зп

Прізвище, ім’я

спортсмена

Рік

нар.

Роз-

ряд

ФСТ та відомств

Спортивна

школа

       Вид

    програми

Результат

2020 року

Прізвище, ініціали тренера

Чоловіки

1.

Ахмед Мухамед

1995

І

 

 

Командн, індивід.

ЧУ -2

Легіонер

2.

Баган Ярослав

1994

мс

 

 

Командн, індивід.

ЧУ -5

Огонесян А.

3.

Кравчук Дмитро

1987

І

 

 

Командн, індивід.

ЧУ -6

Ахмед М.

4.

Погребняк Дмитро

1997

І

 

 

Командн, індивід.

ЧУ -3

Рибальченко К.

5.

Рибальченко Костянтин

1979

 

 

 

Командн, індивід.

ЧУ -3

Огонесян А.

6.

Сікора Артур

2000

І

 

 

Командн, індивід.

ЧУ -4

Рибальченко К.

7.

Федорук Валерій

1983

мс

 

 

Командн, індивід.

ЧУ -1

Рибальченко К.

Юніори

8.

Глущенко Лук’ян

2006

 

 

 

Командн, індивід.

ЧУ-4

Подворний Д.

9.

Жданов Владислав

2006

 

 

 

Командн, індивід.

ЧУ -6

Желудков Т.

10.

Пилявський Марк

2007

 

 

 

Командн, індивід.

ЧУ -3

 

11.

Поздняков Олег

2004

 

 

 

Командн, індивід.

ЧУ-1

Сікора А.

12.

Радіонов Тимофій

2005

 

 

 

Командн, індивід.

ЧУ -2

Ахмед М.

13.

Ткачук Андрій

2004

 

 

 

Командн, індивід.

ЧУ -2

Баган Я.

14.

Шуцький Ігор

2007

 

 

 

Командн, індивід.

ЧУ -2

Белоус О.

15.

Щербаков Дмитро (мл.)

2005

 

 

 

Командн, індивід.

ЧУ-1

Ахмед М.

Юнаки

16.

Ворона Даниїл

2011

 

 

 

Командн, індивід.

ЧУ -6

Желудков Т.

17.

Джандан Тимур

2010

 

 

 

Командн, індивід.

ЧУ -5

Федорук В.

18.

Заиченко Давид

2010

 

 

 

Командн, індивід.

ЧУ -3

Ткачук Р., Ахмед М.

19.

Панченко Артем

2008

 

 

 

Командн, індивід.

ЧУ-1

Желудков Т.

20.

Хлус Микита

2009

 

 

 

Командн, індивід.

ЧУ -2

Хасан А.

21.

Щербаков Єгор

2010

 

 

 

Командн, індивід.

ЧУ -4

Щербаков Д.

Жінки

22.

Белоус Олександра

1984

І

 

 

Командн, індивід.

ЧУ -5

Желудков Т., Савелов В.

23.

Бушма Аліна

2000

мсмк

 

 

Командн, індивід.

 

Ахмед М.

24.

Ковальская Яна

1979

І

 

 

Командн, індивід.

ЧУ-4

Рибальченко К.

25.

Костюкова Анастасія

1993

мсмк

 

 

Командн, індивід.

ЧУ-1

Ахмед М.

26.

Сардак Ліана

1989

мсмк

 

 

Командн, індивід.

ЧУ -2

Кравчук Д.

27.

Усенко Надія

2000

мсмк

 

 

Командн, індивід.

 

Рибальченко К.

Юніорки

28.

Бегеба Христина

2007

 

 

 

Командн, індивід.

 

Легіонер

29.

Бриленко Олена

2004

 

 

 

Командн, індивід.

ЧУ -2

Костюкова А.

30.

Гирик Єлизавета

2004

 

 

 

Командн, індивід.

ЧУ - 3

Ахмед М.

31.

Дорошик Марія

2004

 

 

 

Командн, індивід.

ЧУ-4

Желудков Т.

32.

Котова Ольга

2005

 

 

 

Командн, індивід.

ЧУ-1

Кравчук Д.

33.

Кошева Ульяна

2007

 

 

 

Командн, індивід.

ЧУ -6

Савелов В.

34.

Крикун Анастасія

2007

 

 

 

Командн, індивід.

ЧУ -1

Кравчук Д.

35.

Чаплінська Владислава

2007

 

 

 

Командн, індивід.

ЧУ -2

Савелов В.

Дівчата

36.

Бабій Олександра

2009

 

 

 

Командн, індивід.

ЧУ-1

Хасан А.

37.

Боднарук Марія

2009

 

 

 

Командн, індивід.

ЧУ -5

Баган Я.

38.

Бриленко Анна

2008

 

 

 

Командн, індивід.

ЧУ -5

Костюкова А.

39.

Донік Вікторія

2009

 

 

 

Командн, індивід.

ЧУ-3

Савелов В.

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00