зп

Прізвище, ім’я

спортсмена

Рік

народ.

Роз-

ряд

ДСТ та

відомства

Спортивна

школа, СК

Вид

програми

Результат 2020 року

Прізвище, ініціали

тренера

 Чоловіки

1.

Байдаченко Вадим

1994

мс

ЗСУ

ДШВСМ

шабля

ЧУ 1

Давидян Г.Д.

2.

Гайдук Ярослав

1998

мс

Динамо

ДШВСМ

рапіра

ЧУ 6

Есауленко Є.О.

3.

Макієнко Євген

1991

мсмк

ЗСУ

КМШВСМ

шпага

ЧУ 3

Лісов М.В., Подольський М.О.

4.

Медведєв Віталій

1983

змс

ЗСУ

КМШВСМ

шпага

ЧУ 3

Станкевич В.В., Андреюк Л.О.

5.

Писаренко Іван

2000

мс

ЗСУ

ДШВСМ

шабля

ЧУ 1

Давидян Г.Д., Третяк В.В.

6.

Погребняк Андрій

1988

мсмк

Динамо

КМШВСМ

рапіра

ЧУ 1

Скаковський О.Й.,

Харитоненко О.Д.

7.

Рейзлін Ігор

1984

змс

ЗСУ

КМШВСМ

шпага

ЧУ 1

Рейзлін Д.І., Лісов М.В.

8.

Руденко Сергій

1974

мс

ЗСУ

ДШВСМ

шпага

ЧМ 2

Шахбазян Г.К.

9.

Свістіль Віталій

1999

мс

 

КМШВСМ

шпага

ЧУ 6

Подольський М.О.

10.

Сич Ян

1996

мс

ЗСУ

КМШВСМ

шпага

ЧУ 1

Станкевич В.В.

11.

Станкевич Володимир

1995

мсмк

Динамо

КМШВСМ

шпага

ЧУ 1

Станкевич В.В., Лісов М.В.

12.

Стаценко Олексій

1994

мс

ЗСУ

ДШВСМ

шабля

ЧУ 1

Давидян Г.Д.

13.

Степура Ярослав

1996

мс

ЗСУ

КМШВСМ

рапіра

ЧУ 1

Бризгалов О.О.

14.

Такачук  Іван

1997

мс

 

 

рапіра

ЧУ 1

Скаковський О.Й.

15.

Тараненко Юрій

1994

мс

Динамо

КМШВСМ

шпага

ЧУ 1

Станкевич В.В., Тимо Є.В.

16.

Тимошенко Руслан

1990

мс

Динамо

ДШВСМ

шпага

ЧУ 4

Шахбазян Г.К.,Лопатенко О.М.

17.

Чучукало Дмитро

1995

мсмк

ЗСУ

КМШВСМ

рапіра

ЧУ 1

Бризгалов О.О.

18.

Щерба Андрій

1996

мс

Динамо

ДШВСМ

рапіра

ЧУ 4

Есауленко Є.О.

19.

Яцюк Олександр

1998

мс

ЗСУ

ДЮСШ

«Армієць»

шабля

ЧМ 2

Гурін Ю.С., Красовський О.О.

20.

Шутько Олександр

2000

кмс

ЗСУ

ДЮСШ

«Армієць»

шпага

ЧУ 6

Марко О.О., Рейзліна Т.Г.

 Юніори

21.

Гаврилов Дмитро

2001

кмс

 

ДШВСМ

рапіра

ЧУ 3

Есауленко Є.О.

22.

Гойда Данило

2001

мс

ЗСУ

ДЮСШ

«Армієць»

шпага

ЧУ 1

Гойда Л.М., Конрад Н.М.

23.

Гордон Ілля

2003

кмс

Динамо

ОКіП,ДЮСШ «Динам»

шпага

ЧУ 5

Андреюк Л.О.

24.

Григорук Олександр

2003

мс

Динамо

ОКіП,ДЮСШ «Динам»

шабля

ЧУ 2

Гурін Ю.С., Оболенський О.Л.

25.

Гумен Василь

2002

мсмк

 

ОКіП-ДШВСМ

шабля

ЧУ 1, ЧЄ 1

Давидян Г.Д.

26.

Знахаренко Богдан

2003

кмс

Динамо

ОКіП,ДЮСШ «Динам»

шабля

ЧУ 4

Оболенський О.Л.

27.

