з/п

Прізвище , ім`я спортсмена

Рік

народ.

Роз-

ряд

ФСТ та

відомст

Спортивна

школа, СК

 Вид програми

Результат

2020 року

Прізвище , ініціали

тренера

Чоловіки

  1.  

Архіпов Костянтин

1995

І

 

СК «Гермес»

90кг

ЧУ-2

Середюк Ф.М.

2.

Арзумонян  Карен

2000

І

 

СК Кратос

68кг

ЧУ-5

Олiйник О.А.

3.

Балацький Владислав

2000

І

 

СК «Сильна нація»

57кг

ЧУ-3

Харченко О.О.

4.

Безкоровайний Олександр

1998

І

 

СК «Гермес»

62кг

ЧУ-2

Середюк Ф.М.

5.

Бугаєнко Валерій

1999

І

 

СК «Aurum»

68кг

ЧМ-2

Дудочкін О.І.

6.

Брухно Юрій

1998

І

 

СК Legion

+90кг

ЧУ-5

Харченко О.

7.

Вєтров В’ячеслав

1996

мсмк

 

СК «Гермес»

74кг

ЧМ-3

Середюк Ф.М.

8.

Владічук Євгеній

1993

І

 

СК «Aurum»

74кг

ЧМ-2

Дудочкін О.І.

9.

Гнідко Богдан

2001

кмс

 

СК «Кратос»

+90кг

ЧУ-3

Олійник О.А.

10.

Гулієв Ісмаїл

1999

І

 

СК «Гермес»

57кг

ЧУ-2

Середюк Ф.М.

11.

Даценко Олександр

1998

І

 

СК «Гермес»

62кг

ЧМ-3

Середюк Ф.М.

12.

Джоджуа Зурико

1995

І

 

СК «Гермес»

68кг

ЧУ-3

Середюк Ф.М.

13.

Євтушок Ярослав

2000

І

 

СК «Гермес»

82кг

ЧУ-5

Середюк Ф.М.

14.

Зозуля Іван

1993

І

 

СК «Aurum»

57кг

ЧМ-3

Дудочкін О.І.

15.

Зінченко Іван

1998

І

 

СК «Aurum»

68кг

ЧМ-3

Дудочкін О.І.

16.

Ібрагімлі Торгул

2001

І

 

СК «Рим»

74кг

ЧУ-3

Ібрагімлі Р.

17.

Камбіло Арлі

1997

мсмк

 

СК «Гермес»

82кг

ЧУ-1

Середюк Ф.М.

18.

Карпенко Ігор

2000

І

 

СК "БХГ"

62кг

ЧМ-3

Христенко Т.

19.

Костюченко  Єгор

1998

І

 

СК «Aurum»

82кг

ЧМ-2

Дудочкін О.І.

20.

Каліш Богдан

1993

І

 

СК «Гермес»

+90кг

ЧМ-3

Середюк Ф.М.

21.

Костриця Едуард

1992

І

 

СК «Фенікс»

57кг

ЧМ-3

Ващенко В.

22.

Кожаєв Володимир

1980

І

 

СК «КЦС»

90кг

ЧМ-3

Муратов В.

23.

Кузьменко  Євген 

1996

І

 

БК "ФЕНІКС"

68кг

ЧМ-1

Пясецький Д.С.

24.

Курбанкадієв Тимур

1999

І

 

БК "ФЕНІКС"

82кг

ЧМ-3

Крохмалюк  В.Л.

25.

Кривець Олексій

1997

мсмк

 

СК «Гермес»

62кг

ЧМ-1

Середюк Ф.М.

26.

Кульчинський Іван

1994

І

 

СК «Гермес»

+90кг

ЧУ-3

Середюк Ф.М.

27.

Мелкумян Артем

1995

мс

 

СК «GrekaMMA»

57кг

ЧУ-2

Гречка С.А.

28.

Мухін Олександр

1998

І

 

СК Legion

62кг

ЧУ-5

Харченко О.О.

29.

Мудріцький Сергій

1996

мс

 

СК «Гермес»

90кг

ЧУ-1

Середюк Ф.М.

30.

