зп

Прізвище, ім’я

спортсмена

Рік

народ

Роз-

ряд

ФСТ та

відомст

Спортивна

школа

    Вид

програм

Результат

2020 року

Прізвище, ініціали тренера

         Чоловіки

1.

Бережний Ігор

1998

мс

ЗСУ

ЦСК «Авіатор»

 

ЧМ-1

Дудко О.В.

2.

Пилявський Андрій

1996

мс

ЗСУ

ЦСК «Авіатор»

 

ЧМ-1

Дудко О.В.

3.

Танасеску Анатолій

1997

мс

ЗСУ

ЦСК «Авіатор»

 

ЧМ-1

Дудко О.В.

4.

Телішевський Дмитро

1996

мс

ЗСУ

ЦСК «Авіатор»

 

ЧМ-1

Дудко О.В.

          Юніори

5.

Базелю Артем

2001

кмс

ЗСУ

ЦСК «Авіатор»

 

ЧМ-1

Леонтьєв В.М.

6.

Бартошук Олександр

2001

кмс

ЗСУ

ЦСК «Авіатор»

 

ЧМ-1

Леонтьєв В.М.

7.

Дангадзе Георгій

2001

кмс

ЗСУ

ЦСК «Авіатор»

 

ЧМ-1

Дудко О.В.

8.

Лисов Олександр

2000

кмс

ЗСУ

ЦСК «Авіатор»

 

ЧМ-1

Леонтьєв В.М.

9.

Літвінов Дмитро

1999

кмс

ЗСУ

ЦСК «Авіатор»

 

ЧМ-1

Леонтьєв В.М.

10.

Морозов Микола

2001

кмс

ЗСУ

ЦСК «Авіатор»

 

ЧМ-1

Дудко О.В.

11.

П’ятак Олексій

2000

кмс

ЗСУ

ЦСК «Авіатор»

 

ЧМ-1

Леонтьєв В.М.

12.

Панциру Андрій

2000

І

ЗСУ

ЦСК «Авіатор»

 

ЧМ-1

Леонтьєв В.М.

13.

Українець Андрій

2001

кмс

ЗСУ

ЦСК «Авіатор»

 

ЧМ-1

Леонтьєв В.М.

14.

Червонцев Андрій

2000

кмс

ЗСУ

ЦСК «Авіатор»

 

ЧМ-1

Дудко О.В.

          Юнаки

15.

Афонін Дмитро

2002

кмс

Освіта

ШВСМ

 

ЧУ-2

Дудко О.В., Войнолович В.Н.

16.

Бадалян Артур

2005

ІІІ юн

Освіта

ДЮСШ №17

 

ЧМ-2

Дащенко О.О.

17.

Бадрук Максим

2007

ІІ

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧМ-3

Гаркавенко Ю.Г.

18.

Бахотський Дмитро

2002

кмс

Освіта

ШВСМ

 

ЧУ-1

Дудко О.В., Войнолович В.Н.

19.

Гаврилов Ілля

2007

ІІ

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧМ-3

Лочман В.А.

20.

Гаврилюк Василь

2002

кмс

Освіта

ШВСМ

 

ЧУ-1

Дудко О.В., Войнолович В.Н.

21.

Гаврин Данило

2003

І

Освіта

ДЮСШ №17

 

ЧУ-2

Дащенко О.О.

22.

Ганжа Антон

2005

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ №17

 

ЧМ-2

Дащенко О.О.

23.

Гончаренко Єгор

2007

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ №17

 

ЧМ-2

Дащенко О.О.

24.

Григоренко Максим

2007

ІІ

 

ДЮСШ

«Cтрімкий м’яч»

 

ЧМ-3

Гаркавенко Ю.Г.

25.

Гриник Олександр

2003

ІІ

Освіта

ДЮСШ №17

 

ЧУ-2

Дащенко О.О.

26.

Гузов Артем

2006

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ №17

 

ЧМ-2

Дащенко О.О.

27.

Даценко Артем

2007

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ №17

 

ЧМ-2

Дащенко О.О.

28.

Демков Денис

2007

ІІІ юн

Освіта

ДЮСШ №17

 

ЧМ-2

Дащенко О.О.

29.

Джогера  Андрій

2002

кмс

Освіта

ШВСМ

 

ЧУ-2

Дудко О.В., Войнолович В.Н.

30.

Диденко Владислав

2003

ІІ

Освіта

ДЮСШ №17

 

ЧУ-2

Дащенко О.О.

