зп

Прізвище, ім’я

спортсмена

Рік

народ.

Роз-

ряд

ФСТ та

відомств

Спортивна

школа

Вид

програм

Результ

2020 р.

Прізвище, ініціали тренера

 Чоловіки

1.

Бабенко Олексій

1998

МС

Динамо

ШВСМ м. Києва

81 кг

3 – ЧУ

Кощавцев В.І., Кощавцев В.В.

2.

Балєвський Євгеній

2000

МСМК

Динамо

ШВСМ м. Києва

+100 кг

2 – ЧЄ

Дуброва С.В., Дуброва В.В.

3.

Гасюк Леонід

1997

МС

Динамо

ШВСМ м.Києва

+100 кг

3 – ЧУ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В.

4.

Гунченко Станіслав

1999

МС

Динамо

ШВСМ м. Києва

90 кг

1 – ЧУ

Бугров Ю., Дуброва В.В.

5.

Добровольський Михайло

2000

КМС

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

81 кг

3 – ЧМ

Дуброва С.В., Агеєв П.М.

6.

Зантарая Георгій

1987

ЗМС

Динамо

ШВСМ м. Києва

66 кг

3 – МТ

Дуброва В.В., Дуброва С.В.

7.

Колесник Андрій

1993

МСМК

Динамо

ШВСМ м. Києва

+100 кг

7 – МТ

Дуброва В.В., Дуброва С.В.

8.

Криворот Олександр

1999

МС

Освіта

ЦШВСМ МОНУ/ ШВСМ м.Києва

73 кг

Травма

Каштанова Г.В., Самотуг В.В.

9.

Криворучко Ілля

2000

ІІ

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

90 кг

3 – ЧМ

Кознов С.М., Кознова Ж.В.

10.

Крижанський Марат

2000

МС

Динамо

ШВСМ м.Києва

90 кг

2 – ЧУ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В.

11.

Лесюк Артем

1996

МСМК

Динамо

ШВСМ м. Києва

60 кг

5 – ЧЄ

Месаблішвілі Н.Р., Кузнєцова С.О.

12.

Макуха Віктор

1995

МСМК

ЗСУ

ЦШВСМ МОНУ/ ШВСМ м.Києва

100 кг

1 – ЧУ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В.

13.

Малець Олексій

2000

МС

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

73 кг

1 – ЧМ

Кузнєцова С.О., Білодід Г.Г.

14.

Мамедов Фарід

2000

МС

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

66 кг

3 – ЧМ

Кузнєцова С.О., Білодід Г.Г.

15.

Манукян Гєворг

1998

МСМК

ЗСУ

ШВСМ м.Києва

81 кг

3 – ЧЕ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В.

16.

Месаблішвілі Резо

1996

МС

Динамо

ШВСМ м. Києва

90 кг

Травма

Дуброва В.В., Месаблішвілі Н.Р.

17.

Моргоєв Бекірбек

1996

МС

ЗСУ

ШВСМ м. Києва

60 кг

9 – МТ

Моргоєв В.Б., Дуброва В.В.

18.

Назаренко Вадим

2000

МС

Освіта

ШВСМ м.Києва

81 кг

3 – ЧУ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В.

19.

Ньябалі Кеджау

1990

МСМК

Динамо

ШВСМ м. Києва

90 кг

2 – МТ

Дуброва В.В., Дуброва С.В.

20.

Пангані Ельдар

1995

МСМК

Динамо

ШВСМ м. Києва

81 кг

Травма

Халматов Ш.Ш., Дуброва В.В.

21.

Савицький Антон

1995

МСМК

Динамо

ШВСМ м.Києва

100 кг

2 – ЧУ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В.

22.

Самотуг Кирилл

1998

МС

ЗСУ

ШВСМ м.Києва

60 кг

1 – ЧУ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В.

23.

Семков Станіслав

2000

МС

Динамо

ДЮСШ «ЮС»/  ШВСМ м. Києва

66 кг

2 – ЧУ

Кощавцев В.І., Кощавцев В.В.

24.

Станілога Артем

2000

МС

Освіта

ЦШВСМ МОНУ/ ШВСМ м.Києва

73 кг

3 – ЧУ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В.Левицька О.Ю

25.

Станілога Максим

2000

МС

Освіта

ШВСМ м.Києва

66 кг

3 – ЧУ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В.

26.

Фальківський Артем

1994

МС

Динамо

ШВСМ м.Києва

66 кг

2 – ЧУ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В.

