з/п

Прізвище, ім’я спортсмена

Рік

народ.

Роз-

ряд

ФСТ та

відомст

Спортивна

школа, СК

Вид програми

Результ

2019-20 р.

Прізвище ініціали тренера

Чоловіки

1.

Анес Еннакаши

1999

І

 

СК "Нікко"

К-1 -67

ЧУ-2

Опенько О.

2.

Антоненко Олег

2001

ІІ

 

СК "Олімп"

Лоу-кік-лайт -75

ЧУ-3

Чумак М.

3.

Безімений Іван

1999

І

 

КДЮСШ «РИНГ»

Лоу-кік-лайт-70

ЧМ-1

Варгоцька К.А. Солодовнік В.М.

4.

Воронин Євген

1995

І

Україна

КДЮСШ Арсенал

К-1 -60

ЧУ-1

Руденко А. М.

5.

Гайдай Іван

1998

І

 

СК «Отаман»

К-1 -70

ЧУ-2

Козлов О. С.

6.

Гаценко Олег

1991

кмс

Спартак

ЦДЮСШ Спартак

Лоу-кік-лайт -70

ЧУ-1

Сизенко О., Шрамченко Д.

7.

Даценко Роман

1997

кмс

 

КДЮСШ «РИНГ»

К-1 -79

ЧМ-2

Носков А. В

8.

Дацюк Тарас

1999

кмс

 

КДЮСШ «РИНГ»

Лоу-кік -60

ЧМ-2

Носков А. В.

9.

Дейнеко Євгеній

2000

кмс

 

СК "Олімп"

Лоу-кік-лайт -60

ЧУ-1

Чумак М.

10.

Дубик Андрій

1994

І

Спартак

ЦДЮСШ Спартак

Лоу-кік-лайт -65

ЧУ-3

Сизенко О., Шрамченко Д.

11.

Задорожний Олександр

1989

мсмк

 

СК «Атек»

К-1 -79

ЧУ-2

Кузьмік А. О.

12.

Іванов Владислав

2000

ІІ

 

СК "Олімп"

Лоу-кік-лайт -75

ЧМ-1

Чумак М.

13.

Квятківський Ян

1998

І

 

СК "Олімп"

К-1 -70

 

Чумак М.

14.

Кисіль Артем

1999

І

 

КДЮСШ «РИНГ»

Лоу-кік -63,5

ЧУ-3

Носков А. В

15.

Коваленко Олександр

1997

І

 

СК «Фаворит»

К-1 -90

ЧУ-2

Чемерис А. В.

16.

Корзин Віктор

1986

кмс

Спартак

ЦДЮСШ Спартак

Лоу-кік-лайт -65

ЧУ-3

Сизенко О., Корзин В.

17.

Костромін Іван

2000

І

 

СК "Олімп"

Лоу-кік-лайт -60

ЧУ-2

Чумак М.

18.

Макаренко Богдан

1991

І

Спартак

ЦДЮСШ ФСТ «Спартак»

Лоу-кік-лайт -70

ЧУ-3

Сизенко О., Шрамченко Д.

19.

Масуд Башар

2000

І

 

СК “ЕБШ”

Лоу-кік-лайт, -63,5

ЧМ-1

Погребняк О.

20.

Мелешко Віталій

1995

І

Україна

КДЮСШ «Арсенал»

К-1 -83

ЧУ-1

Руденко А. М.

21.

Михайлов Олексій

1996

І

 

СК "Мангуст"

К-1 -76

ЧУ-1

Ахметов А.

22.

Онікиєнко Давід

2000

ІІІ

 

КДЮСШ «РИНГ»

Лоу-кік -72,5

ЧМ-1

Носков А. В.

23.

Ромашкан Максим

2001

І

 

СК «Фаворит»

К-1 -63,5

ЧУ-3

Чемерис А. В.

24.

Ромащенко Артур

1989

І

 

КДЮСШ «РИНГ»

Фул-контакт -63,5

ЧМ-1

Матвійчук І.

25.

Савчук Андрій

1999

І

 

СК «Фаворит»

К-1 -83

ЧУ-2

Чемерис А. В.

26.

