з/п

Прізвище , ім`я спортсмена

Рік

народ

Роз-

ряд

ФСТ та

відомства

Спортивна

школа

 Вид програми

Результат

2020 р.

Прізвище, ініціали

тренера

 Юнаки

1.

Андрєєв Назар

2008

III

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧМ-1

Жарський С.С.

2.

Андрєєв Назар

2008

III

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧМ-1

Жарський С.С.

3.

Арестархов Богдан

2008

III

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧМ-2

Скороход О.В.

4.

Архипенко Артем

2007

III

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧМ-3

Сухенко О.П.

5.

Архипенко Артем

2007

III

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧМ-3

Сухенко О.П.

6.

Бадогін Федір

2008

III

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧУ-2

Скороход О.В.

7.

Батюта Давид

2008

III

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧУ-2

Скороход О.В.

8.

Бережницький Маркіян

2006

II

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧУ-6

Гніденко А.М.

9.

Береза Данило

2006

II

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧУ-2

Савченко А.М.

10.

Бичков Річард

2006

II

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧУ-2

Савченко А.М.

11.

Білоус Максим

2008

III

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧМ-2

Скороход О.В.

12.

Бойцун Тарас

2008

III

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧМ-1

Жарський С.С.

13.

Брагінський Микита

2006

II

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧУ-6

Гніденко А.М.

14.

Виговський Михайло

2007

III

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧУ-2

Вовк Д.О.

15.

Висоцький Єлісей

2007

III

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧУ-2

Вовк Д.О.

16.

Виставкін Андрій

2007

III

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧМ-3

Сухенко О.П.

17.

Воротеляк Арсеній

2008

III

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧМ-2

Скороход О.В.

18.

Герцик Андрій

2007

III

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧУ-2

Вовк Д.О.

19.

Головаченко Максим

2007

III

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧУ-2

Вовк Д.О.

20.

Дзюбенко Гліб

2006

II

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧУ-2

Савченко А.М.

21.

Дмитренко Дмитро

2006

II

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧУ-2

Савченко А.М.

22.

Дубінін Володимир

2008

III

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧМ-1

Жарський С.С.

23.

Єлетін Микола

2008

III

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧМ-2

Скороход О.В.

24.

Жеребко Денис

2008

III

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧМ-1

Жарський С.С.

25.

Журавков Володимир

2006

II

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧУ-2

Савченко А.М.

26.

Захарченко Дмитро

2006

II

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧУ-6

Гніденко А.М.

27.

Іванченко Василь

2008

III

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧУ-2

Скороход О.В.

28.

Іванченко Олесь

2006

II

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧУ-6

Гніденко А.М.

29.

Ісаєв Артемій

2008

III

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧМ-1

Жарський С.С.

30.

Ісаєв Платон

2008

III

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧУ-2

Скороход О.В.

31.

Кам’яний Всеволод

2007

III

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧУ-2

Вовк Д.О.

32.

Карпачов Володимир

2007

III

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧУ-2

Вовк Д.О.

33.

Карпенко Олександр

2006

II

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧУ-6

Гніденко А.М.

34.

Карякін Іван

2007

III

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧУ-2

Вовк Д.О.

35.

Кобзар Іван

2007

III

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧМ-3

Сухенко О.П.

36.

Кокізюк Степан

2006

II

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧУ-6

Гніденко А.М.

37.

Коломієць Кіріл

2007

III

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧМ-3

Сухенко О.П.

38.

Коротич Артем

2008

III

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧМ-1

Жарський С.С.

39.

Корчков Сергій

2007

III

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧУ-2

Вовк Д.О.

40.

Краснощок Ігор

2006

II

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧУ-2

Савченко А.М.

41.

Курудуз Євген

2008

III

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧУ-2

Скороход О.В.

42.

Кучук Денис

2008

III

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧУ-2

Скороход О.В.

43.

