Головна  →  МОЛОДЬ  →  ПІДТРИМКА ТВОРЧОЇ ТА ОБДАРОВАНОЇ МОЛОДІ  →  "Премія Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва"

Розпоряждення про започаткування Премії Мера № 18 від 14.01.2016

Премія заснована в 2016 році та  присуджується громадянам України віком від 14 до 35 років, місце проживання яких зареєстровано у місті Києві.

Премія присуджується щороку до Дня молоді за видатні досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва, здійснені у календарному році, що передує її присудженню (при цьому можуть також враховуватися досягнення претендента за попередні роки) за однією із номінацій:

наукові досягнення – робота в науковій сфері, проведення досліджень, наявність патентів, винаходів тощо;

творчі досягнення – здобуття звання переможця (лауреата, дипломанта) на міських, всеукраїнських, міжнародних конкурсах, олімпіадах, інших культурно-мистецьких змаганнях; значний   авторський доробок у  сфері мистецтва, літератури, музики, народної творчості, архітектури, популяризації традиційної культури українського народу;

внесок у розвиток молодіжного руху – активна робота в напрямку реалізації молодіжної політики, робота з громадськими організаціями, волонтерська діяльність, реалізація соціальних проектів, що спрямовані на популяризацію здорового способу життя та розвитку спорту, патріотичне виховання молоді, працевлаштування, розвиток інтелектуального потенціалу, екологічної свідомості молоді тощо.

У 2019 році до Департаменту молоді та спорту загалом подано 159 клопотань, з них: за наукові досягнення – 97, за творчі досягнення - 17, за внесок у розвиток молодіжного руху – 35. А також, 10 кандидатур не представлено Конкурсній комісії, зокрема тих, які не відповідають п.1 та п.3 Положення про премію, де зазначено про реєстрацію, вікову категорію та порядок висування на премію.

Для порівняння з попередніми роками:

-      у 2016 році до Департаменту освіти і науки, молоді та спорту подано 160 клопотань, з них за наукові досягнення – 75, за творчі досягнення – 48, за внесок у розвиток молодіжного руху – 37.

-      у 2017 році до Департаменту освіти і науки, молоді та спорту подано 19клопотання, з них: за наукові досягнення – 97, за творчі досягнення – 53, за внесок у розвиток молодіжного руху – 42.

-      У 2018 році до Департаменту подано 197 клопотань, щодо присудження Премії, з них: за наукові досягнення – 115, за творчі досягнення – 31, за внесок у розвиток молодіжного руху – 48.    

Зміни до премії (розпорядження №13)

 

ПРЕМІЯ 2018 РОКУ

ПРЕМІЯ 2019 РОКУ 

ПРЕМІЯ 2020 РОКУ 

ПРЕМІЯ  2021 РОКУ

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00