Головна  →  СПОРТ  →  ЗБІРНА КОМАНДА МІСТА КИЄВА  →  ОЛІМПІЙСЬКІ  →  Гімнастика художня

п/п

Прізвище, ім’я

спортсмена

Рік

народ.

Роз-

ряд

ФСТ та   відомства

Спортивна

школа, СК

Вид

програми

Результат

2019-20 р.

Прізвище, ініціали

тренера

 Жінки

1.

Бабенко Софія

2006

кмс

Спартак

ДСТШ Фенікс

ДЮСШ №3

інд., груп. вправи

ЧМ 6

Кондаурова П.В.

2.

Баєва Діана

2005

мсмк

 

ДЮСШ Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧЄ 1

Кардаш М.А.,

Миргородська Г.

3.

Бєлобородова Єва

2006

кмс

 

КДЮСШ "Восход"

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Серова О.Г., Пінчук А.Ю.

4.

Бишенко Анна

2006

кмс

Освіта

ДЮСШ 3

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Скиба О.О.

5.

Бізіна Анна

2002

кмс

Україна

КДЮСШ "Восход"

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Барановська К.А.,

Моравська Л.Г.

6.

Білолус Василіса

2006

кмс

Освіта

ДЮСШ 5

груп. вправи

ЧМ 3

Островська Н.В.,

Петлюк О.В.

7.

Боднарчук Маріола

2002

мсмк

 

ДЮСШ Дерюгіних

груп. вправи

ЧЄ 1

ДерюгінаІ.І., Єресько Н.О.

8.

Бойко Юлія

2005

кмс

 

ДЮСШ Дерюгіних

інд.,груп.вправи

ЧУ 2

Безсонова В.А.

9.

Бондарева Аліна

2006

кмс

 

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧМ 2

Хозлу Е.Л.

10.

Бихно Аліна

1999

мсмк

 

ДЮСШ  Дерюгіних

груп. вправи

ЧУ 2

Дерюгіна І.І.,

Гавренко Л.В.

11.

Бурим Діана

2006

кмс

Україна

КДЮСШ "Восход"

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Барановська К.А.,

Моравська Л.Г.

12.

Буткевич Анастасія

2006

кмс

Україна

КДЮСШ "Восход"

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Барановська К.А.,

Моравська Л.Г.

13.

Василенко Марія

2004

кмс

 

ДЮСШ Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 3

Хозлу Е.Л.

14.

Височанська Марія

2002

мсмк

Україна

ДЮСШ Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧЄ 1

Дмитраш О.М.., Руда І.В.

15.

Вишневська Еліна

2006

кмс

 

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧМ 2

Хозлу Е.Л.

16.

Вількевич Ярослава

2006

кмс

 

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧМ 2

Кардаш М.А.,

Мельницька О.І.

17.

Возняк Анастасія

1998

мсмк

Динамо

ДЮСШ Дерюгіних

груп. вправи

ЧЄ 1

Дерюгіна І.І., Єресько О.М.

18.

Волосюк Ольга

2005

кмс

Освіта

ДЮСШ 13

груп. вправи

ЧМ 2

Кочубей Г.М.

19.

Гавриленко Даяна

2005

кмс

Освіта

ДЮСШ 13

груп. вправи

ЧМ 2

Кутненко К.М.

20.

Гарбар Дар’я

2005

кмс

 

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 4

Андрієва Н.

21.

Герасименко Олександра

2004

кмс

Освіта

ДЮСШ 13

інд., груп. вправи

ЧУ 1

Кутненко К.М., Юрченко О.В.

22.

Голубкова Валерія

2004

мс

 

ДЮСШ Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧМ 2

Безсонова В.А., Хозлу Е.Л.

23.

Гончаренко Крістіна

2005

кмс

 

ДЮСШ Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 4

Кардаш М.А., Хозлу Є.Л.

24.

Горбачевська Єва

2004

кмс

 

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 4

Кардаш М.А.,Юрченко О.В.

25.

Горкава Анастасія

2006

кмс

Освіта

ДЮСШ 3

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Скиба О.В.

26.

