Головна  →  СПОРТ  →  ЗБІРНА КОМАНДА МІСТА КИЄВА  →  ОЛІМПІЙСЬКІ  →  Гімнастика спортивна

Прізвище, Ім`я

спортсмена

 Рік

  нар.

Роз

ряд

ФСТ

Спортивна

школа

Результат 2020 року

Прізвища тренерів

 Чоловіки 

1.

Антощенко Ілля

2009

ІІ

ЗСУ

ДЮСШ «Юність Києва», ОКІП

ЧМ -3

Калініна Н.О., Оверченко С.Ф.

2.

Антощенко Микола

2004

кмс

ЗСУ

ДЮСШ «Юність Києва», ОКІП

ЧУ -3

Оверченко С.Ф., Калініна Н.О.

3.

Білоус Альберт

2005

І

ЗСУ

ДЮСШ «Юність Києва»

ЧМ -2

Степаненко В.В., Слатін О.М.

4.

Борисов Максим

2009

ІІ

МОН

ДЮСШ 20

ЧМ -3

Молєв М.В, Спітковський Г.І., Курабцев Д.А.

5.

Борозенець Степан

2006

І

ЗСУ

ДЮСШ «Юність Києва», ОКІП

ЧМ -3

Руденко Б.М., Полупанова Т.В.

6.

Бутримас Стасіс

2002

мс

ЗСУ

ДЮСШ «Юність Києва»,

НУФВСУ, ОКІП

ЧУ -6

Сартинський Г.Л.,

Добровольський Е.А.

7.

Ващенко Роман

2000

мс

МОН

НУФВСУ, ШВСМ м.Києва

ЧУ -1

Сартинський Г.Л.,

Добровольський Е.А.

8.

Верняєв  Олег           

1993

змс

ЗСУ

ДЮСШ «Юність Києва»,

НУФВСУ, ШВСМ

ЧС -2

Сартинський Г.Л.

Добровольський Е.А.

9.

Власенко Владислав

2008

І

ЗСУ

ДЮСШ «Юність Києва», ОКІП

ЧМ -1

Руденко Б.М., Полупанова Т.В.

10.

Вознюк Іван

2009

ІІ

ЗСУ

ДЮСШ «Юність Києва»

ЧМ -2

Полупанова Т.В., Степаненко В.В.

11.

Геращенко Дмитро

2007

І

ЗСУ

ДЮСШ «Юність Києва», ОКІП

ЧМ -1

Руденко Б.М., Полупанова Т.В.

12.

Грибук Володимир

1994

мс

ЗСУ

ШВСМ м.Києва

ЧУ -1

Сартинський Г.Л.,

Добровольський Е.А.

13.

Данілов Леонід

2009

ІІ

ЗСУ

ДЮСШ «Юність Києва»

ЧМ -2

Полупанова Т.В.,Степаненко В.В.

14.

Завада Іван

2007

І

ЗСУ

ДЮСШ «Юність Києва», ОКІП

ЧМ -1

Руденко Б.М, Полупанова Т.В.

15.

Залуцький Дмитро

2007

І

ЗСУ

ДЮСШ «Юність Києва», ОКІП

ЧМ -1

Оверченко С.Ф., Калініна Н.О.

16.

Зівак Сергій

2007

ІІ

ЗСУ

ДЮСШ «Юність Києва»

ЧМ -3

Калініна Н.О., Степаненко В.В.

17.

Зікратий Тимофій

2008

І

ЗСУ

ДЮСШ «Юність Києва», ОКІП

ЧУ -2

Оверченко С.Ф, Калініна Н.О.

18.

Кифоренко Станіслав

2009

ІІ

ЗСУ

ДЮСШ «Юність Києва»

ЧМ -2

Степаненко В.В, Калініна Н.О.

19.

Колодій Пантелей

2001

мс

Україна

ШВСМ м.Києва

ЧУ -1

Сартинський Г.Л.,

Добровольський Е.А.

20.

Колотухін Артем

2006

І

Україна

СДЮШОР «Україна»

ЧМ -2

Молєва О.М., Молєв М.В.

21.

Коптецов Захар

2009

ІІ

ЗСУ

ДЮСШ «Юність Києва»

ЧМ -3

Слатін О.М.

22.

Кривошей Микита

2009

ІІ

ЗСУ

ДЮСШ «Юність Києва»

ЧМ -2

Полупанова Т.В., Степаненко В.В.

23.

Курабцев Максим

1997

мс

Україна

ДЮСШ 20, ШВСМ м.Києва

ЧУ -5

КурабцевД.А,Лаврухін В.В.

24.

Кучерук Артем

2007

І

ЗСУ

ДЮСШ «Юність Києва»

ЧМ -1

Слатін О.М.

25.

Лялін Андрій

2006

І

МОН

ДЮСШ 20, ОКІП

ЧУ -5

Спітковський Г.І, Курабцев Д.А.

26.

