Головна  →  СПОРТ  →  СКЛАД ЗБІРНИХ КОМАНД МІСТА КИЄВА  →  НЕОЛІМПІЙСЬКІ  →  Морське багатоборство

з/п

Прізвище , ім`я спортсмена

Рік

народ.

Роз-

ряд

ФСТ та

відомст

Спортивна

школа

Вид програм

Результ

2020 р.

Прізвище , ініціали

тренера

   Юнаки

1.

Бабій Данило

2007

ІІ

Освіта

СК «Бригантина»

3-борство

ЧМ-3

Шевцова О.В., Загорія В.С.

2.

Баташев Олексій

2007

ІІ

Освіта

СК «Бригантина»

3-борство

ЧУ-5

Шевцова О.В., Загорія В.С.

3.

Бебешко Богдан

2008

ІІІ

Освіта

СК «Бригантина»

3-борство

ЧМ-1

Голікова В.І, Шевцова О.В.

4.

Вознюк Богдан

2007

ІІІ

Освіта

СК «Бригантина»

3-борство

ЧУ-6

Голікова В.І, Шевцова О.В.

5.

Демський Іван

2007

ІІІ

Освіта

СК «Бригантина»

3-борство

ЧУ-6

Голікова В.І, Шевцова О.В,

6.

Деркач Ілля

2006

ІІ

Освіта

СК «Бригантина»

3-борство

ЧМ-3

Шевцова О.В., Голікова В.І.

7.

Кабанов Михайло

2007

ІІ

Освіта

СК «Бригантина»

3-борство

ЧУ-1

Голікова В.І, Шевцова О.В.

8.

Карпина Богдан

2004

ІІІ

Освіта

СК «Бригантина», ДЮСШ 25

5-борство

ЧУ-2

Хруленко О.В.,Шевцова О.В.

9.

Клименко Олександр

2007

ІІ

Освіта

СК «Бригантина»

5-борство

ЧУ-1

Стадник О.О., Шевцова О.В.

10.

Кривошеєв Денис

2004

ІІ

Освіта

СК «Бригантина»

5-борство

ЧУ-1

Стадник О.О., Шевцова О.В.

11.

Лавринюк Андрій

2008

ІІ

Освіта

СК «Бригантина», ДЮСШ 25

3-борство

ЧМ-2

Хруленко О.В.,Шевцова О.В.

12.

Мацега Дмитро

2007

ІІІ

Освіта

СК «Бригантина»

3-борство

ЧУ-6

Загорія В.С., Шевцова О.В,

13.

Мельник Олександр

2007

ІІ

Освіта

СК «Бригантина»

3-борство

ЧУ-4

Шевцова О.В., Голікова В.І,

14.

Мосійчук Антон

2006

ІІ

Освіта

СК «Бригантина»

3-борство

ЧУ-2

Шевцова О.В. Голікова В.І.

15.

Моторний Єгор

2006

ІІ

Освіта

СК «Бригантина»

3-борство

ЧУ-5

Стадник О.О., Гришина Ю.Ю.

16.

Пушкарьов Максим

2007

ІІІ

Освіта

СК «Бригантина»

3-борство

ЧУ-2

Шевцова О.В. Голікова В.І.

17.

Ткаченко Олексій

2006

ІІ

Освіта

СК «Бригантина»

3-борство

ЧМ-1

Шевцова О.В., Голікова В.І.,

18.

Федоренко Дмитро

2007

ІІІ

Освіта

СК «Бригантина»

3-борство

ЧМ-3

Голікова В.І, Шевцова О.В.

19.

Халіман Федір

2004

ІІ

Освіта

СК «Бригантина»

3-борство

ЧМ-3

Голікова В.І, Шевцова О.В.

20.

Яненко Кирило

2004

ІІ

Освіта

СК «Бригантина», ДЮСШ 25

5-борство

ЧУ-2

Хруленко О.В.,Шевцова О.В.

    Жінки

21.

Загорія Вячеслава

1995

змс

Освіта

 

5-борство

 

Орлова О.В.

22.

Коваленко Марія

2000

мс

Освіта

СК «Бригантина»

5-борство

ЧУ-2

Загорія С.С., Шевцова О.В.

23.

Козяр Вероніка

2000

мс

Освіта

СК «Бригантина»

5-борство

ЧУ-2

Загорія С.С, Шевцова О.В.

24.