27.

Халматов Дільшот

1998

МСМК

Динамо

ШВСМ м. Києва

60 кг

3 – ЧУ

Халматов Ш.Ш., Дуброва В.В.

28.

Хаммо Яків

1994

ЗМС

Динамо

ШВСМ м. Києва

+100 кг

3 – МТ

Дуброва В.В., Дуброва С.В.

29.

Храмов Євгеній

1996

МС

Динамо

ШВСМ м. Києва

73 кг

5 – ЧУ

Кощавцев В.І., Кощавцев В.В.

30.

Черкай Олександр

1998

МС

ЗСУ

ШВСМ м.Києва

90 кг

Травма

Каштанова Г.В., Самотуг В.В.

31.

Штефанеса Едуард

2000

МС

Динамо

ШВСМ м.Києва

60 кг

2 – ЧУ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В.

32.

Ядов Богдан

1996

МСМК

Динамо

ШВСМ м.Києва

66 кг

3 – МТ

Ядова Д., Каштанова Г.В.

Юніори

33.

Бойчук Андрій

2003

КМС

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

60 кг

2 – ЧМ

Кознов С.М., Кознова Ж.В.

34.

Васільєв Віктор

2003

МС

Україна

КДЮСШ «Артем»

60 кг

3 – ЧУ

Гербеда В.Ф., Балаян К.А.

35.

Веркуш Євгеній

2001

МС

Динамо

ДЮСШ «ЮС»/  ШВСМ м. Києва

+100 кг

3 – ЧУ

Кощавцев В.В., Кощавцев В.І.

36.

Ворона Даніїл

2003

КМС

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

50 кг

2 – ЧУ

Кощавцев В.І., Кощавцев В.В., Мішкой С.О.

37.

Галака Олексій

2003

І

Динамо

КДЮСШ «Тріумф»

90 кг

1 – ЧМ

Потапов В.М.

38.

Голобородько Микита

2002

МС

Освіта

ЦШВСМ МОНУ/ ШВСМ м. Києва

60 кг

5 – ЧУ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В. , Левицька О.Ю.

39.

Гориславський Юрій

2001

МС

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

90 кг

1 – ЧМ

Кознов С.М., Кознова Ж.В.

40.

Дембовський Богдан

2002

МС

Освіта

ЦШВСМ МОНУ

66 кг

2 – ЧМ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В.

41.

Дембовський Данило

2002

МС

Освіта

ЦШВСМ МОНУ

73 кг

2 – ЧМ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В.

42.

Жебчук Дмитро

2002

КМС

Освіта

ЦШВСМ МОНУ

60кг

3 – ЧМ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В. , Левицька О.Ю.

43.

Захаров Віталій

2002

КМС

Освіта

ЦШВСМ МОНУ

73 кг

3 – ЧМ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В. , Левицька О.Ю.

44.

Кабанець Дмитро

2002

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

90 кг

3 – ЧМ

Мішкой Ю.М.

45.

Кирилюк Владислав

2002

МС

Освіта

ЦШВСМ МОНУ/ ШВСМ м. Києва

60 кг

5 – ЧУ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В., Левицька О.Ю.

46.

Клейнос Антон

2002

МС

Освіта

КДЮСШ «Динамо»

60 кг

2 – ЧМ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В. , Левицька О.Ю.

47.

Клепальский Владислав

2002

ІІІ

Освіта

КДЮСШ-14

55 кг

2 – ЧМ

Чесебієв Б.М., Наухацька О.А., Бріман В.М.

48.

Ковбасюк Олександр

2003

КМС

Освіта

ДЮСШ - 10

66 кг

5 – ЧУ

Башук І.І.

49.

Колобов Владислав

2002

МС

Освіта

ШВСМ м.Києва

73 кг

5 – ЧУ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В.

50.

Короп Руслан

2003

МС

Динамо

ДЮСШ «ЮС»/  ШВСМ м. Києва

66 кг

2 – ЧУ

Кощавцев В.І., Кощавцев В.В.

51.

Крайніченко Данило

2002

ІІ

Освіта

ДЮСШ-10

55 кг

3 – ЧМ

Мішкой С.О.

52.

Крупник Андрій

2003

КМС

Освіта

ЦШВСМ МОНУ/ ШВСМ м. Києва

60 кг

2 – ЧМ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В. , Левицька О.Ю.

53.

Лазарєв Данило

2003

ІІ

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

73 кг

3 – ЧМ

Кузнєцова С.О., Білодід Г.Г.

