зп

Прізвище, ім’я

Рік народ.

Роз

ряд

ФСТ

Спортивна школа

 

Вид програми

Результ

2020 р.

Прізвище, ініціали тренера

 Чоловіки         

1.

Александровський Роман

1994

мс

Спартак

ДУ «ДЦОП» звс

Багатоб.

ЧУ - 4

Климентовський Я.Г.

2.

Белінський Олександр

1995

мс

ЗСУ

ДУ «ДЦОП» звс

Паралел.

ЧУ – 2

Белінський В.В.

3.

Карпов Антон

1997

мс

Спартак

ДУ «ДЦОП» звс

Крос

ЧУ - 1

Климентовський Я.Г.

4.

Мальованний Павло

1999

мс

 

ДЮСШ «Вікторія»,

ДУ «ДЦОП» звс

Крос

ЧУ - 3

Мостовенко А.В.

 Юніори

5.

Делендик Михайло

2000

кмс

 

ДЮСШ Вікторія

Багатоб.

ЧМ - 2

Ковтун Н.П.      

6.

Колосніченко Максим

2003

ІІ

Спартак

ДУ «ДЦОП» звс

Крос

ЧУ - 3

Климентовський Я.Г.

7.

Мальований Іван

2003

мс

 

ШВМС м. Києва,

ДУ «ДЦОП» звс

Крос

ЧУ - 2

Мостовенко А.В.

8.

Мостовенко Гліб

2001

ІІ

 

ДУ «ДЦОП» звс

Крос

ЧУ - 2

Мостовенко А.В.

9.

Оніщук Стефан

2003

кмс

 

ЦДЮСШ «Спартак»

Крос

ЧУ - 5

Баранов В.Г.  

10.

Пещерін Андрій

2001

кмс

Спартак

ЦДЮСШ «Спартак»

Крос

ЧУ - 5

Баранов В.Г.  

 Юнаки

11.

Клевцов Лев

2007

ІІ

 

ДЮСШ «Вікторія»

Слалом

ЧМ - 2

Ковтун Н.П

12.

Клімов Микола

2009

ІІ

 

ДЮСШ «Вікторія»

Слалом

ЧМ - 3

Ковтун Н.П.  

13.

 

Ларіонов Володимир

2008

Іюн

 

ДЮСШ «Вікторія»

Крос

ЧУ – 3

Ковтун Н.П.

14.

Лисенко Арістарх

2010

ІІ

 

ДЮСШ «Вікторія»

Слалом

ЧМ - 3

Ковтун Н.П

15.

Оніщук Ніколай

2009

І юн

 

ДЮСШ «Вікторія»

Крос

ЧУ – 2

Ковтун Н.П.

16.

Оніщук Серафім

2010

ІІ юн

 

ДЮСШ «Вікторія»

Крос

ЧМ – 2

Мостовенко А.В.

17.

Пучко Кирило

2007

ІІ

 

ДЮСШ «Вікторія»

Слалом

ЧМ - 3

Ковтун Н.П

18.

Цицанюк Антон

2006

ІІ

 

ДЮСШ «Вікторія»

Багатоб.

ЧУ – 2

Ковтун Н.П. 

 Жінки

19.

Мальованная Олександра

1997

мс

ЗСУ

ДУ «ДЦОП» звс

Паралел.

ЧУ - 2

Белінський В.В. 

20.

Плюта Катерина

2000

мс

 

ДУ «ДЦОП» звс

Крос

ЧУ - 1

Мостовенко А.В.

21.

Точенюк Анастасія

2000

кмс

 

ДЮСШ «Вікторія»

Багатоб.

ЧУ - 4

Ковтун Н.П.

 Юніорки

22.

Зацепіна Єлізавета

2002

кмс

 

ДЮСШ «Вікторія»

Багатоб.

ЧУ - 5

Ковтун Н.П.

23.

Зоря Євгенія

2001

мс

 

ДУ «ДЦОП»звс

Багатоб

ЧУ - 3

Белінський В.В. 

 Дівчата

24.

Кириченко Леся

2006

ІІ

 

ДЮСШ «Вікторія»

Крос

ЧУ - 2

Ковтун Н.П.

25.

Коротаєва Мирослава

2009

ІІІ

 

ДЮСШ «Вікторія»

Слалом

ЧМ - 1

Ковтун Н.П.

26.

Рощина Уляна

2008

ІІІ

 

ДЮСШ «Вікторія»

Багатоб.

ЧМ - 2

Ковтун Н.П.

27ю

Цицанюк Катерина

2010

ІІ

 

ДЮСШ «Вікторія»

Багатоб.

ЧМ - 1

Ковтун Н.П.

                

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00