з/п

Прізвище , ім`я спортсмена

Рік

нар.

Роз-

ряд

ФСТ та

Відомст

Спортивна

школа, СК

Вид програми

Результат

2020 року

Прізвище, ініціали

тренера

Чоловіки

1.

Алієв Єльчин

1986

кмс

 

КМП «Темп»

Лайт-контакт, Самозахист

ЧУ-2

Кононенко Р.П., Бутовська І.С.

2.

Бистров Микола

2001

кмс

 

ФК "АтлетіКо"

Лайт-контакт

ЧМ-2

Чочія Т.В.

3.

Білан Олексій

1988

І

 

СК «Золото України»

Лоу-кік, Лайт-контакт,

ЧУ-2

Дворецький Е.Г., Мандзюк О.А.

4.

Дорошенко Віктор

1996

мсмк

 

ФК "АтлетіКо"

Фул-контакт

ЧУ-1

Дорошенко В.О.

5.

Михайлов Олексій

1996

мсмк

Освіта

СК «Мангуст»

К-1, лоу кік

ЧУ-1

Ахмедов А.М.

6.

Полосенко Владислав

2002

мс

 

СК «Світ здоров’я»

К-1 Лайт, Лайт-контакт

ЧУ-1

Полосенко Д.М.

7.

Пушенко Павло

2002

І

 

ФК  "Велнес Пуща"

Пойнт спаринг, Лайт-контакт

ЧУ-2

Галицький Б.А.

8.

Рильський Дмитро

1985

мсмк

 

СК «Золото України»

Лоу-кік, Лайт-контакт

ЧУ-1

Дворецький Е.Г., Мандзюк О.А.

9.

Савченко Дмитро

1994

кмс

 

КМП «Нивки»

К-1 Лайт, Лайт-контакт

ЧУ-2

Кононенко Р.П.

10.

Суліма Андрій

2001

І

 

СК «Світ здоров’я»

К-1 Лайт, Лайт-контакт

ЧУ-2

Полосенко Д.М.

11.

Чочія Тимур

1995

І

 

ФК "АтлетіКо"

Лайт-контакт

ЧУ-3

Акіжанов М.К

12.

Чубенко Костянтин

1987

змс

 

КМП «Нивки»

К-1Лайт,Фул

ЧУ-2

Кононенко Р.П.

Юніори

13.

Багонець  Олексій

2005

І юн

 

ФК "АтлетіКо"

Лайт-контакт

ЧМ 1

Акіжанов М.К

14.

Гнатенко Владислав

2005

І юн

 

КМП «Темп»

Пойнт-спаринг

ЧМ 1

Бутовська І.С.

15.

Трухан Андрій

2003

І юн

 

ФК  "Велнес Пуща"

Пойнт спаринг, Лайт-контакт

ЧУ 2

Галицький Б.А.

Юнаки

16.

Дегтярьов Нікіта

2007

ІІ юн

 

КМП «Нивки»

Пойнт спаринг

ЧМ-1

Кононенко Р. П

17.

Дишкант Ілля

2009

ІІІ юн

 

КМП «Нивки»

Пойнт-спаринг

ЧМ-1

Кононенко Р. П

18.

Межевич Олександр

2008

І юн

 

КМП «Нивки»

Пойнт спаринг

ЧМ-2

Кононенко Р. П

19.

Мовчан Денис  

2007

І юн

 

СК «Прайд»

Пойнт спаринг

ЧМ-1

Галицький Б.А.

 20.

Кононенко Михайло

2007

ІІ юн

 

КМП «Нивки»

Форми, пойнт спаринг, фул контакт

ЧМ-2

Кононенко Р. П

21.

Чайковський Дмитро

2007

І юн

 

КМП «Темп»

Пойнт-спаринг

ЧУ-1

Алієв Є.Х.

22.

Шайдаєв Вусал

2008

І юн

 

КМП «Темп»

Пойнт спаринг

ЧУ-2

Алієв Є.Х.

23.

ШахбазовТамерлан

2007

І юн

 

КМП «Темп»

Пойнт-спаринг

ЧУ-2

Алієв Є.Х.

Жінки

24.

Бутовська Ірина

1993

кмс

 

КМП «Темп»

Пойнт спаринг, Форми

ЧУ-1

Алієв Є.Х., Кононенко Р.П., Дворецький Е.Г.

25.

Рильська Маргарита

1981

кмс

 

СК «Золото України»

К-1 Лайт, Лайт-контакт

ЧУ-3

Дворецький Е.Г., Мандзюк О.А.

26.

Торіа Валентина

1988

мсмк

 

СК «Золото України»

К-1 Лайт, Лайт-контакт

ЧУ-1

Дворецький Е.Г., Мандзюк О.А.

27.

Хіноцька Наталія

1990

І

 

КМП «Нивки»

Пойнт спаринг, Форми

ЧМ-1

Кононенко Р.П.

Юніорки

28.

Вархола Маргарита

2006

І

 

КМП «Темп»

Пойнт-спаринг

ЧУ-1,

Алієв Є.Х.

29.

Михайловська Анна   

2006

І

 

КМП «Темп»

Пойнт-спаринг

ЧУ-1

Алієв Є.Х.

30.

Кононенко Ніна

2005

І

 

КМП «Нивки»

Пойнт-хард-спаринг, Форми

ЧМ-1

Кононенко Р.П.

31.

Рулева Анна           

2006

І

 

КМП «Темп»

Пойнт-спаринг

ЧУ-1

Алієв Є.Х.

 

 

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00