54.

Леонтьєв Вадим

2002

МС

Динамо

ДЮСШ «ЮС»/  ШВСМ м. Києва

73 кг

3 – ЧУ

Кощавцев В.І., Кощавцев В.В.

55.

Леонтьєв Владислав

2003

МС

Україна

КДЮСШ «Артем»

55 кг

1 – ЧУ

Леонтьев В.Д., Глазов Р.В.

56.

Михальчевський Олексій

2003

І

Освіта

ЦШВСМ МОНУ

81 кг

2 – ЧМ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В. , Левицька О.Ю.

57.

Молодик Сергій

2000

КМС

Освіта

КДЮСШ-14

100 кг

1 – ЧМ

Мішкой С.О., Мішкой Ю.М.

58.

Наверіані Сандро

2001

КМС

Динамо

ДЮСШ «Юний спартаківець»

66 кг

7 – ЧУ

Кузнєцова С.О., Білодід Г.Г.

59.

Нурієв Каріїм

2003

МС

Динамо

ДЮСШ «ЮС»/  ШВСМ м. Києва

100 кг

3 – ЧУ

Кощавцев В.І., Кощавцев В.В.

60.

Паращук Олександр

2001

ІІІ

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

60 кг

3 – ЧМ

Кощавцев В.І., Кощавцев В.В.

61.

Пасічник Артур

2001

МС

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

73 кг

1 – ЧУ

Кузнєцова С.О, Білодід Г.Г.

62.

Перебийніс Дмитро

2002

І

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

60 кг

9 – ЧУ

Кощавцев В.В., Фокіна І.С.

63.

Поліщук Артем

2002

І

Освіта

ЦШВСМ МОНУ

60кг

3 – ЧМ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В.

64.

Радкевич Олександр

2003

КМС

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

60 кг

3 – ЧМ

Кузнєцова С.О, Білодід Г.Г.

65.

Ратинський Денис

2003

І

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

50 кг

3 – ЧМ

Дуброва С.В., Глазов Р.В.

66.

Рось Артем

2001

МС

Динамо

ДЮСШ «ЮС»/  ШВСМ м. Києва

66 кг

5 – ЧУ

Кощавцев В.І.,Кощавцев В.В.

67.

Самушія Каха

2001

КМС

Україна

КДЮСШ «Артем»

81 кг

3 – ЧМ

Месаблішвілі Н.Р.Гонтюк Р.В.

68.

Степаненко Геннадій  

2001

І

Освіта

КДЮСШ -14

81 кг

3 – ЧМ

Мішкой Ю.М., Мішкой С.О.

69.

Токарь Данило

2002

КМС

Освіта

ЦШВСМ МОНУ/ ШВСМ м.Києва

60 кг

2 – ЧМ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В. , Левицька О.Ю.

70.

Трухан Владислав

2002

ІІ

Освіта

ДЮСШ-10

90 кг

3 – ЧМ

Мішкой С.О.

71.

Фіалков Микита

2001

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

81 кг

3 – ЧМ

Мішкой Ю.М.

72.

Ципердюк Остап

2002

КМС

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

66 кг

3 – ЧМ

Кощавцев В.І.,Кощавцев В.В.

73.

Шкиря Данило

2001

КМС

Освіта

ШВСМ м.Києва

81 кг

3 – ЧУ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В.

74.

Шугалєєв Антон

2002

МС

Освіта

ШВСМ м.Києва

66 кг

3 – ЧУ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В.

75.

Щерба Іван

2003

МС

Освіта

ШВСМ м.Києва

+90 кг

3 – ЧУ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В., Левицька О.Ю.

   Юнаки

76.

Азімов Расул

2005

ІІІ

Освіта

КДЮСШ-14

+81 кг

3 – ЧМ

Мішкой Ю.М.

77.

Азімов Тимур

2003

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

п.90 кг

3 – ЧМ

Мішкой Ю.М.

78.

Антонюк Егор

2006

І

Освіта

КДЮСШ «Динамо»

46кг

1 – ЧМ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В., Фальківський А.В

79.

Балан Богдан

2004

ІІ

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

60 кг

2 – ЧМ

Кузнєцова С.О., Білодід Г.Г.,

Аліпа М.М.

80.

Барабаш Евгеній

2004

КМС

Освіта

КДЮСШ «Динамо»

55 кг

3 – ЧМ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В., Левицька О.Ю.

81.

