КМДА Київська міська державна адміністрація


 

зп

Прізвище, ім’я

спортсмена

Рік

нар.

Роз-

ряд

ФСТ та

відомство

Спортивна

школа

Вид

програми

Результат 2020 р.

Прізвище, ініціали тренера

Чоловіки

1.

Бубен Максим

1986

мсмк

Освіта

СК КПІ „Талісман”

інд., пара, рійка,

ЧУ 1

Веред В.І., Пасічна Т.В.

2.

Дорошенко Володимир

1992

мс

Освіта

СК КПІ „Талісман”

інд., пара, група

ЧУ 2

Пасічна Т.В., Лозенко Н.М

3.

Лобусов Дмитро

2001

 кмс

   Освіта

СК КПІ „Талісман”

інд.,тріо, група

ЧМ 1

Пасічна Т.В., Лозенко Н.М

4.

Мельничук Дмитро    

2002

ІІ

Освіта

СК КПІ „Талісман”

денс, фанк

ЧМ 2

Пасічна Т.В.

5.

Пасічник Володимир

1997

ІІ

Освіта

СК КПІ „Талісман”

денс, фанк

ЧУ 3

Пасічна Т.В.

6.

Цвик Сергій

2003

І

Освіта

СК „Атлантида”

група,тріо

ЧМ 3

Павлова О.С.,

Долинська О.В.

7.

Черноморець Богдан

2000

кмс

Освіта

СК КНУ ім. Шевченка

інд.,тріо, група

ЧУ 4

Веред В.І.

8.

Шабунін Максим

2003

 кмс

   Освіта

СК КПІ

степ,денс, фанк

ЧМ 2   

Черненко Н. М, Пасічна Т.В  

Жінки

9.

Агафонова Катерина

1997

мс

Освіта

СК КНУ ім. Шевченка

інд.,тріо, група

ЧМ 1

Веред В.І.

10.

Антипова Ярослава

1999

кмс

Освіта

СК КПІ „Талісман”

інд.,тріо, група

ЧМ 1

Градусова Н.В.

11.

Анчішкіна Анна

2002

І

Освіта

СК КПІ „Талісман”

денс, фанк

ЧУ 1

Пасічна Т.В.

12.

Багинська Даяна

2000

кмс

Освіта

СК ”Авіатор” НАУ

степ, денс

ЧМ 1

Оргєєва С.В.

13.

Баранецька Анастасія

1998

кмс

Освіта

СК КНУ ім. Шевченка

інд.,тріо, група

ЧУ 4

Веред В.І.

14.

Безугла Марія

1999

І

Освіта

СК КПІ „Талісман”

денс,степ

ЧУ 2

Лозенко Н.М.

15.

Білорус Ірина

2000

кмс

Освіта

СК КПІ „Талісман”

інд.,тріо, група

ЧМ 1

Градусова Н.В.

16.

Бочарнікова Ірина

2002

ІІ

Освіта

СК КНУ ім. Шевченка

інд.,тріо, група

ЧУ 4

Веред В.І.

17.

Булгакова Олеся

2000

1

Освіта

СК КПІ „Талісман”

денс,степ

ЧМ 3

Лозенко Н.М.

18.

Воловик Маріанна

2000

кмс

Освіта

СК КПІ „Талісман”

денс, фанк

ЧУ 1

Пасічна Т.В.

19.

Воловіченко Анна

2000

І

Освіта

СК КПІ „Талісман”

денс, фанк

ЧУ 1

Пасічна Т.В.

20.

Волошина Тетяна

1999

ІІ

Освіта

СК ”Авіатор” НАУ

степ, денс

ЧУ 4

Оргєєва С.В.

21.

Гладун Катерина

2000

І

Освіта

СК КПІ „Талісман”

денс,степ

ЧУ 6

Лозенко Н.М.

22.

Грищенко Інна

2001

І

Освіта

СК КПІ „Талісман”

денс, фанк

ЧУ 1

Пасічна Т.В.

23.

Гулієва Раміла

2000

мс

Освіта

СК КПІ „Талісман”

денс,степ

ЧУ 2

Пасічна Т.В.

24.

Данильченко Вікторія

1997

кмс

Освіта

СК КПІ „Талісман”

денс,степ

ЧУ 2

Пасічна Т.В.