Озманов Артур

2001

кмс

 

СБК «Воїн»

68кг

ЧУ-2

Перелома Я.Ю.

31.

Пясецький Дмитро

1991

І

 

СК «Valhalla FC»

+90 кг

ЧМ-2

Пясецький Д.С.

32.

Писанко Олександр

1992

кмс

 

СК «Кратос»

+90кг

ЧУ-2

Олійник О.А.

33.

Сертаков Дмитро

1991

І

 

PM fight academy

90кг

ЧМ-3

Тарасов О.

34.

Скіданов Олексій

1997

І

 

СК «Aurum»

74кг

ЧМ-3

Дудочкін О.І.

35.

Стрижко Олексій

1995

І

 

СК «БХГ»

74кг

ЧМ-2

Христенко Т.А.

36.

Тукмачов Денис

1983

кмс

 

КСЄ «Файтзона»

90кг

ЧМ-2

Лавров В.О.

37.

Чабан Петро

1996

мсмк

 

СК «GrekaMMA»

62кг

ЧМ-2

Гречка С.А.

38.

Цюцюра  Максим

1997

І

 

СК «Гермес»

74кг

ЧУ-2

Середюк Ф.М.

39.

Шаріпов Абдусалом

1996

 

 

СК "БХГ"

68кг

ЧМ-3

Христенко Т.А.

Юніори

40.

Богданов  Олексій

2002

І

 

БК "ФЕНІКС"

52 кг

ЧМ-2

Ващенко В.

41.

Буславський Дмитро

2002

І

 

ZR Team

74кг

ЧМ-2

Скиданов О.

42.

Гесик Артем

2002

І

 

СК «Гермес»

57кг

ЧМ-1

Середюк Ф.М.

43.

Горбачов Михайло

2003

І

 

СК «БХГ»

68 кг

ЧМ-1

Христенко Т.А.

44.

Грищук Олександр

2002

І

 

СК «Швед дивижн»

62кг

ЧМ-1

Кириченко

45.

Гуляєв Олександр

2003

І

 

СК Арена

74кг

ЧУ-1

Морозенко М.Л.

46.

Довгаль Дмитро

2002

І

 

СК «GrekaMMA»

74кг

ЧМ-1

Гречка С.А.

47.

Зіненко Максим

2002

І

 

СК «Гермес»

68кг

ЧУ-5

Середюк Ф.М.

48.

Корнелішин Вадим

2002

кмс

 

СК «Aurum»

62кг

ЧМ-1

Дудочкін О.І.

49.

 

Коваленко  Олександр

2002

І

 

СК «Гермес»

68кг

ЧМ-2

Середюк Ф.М.

50.

Лінкевич Юрій

2003

І

 

СК «КЦС»

82 кг

ЧМ-1

Муратов В.

51.

Нагапетян Мелик

2003

І

 

СК «Aurum»

57кг

ЧМ-2

Дудочкін О.І.

52.

Попович Іван

2002

І

 

СК «GrekaMMA»

74кг

ЧУ-1

Гречка С.А.

53.

Плавко Андрій

2003

І

 

СК «Кратос»

82кг

ЧУ-3

Олійник О.А.

54.

Пузир Максим

2002

І

 

СК «БХГ»

82кг

ЧМ-1

Христенко Т.А.

55.

Сердійчук Климентій

2003

І

 

СК «GrekaMMA»

68кг

ЧМ-1

Гречка С.А.

56.

Стоян Андрій

2002

кмс

 

СК «GrekaMMA»

52кг

ЧМ-1

Гречка С.А.

57.

Сулима Богдан

2002

І

 

ZR Team

62кг

ЧМ-2

Скиданов Алексей

58.

Суслін Ярослав

2002

І

 

СК «БХГ»

90кг

ЧМ-1

Христенко Т.А.

Юнаки

59.

Бараненко Нікіта

2006

І

 

СК Олімп

62 кг

ЧУ-3

Степанчук П. І.

60.

Беляєв Ренат

2007

ІІ

 

СК «Pereloma_mma»

33 кг

ЧУ-1

Перелома Я.Ю.

61.

Боярський Євген

2005

І

 

СК «GrekaMMA»

48 кг

ЧУ-3

Гречка С.А.