Кирда Богдан

2001

мс

Динамо

ДЮСШ «Динамівець»

шпага

ЧУ 5

Тимошенко Р.В., Марко О.О.

28.

Кокоровець Олег

2003

кмс

ЗСУ

ДЮСШ

«Армієць»

рапіра

ЧУ 2

Миронюк А.М., Томчук Д.В.

29.

Кошман Нікіта

2002

мс

 

КМШВСМ

шпага

ЧУ 1

Тимошенко Р.В.

30.

Кублицький Михайло

2003

мс

ЗСУ

ДЮСШ «Армієць»

шпага

ЧУ 1

Конрад Н.М.

31.

Лазаренко Євген

2003

кмс

Динамо

ДЮСШ «Динамівець»

рапіра

ЧУ 2

Кольцова Т.І., Кольцова О.І.

32.

Лісовий Богдан

2003

кмс

Динамо

ОКіП

рапіра

ЧУ 2

Шаркіна Т.О.

33.

Микитенко Дмитро

2002

мс

Динамо

ДЮСШ «Динамівець»

шпага

ЧУ 1

Горецький І.-С.С.

34.

Мисливець Михайло

2001

мс

Динамо

ДЮСШ «Динамівець»

шабля

ЧУ 3

Оболенський О.Л.

35.

Мукоїд Кирило

2003

кмс

Динамо

ДЮСШ «Динамівець»

шпага

ЧУ 5

Гарін О.В.

36.

Пнівчук Богдан

2001

мс

Динамо

ОКіП

рапіра

ЧУ 1

Гайдук Я.В.

37.

Прокопов Олексій

2001

кмс

Динамо

ДЮСШ «Динамівець»

рапіра

ЧУ 3

Шаркіна Т.Г.

38.

Рогозян Михайло

2000

мс

ЗСУ

ДЮСШ 

«Армієць»

шабля

ЧУ 4

Гурін Ю.С., Красовський О.О.

39.

Семенов Єгор

2003

кмс

ЗСУ

ДЮСШ

«Армієць»

шабля

ЧУ 1

Гурін Ю.С.

40.

Сирота Михайло

2002

кмс

Освіта

СДЮШОР 16

шпага

ЧУ 6

Тимо Є.В.

41.

Тахтабаєв Генріх

2002

мс

Динамо

ОКіП

рапіра

ЧУ 2

Гайдук Я.В.

42.

Трофименко Павло

2001

мс

 

КМШВСМ

шпага

ЧУ 1

Тимошенко Р.В.

43.

Шостак Дмитро

2002

мс

ЗСУ

ДЮСШ

«Армієць»

шабля

ЧУ 1

Третяк В.В., Красовський О.О.

44.

Шостак Федір

2002

мс

ЗСУ

ДЮСШ

«Армієць»

шабля

ЧУ 6

Третяк В.В., Красовський О.О.

 Юнаки

45.

Августін Марк

2006

І юн

ЗСУ

ДЮСШ

«Армієць»

шпага

ЧУ 4

Конрад Н.М.

46.

Балагура Дмитро

2004

І

ЗСУ

ДЮСШ

«Армієць»

шпага

ЧМ 3

Марко О.О.

47.

Білько Ілля

2004

кмс

Динамо

ДЮСШ «Динамівець»

рапіра

ЧМ 3

Шаркіна Т.О.,

Городецька Ю.В.

48.

Василишин Дмитро

2004

І

Динамо

ДЮСШ «Динамівець»

шпага

ЧУ 5

Шостацький О.В.

49.

Власюк Ярослав

2005

І

 

ОКІП

рапіра

ЧУ 3

Есауленко Є.О.

50.

Герасименко Назар

2005

кмс

ЗСУ

ДЮСШ

«Армієць»

рапіра

ЧУ 6

Томчук Д.В.

51.

Євтушенко Назар

2005

кмс

ЗСУ

ДЮСШ

«Армієць»

шпага

ЧУ 4

Василенко О.К.

52.

Єпіфанов Федір

2004

І

Освіта

ОКіП

рапіра

ЧУ 4

Есауленко Є.О., Кратко Н.В.

53.

Злий Ярослав

2005

І

Освіта

ОКіП

рапіра

ЧУ 3

Есауленко Є.О., Кратко Н.В.

54.

Калітовський Тимофій

2005

кмс

ЗСУ

ДЮСШ

«Армієць»

шпага

ЧМ 3

Рейзліна Т.Г.