Сапон Олексій

2000

І

 

СК «Отаман»

К-1 -76

ЧУ-3

Козлов О. С.

27.

Сидоренко Нікіта

2001

мс

 

«F.C.F.»

Лоу-кік-лайт -80

ЧУ-1

Лобода А. О.

28.

Синельник Вадим

1999

І

 

СК "Олімп"

Лоу-кік-лайт +95

ЧМ-1

Чумак М.

29.

Чеботар Антон

1992

кмс

 

СК «ФАЙТЕР»

Лоу-кік +90

ЧУ-1

Тищенко А.

30.

Чиркова Анастасія

1999

І

Україна

КДЮСШ «Арсенал»

К-1 -67

ЧУ-2

Куц В. А.

31.

Шевчук Роман

1997

І

 

СК “ЕБШ”

Лоу-кік-лайт -70

ЧМ-1

Погребняк О.

32.

Яловчук Михайло

2000

І

 

«Тайфун»

Лайт-контакт -70

ЧУ-2

Бочкор М. В.

33.

Абламський Максим

2002

ІІ

 

СК «Атек»

Лоу-кік-лайт -75

ЧМ-1

Кузьмік А. А.

34.

Аксьонов Олександр

2003

І

 

СК «Кондор»

лайт-контакт -60

ЧМ-2

Дроботов Ю. І.

35.

Буйвал Нікіта

2003

ІІ

 

КМП “Фортуна”

лайт-контакт -50

ЧУ-1

Гребень Є. М.

36.

Булін Данило

2003

ІІ

 

КДЮСШ «РИНГ»

Лоу-кік-лайт -50

ЧУ-3

Носков А. В.

37.

Візер Максим

2003

І

Україна

КДЮСШ «Арсенал»

К-1 +49

ЧУ-2

Руденко А. М.

38.

Голубець Богдан

2001

ІІ

 

А «Тайфун»

Лоу-кік-лайт -75

ЧУ-2

Бочкор М. В.

39.

Денисюк Микита

2001

І

 

СК «Кондор»

Лоу-кік -72,5

ЧУ-2

Дроботов Ю. І.

40.

Домніков Ілля

2003

ІІ

 

СК "Олімп"

Лоу-кік-лайт -65

ЧУ-5

Чумак М.

41.

Житник Микола

2003

І

 

СК «Отаман»

К-1 -67

ЧУ-3

Баток Д. В.

42.

Завалій Олексій

2003

І

 

СК "Олімп"

Лоу-кік -63,5

ЧМ-1

Чумак М.

43.

Заглян Дмитро

2002

ІІ

 

СК «Атек»

лайт-контакт -65

ЧУ-2

Кузьмік А. О.

44.

Коломієць Софія

2003

ІІ

 

КМШБМ «ТЬЄН МАО»

Лоу-кік-лайт +65

ЧУ-2

Сібгатулін В.

45.

Кудь Владислав

2002

ІІ

 

Kick-Stars

Лоу-кік-лайт -60

ЧУ-2

Ковалевський В. О.

46.

Лапатійов Даніїл

2003

І

 

СК «Фортуна»

Фул-контакт -79

ЧУ-2

Гребень Є. М.

47.

Маслік Данііл

2001

І

 

КДЮСШ «РИНГ»

Лоу-кік-лайт-81

ЧМ -1

Варгоцька К.А. Солодовнік В.М.

48.

Мельник Дмитро

2003

І

 

ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК»

К-1 -67

ЧУ-3

Власов М. О.

49.

Міщенко Іван

2002

ІІ

 

СК «Атек»

Лоу-кік-лайт -75

ЧУ-3

Кузьмік А. О.

50.

Нестеренко Лев

2003

І

 

СК «Отаман»

К-1 +67

ЧМ-2

Козлов А. С.

51.

Нікітченко Ахмед

2002

ІІ

 

СК «Атек»

Лоу-кік-лайт -75

ЧУ-2

Кузьмік А. О.

52.

Палюта Денис

2001

І

 

КДЮСШ РИНГ

Лоу-кік -86

ЧМ-2

Носков А. В.

53.