31.

Єжелін Тихон

2006

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ №17

 

ЧМ-2

Дащенко О.О.

32.

Зозуля Вадим

2005

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ №17

 

ЧМ-2

Дащенко О.О.

33.

Іванов Владислав

2005

ІІІ юн

Освіта

ДЮСШ №17

 

ЧМ-2

Дащенко О.О.

34.

Кириченко Антон

2006

ІІІ юн

Освіта

ДЮСШ №17

 

ЧМ-2

Дащенко О.О.

35.

Кобець Артем

2007

ІІ

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧМ-3

Лочман В.А.

36.

Ковернега Валерій

2002

І

Освіта

ДЮСШ №17

 

ЧУ-3

Дащенко О.О.

37.

Колетник Владислав

2004

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ №17

 

ЧМ-2

Дащенко О.О.

38.

Кульченко Тимур

2002

кмс

Освіта

ШВСМ

 

ЧУ-1

Дудко О.В., Войнолович В.Н.

39.

Куцевич Віктор

2002

І

Освіта

ДЮСШ №17

 

ЧУ-3

Дащенко О.О.

40.

Лисовенко Данііл

2006

ІІІ юн

Освіта

ДЮСШ №17

 

ЧМ-2

Дащенко О.О.

41.

Лочман Максим

2007

ІІ

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧМ-3

Лочман В.А.

42.

Малашин Андрій

2005

ІІІ юн

Освіта

ДЮСШ №17

 

ЧМ-2

Дащенко О.О.

43.

Медведенко Дмитро

2006

ІІІ юн

Освіта

ДЮСШ №17

 

ЧМ-2

Дащенко О.О.

44.

П’ясецький Герман

2002

кмс

Освіта

ШВСМ

 

ЧУ-1

Дудко О.В., Войнолович В.Н.

45.

Петраш Олександр

2003

ІІ

Освіта

ДЮСШ №17

 

ЧУ-2

Дащенко О.О.

46.

Петренко Олексій

2008

ІІ

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧМ-3

Лочман В.А.

47.

Платонов Руслан

2007

ІІ

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧМ-3

Лочман В.А.

48.

Пунько Роман

2007

ІІ

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧМ-3

Лочман В.А.

49.

Радіонов Олексій

2007

ІІ

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧМ-3

Салоїд С.М.

50.

Романов Арсеній

2002

кмс

Освіта

ШВСМ

 

ЧУ-1

Дудко О.В., Войнолович В.Н.

51.

Ружкевич Владислав

2002

кмс

Освіта

ШВСМ

 

ЧУ-2

Дудко О.В., Войнолович В.Н.

52.

Сажин Роман

2002

І

Освіта

ШВСМ

 

ЧУ-6

Дудко О.В., Войнолович В.Н.

53.

Сахно Назар

2008

ІІ

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧМ-3

Салоїд С.М.

54.

Семчук Артем

2007

ІІ

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧМ-3

Гаркавенко Ю.Г.

55.

Сидорец Артем

2007

ІІІ юн

Освіта

ДЮСШ №17

 

ЧМ-2

Дащенко О.О.

56.

Скобіль Анастасія

2006

І

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧУ-3

Фоміна Г.Л.

57.

Скоробогатов Ярослав

2008

ІІ

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧМ-3

Лочман В.А.

58.

Скрипніченко Сергій

2002

кмс

Освіта

ШВСМ

 

ЧУ-1

Дудко О.В., Войнолович В.Н.

59.

Сова Роман

2006

ІІ

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧМ-3

Гаркавенко Ю.Г.

60.

Сухов Максим

2006

ІІ

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧМ-3

Гаркавенко Ю.Г.

61.

Хавро Назар

2006

ІІ

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧМ-3

Гаркавенко Ю.Г.

62.

Ченський Костянтин

2003

ІІ

Освіта

ДЮСШ №17

 

ЧУ-2

Дащенко О.О.

63.

Шваюк Роман

2002

кмс

Освіта

ШВСМ

 

ЧУ-2

Дудко О.В., Войнолович В.Н.

64.

Шевцов Данило

2008

ІІ

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧМ-3

Лочман В.А.

65.

Шестаков Євгеній

2005

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ №17

 

ЧМ-2

Дащенко О.О.

66.

Шпачук Артем

2005

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ №17

 

ЧМ-2

Дащенко О.О.

         Юніорки

67.