55.

Красновид Роман

2005

І

Динамо

ОКіП,ДЮСШ «Динам»

шабля

ЧУ 3

Давидян Г.Д.,Оболенський О.Л.

56.

Левадній Артем

2006

кмс

ЗСУ

ДЮСШ

«Армієць»

рапіра

ЧМ 3

Томчук Д.В.

57.

Литвінчук Назар

2006

кмс

ЗСУ

ДЮСШ

«Армієць»

рапіра

ЧМ 1

Томчук Д.В.

58.

Лукашенко Дарій

2005

І

 

 

шабля

ЧУ 3

Лукашенко В.В., Давидян Г.Д.

59.

Микитенко Максим

2007

кмс

ЗСУ

ДЮСШ

«Армієць»

шпага

ЧУ 4

Рейзліна Т.Г.

60.

Нестолій Назар

2005

кмс

ЗСУ

ДЮСШ

«Армієць»

рапіра

ЧУ 6

Томчук Д.В.

61.

Панасюк Демид

2005

ІІ

ЗСУ

ДЮСШ

«Армієць»

рапіра

ЧУ 6

Томчук Д.В.

62.

Плаксін Дмитро

2005

кмс

ЗСУ

ДЮСШ

«Армієць»

шпага

ЧУ 4

Рейзлін Д.І., Марко О.О.

63.

Помченко Антоніо

2005

кмс

Освіта

СДЮШОР 16

шпага

ЧУ 3

Тимо Є.В.

64.

Семенов Олександр

2005

ІІ

Динамо

ОКіП,ДЮСШ «Динам»

шабля

ЧУ 6

Давидян Г.Д., Оболенський О.Л.

65.

Сластін Андрій

2005

ІІ

 

ДШВСМ

шабля

ЧУ 3

Давидян Г.Д.,Шапошніков С.П.

66.

Столярчук Гліб

2004

ІІ

ЗСУ

ДШВСМ

шабля

ЧУ 3

Давидян Г.Д.,Шапошніков С.П.

67.

Христенко Кирило

2005

кмс

 

ДЮСШ «Динамівець»

рапіра

ЧМ 3

Кольцова О.І., Городецька Ю.В.

68.

Черкашин Андрій

2006

кмс

ЗСУ

ДЮСШ

«Армієць»

рапіра

ЧУ 6

Миронюк А.М., Миронюк Д.О.

 Жінки

69.

Бакастова Юлія

1996

мс

ЗСУ

ДШВСМ

шабля

ЧМ 1

Оболенський О.Л.

70.

Бежура Джоан-Фейбі

1991

мсмк

ЗСУ

КМШВСМ

шпага

ЧУ 2

Рейзлін Д.І., Марко О.О.

71.

Бровко Інна

1997

мс

ЗСУ

КМШВСМ

шпага

ЧУ 1

Яцик Е.О.

72.

Буденко Олександра

2000

мс

Динамо

ДЮСШ «Динамівець»

рапіра

ЧУ 2

Кольцова Т.І., Кольцова О.І.

73.

Ворфоломеєва Дар’я

1999

мс

Динамо

КМШВСМ

шпага

ЧУ 2

Конрад Н.М., Подольський М.О.

74.

Вороніна Олена

1990

змс

ЗСУ

КМШВСМ

шабля

ЧМ 1

Подольський М.О.

75.

Гайдай Людмила

2000

кмс

Динамо

ДЮСШ «Динамівець»

шпага

ЧУ 4

Андреюк Л.О., Андреюк Н.Л.

76.

Деркач Анна

1997

кмс

Освіта

КМШВСМ

шпага

ЧУ 2

Лісов М.В.

77.

Заболотна Дарина

1999

мс

Динамо

ДЮСШ «Динамівець»

шпага

ЧУ 5

Андреюк Л.О.

78.

Кривицька Олена

1987

змс

ЗСУ

КМШВСМ

шпага

ЧУ 1

Рейзлін Д.І.

79.

Мамонтова Олександра

1994

мс

Динамо

КМШВСМ

шабля

ЧУ 2

Подольський М.О.

80.

Самко Анастасія

1999

мс

Динамо

КМШВСМ

шпага

ЧМ 1

Яцик Е.О., Тимошенко Р.В.

81.

Сінякова Ніна

1997

мс

ЗСУ

 

шабля

ЧУ 1

Гурін Ю.С., Красовський О.О.

82.

