зп

Прізвище, ім’я

спортсмена

Рік

нар.

Роз-

ряд

ФСТ та

відомств

Спортивна

школа

Вид

програми

Результат

2019/20 року

Прізвище, ініціали тренера

Чоловіки

1.

Арідов Володимир

1990

мс

 

 

шахи

ЧМ –1

Приходько О.П.

2.

Баклан Володимир

1978

змс

 

СК «Київський Каштанчик»

шахи

ЧУ -1

Косіков О.

3.

Височiн Спартак

1975

мс

 

 

шахи

ЧУ– 2

Косіков О.

4.

Малахатько Вадим

1977

мс

 

 

шахи

ЧУ -1

-

5.

Малієнко Олександр

1991

кмс

 

 

шахи

ЧМ –3

-

6.

Мельничук Михайло

1991

мс

 

 

шахи

ЧМ –1

-

7.

Поліванов Анатолій

1986

кмс

 

 

шахи

ЧМ –2

-

8.

Пономарьов Руслан

1983

змс

 

СК «Київський Каштанчик»

шахи

ЧУ –3

Баклан В.

9.

Скляров Віктор

1993

мс

 

 

шахи

ЧМ –3

-

10.

Черних Володимир

1953

кмс

 

 

шахи

ЧУ -1

-

11.

Шишкін Володимир

1978

мг

 

 

шахи

ЧС - 1

-

Юнаки

12.

Бiлецький Данило

2005

кмс

Україна

РК ДЮСШ «Авангард»

шахи

МТ – 2

Ніколаєв Л.В.

13.

Варданян Юрій

2009

І

 

ДЮСШ №3

шахи

ЧМ –1

Плостак Г.Я.

14.

Замеховський Євген

2006

кмс

Освіта

ДЮСШ №3

шахи

ЧУ – 5

Березін В.Г.

15.

Зубар Володимир

2008

І

 

РК ДЮСШ «Авангард»

шахи

ЧМ – 6

Гриньов В.

16.

Кляшторний Аркадій

2009

І

 

СК «Шахова Школа»

шахи

ЧМ –1

Єщенко В.П.

17.

Луцько Артем

2006

кмс

Україна

РК ДЮСШ «Авангард»

шахи

ЧМ –3

Ніколаєв Л.В.

18.

Малиновський Ростислав

2004

кмс

Україна

РК ДЮСШ «Авангард»

шахи

ЧУ – 4

Гриньов В.

19.

Могильний Степан

2011

І

 

ДЮСШ-3

шахи

ЧМ – 2

Плостак Г.Я.

20.

Нiкiтiн Богдан

2003

кмс

 

СК «Шахова Школа»

шахи

ЧУ – 3

Семенов Д.Г.

21.

Нєженцев Кирило

2011

І

 

СК «Шахова Школа»

шахи

ЧЄ – 2

Семенов Д.Г.

22.

Очман Ілля

2011

І

 

Оболонь-Гросмейстер

шахи

ЧМ –3

Шистарьов С.Ю.

23.

Пальчук Андрiй

2006

кмс

 

СК «Шахова Школа»

шахи

ЧУ – 3

Рахмангулов А.З.

24.

Подольський Михайло

2008

І

 

СК «Товариш»

шахи

ЧМ –3

Рахмангулов А.

25.

Самуненков Iгор

2009

кмс

 

СК «Шахова Школа»

шахи

ЧУ -1

Баклан В.О.

26.

Сідлецький Іван

2007

кмс

 

СК «Шахова Школа»

шахи

ЧЄ – 6

Семенов Д.Г.

27.

Токтомушев Теймур

2009

кмс

 

СК «Товариш»

шахи

ЧЄ – 4

Рахмангулов А.

28.

Трушко Андрiй

2006

кмс

Освіта

ДЮСШ №23

шахи

ЧМ –3

Бутенко О.М.

29.

