Головна  →  СПОРТ  →  СКЛАД ЗБІРНИХ КОМАНД МІСТА КИЄВА  →  НЕОЛІМПІЙСЬКІ  →  Панкратіон та Грепплінг

 

№ з/п

Прізвище, ім’я

спортсмена

Рік нар.

Розряд

ДСТ та

відомств

Спортивна

школа, СК

Вид

програми

Результ 2020 р.

Прізвище, ініціали

тренера

Чоловіки

1.

Арзуманян Карен

2000

ІІ

Україна

КДЮСШ «Восход»

ноу-гі, традішн

ЧМ-1

Олійник О.А.

2.

Баутін Сергій

1991

кмс

Україна

СК «УДО»

фул, традішн

ЧМ-1

Яковенко Р.В., Цюцюра М.

3.

Баята Андрій

 

 

Україна

СК «УДО»

грепплінг

ЧМ-2

Яковенко Р.В., Цюцюра М.

4.

Безпалко Роман

1996

кмс

Україна

КДЮСШ «Восход»

фул, традішн

ЧМ-2

Олійник О.А.

5.

Бобир Сергій

1986

І

Україна

СК «Спарта»

ноу-гі, традішн

ЧМ-1

Яковенко Р.В.

6.

Букацький Віктор

1987

кмс

Україна

СК «Спарта»

ноу-гі, гі

ЧМ-2

Мхитарян А.Г.

7.

Гнідко Богдан

2001

кмс

Україна

КДЮСШ «Восход»

фул, традішн

ЧМ-1

Олійник О.А., Яковенко Р.В.

8.

Дорош Вадим

2000

ІІ

Україна

СК «Спарта»

ноу гі, гі

ЧУ-2

Мхитарян А.Г.

9.

Дубик Віталій

1997

кмс

Україна

СК «Спарта»

ноу гі, гі

ЧМ-1

Прокопчук О.О., Яковенко Р.В.

10.

Зенченко Владислав

1996

І

Україна

СК «Спарта»

ноу-гі, гі

ЧМ-3

Мхитарян А.Г., Набока О.Б.

11.

Касумов Різван

2001

кмс

МОН

ДЮСШ «Дарниця»

ноу-гі, гі

ЧМ-1

Мхитарян А.Г., Тадаєв А.М., Прокопчук О.О.

12.

Кириченко Артем

1990

мс

Україна

КДЮСШ «Восход»

фул

ЧМ-3

Олійник О.А.

13.

Костовецький Дмитро

1994

кмс

Україна

СК «Спарта»

ноу-гі, традішн

ЧМ-2

Прокопчук О.О., Яковенко Р.В.

14.

Костюченко Єгор

1998

кмс

Україна

СК «Спарта»

ноу-гі, традішн

ЧМ-1

Мхитарян А.Г., Яковенко Р.В.

15.

Кравченко Олександр

2001

ІІ

Україна

«Олімпійські резерви Динамо»

ноу-гі

ЧУ-1

Музиченко М.П.

16.

Кузьмічов Сергій

1997

кмс

Україна

СК «Динамо»

ноу-гі, гі

ЧМ-1

Пальошка В.І., Мхитарян А.Г.

17.

Куліч Андрій

1993

кмс

Україна

СК «УДО»

фул, традішн

ЧМ-1

Яковенко Р.В., Цюцюра М.

18.

Курбанкадієв Тимур

1999

кмс

МОН

ДЮСШ «Дарниця»

фул, традішн

ЧМ-1

Прокопчук О.О., Мхитарян А.Г.

19.

Ляшенко Дмитро

1995

мс

Україна

«Олімпійські резерви Динамо»

ноу-гі, гі

ЧМ-3

Музиченко М.П., Яковенко Р.В.

20.

Мазура Владислав

2000

кмс

Україна

КДЮСШ «Восход»

ноу-гі, гі

ЧМ-1

Іваніченко С.І.. Олійник О.А.

21.

Макаров Дмитро

2001

кмс

МОН

ДЮСШ «Дарниця»

фул, традішн

ЧМ-1

Мхитарян А.Г., Прокопчук О.О.

22.

Малета Владлен

2000

кмс

Україна

СК «Lucky Punch»

ноу-гі, гі

ЧМ-1

Шоференко О.М.

23.

Музиченко Михайло

1991

мс

Україна

«Олімпійські резерви Динамо»

ноу-гі, гі

ЧМ-1

Яковенко Р.В., Мхитарян А.Г.

24.

Окунєв Ігор

1981

кмс

Україна

СК «Спарта»

ноу-гі, гі

ЧМ-1

Мхитарян А.Г., Яковенко Р.В.

25.

