зп

Прізвище, ім’я

спортсмена

Рік

народ.

Роз-

ряд

ДСТ,

відомс

Спортивна

школа, СК

Вид

програми

Результат 2019-2020 рр.

Прізвище, ініціали

тренера

Чоловіки

1.

Антоненко Владислав

1982

мс

 

КМФСТ "Спартак" ДЮСШ №2

пауерліфтинг

ЧМ 1

Капко І.О, Кузьмук Р.М, Левицький С.Я

2.

Балєнков Андрій

1981

мсмк

 

ЦШВСМ "Україна"

пауерліфтинг

ЧС 2

Налейкін В.С.

3.

Беттяр  Володимир

1984

мсмк

 

ЦШВСМ "Україна" 

пауерліфтинг

ЧС 2

Налейкін В.С.

4.

Бонь Богдан

1995

мс

 

ЦШВСМ "Україна" 

пауерліфтинг

ЧМ 1

Налейкін В.С.

5.

Борисенко Владислав

1993

мс

 

ЦШВСМ "Україна" 

пауерліфтинг

ЧМ 1

Налейкін В.С.

6.

Броварський Сергій

1991

кмс

 

СК "Strong(ER)"

пауерліфтинг

ЧМ 1

Іванова Л. І.

7.

Веремчук Микола

1996

кмс

 

КМ ФСТ "Спартак" ДЮСШ №2

пауерліфтинг

ЧУ 3

Левицький С.Я

8.

Вовк Дмитро

1996

мсмк

 

ЦШВСМ "Україна" 

пауерліфтинг

ЧС 2

Налейкін В.С.

9.

Волощенко  Іван

1993

мс

 

ЦШВСМ "Україна" 

пауерліфтинг

ЧМ 1

Налейкін В.С.

10.

Жуковський Микита

1995

мсмк

 

ЦШВСМ "Україна" 

пауерліфтинг

ЧС

Налейкін В.С.

11.

Івашкін Микита

1991

мс

 

ЦШВСМ "Україна" 

пауерліфтинг

ЧУ 1

Налейкін В.С.

12.

Ковальчук Юрій

1979

мсмк

 

ЦШВСМ "Україна" 

пауерліфтинг

ЧС 3

Налейкін В.С.

13.

Кримов Андрій

1985

змс

 

ЦШВСМ "Україна" 

пауерліфтинг

ЧС 4

Налейкін В.С.

14.

Лавренко Дмитро

1988

кмс

 

КМФСТ "Спартак" ДЮСШ №2

пауерліфтинг

ЧМ 3

Левицький С.Я.,

Задніпровський О.М.

15.

Левицький Станіслав

1984

мс

 

КМФСТ "Спартак" ДЮСШ №2

пауерліфтинг

ЧМ 1

Капко І.О, Кузьмук Р.М.

16.

Лесковець Віктор

1990

мсмк

 

ЦШВСМ "Україна" 

пауерліфтинг

ЧС 2

Налейкін В.С.

17.

Наньев Андрій

1984

мсмк

 

ЦШВСМ "Україна" 

пауерліфтинг

ЧС 5

Налейкін В.С.

18.

Остапішин Кирило

1985

І

 

 

пауерліфтинг

ЧМ 1

Левицький С.Я.

19.

Помінчук В’ячеслав

1977

кмс

 

СК«Erix»

пауерліфтинг

ЧМ 2

Рижук .С .В.

20.

Пшеничний Євген

1990

мс

 

СК«Erix»

пауерліфтинг

ЧМ 2

Петренко О.І

21.

Усатий Петро

1994

кмс

 

СК«Erix»

пауерліфтинг

ЧМ 1

Капко І.О., Левицький С.Я.

22.

Філоненко Олександр

1989

кмс

 

КМФСТ "Спартак" ДЮСШ №2

пауерліфтинг

ЧМ 2

Налейкін В.С.

23.

Чумаков Дмитро

1985

мсмк

 

СК«Sport-life»

пауерліфтинг

ЧУ 1

Чумаков Д.М.

Юніори

24.

Бордюг Олександр

2000

І

 

КМ ФСТ "Спартак" ДЮСШ №2

пауерліфтинг

ЧМ 2

Кузьмук Р.М,  Левицький С.Я, Броварський С.В

25.

Гайдуков  Єгор

1996

І

 

КМ ФСТ "Спартак" ДЮСШ №2

пауерліфтинг

ЧМ 1

Левицький С.Я.

26.

Геращенко Артем

2000

мс

 

СК "Strong(ER)"

пауерліфтинг

ЧУ 3

Іванова Л. І., Броварський С.В.

27.

Денисюк Владислав

1999

мс

 

СК "Strong(ER)"

пауерліфтинг

ЧУ 1

Іванова Л. І., Броварський С.В.

28.

Діарра Данііл

1999

кмс

 

СК "Strong(ER)"

пауерліфтинг

ЧМ 2

Кузьмук Р.М,  Левицький С.Я, Броварський С.В.

29.

Єфремов Ілля

2000

кмс

 

СК "Strong(ER)"

пауерліфтинг

ЧУ 3

Іванова Л. І., Броварський С.В.

30.

Коваль Ілля

2000

кмс

 

СК "Strong(ER)"

пауерліфтинг

ЧМ 1

Кузьмук Р.М,  Левицький С.Я, Броварський С.В.

31.