25.

Данилюк Марія

2002

кмс

Освіта

СК ”Авіатор” НАУ

степ, денс

ЧУ 1

Оргєєва С.В.

26.

Дима Наталія

2001

ІІ

Освіта

СК КПІ „Талісман”

інд.,тріо, група

ЧМ 1

Лозенко Н.М.

27.

Дрозд Світлана

2001

І

Освіта

СК КПІ „Талісман”

інд.,тріо, група

ЧМ 1

Лозенко Н.М.

28.

Єременко Яна

1997

кмс

Освіта

СК ”Авіатор” НАУ

степ, денс

ЧУ 3

Оргєєва С.В.

29.

Заярна Олександра

2003

І

Освіта

СК КПІ „Талісман”

Інд.ж, тріо, степ

ЧМ 3

Лозенко Н.М.

30.

Зінова Дарина

1999

мс

Освіта

СК КПІ „Талісман”

денс, фанк

ЧМ 3

Пасічна Т.В.

31.

Ісаєнко Анастасія

1995

мс

Освіта

СК КПІ „Талісман”

інд., пара,

ЧУ 1

Пасічна Т.В.

32.

Калінчук Олена

1997

кмс

Освіта

СК КПІ „Талісман”

денс,степ

ЧМ 2

Лозенко Н.М.

33.

Капшиченко Оксана

2001

ІІ

Освіта

СК ”Авіатор” НАУ

степ, денс

ЧУ 4

Оргєєва С.В.

34.

Клименок Наталя

1991

мс

Освіта

СК КПІ „Талісман”

денс, фанк

ЧУ 1

Пасічна Т.В.

35.

Коваленко Ангеліна

1999

І

Освіта

СК КПІ „Талісман”

денс,степ

ЧУ 2

Лозенко Н.М.

36.

Ковальова Ірина

1997

мс

Освіта

СК КПІ „Талісман”

денс, фанк

ЧУ 1

Пасічна Т.В.

37.

Корнякова Ольга

1999

І

Освіта

СК КПІ „Талісман”

денс,степ

ЧУ 6

Лозенко Н.М.

38.

Кощеєва Лілія

1996

мс

Освіта

СК КПІ „Талісман”

денс,степ

ЧУ 1

Лозенко Н.М.

39.

Крутась Владислава

2001

ІІ

Освіта

СК  ”Авіатор” НАУ

степ

ЧУ 3

Оргєєва С.В.

40.

Кузмич Юлія

1997

мс

Освіта

СК КПІ „Талісман”

денс, фанк

ЧУ 1

Пасічна Т.В.

41.

Кумпан Ліна

2001

І

Освіта

СК КПІ „Талісман”

денс, фанк

ЧУ 1

Пасічна Т.В.

42.

Кучерська Анастасія

1999

ІІ

Освіта

СК КНУ ім. Шевченка

інд.,тріо, група

ЧУ 6

Веред В.І.

43.

Люта Анастасія

1998

кмс

Освіта

СК КНУ ім. Шевченка

інд.,тріо, група

ЧУ 4

Веред В.І.

44.

Маркіна Наталя

1999

мс

Освіта

СК КНУ ім. Шевченка

інд.,тріо, група

ЧУ 4

Веред В.І.

45.

Моргуненко Ксенія

2003

І

Освіта

СК „Атлантида”

група,тріо

ЧМ 3

Павлова О.С.,

Долинська О.В.

46.

Музя Марина

1999

кмс

Освіта

СК КПІ „Талісман”

інд.,тріо, група

ЧМ 1

Градусова Н.В.

47.

Орець Єлізавета

2000

І

Освіта

СК КПІ „Талісман”

денс, фанк

ЧУ 4

Пасічна Т.В.

48.

Паламарчук Наталія

2001

кмс

Освіта

СК  ”Авіатор” НАУ

степ

ЧМ 1

Оргєєва С.В.

49.

Палій Валерія

1998

мс

Освіта

СК  ”Авіатор” НАУ

степ

ЧМ 1

Оргєєва С.В.

50.

Пац Олексанедра

2001

кмс

Освіта

СК КПІ „Талісман”

інд.,тріо, група

ЧМ 1

Лозенко Н.М.