Осипенко Владислав

1999

І

Україна

СК «Спарта»

ноу-гі, традішн

ЧМ-1

Мхитарян А.Г., Яковенко Р.В.

26.

Патківський Денис

1993

ІІ

Україна

СК «Спарта»

ноу-гі, традішн

ЧМ-2

Прокопчук О.О., Яковенко Р.В.

27.

Писанко Олександр

1992

І

Україна

КДЮСШ «Восход»

фул, традішн

ЧМ-1

Олійник О.А., Яковенко Р.В.

28.

Плуговий Євгеній

1993

мс

Україна

СК «Спарта»

ноу-гі, гі

ЧМ-2

Мхитарян А.Г.

29.

Радчук Микола

1990

мс

Україна

СК «Спарта»

ноу-гі

ЧМ-2

Прокопчук О.О., Яковенко Р.В.

30.

Стрижко Олексій

1995

І

Україна

КДЮСШ «Восход»

фул

ЧМ-1

Олійник О.А., Яковенко Р.В.

31.

Телегін Ігнат

1995

мс

Україна

КДЮСШ «Восход»

фул, традішн

ЧМ-1

Олійник О.А., Яковенко Р.В.

32.

Тодаєв Мохамад-Салах

2000

кмс

Україна

СК «Спарта»

ноу-гі, гі

ЧМ-1

Мхитарян А.Г., Тадаєв А.М.

33.

Трохимець Роман

1997

кмс

Україна

КДЮСШ «Восход»

фул, традішн

ЧМ-1

Олійник О.А., Яковенко Р.В.

34.

Урусмамбєтов Дмитро

1995

І

Україна

«Олімпійські резерви Динамо»

традішн

ЧМ-2

Музиченко М.П.

35.

Циба Євген

1989

І

Україна

КДЮСШ «Восход»

фул, традішн

ЧМ-2

Олійник О.А.

36.

Цюцюра Максим

1997

мс

Україна

СК «Спарта»

фул

ЧМ-1

Мхитарян А.Г., Яковенко Р.В.

37.

Шевельов Роман

2001

ІІ

МОН

ДЮСШ «Дарниця»

традішн

ЧМ-1

Мхитарян А.Г. Прокопчук О.О.

38.

Штефан Андрій

1987

ІІ

Україна

СК «Спарта»

ноу-гі, гі

ЧМ-1

Мхитарян А.Г.

39.

Щучик Максим

1993

ІІ

Україна

СК «Спарта»

ноу-гі, гі

ЧМ-2

Хавілов Є.В.

40.

Яловцов Максим

1990

мс

Україна

СК «Динамо»

ноу-гі, гі

ЧМ-3

Поліщук І.Ю., Яковенко Р.В., Пальошка В.І.

Юніори

41.

Амосов Ілля

2003

ІІІ

Україна

КДЮСШ «Восход»

ноу гі, гі

ЧМ-1

Олійник О.А.

42.

Арзуманян Назар

2002

кмс

Україна

КДЮСШ «Восход»

традішн

ЧМ-1

Олійник О.А.

43.

Берладін Єгор

2003

ІІ

Україна

КДЮСШ «Восход»

традішн

ЧМ-1

Лєх С.

44.

Громадський Євген

2003

ІІІ

Україна

СК «Спарта»

ноу гі, гі

ЧМ-1

Мхитарян А.Г., Прокопчук О.О.

45.

Дяченко Артем

2003

ІІ

Україна

«Олімпійські резерви Динамо»

ноу-гі, гі

ЧМ-1

Музиченко М.П.

46.

Іванов Ілля

2003

ІІ

Україна

ДЮКПФ «Жашківські вовки»

традішн

ЧМ-1

Москаленко С.В., Яковенко Р.В.

47.

Конюк Артем

2003

ІІ

МОН

ДЮСШ «Дарниця»

Ноу гі, традішн

ЧМ-2

Прокопчук О.О., Мхиарян А.Г.

48.

Кушка Дмитро

2003

ІІ

Україна

Спарта

ноу гі, гі

ЧМ-2

Мхитарян А.Г.

49.

Мартинюк Гліб

2003

ІІ

МОН

ДЮСШ Дарниця

ноу-гі традішн

ЧУ-3

Мхитарян А.Г., Прокопчук О.О.

50.

Остапюк Тимофій

2003

ІІ

Україна

КДЮСШ Восход

традішн

ЧМ-2

Лєх С.

51.

Павлушкін Валентин

2003

ІІ

Україна

Спарта

ноу гі, гі

ЧМ-3

Мхитарян А.Г.

52.

Плавко Андрій

2003

кмс

МОН

ДЮСШ Дарниця

традішн

ЧУ-3

Прокопчук О.О., Мхитарян А.Г.