Ковбасюк Дмитро

2000

кмс

 

СК "Strong(ER)"

пауерліфтинг

ЧУ 1

Кузьмук Р.М,  Левицький С.Я, Броварський С.В.

32.

Міняйлук Андрій

1999

кмс

 

КМ ФСТ "Спартак" ДЮСШ №2

пауерліфтинг

ЧУ 1

Кузьмук Р.М, Левицький С.Я.

33.

Резцов Микита 

1998

кмс

 

ЦШВСМ "Україна" 

пауерліфтинг

ЧМ 3

Налейкін В.С.

34.

Чепелев Владислав

1999

І

 

КМ ФСТ "Спартак" ДЮСШ №2

пауерліфтинг

ЧМ 1

Левицький С.Я,

Кузьмук Р.М. 

Юнаки

35.

Баштовий Роман

2002

кмс

 

КМ ФСТ "Спартак" ДЮСШ №2

пауерліфтинг

ЧМ 1

Левицький С.Я,

Кузьмук Р.М. 

36.

Бережний Ярослав

2000

І

 

КМ ФСТ "Спартак" ДЮСШ №2

пауерліфтинг

ЧМ 2

Кузьмук Р.М,

Левицький С.Я.

37.

Бєлоусов Андрій

2003

І

 

СК "Strong(ER)"

пауерліфтинг

ЧМ 2

Кузьмук Р.М,  Левицький С.Я, Броварський С.В.

38.

Петрусенко Кирило

2003

ІІІ

 

 

пауерліфтинг

ЧМ 1

Яценко В.М.

39.

Сакада Іван 

2004

ІІІ

 

 

пауерліфтинг

ЧМ 3

Левицький С.Я,Броварський С.В.

40.

Скрипка Данило

2002

І

 

КМ ФСТ "Спартак" ДЮСШ №2

пауерліфтинг

ЧМ 2

Кузьмук Р.М, 

Левицький С.Я.

41.

Устименко Андрій

2000

І

 

КМ ФСТ "Спартак" ДЮСШ №2

пауерліфтинг

ЧМ 1

Кузьмук Р.М, 

Левицький С.Я.

42.

Юшко Ярослав

2002

ІІ

 

КМ ФСТ "Спартак" ДЮСШ №2

пауерліфтинг

ЧМ 3

Кузьмук Р.М,

 Левицький С.Я.

 Жінки

43.

Бичок Людмила

1990

кмс

 

ЦШВСМ "Україна" 

пауерліфтинг

ЧУ 1

Соловйова  Л.В.

44.

Волкова  Оксана

 1991

І

 

КМ ФСТ "Спартак" ДЮСШ №2

пауерліфтинг

ЧМ 1

Левицький С.Я.

45.

Даниленко Ольга

1990

І

 

 

пауерліфтинг

ЧМ 3

Задніпровський О.М.

46.

Довгаль Юлія

1986

кмс

 

КМ ФСТ "Спартак" ДЮСШ №2

пауерліфтинг

ЧМ 2

Левицький С.Я.

47.

Дорофєєва  Катерина

1994

І

 

КМ ФСТ "Спартак" ДЮСШ №2

пауерліфтинг

ЧМ 1

Левицький С.Я.

48.

Житомирська Ксенія

1984

І

 

СК «Атлант»

пауерліфтинг

ЧМ 1

Задніпровський О.М.

49.

Іжакевич Ніка

1996

І

 

КМ ФСТ "Спартак" ДЮСШ №2

пауерліфтинг

ЧМ 2

Задніпровський О.М.

50.

Мироненко Юлія

 

1985

І

 

КМ ФСТ "Спартак" ДЮСШ №2

пауерліфтинг

ЧМ 1

Левицький С.Я.

51.

Омельчук Катерина

1991

І

 

СК "Strong(ER)"

пауерліфтинг

ЧМ 1

Кузьмук Р.М,  Левицький С.Я, Броварський С.В.

52.

Сітюкова Ганна

1984

кмс

 

 

пауерліфтинг

ЧМ2

Маршалюк В.І.

53.

Соловьева Лариса

1978

змс

 

ЦШВСМ "Україна" 

пауерліфтинг

ЧС 1

Налейкін В.С.

 Юніорки

54.

Борисенко (Головко) Наталія

1996

І

 

 СК«Sport-life»

пауерліфтинг

ЧМ 1

Борисенко В.О.

55.

Друзяка Вікторія

1998

мсмк

 

ЦШВСМ "Україна" 

пауерліфтинг

ЧУ 1

Налейкін В.С.

56.

Скалецька Ольга

1999

кмс

 

КМ ФСТ "Спартак" ДЮСШ №2

пауерліфтинг

ЧУ 3

Кузьмук Р.М,  Левицький С.Я, Броварський С.В.

Дівчата

57.

Женжера Владислава

2002

І

 

СК "Strong(ER)"

пауерліфтинг

ЧМ 1

Іванова Л. І.,Броварський С. В.

58.

Манцюк Аліна

2001

ІІ юн

 

КМ ФСТ "Спартак" ДЮСШ №2

пауерліфтинг

ЧМ 1

Кузьмук Р.М,  Левицький С.Я.

59.

Самчук Софія

2000

І

 

СК "Strong(ER)"

пауерліфтинг

ЧМ 1

Кузьмук Р.М,  Левицький С.Я, Броварський С.В.

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00