Пархоменко Денис

2001

кмс

Україна

КДЮСШ Арсенал

Лоу-кік -70

ЧУ-2

Руденко А. М.

54.

Перевета Богдан

2002

ІІ

 

СК «Атек»

лайт-контакт -65

ЧУ-3

Кузьмік А. О.

55.

Пономаренко Віталий

2002

ІІ

 

СК «Атек»

Лоу-кік-лайт -65

ЧУ-2

Кузьмік А. О.

56.

Преснаков Костянтин

2001

ІІ

 

КДЮСШ «РИНГ»

Лоу-кік-лайт +80

ЧУ-3

Носков А. В.

57.

Рубан Тимофій

2002

 ІІ

 

СК «Ванкай»

Лайт-контакт, лоу-кік-лайт -55

ЧМ-1

Дзюбенко М. Г.

58.

Рустамханли Орхан

2001

І

 

СК «Атек»

Фул-к, Лоу-кік -72,5

ЧУ-1

Кузьмік А. О.

59.

Сумиш Костянтин

2001

І

Спартак

ЦДЮСШ Спартак

Лоу-кік -67

ЧУ-1

Сизенко О., Шрамченко Д.

60.

Терещенко Євген

2003

ІІ

 

СК «Ванкай»

лайт-контакт -70

ЧМ-1

Дзюбенко М. Г.

61.

Тітов Артем

2002

ІІ

 

КДЮСШ «РИНГ»

Лоу-кік-лайт -65

ЧУ-5

Носков А. В.

62.

Холодьон Олександр

2002

ІІ

 

КДЮСШ «РИНГ»

Лоу-кік-лайт -75

ЧУ-5

Носков А. В.

63.

Чепурно Данило

2002

ІІІ

 

КДЮСШ «РИНГ»

Лоу-кік-лайт-70

ЧМ -1

Варгоцька К.А. Солодовнік В.М.

64.

Чередніченко Назар

2002

ІІ

 

КДЮСШ «РИНГ»

Лоу-кік-лайт -75

ЧУ-3

Носков А. В.

65.

Юрченко Данила

2002

ІІ

 

КДЮСШ «РИНГ»

Лоу-кік-лайт -50

ЧУ-3

Носков А. В.

66.

Литовченко Роман

1988

І

 

«ТЬЄН МАО»

Лоу-кік -72,5

ЧМ-1

Сігбатулін В.

67.

Коваль Александр

1998

ІІ

 

БК "Легион"

Лоу-кік -72,5

ЧМ-2

Збарах А. В.

68.

Глуздовський Андрій

2001

І

 

СК «Фаворит»

Лоу-кік -83

ЧМ-2

Чемерис А. В.

69.

Лапатійов Даніїл

2003

І

 

КМП “Фортуна”

Лоу-кік -76

ЧМ-2

Гребень Є.

70.

Візер Максим

2003

І

Україна

КДЮСШ «Арсенал»

Лоу-кік -76

ЧМ-1

Руденко А. М.

71.

Харьков Давид

2003

І

 

КДЮСШ «РИНГ»

К-1-70

ЧМ -1

Варгоцька К.А. Солодовнік В.М.

Юніори

72.

Рябчіков Кіріл

2004

І

Україна

КДЮСШ «Арсенал»

К-1 -67

ЧУ-2-

Руденко А. М.

73.

Сичевский Павло

2004

І

 

«F.C.F.»

К-1, Лоу-кік -49

ЧУ-1

Лобода А. О.

74.

Старожилов Пилипп

2004

І

 

СК «Отаман»

Лоу-кік -61

ЧМ-2

Козлов А. С.

75.

Буйвол Микола

2004

І юн

 

КДЮСШ «РИНГ»

Лоу-кік 52

ЧМ-1

Носков А. В

76.

Думанський Максим

2004

І

 

ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК»

К-1 -58

ЧУ-2

Адаменко М. А.

77.

Вашист Даніїл

2004

І

Україна

КДЮСШ «Арсенал»

Лоу-кік-лайт -50

ЧМ-1

Руденко А. М.

78.

Федоряко Максим

2004

І

Україна

КДЮСШ «Арсенал»

К-1 -61

ЧМ-1

Куц В. А.

