Головна  →  ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК  →  Оздоровлення та відпочинок дітей у 2018 році

Звіт про хід виконання «Міської цільової програми оздоровлення та відпочинку дітей міста Києва на період до 2018 року» за 2018 рік.

Одним із найважливіших стратегічних завдань міської влади щодо забезпечення соціального захисту дітей є реалізація їх права на оздоровлення та відпочинок.

Тому, всі зусилля міської влади направлені на те, щоб забезпечити повноцінний відпочинок, оздоровлення, санаторно-курортне лікування, зайнятість та дозвілля якомога більшій кількості юних киян, а в першу чергу тих, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Організація оздоровлення та відпочинку дітей регулюється Законом України «Про оздоровлення та відпочинок дітей».

Оздоровлення та відпочинок дітей міста забезпечували:
- Департамент молоді та спорту;
- Департамент освіти і науки;
- Департамент охорони здоров’я;
- Департамент соціальної політики;
- Служба у справах дітей та сім’ї;
- Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;
- «Київська міська рада профспілок»;
- Об’єднання первинних профспілкових організацій Київської міської державної адміністрації;
- Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України);
- Київський міський центр «Інваспорт»;
- та районні в місті Києві державні адміністрації.

На реалізацію програми у 2018 році передбачено 80,9 млн гривень, фактично профінансовано 80,6 млн. гривень, що становить майже 100 % виконання.
В тому числі: на оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій видатки склали 65,9 млн гривень; на забезпечення розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку- 14,7 млн гривень.

У 2018 році направлено на оздоровлення та відпочинок 11 250 дітей пільгових категорій, що на 17% більше ніж у 2017 році (9291 дитина).
У тому числі: Департаментом молоді та спорту направлено на оздоровлення та відпочинок 5662 дитини, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, видатки склали 42,4 млн. гривень.
Київським міським центром «Інваспорт» за рахунок коштів місцевого бюджету у 2018 році проведено оздоровлення 115 дітей м. Києва з інвалідністю, у супроводі 8 супроводжуючих та 7 тренерів, видатки склали 1,3 млн. гривень.
Київським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за кошти бюджету міста організовано відпочинок для 503 дітей, які є клієнтами мережі центрів соціальних служб, серед яких 41 дитина, якої торкнулася проблема ВІЛ/СНІДу, видатки склали 2,9 млн. гривень.

Великий внесок у справу організації оздоровлення та відпочинку зробили дитячі, молодіжні, пластові, скаутські організації. Завдяки їх зусиллям більше тисячі дітей були залучені до змістовного відпочинку в умовах літніх
наметових таборів.
Службою у справах дітей та сім’ї направлено на відпочинок 161 дитину з числа дітей пільгових категорій, видатки склали понад 1 млн. гривень.

Забезпечено оздоровленням 11 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – вихованців дитячого будинку «Малятко» протягом усього літнього періоду 2018 року, видатки склали 300 тис. гривень.

Великий внесок у справу організації оздоровлення та відпочинку зробили профспілкові організації. Зобов’язання, визначені профспілковій стороні в Територіальній угоді між виконавчим органом Київської міської ради та профспілками на 2018 рік щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей – виконано. Профспілковими організаціями за кошти бюджету оздоровлено 2918 дітей, що на 5% більше ніж у попередньому році, видатки склали 17,9 млн. гривень.

У 2018 році на 40% збільшена кількість дітей оздоровлених у комунальних дитячих закладах оздоровлення та відпочинку «Зміна» і «Зачарована долина».

Фінансова підтримка Позаміському дитячому закладу оздоровлення та відпочинку «Зміна» склала 11,2 млн. грн., направлено на оздоровлення 990 дітей.

Вперше у 2018 році надано фінансову підтримку дитячому оздоровчому табору «Зачарована долина» в сумі 3,5 млн гривень, направлено на оздоровлення 374 дитини.

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00