Спас Анастасія

1993

мс

ЗСУ

КМШВСМ

шпага

ЧУ 2

Подольський М.О.

83.

Степанян Наталія

1997

мс

Освіта

КМШВСМ

шпага

ЧУ 1

Яцик Е.О., Лісов М.В.

84.

Тараненко Анна

2000

мсмк

ЗСУ

ДЮСШ

«Армієць»

рапіра

ЧУ 1

Миронюк А.М., Томчук Д.В.

85.

Харлан Ольга

1990

змс

Динамо

КМШВСМ

шабля

ЧУ 1

 

86.

Харькова Влада

1996

мс

ЗСУ

КМШВСМ

шпага

ЧУ 1

Рейзлін Д.І.

87.

Цимбота Марія

1996

мс

Динамо

КМШВСМ

шабля

ЧМ 1

Подольський М.О., Оболенський О.О.

88.

Ченцова Катерина

1990

мсмк

ЗСУ

КМШВСМ

рапіра

ЧУ 1

Бризгалов О.О.

89.

Шемякіна Яна

1986

змс

Динамо

КМШВСМ

шпага

ЧМ 2

Лопатенко О.М.

 Юніорки

90.

Буденко Катерина

2002

мс

Динамо

ДЮСШ «Динамівець»

рапіра

ЧУ 1

Кольцова Т.І., Кольцова О.І.

91.

Волошина Марія

2002

мс

ЗСУ

ДЮСШ

«Армієць»

шпага

ЧУ 1

Марко О.О., Рейзліна Т.Г.

92.

Губаревич Емілія

2003

кмс

ЗСУ

ДЮСШ

«Армієць»

шабля

ЧМ 3

Третяк В.В., Красовський О.О.

93.

Домбровська Лідія

2002

мс

Динамо

ОКіП - ДЮСШ «Динамівець»

шабля

ЧУ 3

Оболенський О.Л.

94.

Зирянова Ірина

2003

кмс

Освіта

ОКіП

рапіра

ЧУ 3

Дмитренко Г.Б.

95.

Колисниченко Юлія

2003

мс

Динамо

ДЮСШ «Динамівець»

шабля

ЧУ 5

Оболенський О.Л.

96.

Кулешова Поліна

2003

мс

ЗСУ

ДЮСШ

«Армієць»

шпага

ЧУ 1

Марко О.О., Рейзліна Т.Г.

97.

Купових Ірина

2002

кмс

 

СК «Вершина»

шабля

ЧУ 2

Шапошніков С.П.

98.

Мельничук Єлизавета

2002

кмс

 

СК «Вершина»

шабля

ЧУ 2

Шапошніков С.П.

99.

Миронюк Дарія

2001

мсмк

ЗСУ

ДЮСШ

«Армієць»

рапіра

ЧУ 1

Миронюк А.М., Миронюк Д.О.

100.

Михальова Марина

2003

кмс

Освіта

ОКіП

рапіра

ЧУ 3

Дмитренко Г.Б.

101.

Мазур Єва

2003

мс

 

КМШВСМ

шпага

ЧУ 1

Подольський М.О.

102.

Моргун Надія

2002

мс

Динамо

ДЮСШ «Динамівець»

рапіра

ЧУ 2

Кольцова Т.І., Кольцова О.І.

103.

Мукоїд Юлія

2003

мс

Динамо

ДЮСШ «Динамівець»

шпага

ЧУ 1

Гарін О.В.

104.

Павлюк Анастасія

2002

І

 

ДЮСШ «Динамівець»

шпага

ЧМ 3

Тимошенко Р.В.

105.

Садій Анастасія

2001

мс

ЗСУ

ДЮСШ

«Армієць»

рапіра

ЧУ 1

Миронюк А.М., Томчук Д.В.

106.

Славінська Альбіна

2002

мс

Динамо

ОКІП – ДЮСШ «Динамівець»

шпага

ЧУ 4

Гарін О.В.

107.

Смирнова Анна

2002

кмс

ЗСУ

ДЮСШ

«Армієць»

шабля

ЧМ 1

Гурін Ю.С., Красовський О.О.

108.

Сопіт Ольга

2003

мс

ЗСУ

ДЮСШ

«Армієць»

рапіра

ЧУ 1

Миронюк А.В., Миронюк Д.О.

109.

Сопіт Світлана

2003

кмс

ЗСУ

ДЮСШ

«Армієць»

рапіра

ЧУ 2

Миронюк А.В., Миронюк Д.О.