Бізюк Кирило

2004

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

73 кг

3 – ЧМ

Мішкой Ю.М.

82.

Болдирєв Олексій

2005

І

Освіта

ЦШВСМ МОНУ

81 кг

5 – ЧУ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В.

83.

Буришев Владислав

2003

ІІ

Освіта

ДЮСШ-10

81 кг

3 – ЧМ

Мішкой С.О.

84.

Владико Михайло

2003

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

46 кг

3 – ЧМ

Мішкой Ю.М.

85.

Вовк Антон

2004

КМС

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

50 кг

2 – ЧМ

Кощавцев В.В., Салуха Н.С.

86.

Гайтина Макар

2006

І юн.

Україна

КДЮСШ «Артем»

66 кг

3 – ЧМ

Глазов Р.В.

87.

Геймал Денис

2003

ІІІ

Освіта

КДЮСШ-14

81 кг

3 – ЧМ

Мішкой Ю.М.

88.

Гладський Станіслав

2004

КМС

Україна

КДЮСШ «Артем»

60 кг

2 – ЧМ

Гербеда В.Ф., Яценко С.М.

89.

Глушко Данило

2006

ІІ

 Динамо

КДЮСШ «Тріумф»

66 кг

3 – ЧМ

Потапов В.М.

90.

Голік Олександр

2006

І

Освіта

КДЮСШ «Динамо»

46кг

3 – ЧМ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В., Фальківський А.В

91.

Гончарук Матвій

2006

І юн.

Україна

КДЮСШ «Артем»

55 кг

3 – ЧМ

Глазов Р.В.

92.

Горбань Артем

2004

КМС

Динамо

КДЮСШ «Тріумф»

50 кг

2 – ЧМ

Потапов В.М.

93.

Горобець Нікіта

2005

ІІІ

Освіта

КДЮСШ-14

66 кг

2 – ЧМ

Халматова Д.Д.

94.

Дебенко Артем

2005

ІІІ

Освіта

КДЮСШ-14

60 кг

3 – ЧМ

Халматова Д.Д.

95.

Дем’янчук Даниїл

2005

ІІІ

Освіта

КДЮСШ-14

55 кг

2 – ЧМ

Халматова Д.Д.

96.

Докторов Денис

2004

КМС

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

66 кг

5 – ЧУ

Кощавцев В.І., Кощавцев В.В., Чесебієв Б.М.

97.

Єжов Ярослав

2004

КМС

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

81 кг

3 – ЧМ

Кузнєцова С.О., Кощавцев В.І.

98.

Жигадло Єгор

2004

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

60 кг

3 – ЧМ

Мішкой Ю.М.

99.

Жівіло Мартін

2003

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

66 кг

3 – ЧМ

Мішкой Ю.М.

100.

Зубков Єгор

2006

І юн

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

55 кг

5 – ЧМ

Кощавцев В.В., Фокіна І.С.

101.

Ісмаілзаде Іса

2006

І юн

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

46 кг

3 – ЧМ

Кощавцев В.В., Фокіна І.С.

102.

Казіміров Іван

2004

КМС

 

КДЮСШ «Динамо»

73кг

3 – ЧУ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В., Шевченко П.О.

103.

Кальницький Олексій

2006

КМС

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

42 кг

2 – ЧМ

Кощавцев В.В., Фокіна І.С.

104.

Канюка Володимир

2005

ІІ

Динамо

ДЮСШ "Юний Спартаківець"

46 кг

3 – ЧМ

Кощавцев В.В., Фокіна І.С.

105.

Карамаш Роман

2005

І

Динамо

ДЮСШ "Юний Спартаківець"

66 кг

2 – ЧМ

Кощавцев В.В., Кощавцев В.І.

106.

Клименко Антон

2005

ІІ

Динамо

ДЮСШ "Юний Спартаківець"

50 кг

3 – ЧМ

Кощавцев В.В., Фокіна І.С.

107.

Коміссаров Нікіта

2006

ІІІ

Спартак

ДЮСШ №3

81 кг

3 – ЧМ

Дуброва О.С., Охоба І.М.,

Охоба В.І.

108.

Краснонос Нікіта

2004

ІІ

Освіта

ДЮСШ-10

60 кг

3 – ЧМ

Мішкой С.О.

109.

Кримець Роман

2004

І

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

90 кг

1 – ЧМ

Глазов Р.В., Кощавцев В.В., Кощавцев В.І.

110.