62.

Бурдинюк Вадим

2007

ІІІ

 

СК «GrekaMMA»

68 кг

ЧУ-5

Гречка С.А.

63.

Ванін Єгор

2007

ІІІ

 

СК «Pereloma_mma»

48кг

ЧУ-3

Перелома Я.Ю.

64.

Вежнін  Ігор

2006

І

 

СК «Гермес»

57кг

ЧУ-3

Середюк Ф.М.

65.

Гудзь Георгій

2006

І

 

СК «Гермес»

39кг

ЧУ-1

Середюк Ф.М.

66.

Захаревич Богдан

2007

ІІ

 

СК «Pereloma_mma»

36кг

ЧУ-1

Перелома Я.Ю.

67.

Захаров Марк

2009

ІІ

 

СК «Сокіл»

33 кг

ЧУ-5

Горобінський О.А.

68.

Зінченко Олександр

2005

І

 

СК Швед Дивижн

52кг

ЧУ-5

Кириченко Ю.В.

69.

Жабко  Тимофій

2007

І

 

СК Legion

39кг

ЧУ-2

Харченко О.О

70.

Івахненко Олександр

2006

ІІІ

 

СК «Pereloma_mma»

48 кг

ЧУ-1

Перелома Я.Ю.

71.

Іваненко Єгор

2008

І

 

СК «Швед дивижн»

52кг

ЧМ-1

Кириченко

72.

Камплик Анатолій

2008

І

 

СК Єдиноборство

39кг

ЧУ-2

Бадзюх О.І.

73.

Ковтун Іван

2006

І

 

СК «Швед дивижн»

45кг

ЧМ-1

Кириченко

74.

Козак Данило

2008

І юн

 

СК «GrekaMMA»

42кг

ЧУ-2

Гречка С.А.

75.

Козирь Назар

2007

І

 

СК «Кратос»

57кг

ЧУ-5

Олійник О.А.

76.

Король Владислав

2005

ІІІ

 

СК «Сокіл»

57 кг

ЧУ-3

Горобінський О.А.

77.

Комков Георгій

2005

І

 

СК «Кратос»

82кг

ЧУ-5

Олійник О.А.

78.

Кошовий  Вадим 

2008

ІІ

 

СК Legion

33кг

ЧУ-3

Харченко О.О

79.

Кубай  Денис

2007

І

 

СК «Сокіл»

45 кг

ЧУ-5

Горобінський О.А.

80.

Куліш Кирило

2007

І

 

СК Олімп

57 кг

ЧУ-5

Степанчук П.І.

81.

Онищук Кіріл

2008

І

 

СК «Швед дивижн»

52кг

ЧМ-1

Кириченко

82.

Павленко  Олексій

2006

І

 

СК «Кратос»

52кг

ЧУ-3

Олійник О.А.

83.

Піддубний Олексій

2008

ІІ юн

 

СК «Сокіл»

36 кг

ЧУ-5

Горобінський О.

84.

Пінчук Кирило

2005

ІІ юн

 

СК «Сокіл»

57 кг

ЧУ-5

Горобінський О.

85.

Покотило Тимофiй

2009

І

 

СК Legion

57кг

ЧУ-3

Харченко О.О

86.

Пушкар  Данило

2008

І

 

СК КЦС

33кг

ЧУ-2

Муратов В.А.

87.

Сліпченко Максим

2004

ІІ

 

СК «Гермес»

+82кг

ЧМ-3

Середюк Ф.М.

88.

Середюк Богдан

2006

І

 

СК «Гермес»

39

ЧУ-3

Середюк Ф.М.

89.

Тарасенко Єгор

2008

І

 

СК Арена

36кг

ЧУ-1

Морозенко М.Л.

90.

Хотинченко Андрій

2006

І

 

СК «Pereloma_mma»

+74кг

ЧУ-2

Перелома Я.Ю.

91.

Швед-Єрмолаєв Валерій

2005

І

 

СК Швед Дивижн

52кг

ЧУ-2

Кириченко Ю.В.

92.

Швед-Лящук Олександр

2004

І

 

СК Швед Дивижн

74кг

ЧУ-3

Кириченко Ю.В.

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00