зп

Прізвище, ім’я

спортсмена

Рік

нар.

Роз-

ряд

ФСТ,

відом

Спортивна

школа, клуб

Вид програми

Результат

2020 року

Прізвище, ініціали тренера

Чоловіки

1.

Гук Артур

2000

кмсу

 

РК Лідер

Трек, роад, марафон

ЧУ-1

Гук В.А.

2.

Клибанівський Владислав

1998

І

 

УРСА

роад

ЧУ-5

Харкавлюк-Балакіна Н.В.

3.

Симоненко Олександр

1968

мсу

 

"САМ рейсінг тім" ролер клуб"

Трек, роад, марафон

ЧУ-1

Симоненко О.М.

4.

Щерба Даніель

2002

кмсу

 

РК Лідер

Трек, роад, марафон

ЧУ-1

Гук В.А.

Юніори

5.

Балакін Тимофій

2004

кмсу

 

УРСА

Трек, роад, марафон

ЧУ-1

Харковлюк-Балакіна Н. В.

6.

Кулик Назар

2006

І

 

"САМ рейсінг тім" ролер клуб"

Трек, роад

ЧУ-3

Музика А.В.

7.

Ромас Денис

2005

І

 

"Професійна ліга спідскейтингу України"

Трек, роад

ЧУ-1

Маковецький Р.О.

Юнаки

8.

Багрій Сергій

2008

І

 

"САМ рейстім" рол клуб"

Трек, роад

ЧУ-2

Музика А.В.

9.

Верба Ярослав

2009

ІІ

 

"Професійна ліга спідскейтингу України"

Трек, роад

ЧУ-2

Ганзенко С.В.

10.

Іващенко Юрій

2013

Іюн

 

Дракон Ролер Клуб

Трек, роад

ЧУ-1

Ярема В.

11.

Кажан Михайло

2010

ІІІ

 

"САМ рейсінг тім" ролер клуб"

Трек, роад

ЧУ-2

Музика А.В.

12.

Корольов Нікіта

2010

ІІ

 

"Професійна ліга спідскейтингу України"

Трек, роад

ЧУ-1

Музика А.В.

13.

Кулинич Лука

2013

Іюн

 

Дракон Ролер Клуб

Трек, роад

ЧУ-2

Ярема В.

14.

Кушнеров Ернест

2011

ІІІ

 

"САМ рейсінг тім" ролер клуб"

Трек, роад

ЧУ-4

Музика А.В.

15.

Кушнеров Мирон

2014

ІІ юн

 

"САМ рейсінг тім" ролер клуб"

Трек, роад

ЧУ-4

Музика А.В.

16.

Лузаков Данііл

2007

І

 

"Професійна ліга спідскейтингу України"

Трек, роад

ЧУ-1

Маковецький Р.О.

17.

Остапчук Михайло

2010

ІІІ

 

РК Лідер

Трек, роад

ЧУ-3

Єромольєва О.В.

18.

Шавіт Ліор

2009

ІІ

 

"САМ рейсінг тім" ролер клуб"

Трек, роад

ЧУ-3

Музика А.В.

19.

Шумовецький Георгій

2012

Іюн

 

"Професійна ліга спідскейтингу України"

Трек, роад

ЧУ-1

Єромольєва В.В.

20.

Щетина Ральф

2008

І

 

"Професійна ліга спідскейтингу України"

Трек, роад

ЧУ-1

Ганзенко С.В.

Жінки

21.

Алексєєва Тетяна

1985

ІІІ

 

"САМ рейсінг тім" ролер клуб"

Трек, роад, марафон

ЧУ-5

Симоненко О.М.

22.

Гришина Ольга

1995

мс

 

"САМ рейсінг тім" ролер клуб"

Трек, роад, марафон

ЧУ-1

Симоненко О.М.

23.

Кушнерова Вікторія

1987

І

 

"САМ рейсінг тім" ролер клуб"

Трек, роад

ЧУ-3

Музика А.В.

24.

Музика Анна

1989

мсмк

 

"САМ рейсінг тім" ролер клуб"

Трек, роад, марафон

ЧУ-1

Симоненко О.М.

25.

Харковлюк-Балакіна Наталя

1974

кмс

 

УРСА

Роад,

ЧУ-3

Самостійно

26.

