Головна  →  МОЛОДЬ  →  КОНКУРС ПРОЄКТІВ  →  Конкурс проєктів 2020  →  Підсумкові звіти 2020
 1. Підсумковий звіт про виконання договору та обсяг використаних бюджетних коштів Громадської організації «Юкрейн Інновейш» проєкт «Молодіжний фестиваль популяризації культури здоров'я серед молоді «Дружити, спілкуватися, тренуватися»
 2. Підсумковий звіт про виконання договору та обсяг використаних бюджетних коштів Всеукраїнською молодіжною  громадською організацією «Совість і Надія України» на реалізацію проєкту «Еко-Місто»
 3. Підсумковий звіт про виконання договору та обсяг використаних бюджетних коштів Громадської організації «Дитяче громадське об'єднання «Юний альпініст» проєкт «Збір-похід «Перша вершина»
 4. Підсумковий звіт про виконання договору та обсяг використаних бюджетних коштів Громадської організації "Дитяче громадське об'єднання "Юний альпініст" на реалізацію проєкту "Скаут-кемп "На Дніпрі" 
 5. Відмова Громадської організації "Юнацький корпус" від реалізації проєкту  "Всеукраїнський вишкіл базової підтримки життя людини "Stay alive"
 6. Відмова Громадської організації "Юнацький корпус" від реалізації проєкту "Еко-школа "Zero Waste"
 7. Підсумковий звіт про виконання договору та обсяг використаних бюджетних коштів Громадською організацією "Молодь та діти за самоврядування" на реалізацію проєкту "Артвізитівка Києва"
 8. Відмова Громадської організації "Українська студентська спілка" від реалізації проєкту "Вчи мову правельно"
 9. Підсумковий звіт про виконання договору та обсяг використаних бюджетних коштів Громадської організації "Український цетр розвитку культур "Єднання" на реалізацію проєкту "Культурно-мистецька акція до Дня Гідності "Дзвони пам'яті"
 10. Підсумковий звіт про виконання договору та обсяг використаних бюджетних коштів Громадської організації "Український цетр розвитку культур "Єднання" на реалізацію проєкту "Соціально-мистецький фестиваль "Живи Fest"
 11. Відмова Громадської організації "Україно, живи!" від реалізації проєкту "Фестиваль "Заради життя"
 12. Підсумковий звіт про виконання договору та обсяг використаних бюджетних коштів Громадської організації "Ліга життя" на реалізацію проєкту "Молодіжний фестиваль альтернативного гумору "Зворотній мікрофон"
 13. Підсумковий звіт про виконання договору та обсяг використаних бюджетних коштів Громадської організації "Дитяче громадське об'єднання "Компас" на реалізацію проєкту "Зліт дитячих громадських організацій"
 14. Відмова Громадської організації "Юнацький корпус" від реалізації проєкту "Київська школа виховників Джур"
 15. Підсумковий звіт про виконання договору та обсяг використаних бюджетних коштів Громадської організації "Київський міський осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Національна організація Скаутів України" на реалізацію проєкту "Ярмарок громадських організацій "Місто великих можливостей" 
 16. Підсумковий звіт про виконання договору та обсяг використання бюджетних коштів Громадської організації "Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Совість і Надія України" на реалізацію проєкту "Молодіжна антикорупційна школа"
 17. Підсумковий звіт про виконання договору та обсяг використаних бюджетних коштів Громадської організації "Ліга життя" на реалізацію проєкту "Молодіжний фестиваль інтелектуального дозвілля"
 18. Підсумковий звіт про виконання договору та обсяг використаних бюджетних коштів Громадської організації «Юкрейн Інновейш» на реалізацію проєкту «Молодіжний фестиваль української культури»
 19.  Підсумковий звіт про виконання договору та обсяг використання бюджетних коштів Громадської організації "Дитяче громадське об'єднання "Вершина" на реалізацію проєкту "Морські скаути України" 
 20. Відмова Всеукраїнської громадської молодіжної організації "Українська мрія" від реалізації проєкту "Молодіжний флеш-моб з нагоди Дня Незалежності України "Наша Незалежність" 
 21. Відмова Всеукраїнської громадської молодіжної організації "Українська мрія" від реалізації проєкту "Футбол дітям" 
 22. Відмова Громадської організації "Об'єднання "Скаутський рух в України" від реалізації проєкту "Загальноміська акція "Не забудь привітати!" 
 23. Підсумковий звіт про виконання договору та обсяг використання бюджетних коштів Громадської організації "Молодіжне громадське об'єднання "Федерація сноубордингу та скі-туру України" на реалізацію проєкту "Олімпійські уроки" 
 24.  Відмова Громадської організації "Конгрес майбутнього України" від реалізації проєкту "Попередимо сміттюву історію Львову" 
 25. Підсумковий звіт про виконання договору та обсяг використання бюджетних коштів Громадської організації "Дитяче громадське об'єднання "Вершина" на реалізацію проєкту "Табір водного туризму "Бобровеня" 
 26. Підсумковий звіт про виконання договору та обсяг використання бюджетних коштів Громадської організації "Молодіжне громадське об'єднання "Федерація сноубордингу та скі-туру України" на реалізацію проєкту "Фестиваль зимових видів спорту" 
 27. Підсумковий звіт про виконання договору та обсяг використання бюджетних коштів Громадської організації "Молодіжне об'єднання "Новий формат" на реалізацію проєкту "Фестиваль  спорту, гри та здоров'я "Моя гра" 
 28. Підсумковий звіт про виконання договору та обсяг використання бюджетних коштів Громадської організації "Молодіжне об'єднання "Новий формат" на реалізацію проєкту "Фестиваль-мандрівка "Квест Фест" 
 29. Відмова Громадської організації "Ліга життя" від реалізації проєкту "Форум молодіжних лідерів" 
 30. Підсумковий звіт про виконання договору та обсяг бюджетних коштів Громадської організації "Молодіжна організація "Відрада" на реалізацію проєкту "Форум: Наставництво: шлях до успіху"
 31. Підсумковий звіт про виконання договору та обсяг бюдетних коштів Громадської організації "Скаутська просвітницька організація міста києва "СПОК" на реалізацію проєкту "Фестиваль творчості для дітей з інвалідністю"
 32. Підсумковий звіт про виконання договору та обсяг бюдетних коштів Громадської організації "Молодіжна федерація дворового футболу за місце проживання "Футбол у кожен двір" на реалізацію проєкту "Футбол у кожен двір"
 33. Підсумковий звіт про виконання договору та обсяг використання бюджетних коштів Громадської організації "Дитяче громадське об'єднання "Юні друзі лісу"  на реалізацію проєкту "Школа дитячого лідерства" 
 34. Підсумковий звіт про виконання договору та обсяг використання бюджетних коштів Громадської організації "Молодіжна громадська організація "Молодіжне Об'єднання "Скаути Києва"  на реалізацію проєкту "Тренінговий курс "Школа педагогічної майстерності" 
Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00