Кучава Давид

2005

ІІ

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

66 кг

1 – ЧМ

Кощавцев В.В., Фокіна І.С.

111.

Кучмеєв Михайло

2004

ІІ

Спартак

ДЮСШ - 3

81 кг

3 – ЧМ

Охоба І.М., Охоба В.І.

112.

Лантушенко Клим

2005

КМС

Освіта

ЦШВСМ МОНУ

55 кг

3 – ЧУ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В., Левицька О.Ю.

113.

Литвинчук Сергій

2004

ІІІ

Освіта

КДЮСШ-14

55 кг

2 – ЧМ

Чесебієв Б.М., Наухацька О.А., Бріман В.М.

114.

Лоїк Іван

2005

І

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

55 кг

3 – ЧМ

Кузнєцова С.О., Білодід Г.Г.

115.

Мамадов Карімджон

2004

КМС

Україна

КДЮСШ «Артем»

55 кг

 3 – ЧУ

Гербеда В.Ф., Балаян К.А.

116.

Мартіросян Гагік

2004

КМС

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

50 кг

3 – ЧМ

Кощавцев В.І., Кощавцев В.В.

117.

Марченко Андрій

2005

І

Освіта

КДЮСШ «Школа спорту»

81 кг

2 – ЧМ

Зембицький Р.Р., Тостановський Я.Ю.

118.

Маховський Олександр

2005

КМС

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

+ 81 кг

2 – ЧМ

Кощавцев В.В., Фокіна І.С.

119.

Мішинов Михайло

2005

ІІ

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

60 кг

3 – ЧМ

Кощавцев В.В., Фокіна І.С.

120.

Морозов Костянтин

2006

І

Освіта

КДЮСШ «Динамо»

50кг

1 – ЧМ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В., Фальківський А.В..

121.

Наверіані Давід

2004

І

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

73 кг

3 – ЧУ

Кузнєцова С.О., Білодід Г.Г.

122.

Наухацький Максим

2003

ІІІ

Освіта

КДЮСШ - 14

66 кг

3 – ЧМ

Чесебієв Б.М., Наухацька О.А., Бріман В.М.

123.

Нориць Дмитро

2004

ІІІ

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

50 кг

3 – ЧМ

Кощавцев В.В., Кощавцев В.І.

124.

Охрімчук Іван

2004

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

42 кг

3 – ЧМ

Мішкой Ю.М.

125.

Пойлов Ярослав

2004

КМС

Освіта

КДЮСШ «Динамо»

81кг

3 – ЧМ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В., Левицька О.Ю.

126.

Рибін Станіслав

2004

КМС

Освіта

ЦШВСМ МОНУ/ ШВСМ м. Києва

66 кг

2 – ЧУ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В., Левицька О.Ю.

127.

Самокіша Олександр

2004

ІІ

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

42 кг

3 – ЧМ

Кощавцев В.В., Фокіна І.С.

128.

Свиридюк Богдан

2005

ІІІ

Спартак

ДЮСШ №3

81 кг

3 – ЧМ

Дуброва С.О., Глущенко О.О.

129.

Сердюк Олексій

2005

ІІ

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

46 кг

1 – ЧМ

Ковальчук О.В.

130.

Сичок Іван

2005

ІІ

Освіта

КДЮСШ «Динамо»

50кг

3 – ЧМ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В.,  Левицька О.Ю

131.

Сірук Володимир

2005

ІІ

Освіта

ЦШВСМ МОНУ

73кг

3 – ЧМ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В. ,

132.

Сітар Ярослав

2004

ІІ

Освіта

ДЮСШ - 10

81 кг

3 – ЧМ

Арутунян А К.

133.

Скоробогатько Володимир

2004

ІІ

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

66 кг

5 – ЧМ

Кознов С.М., Кознова Ж.В.

134.

Стретович Тимур

2004

КМС

Освіта

КДЮСШ «Динамо»

66 кг

5 – ЧУ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В., Левицька О.Ю.

135.

Суперсон Дмитро

2004

І

Освіта

ЦШВСМ МОНУ

81кг

3 – ЧМ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В., Левицька О.Ю.

136.

Таразевич Павло

2004

ІІІ

Освіта

КДЮСШ-14

73 кг

3 – ЧМ

Мішкой Ю.М.

137.

Татарчук Роман

2005

І

Динамо

КДЮСШ «Тріумф»

81 кг

3 – ЧМ

Карпенко В.В.

138.