Алейнер  Дарина

2000

І

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧУ-3

Федоренко Л.Д.

68.

Бородай Милослава

2000

кмс

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧУ-3

Цехус В.Ф.

69.

Дмітрієва Марія

2000

І

Освіта

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧУ -3

Тарасюк М.В.

70.

Лещенко Христина

2001

кмс

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧУ-3

Цехус В.Ф.

71.

Луняка Анастасія

2001

кмс

Освіта

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧУ-3

Фоміна Г.Л.

          Дівчата

72.

Андрійчук Каріна

2005

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧУ-1

Федоренко Л.Д.

73.

Антонюк Маша

2004

І юн

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧМ-1

Федоренко Л.Д.

74.

Барановська Софія

2006

І юн

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧУ-1

Цехус В.Ф.

75.

Барвінська Ангеліна

2009

ІІ

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧМ-3

Нечволод О.О.

76.

Барченко Юлія

2005

 юн

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧУ-1

Цехус В.Ф.

77.

Бетко Дарина

2002

І

Освіта

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧУ-3

Фоміна Г.Л.

78.

Бітневська Валерія

2003

І

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧМ-3

Федоренко Л.Д.

79.

Бова Аліна

2004

І юн

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧМ-1

Федоренко Л.Д.

80.

Бойко Людміла

2005

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧУ-1

Федоренко Л.Д

81.

Бойко Марія

2003

І

Освіта

ДЮСШ№2

 

ЧУ-3

Федоренко Л.Д

82.

Бондаренко Карина

2004

І юн

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧМ-2

Федоренко Л.Д.

83.

Бутомо Дар’я

2002

І

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧУ-3

Гребенюк Д.О.

84.

Валієва Поліна

2007

кмс

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧУ-3

Фоміна Г.Л.

85.

Власенко Дарина

2009

II юн

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧМ-3

Фоміна Г.Л.

86.

Волошин Аліна

2003

І

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧМ-3

Федоренко Л.Д

87.

Воробйова Катерина

2006

кмс

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧУ-1

Фоміна Г.Л.

88.

Ганушевич Вікторія

2007

 

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧУ-1

Федоренко Л.Д.

89.

Голінська Софія

2002

кмс

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧУ-5

Федоренко Л.Д.

90.

Горгонтій Єля

2008

ІІюн

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧУ-1

Фоміна Г.Л.

91.

Дзюба Аліна

2007

Іюн

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧУ-1

Федоренко Л.Д.

92.

Діхтяр Ліза

2006

ІІюн

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧУ-1

Федоренко Л.Д.

93.

Дригант Анастасія

2006

Іюн

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧУ-1

Гребенюк Д.О.

94.

Дружченко Юліана

2006

кмс

Освіта

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧУ-1

Нечволод О.О.

95.

Дудкіна Катерина

2005

Іюн

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧУ-1

Тримайло В.Г.

96.

Желанова Мар’яна

2007

І юн

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧУ-1

Федоренко Л.Д

97.

Жидчанко Марія

2004

І юн

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧМ-3

Федоренко Л.Д.

98.

Жмурко Єлизавета

2007

кмс

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧУ-1

Нечволод  О.О.

99.

Забарило Евеліна

2006

кмс

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧУ-1

Фоміна Г.Л.

100.

Загоруйко Юліана

2007

ІІ

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧУ-3

Косік Т.О.

101.

Загоруйченко Анна

2002

кмс

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧМ-3

Федоренко Л.Д.

102.

Задорожня Анна-Олександра

2008

ІІ

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧУ-1

Фоміна Г.Л.

103.

Ізьюрова Маргарита

2007

ІІ

Освітв

ДЮСШ№2

 

ЧУ-1

Федоренко Л.Д

104.

Ізьюрова Софія

2004

І юн

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧМ-3

Федоренко Л.Д

105.

Калугіна Уляна

2004

ІІ

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧМ-3

Тримайло В.Г.

106.

Клімчук Олена

2005

І юн

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧУ-1

Цехус В.Ф

107.

Козарук Валентина

2007

І

Освіта

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧУ-1

Нечволод О.О.

108.

Кльова Руслана

2008

ІІ

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧМ-2

Тарасюк М.В.

109.

Короткіна Єлизавета

2007

кмс

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧУ-1

Фоміна Г.Л.

110.

Корякіна Анастасія

2004

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧМ-3

Федоренко Л.Д.

111.

Котенко Валерія

2007

ІІ

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧУ-1

Федоренко Л.Д

112.