Городнича Поліна

2005

кмс

 

ДЮСШ Дерюгіних

груп. вправи

ЧУ 1

Кардаш М.А., Ліпкіна А.

27.

Гришкова Валерія

2005

кмс

Освіта

ДЮСШ 5

інд., груп. вправи

ЧМ 4

Островська Н.В.,

Петлюк О.В.

28.

Гуляка Жанна

2004

мс

 

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 2

Безсонова В.А., Перцева М.

29.

Гурвич Дар’я

2006

кмс

Освіта

СК "Гармонія-Еліт "

інд., груп. вправи

ЧМ 2

Яхимець Н.В.,

Южалкіна О.В.

30.

Демиденко Катерина

2004

мс

 

ДЮСШ Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 1

Дерюгіна І.І., Безсонова В.А.

31.

Довженко Тетяна

2002

мс

 

ДЮСШ Дерюгіних

груп. вправи

 

Дмитраш О.

32.

Дуда Дарина

2003

мс

Освіта

ДЮСШ Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 5

Блохіна І.О., Новік О.О.

33.

Думенко Юлія

2003

кмс

Освіта

ДЮСШ 5

інд., груп. вправи

ЧМ 1

Островська Н.В.

34.

Дьяченко Марія

2005

кмс

 

ДЮСШ Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Безсонова В.А., Кудря Т.

35.

Єганова Каміла

2004

мс

 

ДЮСШ Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 2

Безсонова В.А.,

Коваленко Я.О.

36.

Зеленчук Вероніка

2005

кмс

 

ДЮСШ Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 2

Безсонова В.А.,

Дорошенко Г.

37.

Зінченко Марина

2005

кмс

Освіта

ДЮСШ 18

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Сухобок О.В.

38.

Злочевська Валерія

2002

кмс

Освіта

ДЮСШ 13

інд., груп. вправи

ЧМ 2

Кочубей Г.М.

39.

Ігнатенко Мілана

2006

кмс

 

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧМ 1

Андреєва Н.С

40.

Калініченко Анастасія

2004

кмс

 

ДЮСШ Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧМ 1

Юрченко О.В.

41.

Каріка Поліна

2005

кмс

 

ЦОП

інд., груп. вправи

ЧУ 2

Куріна Н.Є., Колокот Д.

42.

Ковалевська Богдана

2006

кмс

 

ДЮСШ Дерюгіних

груп. вправи

ЧМ 1

Безсонова В.А., Хозлу Е.Л.

43.

Коваленко Софія

2005

кмс

 

ДЮСШ Дерюгіних

груп. вправи

ЧМ 1

Безсонова В.А.

44.

Коз'якова Софія

2003

кмс

Україна

КДЮСШ "Восход"

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Барановська К.А.,

Моравська Л.Г.

45.

Корніяка Вікторія

2006

кмс

Освіта

ДЮСШ 13

груп. вправи

ЧУ 3

Кутненко К.М.

46.

Коцержинська Світлана

2004

 

 

ДЮСШ 13

груп. вправи

ЧМ 4

Кочубей Г.М.

47.

Кочубей Крістіна

2006

кмс

Освіта

ДЮСШ 13

груп. вправи

ЧМ 2

Кочубей Г.М.

48.

Красюк Ніколь

2004

кмс

 

ДЮСШ Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 4

Кардаш М.А., Байер В.О.

49.

Лантвойт Єва

2006

кмс

Освіта

ДЮСШ 3

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Распопова Л.А.

50.

Леонтьева Катерина

2005

кмс

 

ДЮСШ Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧМ 1

Кардаш М.А.,

Мельницька О.І.

51.

Лисюк Дарина

2006

кмс

Освіта

ДЮСШ 3

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Скиба О.О.

52.

Лопатіна Єлизавета

2002

мс

Освіта

ДЮСШ 5

інд., груп. вправи

ЧУ 1

Островська Н.В.

Петлюк О.В.

53.

Мазур Софія

2006

кмс

Освіта

ДЮСШ 3

інд., груп. вправи

ЧУ 4

Скиба О.О.

54.