Тегіпко Анатолій

2005

КМС

Освіта

ЦШВСМ МОНУ

60кг

5 – ЧУ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В., Левицька О.Ю.

139.

Тіхонов Олександр

2005

ІІ

Освіта

КДЮСШ «Динамо»

90кг

3 – ЧМ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В., Левицька О.Ю.

140.

Ткаченко Андрій

2005

І

Динамо

КДЮСШ «Тріумф»

42 кг

3 – ЧМ

Потапов В.М.

141.

Ткаченко Павло

2006

ІІ

Спартак

ДЮСШ №3

90

3 – ЧМ

Дуброва О.С., Охоба І.М., Охоба В.І.

142.

Тохтамиш Олександр

2005

ІІ

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

60 кг

3 – ЧМ

Кощавцев В.В., Фокіна І.С.

143.

Устенко Дмитро

2003

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

+90 кг

3 – ЧМ

Мішкой Ю.М.

144.

Хаммо Вячеслав

2005

ІІ

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

60 кг

1 – ЧМ

Кощавцев В.В., Кузнєцова С.О., Білодід Г.Г.

145.

Чумак Владислав

2004

І

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

50 кг

2 – ЧМ

Кузнєцова С.О., Білодід Г.Г.

146.

Шидловський Роман

2003

ІІ

Освіта

ДЮСШ-10

55 кг

3 – ЧМ

Мішкой С.О.

147.

Шукаєв Олександр

2004

ІІ

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

73 кг

3 – ЧМ

Кузнєцова С.О., Білодід Г.Г.

148.

Яворовський Олександр

2005

ІІ

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

66 кг

3 – ЧМ

Кощавцев В.В., Фокіна І.С.

149.

Ярошенко Федір

2005

 Динамо

ДЮСШ "Юний Спартаківець"

90

3 – ЧМ

Старубінська О.С., Треньов М.О., Толкач Д.Г.

Жінки

150.

Антіпіна Анастасія

1999

МС

ЗСУ

ШВСМ м.Києва

63 кг

1 – ЧУ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В

151.

Ахалая Саломе

2000

І

Освіта

КДЮСШ-14

78 кг

3 – ЧМ

Мішкой Ю.М.

152.

Білодід Дар’я

2000

ЗМС

Динамо

ДЮСШ «ЮС»/  ШВСМ м. Києва

48 кг

1 – МТ

Кузнєцова С.О., Білодід Г.Г.

153.

Булашевич Марія

2000

МС

Динамо

ДЮСШ «ЮС»/  ШВСМ м. Києва

57 кг

3 – ЧУ

Кузнєцова С.О., Білодід Г.Г.

154.

Кваско Надія

2000

МС

Спартак

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

+78 кг

5 – ЧУ

Охоба І.М.

155.

Кім Анастасія

2000

МС

Україна

КДЮСШ «Артем»

70 кг

5 – ЧУ

Гербеда В.Ф.

156.

Кригіна Анастасія

1998

МС

Освіта

ЦШВСМ МОНУ

78кг

2 – ЧМ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В.

157.

Новіцька Валентина

1999

І

Освіта

КДЮСШ-14

48 кг

1 – ЧМ

Мішкой Ю.М.

158.

Радченко Алла

1996

МС

Динамо

ШВСМ м. Києва

57 кг

7 – ЧУ

Кузнєцова С.О., Білодід Г.Г.

159.

Хрящевська Ірина

1999

МС

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

70 кг

Травма

Кощавцев В.І., Кощавцев В.В.

Юніорки

160.

Буханцева Валерія

2002

КМС

Україна

КДЮСШ «Артем»

57 кг

2 – ЧУ

Глазов Р.В.

161.

Березовська Софія

2003

І

Освіта

ДЮСШ – 10

78 кг

3 – ЧМ

Арутунян А .К.

162.

Зінченко Яна

2003

МС

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

57 кг

2 – ЧУ

Кузнєцова С.О., Білодід Г.Г.

163.

Кальницька Ольга

2003

МС

Динамо

ДЮСШ «ЮС»/  ШВСМ м. Києва

52 кг

1 – ЧУ

Кощавцев В.В., Кощавцев В.І., Калиновська І.С.

164.

Корнута Вікторія

2003

МС

Україна

КДЮСШ «Артем»

70 кг

3 – ЧУ

Балаян К.А., Яценко С.М.

165.

Курченко Юлія

2003

МС

Динамо

ДЮСШ «ЮС»/  ШВСМ м. Києва

70 кг

2 – ЧУ

Кузнєцова С.О., Білодід Г.Г.

