зп

Прізвище, ім’я

спортсмена

Рік

нар.

Розряд

ФСТ та

відомст

Спортивна

школа

Результат 2020року

Прізвище, ініціали

тренера

Чоловіки

1.

Борисенко Нікіта

2002

кмс

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧУ - 4

 

2.

Воіщев Сергій

2002

мс

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧМ-3 

Яковлев.Є.О., Яковлєв А.О.

3.

Грубнік Денис

1992

змс

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧУ-1

Яковлев.Є.О., Яковлєв А.О.

4.

Захаров Олексій

2001

змс

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧУ-1

Шляховська А.А.

5.

Капінос Михайло

2001

кмс

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧУ-2

Альошков О.В.

6.

Колодяжний Данило

1995

змс

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧУ-1

Колодяжний І.П.

7.

Кузнєцов Андрій

1999

кмс

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧУ-3

Колодяжний І.П.

8.

Одиноков Олександр

1993

змс

Освіта

Легіон  Дарниця-303

ЧУ-2

Чекоданова Н.В.

9.

Пальчевський Владислав

2001

мс

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧУ-2

Яковлев.Є.О., Яковлєв А.О.

10.

Прибило Вадим

2002

І

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧМ-2

Ушакова Ю.А.

11.

Прищепний Олександр

1985

мс

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧУ-2

Альошков О.В.

12.

Ржеуцький Євгеній

2000

мс

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧУ-3

Колодяжний І.П

13.

Свєтайло Ярослав

2003

кмс

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧУ-1

Яковлев.Є.О., Яковлєв А.О.

14.

Сміщенко Сергій

2000

мсмк

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧУ-2

Годована М.О.

15.

Степанчук Євген

1994

мсмк

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧУ-2

Альошков О.В.

16.

Тихомиров Артем

1999

мс

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧУ-1

Альошков О.В.

17.

Хамбір Максим

1999

мсмк

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧУ-1

Яковлев.Є.О., Яковлєв А.О.

18.

Шаран Павло

2000

мсмк

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧУ-2

Колодяжний І.П.

Юніори

19.

Бусел Данило

2004

кмс

ТСОУ

Легіон Дарниця 303

ЧУ-1

Чекоданова Н.В.

20.

Гора Віталій

2004

кмс

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧУ-3

Шляховська А.А., Семенченко Ю.В

21.

Дротвинський Михайло

2004

І

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧУ-1

Шляховська А.А., Семенченко Ю.В.

22.

Дуганов Денис

2007

І

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧУ-1

Прищепний О.Ю.

23.

Єлісеєв Давид

2007

кмс

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧМ-3

Годована М.О.

24.

Капінос Ян

2005

І

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧУ-1

Прищепний О.Ю.

25.

Ковиня  Макар

2006

І

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧУ-5

Шляховська А.А., Семенченко Ю.В

26.

Ковиня Єгор

2004

І

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧУ-1

Шляховська А.А., Семенченко Ю.В

27.

Корнєєв Антон

2007

ІІ

Освіта

Легіон  Дарниця-303

ЧМ-3

Чекоданова Н.В.

28.

Кузьменко Олександр

2005

І

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧУ-1

Шляховська А.А., Семенченко Ю.В.

29.

Мазур Олександр

2004

кмс

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧУ-1

Колодяжний І.П.

30.

Мироненко Кирило

2006

І

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧУ-1

Прищепний О.Ю.

31.

Науменко Іван

2004

кмс

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧУ-4

Годована М.О.

32.

Паламарчук Євген

2000

мс

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧУ-2

Годована М.О.

33.

Прибило Артем

2006

І

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧУ-1

Шляховська А.А., Семенченко Ю.В.

34.

Прибило Микита

2006

І

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧУ-1

Шляховська А.А., Семенченко Ю.В.

35.

Савчук Кирило

2004

І

ТСОУ

Легіон  Дарниця-303

ЧМ-3

Чекоданова Н.В.

36.

Синиця Нікіта

2004

кмс

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧУ-1

Яковлев.Є.О., Яковлєв А.О.

37.

Сущенко Олександр

2001

І

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧУ-4

Шляховська А.А., Семенченко Ю.В.

Жінки

38.

Антоняк Анастасія

1997

змс

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧУ-2

Альошков О.В.

39.

Березна Версавія

2002

мсмк

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧУ-2

Альошков О.В.

40.

Козир Анна

2000

мсмк

Освіта

Легіон  Дарниця-303

ЧУ-4

Бреус С.

41.

Кухар Катерина

2000

мсмк

Освіта

Легіон  Дарниця-303

ЧУ-3

Чекоданова Н.В.

42.

Мусієнко Христина

1997

мсмк

Освіта

Легіон Дарниця-303

ЧУ-3

Успенський Г.М.

43.

Поплавська Олександра

2003

кмс

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧУ-2

Шляховська А.А., Семенченко Ю.В

44.

Суслова Лада

2002

мс

ТСОУ

ДЮСШ Аквалідер

ЧУ-3

Колодяжни й І.П.

45.

Чумак Юлія

1996

мсмк

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧУ-1

Яковлев.Є.О., Яковлєв А.О.

Дівчата

46.

Антоняк Софія

2005

мс

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧМ-1

Прищепний О.Ю.

47.

Воробйова Вероніка

2008

кмс

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧУ-6

Яковлев.Є.О., Яковлєв А.О.

48.

Гречко Софія

2005

мсмк

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧС-1

Яковлев.Є.О., Яковлєв А.О.

49.

Данько Софія

2005

мсмк

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧМ-3

Годована М.О.

50.

Калюжна Анастасія

2005

 

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧМ-3

Прищепний О.Ю.

51.

Крутоголова Ольга

2005

кмс

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧУ-3

Колодяжний І.П.

52.

Ламах Софія

2005

мсмк

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧУ-1

Колодяжний І.П.

53.

Макаренко  Анастасія

2006

мс

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧУ-3

Годована М.О.

54.

Нікітіна Ірина

2006

кмс

ТСОУ

Легіон  Дарниця-303

ЧУ-3

Чекоданова Н.В.

55.

Пономарчук Алєкса

2007

кмс

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧМ-3

Яковлев Є.О., Яковлєв А.О.

56.

Попова Валерія

2007

кмс

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧМ-3

Годована М.О.

57.

Таратута Олександра

2005

мс

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧУ-3

Чекоданова Н.В.

58.

Титаренко Владислава

2005

кмс

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧМ-3

Ушакова Ю.А.

59.

Ячник Валерія

2007

кмс

ТСОУ

ДЮСШ "Аквалідер"

ЧУ-6

Шляховська А.А., Семенченко Ю.В.

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00