з/п

Прізвище, ім`я спортсмена

Рік

народ.

Роз-

ряд

ФСТ

 

Спортивна

школа

Вид програми

Результ

2020р.

Прізвище, ініціали тренера

   Чоловіки

1.

Алієв Самір

2001

кмс

 

ДЮСШ 24

Поінт+94

ЧМ-1

Cандуляк Ю.

2.

Бабич Олег

2002

кмс

 

СК «Максспорт»

Поінт-69

ЧМ-1

Максименко І.

3.

Бондар Валерій

1996

ІІІ

 

КДЮСШ РИНГ

К-1 -81

ЧУ-5

Нікулін А.В.

4.

Борисов Артур

2000

кмс

 

ДЮСШ 24

Лайт -69

ЧУ-1

Cандуляк Ю.

5.

Ващук Максим

1999

І

 

КДЮСШ РИНГ

К-1-71

ЧУ-5

Нікулін А.В.

6.

Войтик Руслан

1993

кмс

 

СК «WIZARD»

Фул-контакт -71

ЧМ-1

Мартинов А.Ю.

7.

Володько Станіслав

2002

 

 

СК «WIZARD»

Кік-лайт -74

ЧМ-1

Мехбалієв С.Ф.

8.

Гаврищук Павло

2000

кмс

 

КДЮСШ РИНГ

Лайт-контакт - 67

ЧМ-1

Кравчук А.М.

9.

Гаценко Олег

1991

І

 

СК «Сьогун»

Кік-лайт -69

ЧМ-3

Перетятько Ю.

10.

Герасименко Сергій

1995

мсмк

 

СК «Легат»

Лоу-кік, К-1 -60

ЧУ-3

Крицький А.О.

11.

Дейнеко Євгеній

2000

ІІ

 

СК «Легат»

Лоу-кік

ЧМ-1

Чумак М.

12.

Желепа Олександр

1987

змс

 

СК «WIZARD»

Лайт +94

ЧМ-1

Мартинов А.Ю.

13.

Зенков Олексій

1993

кмс

 

СК «WIZARD»

Кік-лайт-84

ЧУ-1

Мартинов А.Ю.

14.

Калініченко Артем

2002

кмс

 

КДЮСШ Ринг

К-1 -67

ЧМ-1

Бондар В.

15.

Кисіль Артем

1999

кмс

 

КДЮСШ Ринг

Лоу-кік-63,5

ЧМ-2

Бондар В.

16.

Кодій Дмитро

2001

І

 

СК «Пластун»

Лоу-кік 6-75

ЧМ-2

Сорока В.І.

17.

Крамінський Євген

1999

кмс

 

СК «Муей-тай спірит»

К-1 -63,5

ЧМ-1

Лозенко В.

18.

Левченко Максим

1995

І

 

СК «Легат»

К-1+91

ЧУ-1

Войтенко С., Крицький А.

19.

Лозовський Владислав

2000

кмс

 

КДЮСШ РИНГ

Лоу-кік-81

ЧМ-1

Миненко О.С., Кравчук А.М.

20.

Лисак Нікіта

2002

кмс

 

КДЮСШ РИНГ

Поінт-84

ЧМ-1

Кравчук А.М.

21.

Лютий Денис

1997

кмс

 

ДЮСШ 24

Лайт -79

ЧМ-3

Сандуляк Ю.В.

22.

Мезенцев Андрій

1999

кмс

 

СК «Муей-тай спірит»

К-1 -57

ЧМ-3

Лозенко В.

23.

Мехбалієв Самір

1994

мсмк

 

СК «WIZARD»

Кік-лайт-74

ЧУ-1

Мартинов А.Ю.

24.

Мідун Олег

1996

 

 

СК «Легат»

Лоу-кік

ЧМ-2

Войтенко С.

25.

Ображей Вячеслав

1994

І

 

СК «Пластун»

Лоу-кік-71

ЧМ-2

Сорока В.І.

26.

Остапенко Ігор

1999

кмс

 

ДЮСШ 24

Лайт -75

ЧМ-2

Сандуляк Ю.В.

27.

Підгулько Георгій

2000

кмс

 

КДЮСШ РИНГ

Поінт -69

ЧМ-2

Кравчук А.М.

28.

Пінтійський Андрій

1990

І

 

СК «Max team»

Лоу-кік-81

ЧМ-1

Сметанін В.С.

29.

Пчелінцев Сергій

2000

кмс

 

КДЮСШ РИНГ

Фул-контакт -60

ЧМ-1

Бондар В.І.,

Кравчук А.М.

30.

Радкевич Михало

1989

ІІ

 

СК «Max team»

К-1-75

ЧМ-2

Сметанін В.С.