Маковська Поліна

2003

кмс

 

ДЮСШ 13

інд., груп. вправи

ЧУ 4

Кутненко К.М.,

Юрченко О.В.

55.

Марчук Дарья

2005

кмс

Освіта

ДЮСШ 3

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Распопова Л.А.

56.

Мелещук Єва

2001

мс

 

ЦОП

інд., груп. вправи

ЧУ 2

Дерюгіна І.І.,

Безсонова В.А.

57.

Міхновець Софія

2006

кмс

 

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧМ 1

Хозлу Э.Л.

58.

Набивач Єлизавета

2006

кмс

 

ДЮСШ Дерюгіних

груп. вправи

ЧУ 1

Безсонова В.А.,

Панаріна М.Ю.

59.

Нгуен Ніколь

2005

кмс

 

ДЮСШ Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Дерюгіна І.І.,

Кондратюк О.С.

60.

Нікольченко Влада

2002

мс

Освіта

ДЮСШ Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 3

Дерюгіна І.І.,

Блохіна І.О.

61.

Одочук Марія

2004

кмс

 

ДЮСШ Дерюгіних

груп. вправи

ЧМ 1

Кардаш М.А.

62.

Олійник Аліна

2004

кмс

Україна

КДЮСШ "Восход"

груп. вправи

ЧМ 3

Серова О.Г.

63.

Онопрієнко Вікторія

2003

мс

 

ДЮСШ Дерюгіних

інд. впр.

ЧУ 1

Дерюгіна І.І., Юрченко О.В.

64.

Онофрійчук Крістіна

2006

кмс

 

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧМ 4

Хозлу Е.Л.

65.

Панченко Валерія

2006

кмс

 

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Мазур В.О., Байер В.

66.

Панчук Олександра

2004

кмс

 

ДЮСШ Дерюгіних

груп. вправи

ЧМ 3

Васильєва М.П., Малиш Г.

67.

Пастушенко Олександра

2006

кмс

 

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 1

Хозлу Е.Л.

68.

Патраманська Аріна

2006

кмс

Спартак

ДСТШ Фенікс-ДЮСШ 3 Спартак

груп. вправи

ЧМ 3

Кондаурова П.В.,

Фоміна Ю.С.

69.

Перцева Аліна

2006

кмс

 

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 1

Дерюгіна І.І. Перцева М.

70.

Пефтієва Віра

2006

кмс

Освіта

ДЮСШ 5

інд., груп. вправи

ЧМ 5

Островська Н.В.,

Петлюк О.В.

71.

Плахотна Марія

2006

кмс

 

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Кардаш М.А.,

Кондратюк О.С.

72.

Предко Софія

2003

мс

 

ДСТШ Фенікс-ДЮСШ 3 Спартак

інд., груп. вправи

ЧМ 2

Кондаурова П.В.

73.

Пятенко  Євгенія

2006

кмс

Україна

КДЮСШ «Восход»

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Барановська К.А.,

Моравська Л.Г.

74.

Саражина Марія

2006

кмс

Україна

КДЮСШ «Восход»

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Барановська К.А.,

Моравська Л.Г.

75.

Сидорак Карина

2006

кмс

 

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 1

Мазур В.О.,

Сороковська К.П.

76.

Синицька Вікторія

2003

кмс

 

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧМ 4

Юрченко О.В.

77.

Смертенюк Софія

2006

кмс

 

ДСТШ Фенікс-ДЮСШ 3 Спартак

інд., груп. вправи

ЧМ 6

Кондаурова П.В.

78.

Сопілка Аліна

2004

кмс

 

КДЮСШ «Восход»

груп. вправи

ЧМ 3

Барановська К.А.,

Моравська Л.Г.

79.

Ткаченко Софія

2004

кмс

 

СК «Голден Ритмік»

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Грюнвальд Ж.Є.

80.

Тур Меланія

2005

кмс

 

ЦОП

інд., груп. вправи

ЧУ 1

Дерюгіна І.І., Молчанова Т.М.

81.

Філонюк Дар’я

2004

кмс

Освіта

ДЮСШ 13

груп. вправи

ЧМ 3

Кутненко К.М.