79.

Гаркавлюк Віталій

2004

ІІІ

 

СК «ФАЙТЕР»

К-1 -55

ЧМ-1

Тищенко А.

80.

Іскандаров Ельмір

2004

І

 

СК "Мангуст"

К-1, Лоу-кік -67

ЧМ -2

Ахметов А.

81.

Кущ Микола

2004

І

Україна

КДЮСШ «Арсенал»

К-1 -46

ЧМ-1

Куц В. А.

82.

Будницкий Микола

2008

ІІ юн

 

СК «Отаман»

лайт-контакт -35

ЧУ-1

Козлов О. С.

83.

Ворецький Олександр

2007

І юн

 

Косікі

К-1, лоу-кік -40

ЧУ-2

Дмитрієв І.

84.

Воронков Володимир

2007

І юн

Україна

КДЮСШ «Арсенал»

К-1 -43

ЧУ-1

Кротевич В. А.

85.

Грамчук Артем

2007

ІІ юн

 

«F.C.F.»

Семі-контакт -35

ЧУ-5

Лобода А. О.

86.

Дзюбак Іван

2007

ІІ юн

 

СК «ГЕЛІОС»

семі-контакт -45

ЧМ-2

Крижановський А. А.

87.

Заставний Нікіта

2007

ІІІ юн

 

ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК»

Лоу-кік-лайт -40

ЧУ-5

Ільченко С. С.

88.

Ільїн Ростислав

2008

І юн

 

«F.C.F.»

Семі-ко, лайт-конт., Лоу-кік-лайт -30

ЧМ-1

Лобода А. О.

89.

Кальмус Олександр

2008

І

Україна

КДЮСШ Арсенал

Лоу-кік -34

ЧУ-3

Кротевич В. А.

90.

Капустін Богдан

2008

ІІ юн

 

СК «Отаман»

лайт-контакт -40

ЧУ-2

Козлов О. С.

91.

Ключник Владислав

2008

ІІ юн

 

Kick-Stars

лайт-контакт +45

ЧУ-2

Ковалевський В. О.

92.

Комолов Артем

2008

І юн

 

СК «ГЕЛІОС»

семі-контакт -35

ЧМ-2

Крижановський А. А.

93.

Корнієнко Ярослав

2004

І юн

 

СК «ГЕЛІОС»

семі-контакт, лайт-контакт -60

ЧМ-1

Крижановський А. А.

94.

Костромін Валерій

2004

ІІ юн

 

«Тайфун»

лайт-контакт -50

ЧУ-5

Бочкор М. В.

95.

Кравчук Руслан

2007

ІІ

 

А «Тайфун»

лайт-контакт +45

ЧУ-1

Бочкор М. В.

96.

Крижановський Євгеній

2005

ІІ юн

 

СК «ГЕЛІОС»

семі-контакт -40

ЧМ-2

Крижановський А. А.

97.

Лоєнко Дмитро

2007

І

 

СК «Отаман»

Лоу-кік, лоу-кік-лайт -40

ЧУ-1

Козлов О. С.

98.

Малишев Андрій

2008

ІІ

Спартак

ЦДЮСШ ФСТ «Спартак»

Лоу-кік-лайт -35

ЧУ-3

Сизенко О., Шрамченко Д.

99.

Маслак Павло

2004

ІІ юн

 

«Тайфун»

лайт-контакт -55

ЧМ-2

Бочкор М. В.

100.

Маслянко Кирило

2004

ІІ юн

Спартак

ЦДЮСШ ФСТ «Спартак»

Лоу-кік-лайт +60

ЧМ-2

Сизенко О., Шрамченко Д.

101.

Михайлюк Артур

2006

І юн

 

ЦДЮСШ Спартак

Лоу-кік -49

ЧМ-2

Власов М. О.

102.

Москалюк Владислав

2007

І юн

 

СК «Отаман»

Лоу-кік -55, К-1 -52

ЧМ-2

Козлов О. С.

103.

Науменко Євген

2004

ІІ юн

 

СК «ГЕЛІОС»

семі-контакт, лайт-контакт + 60

ЧМ-1

Крижановський А. А.

