Прізвище, ім’я  спортсменаРік  нар.Розряд  званняДСТвідом.Спорт.  школа                    ВидпрограмиРезультат за 2020 рік Прізвище  тренера
        Чоловіки 

1.

Бєліков Олександр

1984

кмсТСОУ Спортивна радіопеленгаціяЧУ-8Веліканов М.В.Пархоменко Т.Ю.

2.

Братчук  Сергій1981мсмкТСОУ Спортивна  радіопеленгаціяКУ-5Веліканов М.В.

3.

Веліканов Євген1981мсТСОУ Спортивна  радіопеленгаціяЧУ-2Веліканов М.В.

4.

Гнєдов  Володимир1970змсТСОУ Спортивна  радіопеленгаціяЧЄ-1Веліканов М.В.

5.

Голубничий Олег1973мсТСОУ Спортивна радіопеленгаціяЧМ-3Веліканов М.В.

6.

Голубничий Сергій2000кмсТСОУДЮСШСпортивна радіопеленгаціяЧМ-3Веліканова Н.Л.

7.

Давиденко  Юрій1973мсТСОУ Спортивна  радіопеленгаціяЧУ-1Веліканов М.В.

8.

Іщенко Дмитро

2000мсТСОУДЮСШСпортивна радіопеленгаціяЧУ-1Веліканова Н.Л.

9.

Карпович Федір

2000мсТСОУДЮСШСпортивна радіопеленгаціяЧЄ-2Веліканова Н.Л.

10.

Олешко Сергій

1985мсТСОУ Спортивна  радіопеленгаціяЧУ-4Веліканов М.В.
        Юніори 

11.

Білецький Кіріл2004кмсТСОУДЮСШСпортивна радіопеленгаціяЧЄ-2Веліканова Н.Л.

12.

Захарченко Григорій2002кмсТСОУДЮСШШвидкісна радіотелеграфіяЧМ-3Мінаков В.А.

13.

Ільченко Тимофій2004кмсТСОУДЮСШСпортивна радіопеленгаціяЧУ-1Веліканова Н.Л.

14.

Кисельов Ілля

2002кмсТСОУДЮСШШвидкісна радіотелеграфіяЧМ-2Мінаков В.А.

15.

Кулінченко Лев

2002кмсТСОУДЮСШСпортивна радіопеленгаціяЧЄ-3Веліканова Н.Л.

16.

Моісеєв Андрій2002кмсТСОУДЮСШШвидкісна радіотелеграфіяЧМ-1Мінаков В.А.

17.

Орлов Антон

2004кмсТСОУДЮСШСпортивна радіопеленгаціяЧУ-1Веліканова Н.Л.
        Юнаки 

18.

Бовт Данило2008ІІІ юнТСОУ Спортивна радіопеленгаціяЧМ-3Братчук С.М.

19.

Василевський Владислав2009ІІТСОУДЮСШШвидкісна радіотелеграфіяЧМ-3Мінаков В.А.

20.

Єрофєєв Глеб2008ІІІ юнТСОУ Спортивна  радіопеленгаціяЧУ-1Братчук С.М.

21.

Калюжний Данило2008ІІІ юнТСОУ Спортивна  радіопеленгаціяЧУ-2Братчук С.М.

22.

Клюй Василь2010ІІІ юнТСОУДЮСШСпортивна  радіопеленгаціяЧУ-3Гнєдов В.Ф.

23.

Коляда Андрій2007ІІІ юнТСОУ Спортивна радіопеленгаціяЧМ-3Братчук С.М.

24.

Можаєв Ігор2006ІІІ юнТСОУДЮСШСпортивна радіопеленгаціяЧУ-6Гнєдов В.Ф.

25.

Піляй Іван2007ІІІ юнТСОУ Спортивна радіопеленгаціяЧМ-3Братчук С.М.

26.

Потапчик Сергій2006ІІТСОУДЮСШШвидкісна радіотелеграфіяЧМ-3Мінаков В.А.

27.

Стаценко Павло2006ІІІТСОУДЮСШСпортивна радіопеленгаціяЧУ-1Веліканова Н.Л.

28.

Тромса Кіріл2008І юнТСОУДЮСШСпортивна  радіопеленгаціяЧУ-1Гнєдов В.Ф.

29.

Фоменко Георгій2005ІІІ юнТСОУ Спортивна  радіопеленгаціяЧМ-1Братчук С.М.
        Жінки 

30.

Власюк Юлія

2001мсТСОУ Спортивна радіопеленгаціяЧУ-1Веліканов М.В.,Панчук Л.С.

31.

Козир Наталія

1972ІТСОУ Спортивна радіопеленгаціяЧЄ-3Веліканов М.В., Гнєдов В.Ф.

32.

Кононенко Анастасія

1994мсмкТСОУ Спортивна радіопеленгаціяЧУ-5Веліканов М.В. 

33.

Лебедєва Любов

1999мсТСОУДЮСШСпортивна  радіопеленгаціяЧЄ-3Веліканов М.В.

34.

Маринченко Мар’яна

1989мсмкТСОУ Спортивна  радіопеленгаціяЧЄ-2Веліканов М.В., Гнєдов В.Ф.

35.

Пархоменко Олександра

1989змсТСОУ Спортивна  радіопеленгаціяЧЄ-1Веліканов М.В. Пархоменко В.К.

36.

Смик Людмила

2001мсТСОУДЮСШСпортивна радіопеленгаціяЧЄ-3Веліканова Н.Л.

37.

Фурса  Олена

1976змсТСОУ Спортивна  радіопеленгаціяЧУ-1Веліканов М.В.
        Юніорки 

38.

Бондарчук Анастасія

2003кмсТСОУДЮСШСпортивна  радіопеленгаціяЧЄ-1Веліканова Н.Л.

39.

Заяц Анна

2003кмсТСОУДЮСШСпортивна радіопеленгаціяЧУ-3Веліканова Н.Л.
        Дівчата 

40.

Братчук Софія

2013ІІІ юнТСОУ Спортивна радіопеленгаціяЧМ-3Братчук С.М.

41.

Голубнича Каміла

2007ІІІ юнТСОУ Спортивна радіопеленгаціяЧМ-3Братчук С.М.

42.

Деремед Анна

2006ІІІТСОУДЮСШСпортивна  радіопеленгаціяЧЄ-3Веліканова Н.Л.

43.

Доленко Олександра

2006ІІІТСОУДЮСШСпортивна  радіопеленгаціяЧЄ-2Веліканова Н.Л.

44.

Заманова Алсу

2009ІІІ юнТСОУ Спортивна радіопеленгаціяЧМ-3Братчук С.М.

45.

Лучкань Вероніка

2007І юнТСОУ Спортивна  радіопеленгаціяЧУ-4Братчук С.М

46.

Пащенко Аріна

2008ІІІ юнТСОУДЮСШСпортивна радіопеленгаціяЧУ-1Гнєдов В.Ф.

47.

Тарасова Поліна2011ІІ юнТСОУДЮСШШвидкісна радіотелеграфіяЧМ-2Іванчихін М.О.

48.

Тімофєєва Валерія

2005І юнТСОУ Спортивна  радіопеленгаціяЧМ-1Братчук С.М

49.

Чаруха Ганна

2009І юнТСОУДЮСШСпортивна  радіопеленгаціяЧУ-1Гнєдов В.Ф.

 

 

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00