82.

Харченко Валерія

2005

кмс

Освіта

ДЮСШ 13

груп. вправи

ЧМ 3

Кутненко К.М.

83.

Хміль Валерія

2003

кмс

Україна

КДЮСШ «Восход»

груп. вправи

ЧМ 3

Серова О.Г.

84.

Хоровінкіна Єлизавета

2005

кмс

Україна

КДЮСШ «Восход»

інд., груп. вправи

ЧУ 1

Барановська К.А.,

Моравська Л.Г.

85.

Храпачевська Софія

2006

кмс

 

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 4

Безсонова В.А.

86.

Цибенко Таїсія

2006

кмс

Освіта

ДЮСШ 18

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Топільська Н.М.

87.

Цибульська Анастасія

2004

кмс

 

ДЮСШ Дерюгіних

груп. вправи

ЧМ 1

Дерюгіна І.І., Хозлу Е.Л.

88.

Цибуля Софія

2005

кмс

 

ДЮСШ Дерюгіних

груп. вправи

ЧМ 5

Дерюгіна І.І., Бориско Ю.П.

89.

Швецова Валерія

2003

кмс

 

СК «Голден Ритмік»

груп. вправи

ЧМ 3

Грюнвальд Ж.Є.

90.

Шворак Діана

2005

кмс

Освіта

ДЮСШ 5

інд., груп. вправи

ЧУ 1

Островська Н.В.,

Петлюк О.В.

91.

Шевчук Марія

2004

кмс

 

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧМ 2

Безсонова В.А.,

Дорошенко Г.

92.

Щербакова Дар’я

2005

кмс

 

ДЮСШ Дерюгіних

груп. вправи

ЧМ 3

Дерюгіна І.І., Бориско Ю.П.

93.

Юзвьяк Валерія

1999

мсмк

Спартак

ДЮСШ Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧЕ 1

Блохіна І.О., Семенюк М.

94.

Ятченко Лоліта

2004

мс

 

ДЮСШ Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 2

Безсонова В.А.

 Дівчата

95.

Аксьонова Надія

2008

II

Освіта

ДЮСШ 13

груп. вправи

ЧМ 2

Кутненко К.М.

96.

Аракєлян Лейла

2008

ІІ

Освіта

ДЮСШ 5

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Островська Н.В.,

Петлюк О.В.

97.

Артемова Софія

2007

I

 

ДЮСШ Дерюгіних

груп. вправи

ЧМ 2

Безсонова В.А., Хозлу Е.Л.

98.

Арутюнян Ніна

2008

ІІ

Україна

КДЮСШ «Восход»

інд., груп. вправи

ЧУ 1

Фірсова І.В.

99.

Білоус Олександра

2009

ІІ

Освіта

ДЮСШ13

інд., груп. вправи

ЧУ 5

Кутненко К.М.

100.

Богданова Катерина

2008

II

Освіта

 

ДЮСШ 13

груп. вправи

ЧМ 2

Кутненко К.М.,

Андрійченко В.С.

101.

Буріна Олександра

2008

ІІ

Освіта

ДЮСШ 18

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Топільська Н.М.

102.

Буртова Єва

2009

ІІ

Освіта

ДЮСШ 13

інд., груп. вправи

ЧУ 5

Кутненко К.М.

103.

Бурузбаєва Ельвіна

2009

ІІ

 

ДЮСШ Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 2

Нікульшина І.В.

104.

Буянова Софія

2008

II

Освіта

ДЮСШ 13

груп. вправи

ЧМ 2

Кутненко К.М.,

Андрійченко В.С.

105.

Варфоломеєва Софія

2009

ІІ

 

ДЮСШ Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 2

Куріна Н.Е.

106.

Васьковська Христина

2008

ІІІ

 

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 2

Хозлу Е.Л.

107.

Ващенко Вікторія

2008

I

 

ДЮСШ Дерюгіних

груп. вправи

ЧМ 1

Куріна Н.Є.

108.

Возна Анастасія

2009

ІІ

Україна

КДЮСШ «Восход»

інд., груп. вправи

ЧУ 3

Фірсова І.В.