Магамедов Арслан

2008

І

ЗСУ

ДЮСШ «Юність Києва», ОКІП

ЧМ -1

Руденко Б.М., Полупанова Т.В.

27.

Мамедхан Еміль

2007

І

Україна

СДЮШОР «Україна»

ЧМ -2

Молєв М.В., Молєва О.М.

28.

Маркевич Матвій

2008

ІІ

Україна

СДЮШОР «Україна»

ЧМ -3

Молєв М.В., Молєва О.М.

29.

Мельников Микита

2003

кмс

МОН

ДЮСШ «Юність Києва»,

ШВСМ м.Києва, ОКІП

ЧУ -3

Курабцев Д.А.,

Сартинський Г.Л.

30.

Мельников Олександр

2011

ІІ

Україна

СДЮШОР «Україна»

ЧМ -3

Молєва О.М., Молєв М.В.

31.

Найда Кирило

2007

І

Україна

СДЮШОР «Україна»

ЧМ -1

Молєва О.М., Молєв М.В.

32.

Немножко Олександр

2008

І

ЗСУ

ДЮСШ «Юність Києва»

ЧМ -2

Степаненко В.В, Калініна Н.О.

33.

Патюк Данило

2006

І

ЗСУ

ДЮСШ «Юність Києва»

ЧМ -1

Слатін О.М., Руденко Б.М.

34.

Пахнюк Петро

1991

мсмк

ЗСУ

ШВСМ м. Києва

ЧУ -2

Вязовкін М.О., Лаврухін В.В.

35.

Перепьолкін Єгор

2004

кмс

МОН

ДЮСШ 20, ОКІП

ЧУ -5

Курабцев Д.А.

36.

Радівілов Ігор

1992

змс

Динамо

ШВСМ м. Києва

ЧУ -1

Лаврухін В.В., Марчук

37.

Рудницький Богдан

2008

ІІ

Україна

СДЮШОР «Україна»

ЧМ -2

Молєва О.М., Молєв М.В.

38.

Рудницький Назар

2011

ІІ

Україна

СДЮШОР «Україна»

ЧМ -2

Молєва О.М., Молєв М.В.

39.

Сидоренко Владислав

2010

ІІ

Україна

СДЮШОР «Україна»

ЧМ -2

Молєва О.М., Молєв М.В., Тосхопоран О.М.

40.

Складний Михайло

2007

І

ЗСУ

ДЮСШ «Юність Києва»

ЧМ -3

Степаненко В.В., Калініна Н.О.

41.

Супрун Богдан

2004

мс

МОН

ДЮСШ 20, ОКІП

ЧУ -5

Добровольський Е.А., Курабцев Д.А.

42.

Уланов Євген

2005

кмс

ЗСУ

ОКІП, ДЮСШ «Юність Києва»

ЧМ -2

Калініна Н.О., Оверченко С.Ф.

43.

Фещенко Олег

2002

мс

МОН

ДЮСШ 20, ШВСМ м.Києва

ЧУ -4

Курабцев Д.А., Добровольський Е.А.

44.

Ходаковський Микита

2004

мс

ЗСУ

ОКІП, ДЮСШ«Юність Києва»

ЧМ -2

Оверченко С.Ф., Курабцев Д.А.

45.

Швед Максим

2008

ІІ

ЗСУ

ДЮСШ «Юність Києва»

ЧМ -2

Полупанова Т.В.,Степаненко В.В.

46.

Швед Святослав

2006

І

ЗСУ

ДЮСШ «Юність Києва»

ЧУ -2

Слатін О.М.

47.

Шевченко Богдан

2007

ІІ

Україна

СДЮШОР «Україна»

ЧМ -2

Молєва О.М., Молєв М.В.

 Жінки

48.

Авдєєва Катерина

2010

ІІ

МОН

ДЮСШ 20

ЧМ -1

Ковальова О.Ф., Яценко С.М.

49.

Балута  Владислава

2004

мс

Україна

СДЮШОР «Україна»

ЧУ -6

Вовченко Н.П., Савицька Т.І., Калугіна О.А.

50.

Божок Тетяна

2006

кмс

МОН

ДЮСШ 20

ЧМ -1

Савицька Т.І., Яценко С.М.

51.

Бойчук Надія

2008

І

Україна

СДЮШОР «Україна»

ЧМ -1

Калугіна О.А., Вовченко Н.П., Савицька Т.І.

52.

Бубліцька Дар’я

2011

ІІ

Україна

СДЮШОР «Україна»

ЧМ -1

Бермічева Т, Вовченко Н.П.,

Савицька Т.І.

53.

Варинська  Діана

2001

мсмк

Україна

Динамо

СДЮШОР «Україна» ОКІП, ШВСМ м.Києва

КС -1

Каюкова Ю.М., Остапенко О.В.

54.

Глущенко Ульяна

2010

ІІ

МОН

ДЮСШ 20

ЧМ -2

Яценко С.М.

55.

