Прізвище, ім’я спортсмена

Рік народжд.

Розряд

ФСТ, відомст

СК

Вид програми

Результат

2020 року

Прізвище, ініціали

тренера

Чоловіки

1.

Безкоровайний Олександр

1998

І

 

СК «Гермес»

Фул 63 кг

ЧУ-1

Середюк Ф.М.

2.

Брухно Юрій

1998

ІІ

 

СК «Сильна нація»

Фул 92 кг

ЧУ-3

Харченко О.О.

3.

Гребенюк Віталій

1993

мс

 

СК «Гермес»

Фул 92+

ЧУ-1

Середюк Ф.М.

4.

Демчик Давид

1999

І

 

СК «Aurum»

Фул 70 кг

ЧМ-2

Дудочкін О.І.

5.

Зозуля Іван

1993

І

 

СК «Aurum»

Фул 57 кг

ЧМ-1

Дудочкін О.І.

6.

Іскендеров Джафар

2000

І

 

СК "Тріумф"

Клоз 57 кг

ЧМ-2

Мішкой С.О.

7.

Камбіло Арлі

1997

І

 

СК «Гермес»

Фул 85 кг

ЧУ-1

Середюк Ф.М.

8.

Карпенко Ігор

2000

кмс

 

СК «БХГ»

Клоз 63 кг

КУ-1

Христенко Т.А.

9.

Коваленко Олександр 

1998

І

 

СК «Гермес»

Фул 70 кг

ЧМ-1

Середюк Ф.М.

10.

Корнiєвський Валентин 

2001

І

 

СК «Legion»

Клоз 63 кг

ЧМ-2

Харченко  О.О.

11.

Кожаєв Володимир

1980

кмс

 

СК «КЦС»

Фул до 92

КУ-2

Муратов В.

12.

Корнелішин Вадим

2002

ІІ

 

СК «Aurum»

Юніори Фул 65 кг

ЧУ-1

Дудучкін О.І.

13.

Костюк Владислав

2001

І

 

СК «Legion»

Клоз 85 кг

ЧУ-3

Харченко  О.О.

14.

Маценко Артем

1984

мсмк

 

СК «GrekaMMA»

Фул+92кг

ЧУ-1

Гречка С.А.

15.

Мелкумян Артем

1995

мс

 

СК «GrekaMMA»

Фул 57кг

ЧУ-2

Гречка С.А.

16.

Молодик Сергій

2000

І

 

СК "Тріумф"

Клоз понад 92 кг

ЧУ-3

Мішкой С.О.

17.

Озвинчук Олексій

1996

І

 

СК «Гермес»

Клоз 70 кг

ЧУ-2

Середюк Ф.М.

18.

Тукмачов Денис

1983

кмс

 

КСЄ «Файтзона»

Фул +92кг

Клоз +92кг

ЧУ-2

Лавров В.О.

19.

Чабан Петро

1996

кмс

 

СК «GrekaMMA»

Фул 63 кг

ЧУ-2

Гречка С.А.

20.

Чугуй Олег

1985

І

 

СК «ШРБКДД»

Самозахист

ЧУ-1

Ткачук В.М.

21.

Шпак  Юрій

1995

І.

 

СК «ZR Team»

Фул 63 кг

ЧМ-2

Скіданов О.Г.

22.

Ющенко Владислав

1999

І

 

Legion

Клоз 63 кг

ЧУ-3

Харченко  О.О.

Юніори

23.

Бойко Максим

2002

ІІ

 

Legion

Фул понад 80 кг -

ЧУ-4

Харченко  О.О.

24.

Буришев Владислав

2003

ІІІ.

 

СК "Тріумф"

Клоз 80 кг -

ЧМ-2

Мішкой С.О.

25.

Геймал Денис

2003

ІІ

 

СК "Тріумф"

Клоз 80 кг -

ЧУ-2

Мішкой С.О.

26.

Гесик Артем

2002

ІІ

 

Гермес

Клоз 65 кг -

ЧУ-2

Середюк Ф.М.

27.

Гуляєв Олександр

2003

ІІ

Динамо

Fighting club ARENA

Фул 70 кг -

ЧУ-2

Морозенко М.Л.

28.

Зелінський Нікіта

2003

ІІ

 

Underground

Фул 55 кг -

ЧУ-1

Домарецький Р.Й.

29.

Кабанець Дмитро

2002

ІІ.

 

СК "Тріумф"

Клоз понад 80 кг -

ЧУ-2

Мішкой С.О.

30.

Корнієнко Денис

2003

ІІ

 

ШРБКДД

Самозахист -

ЧУ-1

Ткачук В.М.

31.

Курбанов Тімур

2002

ІІ

 

Гермес

Клоз 75 кг -

ЧМ-1

Середюк Ф.М.

32.

Нагапетян Мелик

2003

ІІ.

 

СК «Aurum»

Фул 60 кг -

ЧМ-1

Дудочкін О.І.

33.

Сергієнко Михайло

2002

ІІ

 

СК «GREKA MMA»

Фул 80 кг -

ЧМ-1

Гречка С.А.