31.

Рибак Антон

1998

І

 

СК «WIZARD»

Кік-лайт-57

ЧМ-1

Мартинов А.Ю.

32.

Руденко Артур

1997

мсмк

 

СК «WIZARD»

Лайт, кік-лайт -57

ЧМ-1

Мартинов А.Ю.

33.

Русецький Дмитро

1998

кмс

 

СК «Max team»

Лоу-кік, К-1 -67

ЧУ-2

Лахманюк М.А.

34.

Седукін Данило

1995

мс

 

ДЮСШ Арсенал

Музичні вправи, мякий

ЧУ-1

Куц В.А.

35.

Скаробовчук Святослав

1998

ІІ

 

СК «WIZARD»

Лайт, кік-лайт -57

ЧУ-3

Мартинов А.Ю.

36.

Сметанін Володимир

1991

кмс

 

СК «Max team»

К-1 -71

ЧМ-2

Лахманюк М.А.

37.

Соловйов-Куценко Василь

1983

ІІ

 

СК «Max team»

К-1-75

ЧМ-3

Сметанін В.С.

38.

Тарасенко Давид

2002

І

 

СК «Максспорт»

Поінт -74

ЧМ-1

Максименко І.

39.

Ткаченко Артем

1998

кмс

 

ДЮСШ 24

Поінтфайтинг,лайт -69

ЧУ-1

Сандуляк Ю.В.

40.

Устименко Максим

2001

кмс

 

КДЮСШ Ринг

К-1 -63,5

ЧУ-2

Герасименко С.І.

41.

Фостенко Владислав

1995

кмс

 

СК «Легат»

Лоу-кік, К-1 -86

ЧУ-1

Войтенко С.,

Крицький А.О.

42.

Хібовський Богдан

2001

кмс

 

КДЮСШ Ринг

К-1 -75

ЧМ-1

Бондар В.І.,

Кравчук А.М.

43.

Хмельов Микола

1999

кмс

 

СК «WIZARD»

Кік-лайт -67

ЧМ-1

Мартинов А.Ю.

44.

Хоманець Юрій

2001

кмс

 

КДЮСШ Ринг

Кік-лайт - 63

ЧМ-1

Миненко О.С.,

Штангей Д.

45.

Худоєв Нікіта

2002

кмс

 

СК «Отаман»

Лайт -81

ЧМ-2

Литвиненко А.

46.

Чередніченко Назар

2003

кмс

 

СК «Максспорт»

Поінт -57

ЧМ-1

Максименко І.

47.

Шабанін Євген

2002

кмс

 

СК «Отаман»

Поінт -89

ЧМ-1

Литвиненко А.

48.

Шпілька Михайло

1991

ІІ

 

СК «Max team»

К-1-91

ЧМ-1

Сметанін В.С.

  Юніори

49.

Більський Руслан

2003

кмс

 

СК «СІАМ»

К-1, -57

ЧМ-1

Голіченко О.М.

50.

Буйвол Микола

2004

кмс

 

КДЮСШ РИНГ

К-1 -54

ЧУ-3

Миненко О.С.

51.

Виноградов Дмитро

2003

ІІ

 

СК «Отаман»

Лоу-кік -60

ЧМ-1

Литвиненко А.

52.

Вознюк Андрій

2003

ІІІ

 

КДЮСШ РИНГ

К-1

ЧМ-1

Миненко О.С.

53.

Володько Станіслав

2002

ІІ

 

СК «WIZARD»

Кік-лайт, -74

ЧМ-1

Мехбалієв С.Ф.

54.

Григоров Михайло

2004

ІІ

 

СК «СІАМ»

К-1, -71

ЧМ-1

Голіченко О.М.

55.

Заховайко Дмитро

2004

ІІ

 

КДЮСШ РИНГ

Лоу-кік-54

ЧМ-1

Герасименко С.

56.

Зосімов Олександр

2004

ІІ

 

КДЮСШ РИНГ

Лоу-кік -63,5

ЧМ-1

Герасименко С.

57.

Калініченко Артем

2002

кмс

 

КДЮСШ РИНГ

К-1-67

ЧУ-2

Бондар В.І.,

Кравчук А.М

58.

Карін Демид

2004

ІІ

 

КДЮСШ РИНГ

Фул контакт -63,5

ЧМ-1

Миненко О.С.

59.

Кравченко Марія

2002

кмс

 

КДЮСШ РИНГ

Муз.вправи

ЧМ-1

Кравчук А.М.

60.

Коник Ігор

2004

ІІ

 

 

К-1 -67

ЧМ-1

Огородніченко А.

61.