Тульчинський Фелікс

2009

І

 

СК «Два короля»

шахи

ЧУ – 6

Єщенко В.П.

30.

Чайковський Михайло

2011

ІІ

 

КПДЮ

шахи

ЧМ – 2

Рудченко О.Ю.

31.

Шевченко Кірілл

2002

мс

 

 

шахи

ЧЄ – 1

Арещенко О.В.

32.

Ясьмо Данило

2010

І

 

СК «Шахова Школа»

шахи

ЧУ -1

Семенов Д.Г., Приходько О.П.

Жінки

33.

Бакланова Тетяна

1983

змс

 

 

шахи

ЧС – 1

-

34.

Барчук Ірина

1998

мс

 

СК «Шахова Школа»

шахи

ЧУ -1

-

35.

Должикова Катерина

1988

мм

 

 

шахи

ЧУ- 2

Баклан В.О.

36.

Жильцова Любов

1956

змс

 

 

шахи

ЧС -2

-

37.

Осьмак Юлiя

1998

мс

 

СК «Київський Каштанчик»

шахи

ЧЄ - 2

Баклан В.О.

38.

Петрова Iрина

1993

мс

 

 

шахи

ЧМ –1

Скляров В.

Юніорки

39.

Дьячек Аліна

2001’

І

 

 

шахи

ЧУ – 4

-

40.

Малануха Маргарита

2000

кмс

 

СК «Шахова Школа»

шахи 

ЧУ – 2

Семенов Д.Г.

Дівчата

41.

Булай Марія

2007

І

 

РК ДЮСШ «Авангард»

шахи

ЧУ – 6

Ніколаєв Л.В.

42.

Єщенко Уляна

2005

І

 

СК «Два короля»

шахи

ЧУ – 5

Єщенко В.П.

43.

Колдоба Анастасія

2011

ІІ

 

СК «Шахова Школа»

шахи

ЧМ – 2

Приходько О.П.

44.

Манько Марiя

2007

кмс

Україна

РК ДЮСШ «Авангард»

шахи

ЧЄ – 2

Ніколаєв Л.В.

45.

Марченко Амелія

2011

І

 

СК «Шахова Школа»

шахи

ЧЄ – 6

Семенов Д.Г.

46.

Марченко Єлизавета

2008

І

 

СК «Шахова Школа»

шахи

ЧМ –1

Семенов Д.Г.

47.

Наліваєва Аліса

2008

ІІ

Україна

РК ДЮСШ «Авангард»

шахи

ЧУ – 6

Ніколаєв Л.В.

48.

Оніпко Катерина

2011

ІІ

 

СК «Легіон»

шахи

ЧМ –3

Алоіс Руіс

49.

Осмоловська Євгенiя

2006

І

Україна

РК ДЮСШ «Авангард»

шахи

ЧУ – 6

Ніколаєв Л.В.

50.

Піддубна Божена

2009

І

 

ДЮСШ-3

шахи

ЧМ – 2

Березін В.Г.

51.

Прочаєва Аліна

2010

ІІ

 

 

шахи

ЧМ –1

Севостьянов П.

52.

Сіволобова Поліна

2009

І

 

ДЮСШ№3

шахи

ЧМ – 5

Плостак Г.Я.

53.

Ташкiнова Софiя

2007

І

 

КПДЮ

шахи

ЧУ – 3

Левенко П.А.

54.

Торопцева Євгенія

2010

І

 

-

шахи

ЧМ – 2

-

55.

Хатнюк Анастасiя

2006

І

 

СК «Товариш»

шахи

ЧМ –1

Рахмангулов А.З.

56.

Шарапова Поліна

2008

І

 

СК «Шахова Школа»

шахи

ЧУ – 6

Семенов Д.Г.

57.

Шкриль Катерина

2003

І

 

 

шахи

ЧМ – 2

-

58.

Якимаха Марія

2008

І

 

СК «Шахова Школа»

шахи

ЧМ –3

Семенов Д.Г.

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00