Горанська Валерія

2007

кмс

Україна

СДЮШОР «Україна»

ЧУ -2

Савицька Т.І.,Вовченко Н.П.,  Калугіна О.А.

56.

Гунько Аліса

2011

ІІ

МОН

ДЮСШ 20

ЧМ -1

Ковальова О.Ф., Вершиніна Н.Ф.

57.

Ємель’яненко Злата

2010

ІІ

МОН

ДЮСШ 20

ЧМ -2

Сорока Н.П.

58.

Жгут  Богдана

2007

кмс

МОН

ДЮСШ 20, ОКІП

ЧУ -2

Яценко С.М.

59.

Залізна Антоніна

2010

ІІ

Україна

СДЮШОР «Україна»

ЧМ -1

Савицька Т.І.,Вовченко Н.П.,   

Калугіна О.А.

60.

Ковальова Богдана

2010

ІІ

МОН

ДЮСШ 20

ЧМ -1

Ковальова О.Ф.

61.

Корж Олександра

2001

мс

МОН

ДЮСШ 20, НУФВСУ

ЧУ -1

Чікова О.Е., Никитенко А.О.

62.

Костенко Валерія

2011

ІІ

МОН

ДЮСШ 20

ЧМ -3

Ковальова О.Ф., Вершиніна Н.Ф.

63.

Кубрак Софія

2005

кмс

МОН

ДЮСШ 20, ОКІП

ЧМ -3

Вершиніна Н.Ф, Чікова О.Е., Никитенко А.О.

64.

Кузьменко Олександра

2009

І

МОН

ДЮСШ 20, ОКІП

ЧМ -1

Сорока Н.П., Яценко С.М.

65.

Лев Анастасія

2010

ІІ

МОН

ДЮСШ 20

ЧУ -3

Абашина О.С.

66.

Лип’янець Вікторія

2004

мс

Україна

СДЮШОР «Україна»

ЧУ -6

Калугіна О.А., Вовченко Н.П., Савицька Т.І.

67.

Лобок Діана

2008

І

Спартак

ДЮСШ 2 КМ ФСТ «Спартак», ОКІП

 

Никитенко А.О. , Чікова О.Е.

Зеленська Т.В.

68.

Маловік Мілана

2009

І

Україна

СДЮШОР «Україна»

ЧМ -1

Вовченко Н.П., Савицька Т.І., Калугіна О.А.

69.

Манерна Єсенія

2012

ІІ

Україна

СДЮШОР «Україна»

ЧМ -1

Савицька Т.І.,Вовченко Н.П.,   

Калугіна О.А.

70.

Муржак Дар’я

2004

мс

Україна

ОКІП

ЧУ -3

Лев А.В., Першина О.М.

71.

Мустафаєва Аміна

2010

ІІ

МОН

ДЮСШ 20

ЧМ -3

Абашина О.С.

72.

Набожник Зоряна

2011

ІІ

МОН

ДЮСШ 20

ЧМ -2

Абашина О.С.

73.

Осіпова Валерія

2001

мс

Україна

НУФВСУ, ШВСМ м.Києва

ЧУ -1

Першина О.М., Лев А.В.

74.

Подвиг Софія

2009

І

МОН

ДЮСШ 20

ЧМ -1

Ковальова О.Ф., Вершиніна Н.Ф.

75.

Прилуцька Марина

2007

кмс

МОН

ДЮСШ 20

ЧМ -1

Яценко С.М.

76.

Радівілова Ангеліна

1991

мсмк

МОН

Динамо

ШВСМ м.Києва

ЧУ -1

Каюкова Ю.М.

77.

Радкевич Дар’я

2007

кмс

Спартак

ДЮСШ 2 КМ ФСТ «Спартак», ОКІП

ЧУ -2

Никитенко А.О., Чікова О.Е.,

Зеленська Т.В.

78.

Семенюшко Марія

2007

кмс

МОН

ДЮСШ 20, ОКІП

ЧМ -3

Никитенко А.О., Чікова О.Е.,

79.

Соловей Анна

2009

І

МОН

ДЮСШ 20, ОКІП

ЧМ -3

Сорока Н.П., Никитенко А.О.,

Чікова О.Е.

80.

Федорова Яна

1998

мс

МОН

ШВСМ м.Києва, ДЮСШ 20

НУФВСУ

ЧУ -1

Першина О.М., Слюсарчук О.М.

81.

Харченко Анастасія

2007

кмс

Україна

СДЮШОР «Україна»

ЧМ -2

Савицька Т.І., Калугіна О.А.,

Вовченко Н.П.

82.

Холманова Тіна

2007

кмс

Україна

СДЮШОР «Україна»

 

Савицька Т.І.

83.

Цибулько Марта

2005

кмс

Україна

СДЮШОР «Україна»

ЧМ -4

Калугіна О.А., Вовченко Н.П., Савицька Т.І.

84.

Чорна Дар’я

2009

І

МОН

ДЮСШ 20, ОКІП

ЧУ -3

Ковальова О.Ф., Абашина О.С.

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00