34.

Сердійчук Кліментій

2003

ІІ.

 

СК «GREKA MMA»

Фул 75 кг -

ЧУ-1

Гречка С.А.

35.

Середюк Ілля 

2003

ІІ

 

СК «Гермес»

Клоз 55 кг -

ЧУ-1

Середюк Ф.М.

36.

Суслін Ярослав

2002

ІІ

 

СК "БХГ"

Клоз 70 кг -

ЧМ-1

Христенко Т.А.

37.

Устенко Дмитро

2003

ІІІ

 

СК "Тріумф"

Клоз понад 80 кг -

ЧМ-2

Мішкой С.О.

38.

Цимбал Руслан

2002

ІІІ

 

СК «Legion»

Клоз 75 кг -

ЧМ-2

Харченко  О.О.

39.

Щербак Олександр

2002

ІІІ

 

СК «Aurum»

Клоз 60 кг -

ЧМ-1

Дудочкін О.І.

Юнаки

40.

Багиров Совгат

2006

ІІІ

 

СК «Legion»

Клоз 65 кг -

ЧМ-1

Харченко  О.О.

41.

Болещук  Вiктор

2004

ІІІ

 

СК «Legion»

Фул 60 кг -

ЧМ-1

Харченко  О.О.

42.

Гура Микита

2005

ІІІ

 

СК «GREKA MMA»

Фул 55 кг -

ЧУ-2

Гречка С.А.

43.

Жигадло Єгор

2004

ІІІ

 

СК "Тріумф"

Клоз 60 кг -

ЧМ-1

Мішкой С.О.

44.

Журавкін Антон

2006

ІІІ

 

СК «GREKA MMA»

Фул 65 кг -

ЧМ-1

Гречка С.А.

45.

Охрімчук  Іван

2004

ІІІ

 

СК "Тріумф"

Клоз 55 кг -

ЧУ-2

Мішкой С.О.

46.

Слюсаренко Владислав

2005

ІІІ

 

СК «Underground»

Фул 70 кг -

ЧМ-1

Домарецький Р.Й.

47.

Темір Віталій

2004

ІІІ

 

СК «Legion”

Фул 50 кг -

ЧМ-1

Харченко  О.О.

48.

Юськов Богдан

2004

ІІІ

 

СК «Школа Мужності"»

Фул 75 кг -

ЧМ-1

Бойко Б.Л.

Жінки

49.

Абді Ханна Аміра

1981

І

 

СК «Valhalla Fight

Club»

Фул до 62 кг

ЧМ-1

Пясецький Д.С.

50.

Бойко Анна

2001

І

 

СК «GREKA MMA»

Клоз до 50 кг

ЧМ-1

Гречка С.А.

51.

Гончарова Надія

1998

І

 

СК «Aurum»

Клоз до 62 кг

ЧУ-2

Дудочкін О.І.

52.

Ляшук Татьяна

1995

І

 

СК «Aurum»

Фул до 68 кг

ЧУ-2

Дудочкін О.І.

53.

Мельковська Анна

2000

І

 

СК "Тріумф"

Клоз до 56 кг

ЧУ-1

Мішкой С.О.

54.

Озірна Марія

1995

І

 

СК «Valhalla Fight Club»

Фул до 56 кг

ЧМ-1

Пясецький Д.С.

55.

Русецька Олександра

1996

І

 

СК "МегаЖИМ"

Клоз до 68 кг

ЧМ-1

Рувінський М.

56.

Саломе Ахалая

2000

І

 

СК "Тріумф"

Клоз до 80 кг

ЧУ-1

Мішкой С.О.

57.

Турчина  Єлизавета

1999

І

 

СК «Legion”

Фул до 50 кг

ЧУ-3

Харченко  О.О.

Юніорки

58.

Васильченко Анастасія

2004

ІІ

 

СК «Valhalla Fight Club»

Фул 53 кг -

ЧМ-1

Пясецький Д.С.

59.

Голінко Анастасія

2004

ІІІ.

Динамо

СК «Fighting club ARENA»

Фул 53 кг -

ЧУ-1

Морозенко М.Л.

60.

Черненко Валерія

2003

ІІ

 

СК "Тріумф"

Клоз 71 кг -

ЧУ-1

Мішкой С.О.

Дівчата

61.

Васьковська Крістіна

2004

ІІІ

 

СК «Лідер»

Клоз 58 кг -

ЧУ-1

Агаєва Г.А.

62.

Колодюк Анастасія

2005

ІІІ

 

СК "Тріумф"

Клоз 53 кг -

ЧУ-1

Мішкой С.О.

63.

Маліновська Анна

2005

ІІІ

 

СК «Лідер”

Фул 64 кг -

ЧУ-1

Агаєва Г.А.

64.

Моркотун Ярослава

2005

ІІІ

 

СК "Тріумф"

Клоз 64 кг -

ЧУ-1

Мішкой С.О.

65.

Олексій Софія

2005

ІІІ

 

СК «ZR Team»

Фул 58 кг -

ЧМ-1

Скіданов О.Г.

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00