зп

Прізвище, ім’я

спортсмена

Рік

нар.

Роз-

ряд

ФСТ та

відомство

Спортивна

школа

Вид

програми

Результ

2020 р.

Прізвище, ініціали тренера

         Дорослі

1.

Гончаренко Артем

1987

І

 

АСК Київ

слалом

ЧУ-5

Єршов Т.І.

2.

Кірбатов Ілля

2001

кмс

Освіта

КДЮСШ-15

слалом-гігант

ЧУ-2

Брюханов Б.А., Бобровський О.О.

3.

Пастушенко Олег

2002

І

 

АСК Київ

слалом-гігант

ЧУ- 6

Єршов Т.І.

4.

Підмаляк Володимир

1989

ІІ

 

СК «Penguin Team»

слалом-гігант

ЧУ-5

Самостійно

5.

Резнік Володимир

2000

І

Освіта

КДЮСШ-15

слалом-гігант

ЧУ-5

Брюханов Б.А., Бобровський О.О.

6.

Фещюк Владислав

2003

І

Освіта

КДЮСШ-15

слалом

ЧУ-6

Брюханов Б.А., Бобровський О.О.

         Юнаки

7.

Бондар Артем

2006

ІІ

 

СК «Penguin Team»

слалом-гігант

ЧУ-3

Підмаляк В.

8.

Васільєв Егор

2005

ІІ

 

АСК Київ

слалом-гігант

ЧУ-6

Підмаляк В.

9.

Ісаєв Артемій

2008

ІІ

 

СК «Penguin Team»

слалом

ЧУ-2

Підмаляк В.

10.

Кнопов Георгій

2006

І

Освіта

КДЮСШ-15

слалом-гігант

ЧУ-2

Брюханов Б.А., Бобровський О.О.

11.

Пристром Тарас

2007

ІІ

 

СК «Penguin Team»

слалом

ЧУ-5

Підмаляк В.

12.

Саленко Андрій

2005

І

ДУДЦОП

КДЮСШ-15

слалом

ЧУ- 3

Брюханов Б.А., Бобровський О.О.

13.

Скок Андрій

2007

ІІ

 

АСК Київ

слалом

ЧУ-3

Єршов Т.І.

         Жінки

14.

Васільєва Вікторія

1998

І

 

АСК Київ

слалом-гігант

ЧУ-5

Єршов Ю.І.

15.

Вольська Аліса

2004

ІІІ

 

АСК Київ

слалом-гігант

ЧУ-6

Барова Ю.П.

16.

Квіташ Вероніка

2004

ІІІ

 

АСК Київ

слалом

ЧУ-6

Єршов Ю.І.

17.

Кнопова Тетяна

2001

мс

ДУДЦОП

КДЮСШ-15

слалом-гігант

ЧУ - 2

Брюханов Б.А., Бобровський О.О.

18.

Трусова Злата

2000

кмс

 

АСК Київ

 

ЧУ- 5

Єршов Т.І.

         Дівчата

19.

Абрамова Владислава

2006

І

ДУДЦОП

КДЮСШ-15

слалом-гігант

ЧУ-1

Брюханов Б.А., Бобровський О.О.

20.

Балицька Анна

2005

І

Освіта

КДЮСШ-15

слалом-гігант

ЧУ-1

Брюханов Б.А.  Бобровський О.О.

21.

Бондаренко Емілія

2008

ІІюн

 

СК «Penguin Team»

слалом-гігант

ЧУ-3

Підмаляк В.

22.

Колбасенко Анастасія

2005

ІІ

ДУДЦОП

КДЮСШ-15

слалом

ЧМ-3

Брюханов Б.А., Бобровський О.О.

23.

Петросян Маріам

2005

І

Освіта

КДЮСШ-15

слалом-гігант

МЗ-10

Брюханов Б.А., Бобровський О.О.

24.

Протченко Аліна

2007

Іюн

 

АСК Київ

слалом

ЧУ-2

Єршов Т.І.

25.

Федькевич Юлія

2006

ІІюн

 

СК «Penguin Team»

слалом

ЧУ-4

Підмаляк В.

26.

Шостя Ярина

2008

ІІюн

 

СК «Penguin Team»

слалом-гігант

ЧУ-6

Підмаляк В.

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00