104.

Нижник Віталій

2005

І юн

 

КМП Фортуна

Лоу-кік +58

ЧУ-3

Гребень Є. М.

105.

Омелянчук Станіслав

2005

ІІІ юн

 

КК «КІ»

семі-контакт +60

ЧМ-2

Кубасов М.

106.

Павлюченко Іван

2007

І

Україна

КДЮСШ Арсенал

Лоу-кік -34

ЧУ-2

Кротевич В. А.

107.

Пасіченко Олександр

2008

І юн

 

КДЮСШ «РИНГ»

Фул-контакт -31

ЧМ-1

Матвійчук І.

108.

Петров Микола

2005

ІІІ юн

 

КК «КІ»

семі-контакт -60

ЧМ-2

Кубасов М.

109.

Полстяний Сергій

2008

 

 

ГО «КЛШ»

лайт-контакт -40

ЧУ-1

Лемешко Т.

110.

Рак Богдан

2008

ІІ юн

 

Kychko Team

Семі-контакт +40

ЧУ-2

Кичко А. В.

111.

Романченко Нікіта

2007

ІІ юн

 

СК «ГЕЛІОС»

семі-контакт -45

ЧМ-1

Крижановський А. А.

112.

Соболівський Іван

2007

ІІ юн

 

ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК»

Лоу-кік-лайт -40

ЧУ-3

Ільченко С. С.

113.

Терещенко Дмитро

2006

ІІ юн

 

Kick-Stars

лайт-контакт -40

ЧУ-5

Ковалевський В. О.

114.

Ткаченко В’ячеслав

2006

ІІ юн

 

КМП “Фортуна”

лайт-контакт -60

ЧМ-2

Гребень Є. М.

115.

Чвиков Назар

2008

ІІ юн

 

ГО «КЛШ»

лайт-контакт -40

ЧУ-3

Лемешко Т.

116.

Чекмишев Гнат

2005

І юн

Україна

КДЮСШ «Арсенал»

Лоу-кік +58

ЧУ-3

Кротевич В. А.

117.

Чечель Ілля

2008

ІІ юн

 

ГО «КЛШ»

лайт-контакт -35

ЧУ-3

Лемешко Т.

118.

Шаров Роман

2005

І

Україна

КДЮСШ «Арсенал»

Лоу-кік -37

ЧУ-2

Кротевич В. А.

119.

Акінін Дмитро

2007

І юн

 

КДЮСШ «РИНГ»

Семі-контакт -40

ЧМ-1

Носков А. В.

120.

Инжеватов Федір

2007

І юн

 

КДЮСШ «РИНГ»

Семі-контакт -50

ЧМ-1

Носков А. В.

121.

Петров Олексій

2005

І юн

 

ШВМ «Саторі но Мічі»

лайт-контакт -40

ЧМ-1

Тарасов Д. О.

122.

Бондаренко Олександр

2007

І юн

 

ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК»

лайт-контакт -40

ЧМ-2

Ільченко С. С.

123.

Хохотва Станіслав

2006

І юн

 

КДЮСШ «РИНГ»

лайт-контакт -0

ЧМ-2

Солодовник В.

124.

Ящук Дмитро

2008

І юн

 

КДЮСШ «РИНГ»

Семі-контакт -50

ЧМ-2

Носков А. В.

125.

Баганець Олексій

2007

І юн

 

КДЮСШ «РИНГ»

Лоу-кік-лайт -45

ЧМ-1

Носков А. В.

126.

Соболівський Іван

2007

І юн

 

ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК»

Лайт-контакт -45

ЧМ-1

Ільченко С. С.

127.

Сторожук Іван

2008

І юн

Україна

КДЮСШ «Арсенал»

Лоу-кік-лайт -40

ЧМ-1

Руденко А. М.

128.

Яковенко Олександр

2008

І юн

 

БК "Легион"

Лоу-кік-лайт -40

ЧМ-2

Збарах А. В.

129.

Пасічник Максим

2006

ІІ юн

 

ЦВПСВМ ДЕСАНТ

Лоу-кік-лайт -45

ЧМ-2

Ільченко С. С.

130.

