з/п

Прізвище, ім`я спортсмена

Рік

народ.

Роз-

ряд

ФСТ

 

Спортивна

школа

Вид програми

Результ.

2020 р.

Прізвище, ініціали тренера

             Чоловіки

1.

Аргат Богдан

2000

І

 

Pashaev Team

Куміте до 84 кг

ЧУ 2

Пашаєв А.І.

2.

Березовський Дмитро

2000

кмс

 

Сен-Бін

Куміте до 67 кг

ЧМ 1

Сіраковський  М.В.

3.

Бульда Владислав

1998

кмс

 

Сен-Бін

Ката

ЧУ 1

Сіраковський  М.В.

4.

Жегалюк Артем

1991

кмс

 

Сен-Бін

Куміте до 75 кг

ЧМ 1

Сіраковський  М.В.

5.

Калістий Давид

1999

І

 

Сьогун

Куміте до 60 кг

ЧУ 3

Червінський С.О.

6.

Корнійчук Дмитро

1996

мс

 

Сен-Бін

Куміте до 60 кг

ЧУ 3

Сіраковський  М.В.

7.

Музика Максим

1996

мс

 

ДЮСШ «Іппон»

Куміте понад 84 кг

ЧМ 1

Невмержицький М.П.

8.

Найда Валентин

2000

кмс

 

Сен-Бін

Куміте до 67 кг

ЧУ 1

Сіраковський  М.В.

9.

Пак Гнат

1995

мс

 

ДЮСШ «Іппон»

Куміте до 75 кг

ЧУ 2

Невмержицький М.П.

10.

Торошанко Андрій

1998

мсмк

 

Сен-Бін

Куміте до 84 кг

ЧМ 1

Сіраковський  М.В.

11.

Філіпов Нікіта

2002

кмс

 

ДЮСШ «Іппон»

Куміте понад 84

ЧУ 1

Невмержицький М.П.

12.

Цимбал Костянтин

1993

мсмк

 

Сен-Бін

Куміте понад 84 кг

ЧУ 1

Сіраковський  М.В.

13.

Чуприна Олександр

2002

І

 

Сьогун

Куміте до 75 кг

ЧМ 1

Червінський С.О.

14.

Ямбуренко Іван

1998

І

 

Сьогун

Куміте до 67 кг

ЧМ 1

Червінський С.О.

            Юніори

15.

Бірюков Владислав

2003

кмс

 

ДЮСШ «Іппон»

Куміте до 76 кг

ЧУ 2

Невмержицький М.П.

16.

Волошин Олександр

2003

кмс

 

Будо

Куміте понад 76 кг

ЧУ 3

Бєлєвцов М.О.

17.

Дядюшкін Дмитро

2003

І

 

ДЮСШ «Іппон»

Куміте до 61 кг

ЧУ 3

Невмержицький М.П.

18.

Козачок Олександр

2004

кмс

 

Сен-Бін

Куміте до 68 кг

ЧМ 1

Жегалюк А.Д.

19.

Прідчин Владислав

2004

І

 

Сьогун

Ката

ЧУ 3

Червінський С.О.

            Кадети

20.

Биков Ілля

2006

І

 

ДЮСШ «Іппон»

Куміте до 57 кг

ЧУ 3

Невмержицький М.П.

21.

Боєв Володимир

2004

кмс

 

ДЮСШ «Іппон»

Куміте до 63 кг

ЧУ 1

Невмержицький М.П.

22.

Новіков Тимофій

2004

І

 

Чемпіон

Куміте до 70 кг

ЧМ 1

Невмержицький М.П.

23.

Середа Євгеній

2005

кмс

 

Сен-Бін

Куміте до 52 кг

ЧУ 2

Жегалюк А.Д.

24.

Скрипник Артем

2005

кмс

 

Сен-Бін

Ката

ЧУ 2

Жегалюк А.Д.

25.

Шевель Арсеній

2005

І

 

ДЮСШ «Іппон»

Куміте понад 70 кг

ЧУ 2

Невмержицький М.П.

            Жінки

26.

Андреєва Марія

2003

І

 

Будо

Ката

ЧМ 1

Бєлєвцов М.О.

27.

Базелюк Оксана

2002

мс

 

Сьогун

Куміте до 61 кг

ЧЄ 3

Червінський С.О.

28.

Бігич Катерина

1997

І

 

Сен-Бін

Куміте до 68 кг

ЧУ 2

Сіраковський  М.В.

29.

Главатчук Діана

2001

І

 

Pashaev Team

Куміте до 61 кг

ЧМ 1

Пашаєв А.І.

30.

Ільїна Ксенія

2002

кмс

 

Будо

Куміте до 50 кг

ЧМ 1

Куртян Т.В.

31.

Ковальова Ольга

1999

І

 

Чемпіон

Куміте понад 68 кг

ЧУ 3

Невмержицький М.П.

32.

Мірошніченко Марія

2002

кмс

 

Сен-Бін

Куміте до 55 кг

ЧУ 3

Борисов О.Г.

33.

Пархоменко Єва

2000

І

 

Будо

Ката

ЧМ 1

Бєлєвцов М.О.

34.

Проценко Ганна

1999

кмс

 

ДЮСШ «Іппон»

Куміте до 55 кг

ЧУ 3

Невмержицький М.П.

            Юніорки

35.

Биченкова Валерія

2004

кмс

 

Сен-Бін

Куміте до 53 кг

ЧУ 2

Жегалюк А.Д.

36.

Василенко Ольга

2003

кмс

 

Сен-Бін

Куміте до 48 кг

ЧУ 3

Жегалюк А.Д.

37.

Із’юрова Каріна

2003

І

 

Сьогун

Ката

ЧУ 3

Червінський С.О.

38.

Подвальна Дарина

2003

І

 

Сьогун

Куміте понад 59 кг

ЧМ 1

Червінський С.О.

39.

Щербатюк Дар’я

2003

І

 

Сьогун

Куміте до 59 кг

ЧМ 1

Червінський С.О.

           Дівчата

40.

Березовська Аліна

2005

кмс

 

Сен-Бін

Ката

ЧУ 3

Жегалюк А.Д.

41.

Курбаль Діана

2005

І

 

Ронін

Куміте понад 54

ЧМ 1

Вох А.В.

42.

Мельник Ірина

2005

кмс

 

Сен-Бін

Куміте до 47 кг

ЧМ 1

Жегалюк А.Д.

43.

Сергаєва Валерія

2005

І

 

ДЮСШ «Іппон»

Куміте до 54 кг

ЧУ 1

Невмержицький М.П.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00