109.

Гладій Анастасія

2008

ІІ

Україна

КДЮСШ «Восход»

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Барановська К.А.,

Моравська Л.Г.

110.

Го Мей Лін

2007

I

 

ДЮСШ Дерюгіних

груп. вправи

ЧМ 1

Дерюгіна І.І., Кардаш М.А.

111.

Головач Олександра

2007

I

 

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧМ 2

Кардаш М.А.

112.

Голоднюк Валерія

2008

І

Україна

КДЮСШ «Восход»

інд., груп. вправи

ЧУ 5

Барановська К.А.,

Моравська Л.Г.

113.

Грищенко Єлизавета

2009

ІІ

 

ДЮСШ Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 1

Кардаш М.А.,

Мельницька О.І.

114.

Денисова Наталія

2008

І

Освіта

ДЮСШ 3

інд., груп. вправи

ЧУ 6

Скиба О.О.

115.

Дибань Марія

2009

ІІ

 

ДЮСШ Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 1

Хозлу Е.Л.

116.

Євтушенко Анна

2009

ІІ

Освіта

ДЮСШ 13

інд., груп. вправи

ЧУ 5

Кутненко К.М.

117.

Єрьоменко Рената

2008

ІІ

 

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 2

Хозлу Е.Л.

118.

Жук Таїсія

2009

ІІ

 

ДЮСШ Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 2

Березна М.О.

119.

Журавель Марія

2009

ІІ

Україна

КДЮСШ «Восход»

інд., груп. вправи

ЧУ 3

Фірсова І.В.

120.

Залозна Катерина

2009

ІІ

Освіта

ДЮСШ 13

інд., груп. вправи

ЧУ 5

Кутненко К.М.

121.

Злепко Катерина

2007

I

Освіта

ДЮСШ 13

груп. вправи

ЧМ 3

Кутненко К.М.

122.

Злочевська Вероніка

2007

I

Освіта

ДЮСШ 13

груп. вправи

ЧМ 3

Кочубей Г.М.

123.

Іващенко Віталіна

2007

I

 

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Юрченко О.В., Мазур В.О.

124.

Ікан Анастасія

2007

I

 

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧМ 2

Мазур В.О., Бойко А.

125.

Калашник Катерина

2008

ІІ

Україна

КДЮСШ «Восход»

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Барановська К.А.,

Моравська Л.Г.

126.

Кашка Діана

2009

ІІ

Україна

КДЮСШ «Восход»

інд., груп. вправи

ЧУ 3

Фірсова І.В.

127.

Киричек Катерина

2009

ІІ

Освіта

ДЮСШ13

інд., груп. вправи

ЧУ 5

Кутненко К.М.

128.

Коваленко Зоя

2007

I

Освіта

ДЮСШ13

груп. вправи

ЧМ 3

Кутненко К.М.

129.

Коваль Вероніка

2007

I

 

ДЮСШ Дерюгіних

груп. вправи

ЧМ 1

Безсонова В.А.

130.

Колодяжна Марія

2007

І

Освіта

ДЮСШ 5

інд., груп. вправи

ЧМ 2

Островська Н.В.,

Петлюк О.В.

131.

Колчина Майя

2007

I

Освіта

ДЮСШ 13

груп. вправи

ЧМ 3

Кутненко К.М.

132.

Конопляник Діана

2007

І

Освіта

ДЮСШ 5

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Островська Н.В.,

Петлюк О.В.

133.

Корецька Вероніка

2008

ІІ

Україна

ДЮСШ Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 1

Куріна Н.Є., Фірсова І.В.

134.

Кремень Аліна

2009

ІІ

Україна

КДЮСШ «Восход»

інд., груп. вправи

ЧУ 3

Фірсова І.В.

135.

Кузьмук Меланія

2009

ІІ

 

ДЮСШ Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 2

Кардаш М.А.,

Мельницька О.І.

136.

Логашова Марія

2007

 

Спартак

ДСТШ Фенікс-ДЮСШ 3 Спартак

груп. вправи

ЧМ 3

Логашова О.П.,

Кондаурова П.В.