Лисак Нікіта

2002

ІІ

 

КДЮСШ РИНГ

Кік-лайт-74

ЧМ-1

Кравчук А.М.

62.

Літвін Андрій

2004

ІІ

         

СК «Сьогун»

Лоу-кік-81

ЧМ-1

Перетятько Ю.

63.

Медведь Нікіта

2005

кмс

 

КДЮСШ РИНГ

К-1 -45

ЧУ-3

Миненко О.С.

64.

Мороз Анатолій

2005

кмс

 

СК «Сьогун»

Лоу-кік -54

ЧМ-1

Семенчук М.О.

65.

Опанасюк Артем

2004

кмс

 

КДЮСШ РИНГ

Лоу-кік -48

ЧМ-1

Миненко О.,

Бондар В.

66.

Остапенко Ярослав

2003

кмс

 

ДЮСШ 24

Фул-контакт -60

ЧМ-1

Сандуляк Ю.В.

67.

Середа Дмитро

2004

 

 

СК «Макс спорт»

Поінт -47

ЧУ-1

Максименко І.В.

68.

Свиридовський Максим

2005

І юн

 

ДЮСШ №24

Лайт, поінтфайтинг

ЧУ-1

Сандуляк Ю.В.

69.

Сичевський Павло

2004

кмс

 

СК «F. C. F».

Кік-лайт -54

ЧМ-1

Лобода А.О.

70.

Сухонос Максим

2002

ІІ

 

 

Поінт -74

ЧМ-1

Карчевський А.

71.

Тарасенко Давид

2002

ІІ

 

СК «Макс спорт»

Лайт -67

ЧМ-1

Максименко І.В.

72.

Чередніченко Назар

2003

ІІ

 

СК «Макс спорт»

Лайт -57

ЧМ-1

Максименко І.В.

73.

Хамко Владислав

2005

І

 

КДЮСШ Ринг

К-1 -57

ЧМ1

Миненко О.,

Бондар В.

74.

Худоєв Нікіта

2002

кмс

 

СК «Отаман»

К-1 -51

ЧУ-1

Литвиненко А.Ю.

75.

Шабанін Євген

2002

ІІ

 

СК «Отаман»

Лайт-контакт - 74

ЧМ-1

Литвиненко А.

76.

Шаповал Ігор

2006

ІІ

 

СК «Сьогун»

Лоу-кік -60

ЧМ-1

Семенчук М.О.

77.

Шевчук Данііл

2005

ІІ

 

СК «WIZARD»

Фул-контакт -60

ЧМ-1

Мартинов А.Ю.

  Юнаки

78.

Андреїшин Антон

2007

І юн

 

КДЮСШ РИНГ

Лоу кік

ЧМ-1

Бондар В.І.

79.

Бовсуновський Еміль

2009

І юн

 

ДЮСШ №24

Лайт -28

ЧМ-1

Бойко В.

80.

Борсуков Іван

2007

І юн

 

СК «Сьогун»

Лоу-кік +46

ЧМ-1

Перетятько Ю.,

Семенчук М.

81.

Зорін Данііл

2008

І юн

 

ДЮСШ №24

Лайт -37

ЧМ-1

Сандуляк Ю.В.

82.

Зінов'єв Олександр

2005

І юн

 

ДЮСШ №24

Поінт -52

ЧМ-1

Сандуляк Ю.В.

83.

Зименко Тимофій

2008

І юн

 

СК «Макс спорт»

Поінт -32

ЧМ-1

Максименко І.

84.

Ільін Ростислав

2008

І юн

 

СК «F. C. F»

Поінт -28

ЧМ-1

Лобода А.

85.

Дениско Богдан

2007

І юн

 

СК «Сьогун»

Лоу-кік -36

ЧУ-2

Перетятько Ю.,

Семенчук М.

86.

Денисенко Денис

2006

І юн

 

ДЮСШ МАУП

Лайт -42

ЧМ-1

Безверхий Д.

87.

Іващенко Мирослав

2009

І юн

 

ДЮСШ №24

Муз форми 3

ЧМ-1

Конділенко К.Г

88.

Мірутенко Артем

2008

І юн

 

СК «Макс спорт»

Поінт -37

ЧМ-1

Максименко І.

89.

Литвин Андрій

2004

І юн

 

СК «Сьогун»

Лоу-кік -81

ЧМ-1

Перетятько Ю.,

Семенчук М.

90.

Корнієнко Ярослав

2004

І юн

 

СК «Макс спорт»

Поінт -63

ЧМ-1

Крижановський А.

91.

Крижановський Євгеній

2005

І юн

 

СК «Макс спорт»

Поінт - 47

ЧМ-1

Крижановський А.

