Головна  →  СПОРТ  →  ЗБІРНА КОМАНДА МІСТА КИЄВА  →  ОЛІМПІЙСЬКІ  →  Плавання синхронне

зп

Прізвище, ім’я

спортсмена

Рік

народ.

Роз-

ряд

ФСТ та

відомств

Спортивна

школа

Вид

програ

Резул

2020 р

Прізвище, ініціали тренера

Юніорки

1.

Бутко Марія

2005

мс

МОН

ОК ім. Піддубного

 

ЧУ-1

Вихорева О.Ю,Пилипчук І.Г., Федоренко М.С.

2.

Виноград Софія

2006

мс

МОН

ОК ім. Піддубного

 

ЧУ-1

Вихорева О.Ю, Пилипчук І.Г.

3.

Герасименко Анастасія

2004

мс

МОН

ОК ім. Піддубного

 

ЧУ-3

Вихорева О.Ю, Пилипчук І.Г., Артемова В.О.

4.

Герасименко Катерина

2005

мс

МОН

ОК ім. Піддубного

 

ЧУ-2

Вихорева О.Ю, Пилипчук І.Г., Артемова В.О.

5.

Гончаренко Ніколь

2008

кмс

МОН

ОК ім. Піддубного

 

ЧУ-1

Вихорева О.Ю., Федоренко М.С.

6.

Горецька Олександра

2008

кмс

МОН

ОК ім. Піддубного

 

ЧУ-2

Пилипчук І.Г.,Федоренко М.С.

7.

Козаченко Вікторія

2004

мс

МОН

ОК ім. Піддубного

 

ЧУ-1

Вихорева О.Ю, Пилипчук І.Г.

8.

Лобур Аріна

2007

кмс

МОН

ОК ім. Піддубного

 

ЧУ-1

Федоренко М.С., Вихорева О.Ю.

9.

Маринцева Марія

2004

мс

МОН

ОК ім. Піддубного

 

ЧУ-1

Вихорева О.Ю, Пилипчук І.Г.

10.

Остапюк Марія

2007

кмс

МОН

ОК ім. Піддубного

 

ЧУ-1

Федоренко М.С., Вихорева О.Ю.,

11.

Принько Дар’я

2008

кмс

МОН

ОК ім. Піддубного

 

ЧУ-1

Федоренко М.С., Вихорева О.Ю.

12.

Рибкіна Олександра

2005

мс

МОН

ОК ім. Піддубного

 

ЧУ-1

Вихорева О.Ю, Пилипчук І.Г., Федоренко М.С.

13.

Сівак Анна

2004

мс

МОН

ОК ім. Піддубного

 

ЧУ-1

Вихорева О.Ю, Пилипчук І.Г., Артемова В.О.

14.

Стрельцова Евгенія

2005

мс

МОН

ОК ім. Піддубного

 

ЧУ-4

Вихорева О.Ю.

15.

Яловченко Владислава

2004

мс

МОН

ОК ім. Піддубного

 

ЧУ-2

Вихорева О.Ю,  Артемова В.О.

Дівчата

16.

Байло Марія

2011

ІІІ

Динамо

КДЮСШ «Динамо»

 

ЧУ-5

Артемова В.О.

17.

Боярська Марія

2006

І

Динамо

КДЮСШ «Динамо»

 

ЧУ-5

Пилипчук І.Г.

18.

Бурлака Зоя

2011

ІІІ

Динамо

КДЮСШ «Динамо»

 

ЧУ-5

Артемова В.О.

19.

Варова Светлана

2009

І

Динамо

КДЮСШ «Динамо»

 

ЧУ-5

Федоренко М.С.

20.

Васечко Аріна

2009

І

МОН

ОК ім. Піддубного

 

ЧУ-4

Вихорева О.Ю, Пилипчук І.Г.

21.

Висоцька Дар’я

2008

І

Динамо

КДЮСШ «Динамо»

 

ЧУ-4

Артемова В.О.

22.

Воскобойнік Єва

2009

ІІ

МОН

ОК ім. Піддубного

 

ЧУ-4

Артемова В.О.

23.

Геречко Альона

2008

ІІ

Динамо

КДЮСШ «Динамо»

 

ЧУ-5

Пилипчук І.Г.

24.

Єфіменко Поліна

2008

кмс

МОН

ОК ім. Піддубного

 

ЧУ-2

Олексієнко Н.П.,Федоренко М.С.

25.

Зарецька Діана

2007

кмс

МОН

ОК ім. Піддубного

 

ЧУ-2

Федоренко М.С., Пилипчук І.Г.

26.

Козаріз Марія

2008

кмс

МОН

ОК ім. Піддубного

 

ЧУ-2

Федоренко М.С., Олексієнко Н.П.

27.

Майорова Анна

2010

І

Динамо

КДЮСШ «Динамо»

 

ЧУ-3

Вихорева О.Ю.

28.

Мельник Марія

2009

ІІ

Динамо

КДЮСШ «Динамо»

 

ЧУ-4

Олексієнко Н.П.

29.

Оникієнко Юлія

2008

І

МОН

ОК ім. Піддубного

 

ЧУ-4

Вихорева О.Ю, Пилипчук І.Г.

30.

Оніщенко  Ганна

2008

І

Динамо

КДЮСШ «Динамо»

 

ЧУ-2

Олексієнко Н.П.,

31.

Оніщенко Поліна

2006

кмс

МОН

ОК ім. Піддубного

 

ЧУ-2

Федоренко М.С., Пилипчук І.Г.

32.

Рейдер Аліса

2008

кмс

МОН

ОК ім. Піддубного

 

ЧУ-2

Федоренко М.С., Пилипчук І.Г.

33.

Свістунова Нана

2009

І

Динамо

КДЮСШ «Динамо»

 

ЧУ-2

Федоренко М.С.

34.

Шабатіна Валерія

2011

ІІІ

Динамо

КДЮСШ «Динамо»

 

ЧУ-5

Артемова В.О.

35.

Шестакова Кіра

2008

І

Динамо

КДЮСШ «Динамо»

 

ЧУ-2

Федоренко М.С., Пилипчук І.Г.

 Юнаки

36.

Вердієв Дениз

2009

ІІ

Динамо

КДЮСШ «Динамо»

 

ЧУ-3

Вихорева О.Ю., ., Артемова В.О.

37.

Шестаков Кирило

2010

ІІ

Динамо

КДЮСШ «Динамо»

 

ЧУ-5

Федоренко М.С., Олексієнко Н.П

 

 

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00