137.

Лінець Анна

2007

I

Україна

КДЮСШ «Восход»

груп. вправи

ЧМ 3

Барановська К.А.,

Моравська Л.Г.

138.

Макаренко Марина

2008

ІІ

Україна

КДЮСШ «Восход»

інд., груп. вправи

ЧУ 1

Фірсова І.В.

139.        

Максимова Кіра

2007

I

Освіта

ДЮСШ 3

інд., груп. вправи

ЧУ 6

Скиба О.О.

140.

Максимчук Христина

2009

ІІ

 

ДЮСШ Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 1

Куріна Н.Є.

141.

Марчук Світлана

2008

ІІ

Освіта

ДЮСШ 5

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Островська Н.В.,

Петлюк О.В.

142.

Марчук Софія

2009

ІІ

Освіта

ДЮСШ13

інд., груп. вправи

ЧУ 5

Кутненко К.М.

143.

Махортова Аделіна

2007

I

 

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 6

Безсонова В.А.,Хозлу Е.Л.

144.

Махортова Мілана

2008

ІІ

 

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Безсонова В.А., Хозлу Е.Л.

145.

Метт Олександра

2007

І

Освіта

ДЮСШ 5

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Островська Н.В.,Петлюк О.В.

146.

Мініна Анна

2008

ІІ

Україна

КДЮСШ "Восход"

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Барановська К.А.,

Моравська Л.Г.

147.

Могилевич Дар’я

2009

ІІ

Україна

КДЮСШ "Восход"

інд., груп. вправи

ЧУ 3

Серова О.Г.

148.

Наумова Катерина

2007

I

 

ДЮСШ Дерюгіних

груп. вправи

ЧМ 1

Безсонова В.А.

149.

Новгородська Анастасія

2007

I

 

ДЮСШ Дерюгіних

груп. вправи

ЧМ 4

Кардаш М.А.,

Васильєва М.П.

150.

Нужна Катерина

2008

ІІ

 

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Куріна Н.Е.

151.

Олійник Єлизавета

2007

I

 

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 3

Хозлу Е.Л.

152.

Омельяненко Ольга

2008

ІІ

Україна

КДЮСШ "Восход"

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Барановська К.А.,

Моравська Л.Г.

153.

Онофрійчук Таїсія

2008

ІІ

 

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Хозлу Е.Л.

154.

Осітнянко Валерія

2007

І

Освіта

ДЮСШ 5

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Островська Н.В.,

Петлюк О.В.

155.

Отіашвілі Ніка

2008

I

 

ДЮСШ Дерюгіних

груп. вправи

ЧМ 1

Хозлу Є.Л.

156.

Падун Аліса

2007

І

Україна

КДЮСШ «Восход»

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Барановська К.А.,

Моравська Л.Г.

157.

Петрова Наталя

2008

II

Освіта

ДЮСШ 13

груп. вправи

ЧМ 2

Михайлова С.В.

158.

Пікалюк Анна

2007

І

Україна

КДЮСШ «Восход»

інд., груп. вправи

ЧМ 2

Серова О.Г.

159.

Пономаренко Анастасія

2008

ІІ

Освіта

ДЮСШ 5

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Островська Н.В.,

Петлюк О.В.

160.

Проценко Анастасія

2009

ІІ

 

ДЮСШ Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 1

Куріна Н.Є.

161.

Проценко-Герман Влада

2008

ІІ

Освіта

ДЮСШ Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧМ 4

Мазур В.О., Кутненко К.В.

162.

Проценко-Герман Настя

2008

ІІ

Освіта

ДЮСШ Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧМ 5

Мазур В.О., Кутненко К.В.

163.

Пятецька Вероніка

2008

ІІ

Україна

КДЮСШ «Восход»

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Барановська К.А.,

Моравська Л.Г.

164.

Роговець-Венковська Анна

2007

I

 

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Хозлу Е.Л.

165.

Родіонова Кіра

2008

ІІ

 

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Безсонова В.А.

166.

Рощіна Анна

2008

ІІ

Україна

КДЮСШ «Восход»

інд., груп. вправи

ЧУ 1

Фірсова І.В.