53.

Полотняк Олег

2002

ІІ

Україна

СК «ДЮКПФ Жашківські вовки»

традішн

ЧМ-1

Москаленко С.В., Яковенко Р.В.

54.

Расюк Іван

2002

кмс

Україна

СК «Спарта»

ноу-гі, гі, традішн

ЧМ-1

Мхитарян А.Г., Яловцев В.В.

55.

Сидоров Давид

2003

ІІІ

Україна

СК «Lucky Punch»

ноу гі, гі

ЧМ-2

Шоференко О.

56.

Сутко Ніколай

2003

кмс

МОН

ДЮСШ «Дарниця»

ноу гі, традішн

ЧМ-1

Мхитарян А.Г., Прокопчук О.О., Тадаєв А.М.

57.

Устенко Даниіл

2002

ІІ

Україна

СК «Спарта»

ноу-гі,гі

ЧМ-2

Мхитарян А.Г.

58.

Хомідов Мухаммадюсуф

2002

ІІІ

Україна

СК «Спарта бокс»

ноу гі

ЧМ-2

Мхитарян А.Г., Яковенко Р.В.

59.

Шандро Костянтин

2001

ІІ

Україна

СК «Спарта»

ноу-гі, гі

ЧМ-1

Мхитарян А.Г.

60.

Яцевич Іван

2004

ІІ

Україна

КДЮСШ «Восход»

традішн

ЧМ-1

Олійник О.А.

Кадети

61.

Бачу Дмитро

2007

ІІІ юн

Україна

«Олімпійські резерви Динамо»

ноу гі, гі

ЧМ-1

Музиченко М.П.

62.

Башинський Єгор

2005

ІІІ

Україна

«Олімпійські резерви Динамо»

ноу гі,гі

ЧМ-1

Музиченко М.П.

63.

Богдан Ілля

2007

ІІІ юн

Україна

СК «Спарта»

ноу-гі, гі

ЧМ-1

Мхитарян А.Г., Прокопчук О.О.

64.

Бойко Гліб

2005

ІІІ

Україна

КДЮСШ «Восход»

традішн

ЧМ-1

Пантелус С.О., Буланий А.В.

65.

Волошин Степан

2006

І юн

Україна

КДЮСШ «Восход»

ноу гі, традішн

ЧМ-3

Олійник О.А.

66.

Гаврюшенко Матвій

2006

ІІІ юн

Україна

КДЮСШ «Восход»

традішн

ЧМ-1

Олійник О.А., Буланий А.В.

67.

Глушенков Нікіта

2006

І юн

Україна

СК «Спарта»

ноу-гі, гі

ЧМ-1

Мхитарян А.Г., Прокопчук О.О.

68.

Горбік Олександр

2005

ІІІ

Україна

СК «Спарта»

ноу-гі, гі

ЧМ-1

Мхитарян А.Г., Яловцев В.В.

69.

Дащенко Марк

2006

І юн

Україна

СК «Спарта»

ноу-гі, гі

ЧМ-3

Мхитарян А.Г., Прокопчук О.О.

70.

Ізмайлов Едуард

2005

ІІІ юн

Україна

КДЮСШ «Восход»

традішн

ЧМ-1

Олійник О.А.

71.

Кадабецький Руслан

2005

ІІІ юн

Україна

«Олімпійські резерви Динамо»

ноу гі,гі

ЧМ-2

Музиченко М.П.

72.

Казарян Давид

2004

ІІ

Україна

СК «Спарта»

ноу гі, гі

ЧМ-2

Мхитарян А.Г.

73.

Камков Геогрій

2005

ІІІ

Україна

КДЮСШ «Восход»

ноу гі, традішн

ЧМ-3

Олійник О.А.

74.

Коломієць Максим

2005

ІІІ

Україна

СК «Спарта»

ноу гі,гі

ЧМ-1

Мхитарян А.Г.

75.

Комков Георгій

2006

ІІІ юн

Україна

КДЮСШ «Восход»

традішн

ЧМ-1

Олійник О.А., Буланий А.В.

76.

Кравченко Станіслав

2007

ІІІ юн

Україна

СК «ДЮКПФ Жашківські вовки»

ноу гі, традішн

ЧМ-1

Москаленко С.В., Яковенко Р.В.

77.

Крень Дмитро

2006

І юн

Україна

СК «Спарта»

ноу-гі, гі

ЧМ-1

Мхитарян А.Г., Яловцев В.В.

78.

Кушнірук Ануар

2005

ІІІ

Україна

СК «Спарта»

ноу-гі, гі

ЧМ-3

Мхитарян А.Г. Кушнірук О.

79.

