Прізвище, ім`я спортсмена

Рік народження

Розряд

ФСТ та відомства

Спортивна школа, СК

Вид програми

Результат 2020 року

Прізвище, ініціали тренера

 Чоловіки 

1.

Васюк Олександр

1991

мсумк

Спартак

КМФХ

Форма

ЧМ-1

Федоров С. І.

2.

Гелешко Руслан

1990

мс

Освіта

КМФХ

двобій, форма, показовий

ЧМ-1

Федоров С. І.

3.

Гниленко Віталій

1999

мс

Освіта

КМФХ

двобій, форма, показовий

ЧМ-1

Федоров С. І.

4.

Горєлий Данило

1998

кмс

 

КМФХ

двобій

ЧМ-1

Федоров С. І.

5.

Кисіль Вадим

1998

мс

Освіта

КМФХ

Показовий виступ

ЧМ-1

Федоров С. І.

6.

Кім Назар

1997

мс

 

КМФХ

двобій

ЧМ-1

Дідусь С. П.

7.

Кузнєцов Роман

1992

мсмк

Освіта

ККХ "Альфа"

Показовий виступ

ЧМ-1

Федоров С. І.

8.

Лакей Михайло

1986

кмс

Динамо

КМФХ

Показовий виступ

ЧМ-1

Федоров С. І.

9.

Путєньов Станіслав

2003

кмс

 

КМФХ

двобій

ЧМ-1

Федоров С. І.

10.

Сергієнко Михайло

2002

кмс

Освіта

КМФХ

двобій, форма, показовий

ЧМ-1

Федоров С. І.

11.

Синєшев Кирило

1998

мсмк

Освіта

СК "Хортинг"

двобій, форма, показовий

ЧМ-1

Петренко Б. А.

12.

Соловей Дмитро

1992

мсмк

Динамо

КМФХ

двобій, форма, показовий

ЧМ-1

Федоров С. І.

13.

Тарасенко Владислав

1998

мсмк

Освіта

КМФХ

Показовий виступ

ЧМ-1

Федоров С. І.

14.

Федоров Станіслав

1990

мсмк

Освіта

КМФХ

Показовий виступ

ЧМ-1

Дідусь С. П.

15.

Шубка Віктор

1986

мс

Спартак

КМФХ

Форма

ЧМ-1

Федоров С. І.

16.

Шуманський Роман

2000

мс

Динамо

КМФХ

двобій, форма, показовий

ЧМ-1

Дідусь С. П.

17.

Юрченко Данило

2003

кмс

 

СК "Хортинг"

двобій, форма, показовий

ЧМ-1

Кривобок О.

18.

Ясінський Олександр

1990

мс

Динамо

КМФХ

Форма

ЧМ-1

Федоров С. І.

19.

Яцун Олексій

2000

мс

Освіта

СК "Хортинг"

двобій, форма, показовий

ЧМ-1

Петренко Б. А.

 Юніори

20.

Антонов Костянтин

2003

кмс

Освіта

СК "Хортинг"

двобій, форма, показовий

ЧМ-1

Петренко Б. А.

21.

Бондар Роман

2004

кмс

Освіта

Сильна нація

двобій, форма, показовий

ЧМ-1

Ковальов С.В., Кузнєцов Р. І.

22.

Капшук Андрій

2004

кмс

Освіта

Сімуран

двобій, форма, показовий

ЧМ-1

Капшук Т.А

23.

Ласкута Дмитро

2004

кмс

Освіта

ККХ "Альфа"

двобій, форма, показовий

ЧМ-1

Кузнєцов Р. І.

24.

Петренко Борис

2005

ІІ

Освіта

СК "Хортинг"

двобій, форма, показовий

ЧМ-1

Петренко Б. А.

25.

Турбоєвський Данило

2004

ІІ

 

ККХ "Альфа"

двобій, форма, показовий

ЧМ-1

Кузнєцов Р. І.

 Кадети

26.

Ільченко Юрій

2006

ІІ

 

ККХ "Альфа"

двобій, форма, показовий

ЧМ-1

Кузнєцов Р. І.

27.

Короп Артур

2006

ІІ

 

КМФХ

двобій, форма, показовий

ЧМ-1

Лакей М.Н.

28.

Кудрявський Богдан

2006

ІІ

КДЮСШ

ККХ Альфа

двобій, фор,показ.

ЧМ-1

Кузнєцов Р. І.

29.

Кузнєцов Сергій

2006

ІІ

КДЮСШ

ККХ "Альфа"

двобій, форма, показовий

ЧМ-1

Кузнєцов Р. І.

30.

Лях Вадим

2006

ІІ

КДЮСШ

ККХ "Альфа"

двобій, форма, показовий

ЧМ-1

Кузнєцов Р. І.

31.

Павлюк Артем

2006

кмс

Освіта

Сильна нація

двобій, форма, показовий

ЧМ-1

Ковальов С. В,

 Жінки

32.

Годимчук Вікторія

1998

мсмк

Динамо

КМФХ

двобій, форма, показовий

ЧМ-1

Федоров С. І.

33.

Косак Віталіна

1991

мсмк

Спартак

СК "Чемпіон"

двобій, форма, показовий

ЧМ-1

Іваницький Д. В.

34.

Кубрак Анастасія

1996

мсмк

Освіта

СК "Хортинг"

двобій, форма, показовий

ЧМ-1

Петренко Б. А.

35.

Кузнєцова Христина

1996

мсмк

Спартак

СК "Чемпіон"

двобій, форма, показовий

ЧМ-1

Іваницький Д. В.

36.

Петренко Анастасія

1998

мсмк

Освіта

СК "Хортинг"

двобій, форма, показовий

ЧМ-1

Петренко Б. А.

37.

Стефаніва Вероніка

2003

ІІ

 

ККХ "Альфа"

 Показовий виступ

ЧМ-1

Кузнєцова Х. М.

 Юніорки

38.

Єрмолаєва Валерія

2005

ІІ

Освіта

Сильна нація

Двобій, форма, показовий

ЧМ-1

Ковальов С. В.

39.

Івахненко Наталія

2005

ІІ

Освіта

Сильна нація

Двобій, форма, показовий

ЧМ-1

Ковальов С. В.

40.

Ковальова Аліна

2005

ІІ

Освіта

Сильна нація

Двобій, форма, показовий

ЧМ-1

Ковальов С. В.

41.

Комарова Марина

2004

кмс

Освіта

СК "Хортинг"

двобій, форма, показовий

ЧМ-1

Сорокін О. М.

42.

Ледяйкіна Стефанія

2004

ІІ

 

СК "Хортинг"

Двобій, форма, показовий

ЧМ-1

Кривобок О.

43.

Скрипленко Дарина

2004

ІІ

 

ККХ "Альфа"

 Показовий виступ

ЧМ-1

Кузнєцова Х. М.

44.

Фісак Анна

2004

ІІ

 

ККХ "Альфа"

 Показовий виступ

ЧМ-1

Кузнєцова Х. М.

45.

Шевель Ольга

2004

кмс

Освіта

СК "Хортинг"

двобій, форма, показовий

ЧМ-1

Петренко Б. А.

46.

Якименко Богдана

2004

кмс

Освіта

СК "Хортинг"

двобій, форма, показовий

ЧМ-1

Петренко Б. А.

 Дівчата

47.

Василенко Элизавета

2006

ІІ

 

ККХ "Альфа"

 Показовий виступ

ЧМ-1

Кузнєцова Х. М.

48.

Діхтяренко Катерина

2007

ІІ

 

ККХ "Альфа"

 Показовий виступ

ЧМ-1

Кузнєцова Х. М.

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00