51.

Пинта Наталія

1998

ІІ

Освіта

СК КПІ „Талісман”

денс, фанк

ЧУ 1

Пасічна Т.В.

52.

Пилипенко Світлана

1996

ІІ

Освіта

СК КПІ „Талісман”

денс, фанк

ЧМ 3

Пасічна Т.В.

53.

Посенко Альбіна

1998

кмс

Освіта

СК ”Авіатор” НАУ

фанк

ЧУ 3

Оргєєва С.В.

54.

Скиба Надія

2000

кмс

Освіта

СК КПІ „Талісман”

денс, фанк

ЧМ 2

Пасічна Т.В.

55.

Сметанюк Лілія

1999

І

Освіта

СК ”Авіатор” НАУ

фанк

ЧУ 3

Оргєєва С.В.

56.

Смольнікова Вероніка

1999

мс

Освіта

СК КПІ „Талісман”

інд.,тріо, група

ЧМ 1

Лозенко Н.М.

57.

Ткаченко Юлія

1996

мс

Освіта

СК КПІ „Талісман”

денс

ЧУ 2

Градусова Н.В.

58.

Томчук Антоніна

2001

ІІ

Освіта

СК ”Авіатор” НАУ

фанк

ЧУ 3

Оргєєва С.В.

59.

Федосенко Алена

1984

мс

Освіта

СК КПІ „Талісман”

пара

ЧУ 1

Пасічна Т.В.

60.

Федченко Єлизавета

2000

І

Освіта

СК ”Авіатор” НАУ

фанк, денс

ЧУ 3

Оргєєва С.В.

61.

Філатова Альона

2000

І

Освіта

СК КПІ „Талісман”

денс, фанк

ЧМ 2

Пасічна Т.В.

62.

Чепа Еліна

2001

кмс

Освіта

СК КПІ „Талісман”

фанк, денс

ЧМ 3

Пасічна Т.В.

63.

Шаропова Анастасія

2002

ІІ

Освіта

СК КПІ „Талісман”

денс, група

ЧУ 2

Градусова Н.В.

64.

Шолудько Олександра

2001

ІІ

Освіта

СК КПІ „Талісман”

денс, група

ЧУ 2

Пасічна Т.В.

65.

Шуба Карина

2001

І

Освіта

СК КПІ „Талісман”

денс, фанк

ЧМ 2

Пасічна Т.В.

66.

Ящук Владислава

2002

кмс

Освіта

СК КПІ „Талісман”

денс, фанк

ЧМ 2

Пасічна Т.В.

Юніорки

67.

Амерідзе Олександра

2004

І

Освіта

СК КПІ „Талісман”

Інд.ж, тріо, степ

ЧМ 3

Лозенко Н.М.

68.

Богодєлова Марія

2007

І

Освіта

СК КПІ „Талісман”

інд.,тріо, група

ЧМ 1

Градусова Н.В.

69.

Гордієнко Вероніка

2005

І

Освіта

СК КПІ „Талісман”

інд.,тріо, група

ЧМ 1

Градусова Н.В.

70.

Градусова Анна

2005

І

Освіта

СК КПІ „Талісман”

інд.,тріо, група

ЧМ 1

Градусова Н.В.

71.

Іванова Анастасія

2004

ІІ

Освіта

СК КПІ „Талісман”

Інд.ж, тріо, степ

ЧМ 3

Лозенко Н.М.

72.

Котляр Анастасія

2004

І

Освіта

СК КПІ „Талісман”

інд.,тріо, група

ЧМ 1

Градусова Н.В.

73.

Очеретяна Богдана

2005

І

Освіта

СК КПІ „Талісман”

інд.,тріо, група

ЧМ 1

Градусова Н.В.

74.

Погорєлова Олександра

2006

І

Освіта

СК КПІ „Талісман”

інд.,тріо, група

ЧМ 1

Градусова Н.В.

75.

Холодницька Аріна

2003

І

Освіта

СК КПІ „Талісман”

денс, фанк

ЧМ 2

Пасічна Т.В.

76.

Яшкіна Аліна

2005

І

Освіта

СК КПІ „Талісман”

інд.,тріо, група

ЧМ 1

Градусова Н.В.

 

 

 



При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.