Абу Ханиш Алі

2008

І юн

 

БК "Легион"

Лоу-кік-лайт -45

ЧМ-2

Збарах А. В.

131.

Петров Олексій

2005

І юн

 

ШВМ «Саторі но Мічі»

Лоу-кік-лайт -35

ЧМ-2

Тарасов Д. О.

132.

Рубленко Іван

2005

ІІІ юн

 

ЦВПСВМ «ДЕС»

Лоу-кік-лайт -60

ЧМ-1

Ільченко С. С.

133.

Захарчук Назар

2003

І

Україна

КДЮСШ «Арсенал»

Лоу-кік -54

ЧМ-1

Руденко А. М.

134.

Чінь Лан

2003

І

 

КДЮСШ «РИНГ»

Лоу-кік -54

ЧМ-2

Носков А. В.

135.

Іванчук Андрій

2003

І

 

СК "Файтер"

Лоу-кік -63,5

ЧМ-2

Соломко В.

136.

Олексюк Богдан

2003

І

 

КДЮСШ «РИНГ»

Лоу-кік -63,5

ЧМ-1

Носков А. В.

137.

Поліщук Денис

2007

І юн

 

ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК»

Лоу-кік +58

ЧМ-1

Ільченко С. С.

138.

Шаров Роман

2006

І

 

 "F.C.F"

Лоу-кік -43

ЧМ-2

Лобода А. О.

139.

Рубленко Даниїл

2007

І юн

 

ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК»

Лоу-кік -43

ЧМ-1

Ільченко С. С.

140.

Розумовський Данило

2004

І юн

 

ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК»

К-1 -67

ЧМ-1

Ільченко С. С.

141.

Тиченко Богдан

2005

І

 

КДЮСШ «Арсенал»

К-1 -67

ЧМ-2

Тиченко Богдан

142.

Ярмоленко Владислав

2004

І юн

 

КМШБМ «Т МАО»

Лоу-кік -52

ЧМ-1

Сігбатулін В.

Юнаки

143.

Алєксєєв Ілля

2009

ІІ юн

Україна

КДЮСШ «Арсенал»

Лоу-кік-лайт -35

ЧУ-2

Кротевич В. А.

144.

Кузьомко Артем

2009

ІІ юн

Спартак

ЦДЮСШ ФСТ «Спартак»

Лоу-кік-лайт -35

ЧУ-5

Сизенко О., Шрамченко Д.

145.

Буртовий Давід

2010

ІІ юн

Україна

КДЮСШ Арсенал

Лоу-кік-лайт -22

ЧУ-1

Кротевич В. А.

146.

Вішталь Давид

2009

ІІ юн

 

«F.C.F.»

Лоу-кік-лайт -25

ЧУ-1

Лобода А. О.

147.

Власенко Олександр

2009

ІІІ юн

 

КК «КІ»

Семі-контакт-

ЧМ-1

Кубасов М.

148.

Козелько Богдан

2010

ІІ юн

 

Kick-Stars

Лоу-кік-лайт, лайт-контакт -30

ЧУ-1

Ковалевський В. О.

149.

Колесниченко Богдан

2009

ІІ юн

 

СК «ГЕЛІОС»

семі-контакт -30

ЧМ-2

Крижановський А. А.

150.

Колпак Іван

2011

ІІІ юн

 

ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК»

лайт-контакт, лайт-контакт -30

ЧМ-1

Ільченко О. М.

151.

Янченко Нікіта

2009

ІІ юн

Спартак

ЦДЮСШ ФСТ «Спартак»

Лоу-кік-лайт -35

ЧУ-3

Сизенко О., Шрамченко Д.

152.

Єщенко Вадим

2009

І юн

Спартак

ЦДЮСШ ФСТ «Спартак»

Лайт-контакт, Лоу-кік-лайт +35

ЧМ-1

Сизенко О., Шрамченко Д.

153.

Костюк Ілля

2010

ІІ юн

Україна

КДЮСШ «Арсенал»

Лоу-кік-лайт -25

ЧУ-5

Кротевич В. А.

154.

Котигорошко Олександр

2011

ІІІ юн

 

КК карате «КІ»

семі-контакт -25

ЧМ-2

Кубасов М.