Лисенко Владислав

2004

ІІІ

Україна

«Олімпійські резерви Динамо»

ноу гі, гі

ЧМ-2

Музиченко М.П.

80.

Мекеда Артем

2004

ІІ

Україна

СК «ДЮКПФ Жашківські вовки»

традішн

ЧМ-1

Москаленко С.В., Яковенко Р.В.

81.

Менжерес Іван

2006

ІІІ

Україна

СК «Спарта»

ноу гі, гі

ЧМ-2

Мхитарян А.Г.

82.

Павленко Олексій

2006

І юн.

Україна

КДЮСШ «Восход»

традішн

ЧМ-2

Олійник О.А.

83.

Поліщук Ярослав

2007

ІІІ юн.

Україна

«КЄ Динамо»

ноу гі, гі

ЧМ-2

Пальошка В.І.

84.

Прут Дмитро

2005

ІІІ

Україна

«Олімпійські резерви Динамо»

ноу-гі, гі

ЧМ-1

Музиченко М.П.

85.

Репецький Максим

2005

3 юн.

Україна

СК «ДЮКПФ Жашківські вовки»

традішн

ЧМ-2

Москаленко С.В., Яковенко Р.В.

86.

Рісіч Артем

2007

ІІІ юн.

Україна

Олімпійські резерви Динамо

ноу гі, гі

ЧМ-1

Музиченко М.П.

87.

Ромаєв Богдан

2007

ІІІ юн.

Україна

Олімпійські резерви Динамо

ноу гі, гі

ЧМ-1

Музиченко М.П.

88.

Рохмаков Артем

2005

ІІІ юн.

Україна

КДЮСШ Восход

традішн

ЧМ-2

Олійник О.А.

89.

Ткачук Микола

2005

ІІІ юн.

Україна

КДЮСШ «Восход»

традішн

ЧМ-1

Олійник О.А.

90.

Томащук Тимур

2004

ІІІ

Україна

СК «Спарта»

ноу-гі, гі

ЧМ-1

Мхитарян А.Г., Прокопчук О.О.

91.

Цвик Андрій

2005

ІІІ

Україна

«Олімпійські резерви Динамо»

ноу-гі, гі

ЧМ-3

Музиченко М.П.

92.

Цукренко Павло

2005

ІІІ

Україна

«Олімпійські резерви Динамо»

ноу-гі, гі

ЧМ-1

Музиченко М.П.

Жінки

93.

Астахова Тетяна

2000

кмс

Спартак

ДЮСШ «Козак»

ноу-гі, гі

ЧМ-1

Яковенко Р.В., Прокопчук О.О.

94.

Григоренко Діана

2002

кмс

МОН

ДЮСШ «Дарниця»

ноу-гі, гі

ЧУ-1

Мхитарян А.Г., Прокопчук О.О.

95.

Добрознай Катерина

1995

кмс

Україна

СК «Спарта»

ноу-гі, гі

ЧМ-1

Мхитарян А.Г., Яковенко Р.В.

96.

Іщенко Аліна

1998

ІІ

Україна

СК «Спарта»

ноу-гі, гі

ЧМ-1

Мхитарян А.Г., Яковенко Р.В.

97.

Козиренко Марія

1994

ІІІ

Україна

СК «Lucky Punch»

ноу гі, гі

ЧМ-1

Шоференко О.

98.

Михайлюк Галина

2001

кмс

Україна

КДЮСШ «Восход»

традішн, ноу-гі

ЧМ-1

Олійник О.А.

99.

Нікіташ Марія

1993

ІІ

Україна

СК «Спарта»

ноу-гі, гі

ЧМ-1

Мхитарян А.Г., Яковенко Р.В.

100.

Прокопчук Ольга

1984

мсмк

Україна

СК «Спарта»

ноу-гі, гі

ЧМ-2

Яковенко Р.В., Мхитарян А.Г.

101.

Чалюк Ольга

1996

мс

Україна

СК «Динамо»

ноу-гі, гі

ЧМ-1

Поліщук І.Ю., Хавілов Є.В.

Дівчата

102.

Бичкова Марія

2006

ІІІ юн

Україна

КДЮСШ «Восход»

традішн, ноу-гі

ЧМ-1

Лєх С.

103.

Ляпкало Влада

2003

кмс

Україна

КДЮСШ «Восход»

ноу гі, гі

ЧМ-3

Іваніченко С.І., Олійник О.А.

104.

Міщенко Адріана

2005

ІІІ

Україна

«Олімпійські резерви Динамо»

ноу-гі, гі

ЧМ-1

Музиченко М.П.

105.

Сидорська Єлизавета

2004

ІІІ

Україна

«Олімпійські резерви Динамо»

ноу гі, гі

ЧМ-2

Музиченко М.П.

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00