Хіміч Олена

2002

ІІ

 

"САМ рейсінг тім" ролер клуб"

Трек, роад

ЧМ-3

Музика А.В.

27.

Шуркунова Олександра

1999

кмс

 

"САМ рейсінг тім" ролер клуб"

Трек, роад, марафон

ЧУ-2

Симоненко О.М.

Юніорки

28.

Цалко Неоніла

2006

І

 

РК Лідер

Трек, роад

ЧУ-1

Гук. В. А., Єрмольєва О.В.

29.

Шемякіна Єлизавета

2002

І

 

"САМ рейсінг тім" ролер клуб"

Трек, роад

ЧУ-2

Музика А.В.

Дівчата

30.

Бабенко Єва

2010

І

 

"Професійна ліга спідскейтингу України"

Трек, роад

ЧУ-2

Маковецький  Р.О.

31.

Березнікова Василіса

2012

ІІ

 

РК Прогрес

Трек, роад

ЧУ-4

Тютюнник С.В.

32.

Булах Кіра

2009

І

 

"Професійна ліга спідскейтингу України"

Трек, роад

ЧУ-1

Маковецький  Р.О.

33.

Горова Маргарита

2010

ІІ

 

"САМ рейсінг тім" ролер клуб"

Трек, роад

ЧУ-2

Музика А.В.

34.

Ємець Софія

2013

ІІІ

 

Дракон Ролер Клуб

Трек, роад

ЧУ-2

Ярема В.

35.

Звягіна Аліса

2013

ІІІ

 

"САМ рейсінг тім" ролер клуб"

Трек, роад

ЧУ-4

Музика А.В.

36.

Зоріна Олександра

2013

І юн

 

"САМ рейсінг тім" ролер клуб"

Трек, роад

ЧУ-2

Музика А.В.

37.

Іващенко Олександра

2008

І

 

"Професійна ліга спідскейтингу України"

Трек, роад

ЧУ-1

Ганзенко С.В.

38.

Ковриженко Єлизавета

2012

ІІІ

 

"САМ рейсінг тім" ролер клуб"

Трек, роад

ЧУ-6

Музика А.В.

39.

Лузакова Анастасія

2007

І

 

"Професійна ліга спідскейтингу України"

Трек, роад

ЧУ-1

Маковецький  Р.О.

40.

Малишко Ксенія

2011

ІІІ

 

"САМ рейсінг тім" ролер клуб"

Трек, роад

ЧУ-6

Музика А.В.

41.

Маринич Емілія

2008

І

 

"САМ рейсінг тім" ролер клуб"

Трек, роад

ЧУ-4

Музика А.В.

42.

Огризько Анна

2012

ІІ

 

"САМ рейсінг тім" ролер клуб"

Трек, роад

ЧУ-5

Музика А.В.

43.

Панасюк Евеліна

2011

ІІ

 

"Професійна ліга спідскейтингу України"

Трек, роад

ЧУ-6

Маковецький  Р.О.

44.

Ралко Ярослава

2014

ІІІ юн

 

"САМ рейсінг тім" ролер клуб"

Трек, роад

ЧУ-2

Музика А.В.

45.

Сергієнко Дарина

2010

ІІ

 

"САМ рейсінг тім" ролер клуб"

Трек, роад

ЧУ-4

Музика А.В.

46.

Ткаченко Валерія

2011

ІІ

 

"Професійна ліга спідскейтингу України"

Трек, роад

ЧУ-6

Маковецький  Р.О.

47.

Флінта Вероніка

2010

ІІ

 

"САМ рейсінг тім" ролер клуб"

Трек, роад

ЧУ-6

Музика А.В.

48.

Чаленко Анастасія

2010

ІІ

 

"САМ рейсінг тім" ролер клуб"

Трек, роад

ЧУ-2

Музика А.В.

49.

Шайда Єлизавета

2013

І юн

 

"САМ рейсінг тім" ролер клуб"

Трек, роад

ЧУ-2

Музика А.В.

50.

Шевченко Марія

2008

І

 

"САМ рейсінг тім" ролер клуб"

Трек, роад

ЧУ-2

Музика А.В.

51.

Шевченко Софія

2011

ІІ

 

"САМ рейсінг тім" ролер клуб"

Трек, роад

ЧУ-2

Музика А.В.

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00