Кубрак Ірина

2000

мс

Освіта

СК «Бригантина»

5-борство

ЧУ-1

Хруленко О.В.,Шевцова О.В.

25.

Шевцова Ольга

1988

змс

Освіта

 

5-борство

ЧУ-2

Загорія С.С.

    Дівчата

26.

Бойко Катерина

2008

ІІ

Освіта

СК «Бригантина»

3-борство

ЧМ-5

Шевцова О.В., Голікова В.І

27.

Гонор Катерина

2007

ІІІ

Освіта

СК «Бригантина»

3-борство

ЧУ-6

Шевцова О.В., Голікова В.І,

28.

Гришина Марія

2005

І

Освіта

СК «Бригантина»

5-борство

ЧМ-1

Гришина Ю.Ю.

29.

Гуманіцька Софія

2005

ІІ

Освіта

СК «Бригантина»

5-борство

ЧУ-2

Шевцова О.В., Жуков В.В

30.

Деркач Олександра

2007

ІІ

Освіта

СК «Бригантина»

3-борство

ЧУ-2

Хруленко О.В.,Шевцова О.В.

31.

Дика Тетяна

2007

ІІ

Освіта

СК «Бригантина»

3-борство

ЧУ-1

Стадник О.О., Шевцова О.В.

32.

Дудка Анна

2008

ІІ

Освіта

СК «Бригантина»

5-борство

ЧУ-2

Загорія В.С., Шевцова О.В,

33.

Кінзерська Вікторія

2005

ІІ

Освіта

СК «Бригантина»

3-борство

ЧУ-2

Шевцова О.В., Жуков В.В

34.

Костійчук Наталія

2006

ІІ

Освіта

СК «Бригантина», ДЮСШ 25

3-борство

ЧУ-4

Хруленко О.В.,Шевцова О.В.

35.

Лазаренко Олеся

2008

ІІ

Освіта

СК «Бригантина»

3-борство

ЧУ-2

Загорія В.С., Шевцова О.В

36.

Литвиненко Ольга

2005

мс

Освіта

СК «Бригантина»

3-борство

ЧУ-1

Шевцова О.В., Голікова В.І.

37.

Мартиненко Крістіна

2006

ІІІ

Освіта

СК «Бригантина»

3-борство

ЧМ-2

Орлова О.В., Гришина Ю.Ю.

38.

Мельник Анастасія

2007

ІІ

Освіта

СК «Бригантина»

3-борство

ЧУ-3

Шевцова О.В., Загорія В.С.

39.

Моторная Єлизавета

2006

ІІ

Освіта

СК «Бригантина»

3-борство

ЧУ-6

Орлова О.В., Гришина Ю.Ю.

40.

Невмержицька Марія

2005

ІІ

Освіта

СК «Бригантина»

3-борство

ЧМ-4

Орлова О.В., Гришина Ю.Ю.

41.

Овсяннікова Марія

2006

ІІІ

Освіта

СК «Бригантина»

3-борство

ЧУ-3

Орлова О.В., Голікова В.І

42.

Рассейкіна Олександра

2006

ІІ

Освіта

СК «Бригантина»

3-борство

ЧМ-3

Голікова В.І, Шевцова О.В.

43.

Резнік Єлизавета

2008

ІІ

Освіта

СК «Бригантина»

3-борство

ЧУ-2

Загорія В.С., Шевцова О.В,

44.

Таргонська Поліна

2007

ІІ

Освіта

СК «Бригантина»

3-борство

ЧУ-4

Загорія В.С., Шевцова О.В,

45.

Ткаченко Лілія

2006

ІІ

Освіта

СК «Бригантина»

3-борство

ЧУ-1

Шевцова О.В., Голікова В.І.,

46.

Ткачова Марія

2004

мс

Освіта

СК «Бригантина»

5-борство

ЧУ-1

Стадник О.О., Шевцова О.В.,

47.

Урбанович Софія

2007

ІІ

Освіта

СК «Бригантина»

3-борство

ЧУ-2

Шевцова О.В., Жуков В.В,

48.

Чиж Анна

2008

ІІ

Освіта

СК «Бригантина»

3-борство

ЧУ-1

Загорія В.С., Шевцова О.В

49.

Шелепенко Валерія

2008

ІІ

Освіта

СК «Бригантина»

3-борство

ЧУ-1

Загорія В.С., Шевцова О.В

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00