166.

Лемешко Анжеліка

2003

МС

Україна

КДЮСШ «Артем»

52 кг

3 – ЧУ

Яценко С.М. Гербеда В.Ф.

167.

Лисенко Юліана

2003

МС

Україна

КДЮСШ «Артем»

52 кг

3 – ЧУ

Балаян К.А., Яценко С.М.

168.

Логойда Ірина

2001

МС

Україна

КДЮСШ «Артем»

78 кг

3 – ЧУ

Балаян К.А.

169.

Птушка Маргарита

2002

МС

Україна

КДЮСШ «Артем»

70 кг

3 – ЧУ

Гербеда В.Ф.

170.

Рудич Вікторія

2001

МС

Динамо

ДЮСШ "Юний Спартаківець"

78 кг

5 – ЧУ

Кощавцев В.І., Кощавцев В.В.

171.

Снітко Владислава

2002

МС

Україна

КДЮСШ «Артем»

52 кг

3 – ЧУ

Глазов Р.В.

172.

Стрельченко Христина

2001

МС

Україна

КДЮСШ «Артем»

63 кг

9 – ЧУ

Балаян К.А.

173.

Ускова Софія

2003

КМС

Україна

КДЮСШ «Артем»

48 кг

5 – ЧУ

Глазов Р.В.

174.

Черненко Валерія

2003

І

Освіта

ДЮСШ -10

70 кг

3 – ЧУ

Мішкой Ю.М.

Дівчата

175.

Бурдейна Євгенія

2005

І

Україна

КДЮСШ «Артем»

44 кг

3 – ЧМ

Балаян К.А., Ровнянський А.К.

176.

Веденська Анастасія

2005

І юн

Освіта

КДЮСШ-14

63 кг

3 – ЧМ

Чесебієв Б.М., Наухацька О.А., Бріман В.М.

177.

Вербовецька Софія

2005

І юн

Освіта

КДЮСШ-14

52 кг

2 – ЧМ

Чесебієв Б.М., Наухацька О.А., Бріман В.М.

178.

Гайдамаченко Марія

2004

КМС

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

52 кг

2 – ЧМ

Кузнєцова С.О., Білодід Г.Г.

179.

Гришина Марія

2005

МС

Україна

КДЮСШ «Артем»

57 кг

1 – ЧУ

Глазов Р.В.Гонтюк Р.В.

180.

Довженко Катерина

2006

І

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

48 кг

1 – ЧМ

Кощавцев В.В., Фокіна І.С.

181.

Іващенко Карина

2005

І юн

Освіта

КДЮСШ-14

44 кг

2 – ЧМ

Сидоренкова А.М.

182.

Карпенко Дар’я

2005

І юн

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

52 кг

2 – ЧМ

Кощавцев В.В., Фокіна І.С., Аліпа М.М.

183.

Колодюк Анастасія

2005

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

48 кг

2 – ЧМ

Мішкой Ю.М.

184.

Коломієць Дар’я

2004

ІІІ

Спартак

ДЮСШ №3

+70 кг

3 – ЧМ

Охоба І.М., Охоба В.І.

185.

Корочкова Анастасія

2005

І

Освіта

КДЮСШ «Динамо»

63кг

3 – ЧМ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В., Фальківський А.В

186.

Кузьменко Юлія

2005

І

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

57 кг

2 – ЧМ

Кощавцев В.В., Фокіна І.С.

187.

Кучава Ія

2004

МС

Динамо

ДЮСШ «ЮС»/  ШВСМ м. Києва

57 кг

3 – ЧУ

Кощавцев В.В., Кощавцев В.І.

188.

Кушнарьова Альона

2004

КМС

Динамо

КДЮСШ «Тріумф»

57 кг

2 – ЧМ

Потапов В.М.

189.

Левентир Влада

2004

І

Динамо

КДЮСШ «Тріумф»

63 кг

3 – ЧМ

Макуха О.В., Потапова І.В.

190.

Ленда Катерина

2004

І

Україна

КДЮСШ «Артем»

63 кг

5 – ЧУ

Глазов Р.В.

191.

Ленда Катерина

2004

ІІ

Україна

КДЮСШ «Артем»

52 кг

3 – ЧМ

Глазов Р.В.

192.

Лімзаєва Тетяна

2004

МС

Освіта

ЦШВСМ МОНУ/

ШВСМ м.Києва

57 кг

5 – ЧУ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В.