Кравчук Марія

2007

ІІ

Освіта

ДЮСШ№2

 

ЧУ-1

Федоренко Л.Д

113.

Краснянська Ірина

2006

кмс

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧУ-1

Фоміна Г.Л.

114.

Крилова Марія

2006

кмс

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧУ-1

Фоміна Г.Л.

115.

Лашко Дар'я

2008

ІІ

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧМ-2

Тарасюк М.В.

116.

Лось Аліна

2005

кмс

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧУ-3

Фоміна Г.Л.

117.

Лабунець Дар’я

2007

ІІ

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧМ-2

Тарасюк М.В.

118.

Лесик Анастасія

2007

І

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧУ-2

Нечволод О.О.

119.

Літвін Катерина

2006

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧУ-1

Федоренко Л.Д

120.

Лось Яна

2006

І

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧУ-3

Фоміна Г.Л.

121.

Мазепа Евгенія

2005

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧУ-1

Федоренко Л.Д

122.

Майборода Світлана

2003

І

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧМ-3

Федоренко Л.Д.

123.

Мелешко Мілада

2009

ІІ

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧМ-3

Тарасюк М.В.

124.

Михайленко Вікторія

2002

кмс

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧУ-5

Федоренко Л.Д.

125.

Мельнік Олександра

2009

II юн

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧМ-3

Фоміна Г.А.

126.

Мішеніна Альона

2004

І юн

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧМ-3

Федоренко Л.Д.

127.

Мусієц Валерія

2006

кмс

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧУ-1

Фоміна Г.А.

128.

Муха Юлія

2007

кмс

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧУ-1

.Косік Т.О.

129.

Нагурна Карина

2002

І

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧУ-3

Колісецька І.Ю.

130.

Нечаєва Юлія

2003

І

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧМ-3

Федоренко Л.Д

131.

Оверчук Аврора

2008

ІІ

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧМ-2

Тарасюк М.В.

132.

Отян Дар’я

2005

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧУ-1

Федоренко Л.Д

133.

Орлюк Владислава

2007

 

Освіта

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧУ-1

Тарасюк М.В.

134.

Облакевич Поліна

2005

І

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧУ-3

Косік Т.О.

135.

Оверченко Вікторія

2004

ІІ

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧМ-3

Тримайло В.Г.

136.

Оноприєнко Дар’я

2006

кмс

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧУ-1

Фоміна Г.Л.

137.

Оржаховська Анастасія

2003

І

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧУ-3

Фоміна Г.Л

138.

Пономарьова Катерина

2005

ІІ юн

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧУ-1

Федоренко Л.Д

139.

Паламарчук Софія

2007

І

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧУ-1

Фоміна Г.Л.

140.

Пастерук Маша

2006

І юн

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧУ-1

Гребенюк Д.О.

141.

Ровенко Вікторія

2007

ІІ

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧУ-1

Фоміна Г.Л.

142.

Руда Аліна

2006

І юн

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧУ-1

Гребенюк Д.О.

143.

Радулова Алла

2003

І

 

ДЮСШ №2

 

ЧУ-5

Федоренко Л.Д

144.

Ревуцька Анастасія

2006

І юн

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧУ-1

Гребенюк Д.О.

145.

Смик Кіра

2007

І

Освіта

ДЮСШ-2

 

ЧУ-1

Тримайло В.Г..

146.

Самокіша Аліса

2008

І юн

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧМ-2

Тарасюк М.В.

147.

Свінтак Анастасія

2009

ІІ юн

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧМ-3

Фоміна Г.Л.

148.

Сушко Вероніка

2008

І юн

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧМ-2

Тарасюк М.В.

149.

Скобіль Анастасія

2006

кмс

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧУ-1

Фоміна Г.Л.

150.

Терещенко Анастасія

2007

ІІ

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧУ-1

Нечволод О.О.

151.

Трегуб Владислава

2004

ІІ

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧМ-3

Тримайло В.Г.

152.

Черноморець  Аліна

2003

І

Освіта

ДЮСШ №2

 

ЧМ-3

Федоренко Л.Д.

153.

Чуб Валерія

2007

ІІ

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧУ-3

Фоміна Г.Л.

154.

Шамич Анастасія

2003

І

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧУ-5

Фоміна Г.Л.

155.

Фурман Надія

2008

І

 

ДЮСШ «Cтрімкий м’яч»

 

ЧМ-2

Тарасюк М.В.

156.

Якименко Альона

2006

ІІ

Освіта

ДЮСШ-2

 

ЧУ-1

Федоренко Л.Д

 

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00