

129.

Ткачук Дар’я

2000

кмс

Освіта

ЦШВСМ

50кг

ЧУ-5

Галаган О.А., Вязметінов А.В.

130.

Фокіна Євгенія

1999

кмс

Освіта

ЦШВСМ

72кг

ЧМ-1

Галаган О.А., Данько Г.В.

131.

Чалюк Ольга

1996

кмс

Освіта

ЦШВСМ

65 кг

ЧМ-1

Хавілов Є.В., Галаган О.А.

 Дівчата

132.

Блашковська Олександра

2004

Іюн

Освіта

ДЮСШ Олімпієць

58 кг

ЧМ-2

Галаган О.А.

133.

Весельська Ангеліна

2005

І юн

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

58кг

ЧМ-2

Гайдаманчук С.С.

134.

Вовк Анжеліка

2005

ІІІ

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

42кг

ЧМ-1

Чепурко В.В.

135.

Гадайчук Діна

2004

ІІІ

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

50кг

ЧМ-2

Харенко О.М.

136.

Кириченко Вікторія

2008

І юн

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

42кг

ЧМ-3

Чепурко В.В.

137.

Клімішин Юлія

2005

ІІ

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

50кг

ЧМ-3

Чепурко В.В.

138.

Клішин Анна

2005

ІІ

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

50кг

ЧМ-1

Чепурко В.В.

139.

Коваль Ірина

2008

ІІІ юн

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

39кг

ЧМ-1

Гайдаманчук С.С.

140.

Кожемякіна Дар’я

2006

ІІ юн

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

46кг

ЧМ-1

Харенко О.М.

141.

Колодій Дарина

2004

ІІ

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

46кг

ЧУ-4

Харенко О.М.

142.

Коломіець Анастасія

2007

ІІ юн

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

28кг

ЧМ-1

Гайдаманчук С.С.

143.

Корнійчук Ангеліна

2005

ІІ юн

Спартак

ДЮСШ-2

46кг

ЧМ-1

Клішта А.О.

144.

Кравець Анна

2004

І юн

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

54кг

ЧМ-2

Добровольський О.І.

145.

Ледяйкіна Стефанія

2004

ІІІ

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

66кг

ЧУ-5

Харенко О.М.

146.

Лукіна Юлія

2008

І юн

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

28кг

ЧМ-2

Чепурко В.В.

147.

Люта Злата

2005

І юн

Україна

КДЮСШ «Темп»

50кг

ЧМ-3

Свириденко В.І.

148.

Мазан Мар’яна

2005

ІІ

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

58кг

ЧМ-1

Чепурко В.В.

149.

Мачуга Таісія

2008

І юн

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

42кг

ЧМ-2

Харенко О.М.

150.

Островська Анастасія

2008

І юн

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

39кг

ЧМ-2

Харенко О.М.

151.

Сімейко Альона

2008

ІІІ юн

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

58кг

ЧМ-2

Чепурко В.В.

152.

Слепченко Рената

2006

ІІ юн

Україна

КДЮСШ «Темп»

50кг

ЧМ-3

Свириденко В.І., Борейко П.В.

153.

Сукач Дарина

2005

ІІ

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

58кг

ЧМ-2

Чепурко В.В.

154.

Трохименко Анастасія

2008

І юн

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

33кг

ЧМ-2

Чепурко В.В.

155.

Фірман Анастасія

2005

ІІІ

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

46кг

ЧМ-2

Чепурко В.В.

156.

Харенко Єва

2005

ІІ

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

58кг

ЧМ-1

Харенко О.М.

157.

Хлевнюк Кіра

2007

ІІІ юн

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

39кг

ЧМ-3

Гайдаманчук С.С.

158.

Шеремет Зоряна

2008

І юн

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

33кг

ЧМ-1

Харенко О.М.

159.

Шумейко Карина

2007

ІІІ юн

ЗСУ

ДЮСШ «Атлант»

33кг

ЧМ-3

Гайдаманчук С.С.

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00