193.

Лога Анна

2005

І

Динамо

КДЮСШ «Тріумф»

63 кг

3 – ЧМ

Макуха О.В., Потапова І.В.

194.

Маняченко Анастасія

2005

ІІІ

Освіта

ДЮСШ - 10

48 кг

3 – ЧМ

Арутюнян А.К.

195.

Мартиненко Катерина

2004

ІІ

Україна

КДЮСШ «Артем»

52 кг

3 – ЧМ

Глазов Р.В., Мартиненко О.В.

196.

Моркотун Ярослава

2005

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

52 кг

3 – ЧМ

Мішкой Ю.М.

197.

Нланду Анна

2005

І юн

Освіта

КДЮСШ-14

+63 кг

2 – ЧМ

Чесебієв Б.М., Наухацька О.А., Бріман В.М.

198.

Перевертун Валерія

2005

І юн

Освіта

КДЮСШ-14

63 кг

3 – ЧМ

Чесебієв Б.М., Наухацька О.А., Бріман В.М.

199.

Петрончак Ірина

2004

КМС

Освіта

КДЮСШ «Динамо»

57 кг

3 – ЧМ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В., Левицька О.Ю

200.

Пилипчук Карина

2005

ІІ

Освіта

КДЮСШ-14

48 кг

3 – ЧМ

Мішкой Ю.М.

201.

Полякова Марія

2004

КМС

Україна

КДЮСШ «Артем»/ ШВСМ м. Києва

57 кг

2 – ЧУ

Глазов Р.В.

202.

Прокоф'єва Лінда

2005

КМС

Україна

КДЮСШ «Артем»

52 кг

3 – ЧМ

Олійник, Ровнянський А.К.

203.

Рибак Альона

2005

І юн

Освіта

КДЮСШ-14

55 кг

1 – ЧМ

Сидоренкова А.М.

204.

Руденко Аріна

2005

І

Динамо

ДЮСШ "Юний Спартаківець"

57 кг

3 – ЧМ

Кощавцев В.В., Фокіна І.С.

205.

Семенченко Катерина

2004

КМС

Динамо

ДЮСШ «ЮС»/  ШВСМ м. Києва

+70 кг

3 – ЧУ

Кузнєцова С.О., Кощавцев В.І.

206.

Семченко Діана

2005

КМС

Динамо

ДЮСШ «ЮС»/ ШВСМ м. Києва

+70 кг

1 – ЧУ

Кощавцев В.В., Салуха М.С.

207.

Сірук Надія

2004

КМС

Освіта

ЦШВСМ МОНУ

57 кг

5 – ЧУ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В., Левицька О.Ю

208.

Скляр Валерія

2005

І юн

Освіта

КДЮСШ-14

57 кг

3 – ЧМ

Сидоренкова А.М.

209.

Скоряк Аніта

2006

ІІ

 Динамо

ДЮСШ "Юний Спартаківець"

 57 кг

3 – ЧМ

Кощавцев В.В., Фокіна І.С.

210.

Степченко Софія

2006

І

Освіта

КДЮСШ «Динамо»

40кг

2 – ЧМ

Каштанова Г.В., Самотуг В.В., Фальківський А.В

211.

Суперсон Анастасія

2005

КМС

Освіта

КДЮСШ «Динамо»

40 кг

2 – ЧУ

Каштанова Г.В., Левицька О.Ю.

212.

Тєлєгіна Анна

2005

КМС

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

48 кг

2 – ЧУ

Кощавцев В.В.

213.

Тихолоз Марія

2005

І юн

Освіта

КДЮСШ-14

+63 кг

3 – ЧМ

Сидоренкова А.М.

214.

Харченко Владислава

2005

І

Динамо

ДЮСШ «Юний Спартаківець»

57 кг

1 – ЧУ

Кощавцев В.В., Фокіна І.С.

215.

Шимко Яна

2005

І

Україна

КДЮСШ «Артем»

63 кг

5 – ЧУ

Балаян К.А., Гербеда В.Ф.

216.

Шинкаренко Інна

2004

КМС

Україна

КДЮСШ «Артем»

57 кг

3 – ЧМ

Балаян К.А., Гербеда В.Ф.

217.

Юзефович Іванна

2005

КМС

Динамо

ДЮСШ "Юний Спартаківець"

+ 70 кг

5 – ЧУ

Мішкой Ю.М., Дуброва С.В.

 

 

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00