155.

Новічков Дмитро

2011

ІІІ юн

 

ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК»

Лоу-кік-лайт, лайт-контакт -30

ЧМ-2

Ільченко О. М.

156.

Носов Іван

2012

ІІ юн

Спартак

ЦДЮСШ ФСТ «Спартак»

Лоу-кік-лайт -22

ЧМ-2

Сизенко О., Шрамченко Д.

157.

Полонський Сергій

2009

ІІ юн.

 

«Тайфун»

Лоу-кік-лайт, лайт-контакт -30

ЧУ-3

Бочкор М. В.

158.

Онищенко Даніла

2009

ІІ юн

Спартак

ЦДЮСШ ФСТ «Спартак»

Лоу-кік-лайт -35

ЧУ-2

Сизенко О., Шрамченко Д.

159.

Чекмишев Влад

2010

ІІ юн

Україна

КДЮСШ «Арсенал»

Лоу-кік-лайт -35

ЧУ-5

Кротевич В. А.

160.

Попов Максим

2009

ІІ юн

Спартак

ЦДЮСШ Спартак

лайт-контакт -35

ЧУ-1

Сизенко О., Шрамченко Д.

161.

Пустовіт Данило

2009

ІІ юн

 

СК «Отаман»

лайт-контакт +35

ЧУ-2

Козлов О. С.

162.

Козелько Богдан

2010

І юн

 

ШВМ «Саторі но Мічі»

Лайт-контакт -30

ЧМ-1

Тарасов Д. О.

163.

Шемет Данило

2011

І юн

 

ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК»

Лайт-контакт -30

ЧМ-2

Ільченко О. М.

164.

Баганець Олександр

2011

І юн

 

КДЮСШ «РИНГ»

Лайт-контакт, лоу-кік-лайт -35

ЧМ-1

Носков А. В.

165.

Кузьменко Владислав

2010

І юн

 

ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК»

Лайт-контакт, лоу-кік-лайт -35

ЧМ-2

Ільченко С. С.

166.

Щуровський Денис

2011

І юн

 

ШВМ «Саторі но Мічі»

Лайт-контакт, лоу-кік-лайт -35

ЧМ-1

Тарасов Д. О.

167.

Погребняк Ігор

2010

І юн

 

СК "Файтер"

лоу-кік-лайт +35

ЧМ-1

Соломко В.

168.

Козелько Богдан

2010

І юн

 

ШВМ «Саторі но Мічі»

лоу-кік-лайт -30

ЧМ-1

Тарасов Д. О.

169.

Мартинович Михайло

2010

І юн

 

КДЮСШ «РИНГ»

лоу-кік-лайт -35

ЧМ-1

Гребень Є.

170.

Пилявський Ярослав

2010

І юн

Україна

КДЮСШ «Арсенал»

лоу-кік-лайт -35

ЧМ-2

Руденко А.М.

171.

Янченко Нікіта

2009

І юн

Спартак

ЦДЮСШ Спартак

Лоу-кік-лайт -45

ЧМ-1

Сизенко О., Шрамченко Д.

172.

Радкевич Дмитро

2009

І юн

 

ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК»

Лоу-кік-лайт +45

ЧМ-2

Ільченко С. С.

173.

Бевз Пилип

2009

І юн

 

ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК»

лоу-кік-лайт -35

К-1 -37

ЧМ-1

Ільченко С. С.

174.

Приходько Олександр

2008

І юн

Україна

КДЮСШ Арсенал

лоу-кік-лайт -35

ЧМ-2

Кротевич В. А.

Жінки

175.

Дідикало Діана

2000

ІІ

 

КМП Фортуна

Лайт-контакт, лоу-кік-лайт -65

ЧМ-1

Гребень Є. М.

176.

Корнелюк Олена

1982

ІІ

 

Kick-Stars

лайт-контакт -65

ЧМ-2

Ковалевський В. О.

177.

Лебедєва Анна

1995

ІІ

 

СК «ЕБШ»

Лоу-кік-лайт -70

ЧМ-2

Погребняк О.В.

178.

