Головна  →  СПОРТ  →  СКЛАД ЗБІРНИХ КОМАНД МІСТА КИЄВА  →  НЕОЛІМПІЙСЬКІ  →  Спортивна акробатика

зп

Прізвище , ім`я спортсмена

Рік

народ.

Роз-

ряд

ФСТ та

відомства

Спортивна

школа, СК

 Вид програми

Результат

2020 року

Прізвище , ініціали

тренера

Чоловіки

1.

Бондар Єгор

1997

кмс

Україна

ДЮСШ«Акроспорт»

зміш.пара

ЧМ  2

Фурман С.М.,Клименко Д.І., Капустинський А.А.

2.

Колесник Богдан

2000

кмс

ЗСУ

ДЮСШ-20

зміш.пара

ЧМ 2

Каховська О.В.,

Демиденко Г.В.

3.

Кузеренко Владислав

1999

мс

Україна

ДЮСШ«Акроспорт»

зміш.пара

ЧУ 1,

Клименко Д.І., Чигирина Н.М.

Юніори

4.

Бикович Олексій

2005

І

 

ОСЦ «Сузір’я» -

ДЮСШ-18

зміш.пара

ЧМ 1

Синявська Г.М.,

Басюк А.В.

5.

Бібко Ілля

2004

кмс

Освіта

ДЮСШ-18

чол.група  вправа

ЧМ 1

Куленко О.В., Куленко К.О.

6.

Горлач Іван

2003

кмс

Україна

ДЮСШ«Акроспорт»

чол.пара

ЧУ 1

Фурман С.М., Чигирина Н.М.

7.

Капустинський Андрій

2004

І

Україна

ДЮСШ«Акроспорт»

зміш.пара

ЧМ 3

Гарбуз О.А. Капустинський В.

8.

Кучеров Павло

2004

кмс

 

ОСЦ «Сузір’я»

чол.пара

ЧУ 1

Синявська Г.М.,Басюк А.В.

9.

Куюнка Павло

2005

І

Україна

ДЮСШ«Акроспорт»

зміш.пара

ЧУ 3

Клименко Д.І.

10.

Лабунець Іван

2004

кмс

 

ОСЦ «Сузір’я»

зміш.пара

ЧМ 3

Синявська Г.М., Басюк А.В.

11.

Лавренко Борис

2005

кмс

Освіта

ДЮСШ-18

чол.груп.

вправи

ЧУ 2

Кашуба.Ю.І., Горковенко І.М., Куленко О.В.

12.

Лобусов Дмитро

2001

кмс

Освіта

ДЮСШ-18

зміш.пари

ЧМ 2

Кашуба.Ю.І., Горковенко І.М., Куленко О.В.

13.

Марченко Андрій

2005

кмс

Освіта

ДЮСШ-18

чол.груп.

вправи

ЧУ 2

Кашуба.Ю.І., Горковенко І.М., Куленко О.В.

14.

Марчук Ілля

2004

І

Освіта

ДЮСШ-18

чол.група  вправа

ЧМ 1

Куленко О.В., Куленко К.О.

15.

Писарєв Владислав

2002

кмс

ЗСУ

ДЮСШ-20

чол.пара

ЧУ 4

Каховська О.В.

16.

Пічугін Олександр

2003

кмс

ЗСУ

ДЮСШ-20

зміш.пара

ЧМ 2

Іконова О.М.

17.

Скородзієвський Данило

2004

кмс

 

ОСЦ «Сузір’я»

зміш.пара

ЧУ 1

Синявська Г.М., Басюк А.В.

18.

Шляхтенко Олександр

2003

кмс

Освіта

ДЮСШ-18

чол.груп.

вправи

ЧУ 2

Кашуба.Ю.І., Горковенко І.М., Куленко О.В.

19.

Шляхтенко Олександр

2003

кмс

Освіта

ДЮСШ-18

чол.груп.

вправи

ЧУ 2

Кашуба.Ю.І., Горковенко І.М., Куленко О.В.

Юнаки

20.

Вакулюк Данило

2008

І

Освіта

ДЮСШ-18

чол.гр.вп

ЧМ 1

Куленко О.В., Куленко К.О.

21.

Вінник Єгор

2007

кмс

Україна

ДЮСШ«Акроспорт»

чол.пара

ЧУ 5

Клименко Д.І. Фурман С.М.