110.

Толмачова Ольга

2003

кмс

ЗСУ

ДЮСШ

«Армієць»

шпага

ЧУ 4

Рейзліна Т.Г., Марко О.О.

111.

Чернишова Анна

2002

мс

ЗСУ

КМШВСМ

шпага

ЧУ 4

Яцик Е.О., Марко О.О.

112.

Чорній Катерина

2001

мс

ЗСУ

ДЮСШ

«Армієць»

шпага

ЧУ 1

Рейзлін Д.І.

113.

Шмалун Софія

2003

кмс

ЗСУ

ДЮСШ

«Армієць»

шабля

ЧУ 3

Третяк В.В., Красовський О.О.

Дівчата

114.

Булко Вероніка

2006

кмс

ЗСУ

ДЮСШ

«Армієць»

шпага

ЧУ 5

Марко О.О.

115.

Вако Поліна

2004

кмс

Динамо

ДЮСШ

«Динамівець»

рапіра

ЧМ 2

Кольцова Т.І., Кольцова О.І.

116.

Вершиніна Дарія

2004

кмс

ЗСУ

ДЮСШ

«Армієць»

шпага

ЧУ 6

Рейзліна Т.Г.

117.

Городиська Аліна

2005

І

Динамо

ДЮСШ

«Динамівець»

рапіра

ЧМ 2

Городецька Ю.В.

118.

Герасименко Анастасія

2005

І

ЗСУ

ДЮСШ

«Армієць»

шпага

ЧУ 6

Марко О.О.

119.

Головкіна Софія

2005

кмс

ЗСУ

ДЮСШ

«Армієць»

шабля

ЧУ 2

Гурін Ю.С., Шапошніков С.П.

120.

Горпенченко Вікторія

2004

кмс

ЗСУ

ДЮСШ

«Армієць»

рапіра

ЧУ 5

Миронюк А.В., Миронюк Д.О.

121.

Гросул Ізабела

2005

ІІ юн

ЗСУ

ОКІП

шабля

ЧУ 6

Давидян Г.Д.

122.

Дерменжи Валентина

2006

кмс

ЗСУ

ДЮСШ

«Армієць»

рапіра

ЧУ 4

Миронюк А.М.

123.

Іванова Вероніка

2007

ІІ

 

ОКІП

шабля

ЧМ 3

Давидян Г.Д.

124.

Зеленська Марія

2002

кмс

 

ДШВСМ

шпага

ЧМ 3

Шахбазян Г.К.

125.

Конрад Емілі

2007

І

ЗСУ

ДЮСШ

«Армієць»

шпага

ЧУ 1

Конрад Н.М.

126.

Кравчук Вероніка

2007

ІІ

Динамо

ДЮСШ

«Динамівець»

шпага

ЧМ 3

Горецький І.-С.С.

127.

Кудерова Анастасія

2004

І

ЗСУ

ДЮСШ

«Армієць»

шпага

ЧУ 4

Марко О.О.

128.

Михалевська Софія

2005

ІІ

 

ДЮСШ

«Армієць»

шабля

ЧМ 3

Байдаченко В.А.

129.

Нечай Ольга

2005

І

Динамо

ОКІП – ДЮСШ «Динамівець»

шабля

ЧУ 5

Оболенський О.Л.

130.

Петрова Крістіна

2005

мс

 

КМШВСМ

рапіра

ЧУ 1

Бризгалов О.О., Петров М.П.

131.

Родичева Марія

2006

Іюн

 

ДЮСШ

«Армієць»

шабля

ЧМ 3

Байдаченко В.А.

132.

Твардовська Анна

2004

кмс

Освіта

ОКіП

рапіра

ЧУ 3

Хісматуліна О.В.

133.

Челак Анастасія

2006

ІІ

Динамо

ДЮСШ

«Динамівець»

шабля

ЧУ 5

Оболенський О.Л.

134.

Чижикова Єлізавета

2005

кмс

ЗСУ

ДЮСШ «Армієць»

рапіра

ЧУ 4

Миронюк А.М.

135.

Шингирій Юлія

2005

І

 

ОКІП

рапіра

ЧУ 5

Дмитренко Г.Б.

136.

Шмідт Софія

2005

ІІ

Освіта

ОКіП

рапіра

ЧУ 5

Дмитренко Г.Б.

 

 

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00