Лапко Тимур

2006

II

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧУ-6

Гніденко А.М.

44.

Левченко Сергій

2006

II

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧУ-2

Савченко А.М.

45.

Любімов Олександр

2007

III

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧУ-2

Вовк Д.О.

46.

Мазко Матвій

2007

III

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧМ-3

Сухенко О.П.

47.

Маловичко Матвій

2007

III

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧУ-2

Вовк Д.О.

48.

Мельник Дмитро

2006

II

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧУ-6

Гніденко А.М.

49.

Мельниченко Віктор

2007

III

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧМ-3

Сухенко О.П.

50.

Москаленко Олексій

2008

III

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧМ-1

Жарський С.С.

51.

Муринець Дмитро

2007

III

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧМ-3

Сухенко О.П.

52.

Нікульников Ренат

2007

III

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧМ-3

Сухенко О.П.

53.

Новіков Назар

2007

III

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧМ-3

Сухенко О.П.

54.

Новохатній Андрій

2006

II

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧУ-6

Гніденко А.М.

55.

Новохацький Дмитро

2006

II

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧУ-6

Гніденко А.М.

56.

Окаєвич Артем

2007

III

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧМ-2

Вовк Д.О.

57.

П’ята Дмитро

2008

III

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧУ-2

Скороход О.В.

58.

Павленко Даніїл

2007

III

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧМ-3

Сухенко О.П.

59.

Печорін Єгор

2007

III

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧМ-2

Вовк Д.О.

60.

Побігайленко Максим

2006

II

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧУ-6

Гніденко А.М.

61.

Пономаренко Мар’ян

2006

II

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧУ-2

Савченко А.М.

62.

Порохніцький Артем

2006

II

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧУ-2

Савченко А.М.

63.

Пузанов Ілля

2007

III

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧМ-3

Сухенко О.П.

64.

Романюха Богдан

2008

III

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧУ-2

Скороход О.В.

65.

Росстальний Герман

2006

II

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧУ-2

Савченко А.М.

66.

Ружніков Гліб

2007

III

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧМ-3

Сухенко О.П.

67.

Рябченко Іван

2008

III

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧМ-1

Жарський С.С.

68.

Рябчун Єгор

2006

II

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧУ-6

Гніденко А.М.

69.

Савчук Дмитро

2007

III

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧУ-2

Вовк Д.О.

70.

Святненко Єгор

2007

III

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧУ-2

Вовк Д.О.

71.

Селезньов Руслан

2007

III

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧМ-3

Сухенко О.П.

72.

Семеха Ілля

2006

II

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧУ-2

Савченко А.М.

73.

Сімчук Гавриїл

2006

II

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧУ-2

Савченко А.М.

74.

Скороход Дмитро

2006

II

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧУ-2

Савченко А.М.

75.

Ступніцький Михайло

2008

III

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧМ-1

Жарський С.С.

76.

Сухицький Савелій

2007

III

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧМ-2

Вовк Д.О.

77.

Тисак Леонід

2006

II

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧУ-2

Савченко А.М.

78.

Толкунов Олексій

2008

III

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧМ-2

Скороход О.В.

79.

Тяжкороб Микита

2006

II

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧУ-6

Гніденко А.М.

80.

Ус Сергій

2006

II

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧУ-6

Гніденко А.М.

81.

Федоренко Ігор

2007

III

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧМ-3

Сухенко О.П.

82.

Федченко Нікіта

2008

III

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧМ-1

Жарський С.С.

83.

Ходирєв Богдан

2007

III

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧМ-2

Вовк Д.О.

84.

Чайка Артем

2008

III

Україна

ДЮСШ «Крижинка»

Хокей з шайбою

ЧМ-2

Скороход О.В.

85.

Шурак Єгор

2008

III

Україна

ДЮСШ «Сокіл-Київ»

Хокей з шайбою

ЧМ-1

Жарський С.С.

 

 

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00