167.

Савіна Ніколь

2007

I

 

ДЮСШ Дерюгіних

груп. вправи

ЧМ 1

Мазур В.О., Баєр В.

168.

Сахно Олександра

2007

I

 

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 4

Безсонова В.А.

169.

Северін Анастасія

2007

I

 

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 3

Хозлу Е.Л.

170.

Синева Катерина

2008

ІІ

 

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 1

Куріна Н.Е.

171.

Ситнікова Серафима

2008

ІІ

Освіта

ДЮСШ 3

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Распопова Л.А.

172.

Сіліонова Вероніка

2009

ІІ

 

ДЮСШ Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 2

Нікульшина І.В.

173.

Скригіна Олександра

2008

ІІ

 

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 2

Хозлу Е.Л.

174.

Степура Поліна

2007

I

 

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 3

Юрченко О.В.

175.

Строганова Поліна

2007

І

Освіта

ДЮСШ 5

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Островська Н.В., Петлюк .В.

176.

Такташова Емілія

2007

I

 

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 3

Хозлу Е.Л.

177.

Тарасенко Аріна

2009

ІІ

 

ДЮСШ Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 1

Куріна Н.Є.

178.

Терепа Ксенія

2008

II

Освіта

ДЮСШ 13

груп. вправи

ЧМ 2

Кутненко К.М.

179.

Терновська Крістіна

2008

ІІ

 

ДЮСШ Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧМ 5

Безсонова В.А.,

Кутненко К.В.

180.        

Тивоненко Валерія

2007

I

Освіта

ДЮСШ 3

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Распопова Л.А.

181.

Тиморіна Вероніка

2007

І

Україна

КДЮСШ «Восход»

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Барановська К.А.,

Моравська Л.Г.

182.

Тихомірова Діана

2007

I

 

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 1

Безсонова В.А.

183.

Ткачик Фріда

2007

I

Освіта

 

ДЮСШ13

груп. вправи

ЧМ 3

Кочубей Г.М.

184.

Ткачова Дар’я

2007

І

Освіта

ДЮСШ 5

інд., груп. вправи

ЧК 3

Островська Н.В.,

Петлюк О.В.

185.

Фалькович Яна

2008

ІІ

Україна

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 1

Куріна Н.Є., Фірсова І.В.

186.

Фортельна Тетяна

2008

ІІ

 

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 6

Хозлу Е.Л., Безсонова В.А.

187.

Ходорковська Ксенія

2008

ІІ

 

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Безсонова В.А.

188.

Цема Катерина

2008

I

 

ДЮСШ Дерюгіних

груп. вправи

ЧУ 1

Куріна Н.Є.

189.

Чалбаш Софія

2008

ІІ

Україна

КДЮСШ «Восход»

інд., груп. вправи

ЧУ 1

Сєрова О.Г., Пінчук А.Ю.

190.

Чередніченко Анастасія

2008

ІІ

Україна

КДЮСШ «Восход»

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Барановська К.А.,

Моравська Л.Г.

191.

Шамілова Ума

2008

ІІ

 

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Безсонова В.А.

192.

Шаргородська Таїсія

2007

ІІ

Україна

КДЮСШ «Восход»

інд., груп. вправи

ЧУ 1

Барановська К.А.,

Моравська Л.Г.

193.

Шевцова Єва

2008

II

Освіта

ДЮСШ13

інд., груп. вправи

ЧМ 2

Кутненко К.М.

194.

Шлапак Дар’я

2007

ІІ

 

ДЮСШ  Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧУ 1

Куріна Н.Є.Ю, Южалкіна О.В.

195.        

Шулик Поліна

2007

I

Освіта

ДЮСШ 3

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Распопова Л.А.

196.

Юлдашева Райме

2007

I

 

ДЮСШ Дерюгіних

інд., груп. вправи

ЧМ 2

Безсонова В.А.

197.

Ягудіна Дарія

2007

I

Освіта

ДЮСШ 13

інд., груп. вправи

ЧМ 3

Кочубей Г.М.

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00