92.

Крук Павло

2005

І юн

 

Тріада

Лоу-кік -63

ЧМ-1

Куц В.

93.

Матвієнко Єгор

2007

І юн

 

ДЮСШ №24

Лоу-кік -46

ЧМ-1

Сандуляк Ю.В.

94.

Новак Олексій

2007

І юн

 

СК «Сьогун»

Лоу-кік -42

ЧМ-1

Перетятько Ю.,

Семенчук М.

95.

Новак Олексій

2007

І юн

 

СК «Сьогун»

Лоу-кік -42

ЧМ-1

Перетятько Ю.,

Семенчук М.

96.

Рильський Ярослав

2006

І юн

 

ДЮСШ №24

Лайт -52

ЧМ-1

Сандуляк Ю.В.

97.

Свиридовський Максим

2005

І юн

 

ДЮСШ №24

Поінт +69

ЧМ-1

Сандуляк Ю.В.

98.

Саморай Михайло

2007

І юн

 

КДЮСШ РИНГ

Поінт -42

ЧМ-1

Миненко О.С.

99.

Тузюк Тимур

2006

І юн

 

ДЮСШ №24

Поінт -42

ЧМ-1

Жарук О.

100.

Хребтань Захар

2007

І юн

 

ДЮСШ №24

Поінт +47

ЧМ-1

Сандуляк Ю.В.

101.

Шакун Тарас

2006

І юн

 

ДЮСШ МАУП

Кік-лайт -47

ЧМ-1

Безверхий Д.

102.

Щокін Всеволод

2006

І юн

 

ДЮСШ МАУП

Кік-лайт +69

ЧМ-1

Безверхий Д.

103.

Щокін Аскольд

2007

І юн

 

ДЮСШ МАУП

Лайт +47

ЧУ-2

Безверхий Д.

            Жінки

104.

Белкіна Марія

1992

кмс

 

СК «Легат»

К-1-48

ЧМ-1

Войтенко В.А.

105.

Булаївська Вероніка

2000

кмс

 

ДЮСШ 24

Лайт -60

ЧУ-1

Сандуляк Ю.

106.

Булгакова Олеся

2000

мс

 

ДЮСШ 24

Музичні вправи, мякий без/зі зброя

ЧУ-1

Конділенко К.Г.

107.

Довгайло Деяна

1988

ІІІ

 

СК «Трувей»

Лайт -55

ЧМ-1

Свинар А.

108.

Копернак Єлизавета

2002

ІІІ

 

СК «Максспорт»

Поінт -70

ЧМ-1

Максименко І.

109.

Кравченко Марія

2002

кмс

 

КДЮСШ РИНГ

Музичні вправи, мякий без/зі зброя

ЧУ-1

Кравчук А.М.

110.

Кравчук Аліна

1995

кмс

 

КДЮСШ РИНГ

Поінтфайтинг, лайт, кік-лайт

ЧУ-1

Нікулін А.В.

111.

Петриченко Алла

1977

ІІ

 

СК «Легат»

К-1

ЧМ-2

Войтенко В.А.

112.

Полуянова Ул’яна

2001

кмс

 

СК «WIZARD»

Лу кік 60

ЧМ-1

Мартинов А.Ю.

113.

Сергієнко Тетяна

1995

кмс

 

КДЮСШ РИНГ

Лайт-контакт

ЧМ-1

Кравчук А.М.

114.

Таран Марина

1988

кмс

 

СК «Легат»

К-1

ЧМ-1

Крицький А.О

115.

Чернова Ірина

1990

кмс

 

СК «Отаман»

К-1

ЧМ-1

Войтенко В.А.

            Юніори

116.

Мартинюк Каріна

2006

І

 

КДЮСШ РИНГ

К-1

ЧМ-1

Герасименко С.І.

117.

Сивак Анастасія

2003

ІІІ

 

СК «Отаман»

К-1 -55

ЧУ-1

Карасевіч О.

118.

Сегіда Сніжана

2007

І

 

КДЮСШ РИНГ

К-1

ЧМ-1

Герасименко С.І.

            Юнаки

119.

Баранова Софія

2009

І юн

 

ДЮСШ 24

Лайт -28

ЧМ-1

Саркісян А.

120.

Деркач Софія

2009

І юн

 

ДЮСШ 24

Муз форми

ЧУ-3

Конділенко К.Г.

121.

Плахотнюк Анна

2006

І юн

 

СК «F. C. F.»

Поінт лайт

ЧУ-3

Лобода А.

122.

Рудь Маргарита

2008

І юн

 

ДЮСШ 24

Лайт -47

ЧМ-1

Сандуляк Ю.

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00