Бідна Альона

2003

ІІ

 

«Тьен Мао»

Лоу-кік-лайт

ЧМ-1

Сібгатулін В.О.

179.

Кушнірук Софія

2003

ІІІ

 

Олімп

Лоу-кік-лайт

ЧМ-2

Чумак М.О.

180.

Шведова Єва

2003

ІІ

 

СК «Отаман»

Лоу-кік-лайт- 55

ЧМ-1

Козлов О. С.

181.

Свергуненко Катерина

1992

І

 

СК «КБК»

Лоу-кік -48

ЧМ-1

Христенко Т. А.

182.

Таракулова Тахміна

2001

І

 

КДЮСШ «РИНГ»

Лоу-кік-лайт-55

ЧК -1

Варгоцька К.А. Солодовнік В.М.

Юніорки

183.

Гомбо Аліна

2007

ІІ

 

Kychko Team

Семі-контакт, Лайт-контакт +40

ЧУ-3

Кичко А. В.

184.

Нагорна Ірина

2008

І

 

«F.C.F.»

Фул-контакт -34, лоу-кік-лайт,  -35

ЧМ-1

Лобода А. О.

185.

Нікіфорова Аліна

2008

ІІ

 

ЦВПСВМ «ДЕСАНТНИК»

Лоу-кік-лайт, Лайт-контакт, лоу-кік -45

ЧМ-1

Ільченко С. С.

186.

Плахотнюк Анна

2006

І

 

«F.C.F.»

Фул-контакт -45

ЧУ-1

Лобода А. О.

187.

Покрасенко Аня

2008

ІІІ

 

Kychko Team

Семі-контакт, Лайт-контакт -40

ЧУ-1

Кичко А. В.

188.

Прохорова Ангеліна

2004

І

 

СК «Отаман»

К-1 -55

ЧМ-2

Козлов О. С.

189.

Шома Ангеліна

2007

ІІ

 

СК «Отаман»

Лоу-кік-лайт -45

ЧУ-2

Козлов О. С.

190.

Юрченко Діана

2008

ІІ

 

ЦВПСВМ ДЕСАНТ

Лоу-кік-лайт-40

ЧМ-1

Адаменко М. А.

191.

Лаврієнко Дарина

2005

ІІІ

 

КДЮСШ «РИНГ»

Лайт-контакт -55

ЧМ-2

Солодовник В.

192.

Шинкаренко Елизавета

2006

І

 

БК "Легион"

Лайт-контакт -55

ЧМ-1

Збарах А. В.

193.

Прокушева Юліанна

2005

ІІ

 

КДЮСШ «РИНГ»

Лайт-контакт +65

ЧМ-2

Солодовник В.

194.

Сербина Ева

2004

ІІ

 

БК "Легион"

Лайт-контакт +65

ЧМ-1

Збарах А. В.

Дівчата

195.

Вітковська Крістіна

2010

ІІ юн

 

Kick-Stars

лайт-контакт +30

ЧУ-5

Ковалевський В. О.

196.

Дворнік Вікторія

2011

ІІ юн

 

СК «Отаман»

Лоу-кік-лайт, Лайт-контакт-25

ЧМ-2

Козлов О. С.

197.

Малишева Вікторія

2010

ІІ юн

Спартак

ЦДЮСШ ФСТ «Спартак»

Лайт-контакт, Лоу-кік-лайт-22

ЧМ-1

 

Сизенко О., Шрамченко Д.

198.

Клепініна Ірма

2011

І юн

 

ШВМ «Саторі но Мічі»

Лайт-контакт, Лоу-кік-лайт +30

ЧМ-1

Тарасов Д. О.

199.

Левченко Ксенія

2009

І юн

 

КДЮСШ «РИНГ»

Лайт-контакт,

Лоу-кік-лайт -30

ЧМ-2

Гребень Є. М.

200.

Раденко Анна

2009

І юн

 

КДЮСШ «Арсенал»

Лоу-кік-лайт -30

ЧУ-3

Кротевич В. А.

201.

Сухомліна Анна

2010

І юн

 

КДЮСШ «Арсенал»

Лоу-кік-лайт -30

ЧМ-3

Кротевич В. А.

 

 

 

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00