22.

Давиденко Софрон

2008

кмс

Україна

ДЮСШ«Акроспорт»

чол.пара

ЧУ 1

Фурман С.М., Чигирина Н.М.

23.

Крутько Максим

2008

кмс

Освіта

ДЮСШ-18

чол.група  вправа

ЧУ 2

Кашуба.Ю.І., Горковенко І.М., Куленко О.В.

24.

Ліпкан Артем

2007

кмс

ЗСУ

ДЮСШ-20

чол.пара

ЧУ 4

Каховська О.В.,

25.

Марченко Дмитро

2008

І

Освіта

ДЮСШ-18

чол.група  вправа

ЧМ 1

Куленко О.В., Куленко К.О.

Жінки

26.

Лось Марія

2004

мс

Україна

ДЮСШ«Акроспорт»

зміш.пара

ЧУ 1

Клименко Д.І., Куленко О.В.

27.

Майтама Ксенія

2000

кмс

Україна

ДЮСШ«Акроспорт»

жін.пара

ЧУ 2

Фурман С.М.,

Чигирина Н.М., Гарбуз О.А.

Юніорки

28.

Герцик Уляна

2005

І

Україна

ДЮСШ«Акроспорт»

жін.група

ЧМ 1

Фурман С.М., Чигирина Н.М.

29.

Гринюк Настя

2004

кмс

Освіта

ДЮСШ-20

жін.група

ЧУ 4

Демиденко Г.В., Горковенко І.М., Маньковська О.Ю.

30.

Гузенко Лиля

2003

кмс

Освіта

ДЮСШ-20

жін.пара

ЧМ 2

Демиденко Г.В., Малютін В.П., Маньковська О.Ю.

31.

Гур’єва Василина

2007

кмс

Україна

ДЮСШ«Акроспорт»

жін.пара

ЧУ 2

Фурман С.М., Чигирина Н.М.

32.

Давиденко Софія

2004

кмс

Україна

ДЮСШ«Акроспорт»

зміш.пара

ЧМ 2

Фурман С.М., Клименко Д.І.

33.

Демиденко Таня

2005

кмс

Освіта

ДЮСШ-20

жін.група

ЧУ 4

Демиденко Г.В., Малютін В.П., Маньковська О.Ю.

34.

Ліщинер Дарина

2005

кмс

Освіта

ДЮСШ-20

жін.пара

ЧМ 2

Третьякова Л.В., Деде Л.М.

35.

Нагаєва Софія

2005

І

Україна

ДЮСШ«Акроспорт»

жін.група

ЧМ 1

Фурман С.М., Чигирина Н.М.

36.

Павлючик Софія

2004

І

 

ОСЦ «Сузір’я» -

ДЮСШ-18

жін.група

ЧМ 1

Синявська Г.М.,

Басюк А.В.

37.

Синькова Вікторія

2003

кмс

Україна

ДЮСШ«Акроспорт»

жін.пара

ЧУ 5

Гарбуз О.А.,

Капустинський В.А.

38.

Синькова Вікторія

2003

кмс

Україна

ДЮСШ«Акроспорт»

жін.пара

ЧУ 5

Гарбуз О.А.,

Капустинський В.А.

39.

Сіземова Софія

2003

І

 

ОСЦ «Сузір’я» -

ДЮСШ-18

жін.група

ЧМ 1

Синявська Г.М.,

Басюк А.В.

40.

Федоскова Юлія

   2004

І

Освіта

ДЮСШ-18

зміш.пара

ЧМ 2

Кашуба.Ю.І., Горковенко І.М., Куленко О.В.

Дівчата

41.

Белоус Дарина

2010

І

 

ОСЦ «Сузір’я» -

ДЮСШ-18

жін.група

ЧМ 1

Синявська Г.М.,

Басюк А.В.

42.

Бовгіра Люба

2006

кмс

Освіта

ДЮСШ-20

жін.пара

ЧМ 2

Демиденко Г.В., Малютін В.П., Маньковська О.Ю.

43.

Васильєва Діана

2009

кмс

Освіта

ДЮСШ-20

жін.група

ЧМ 1,

ЧУ 4

Демиденко Г.В., Малютін В.П., Маньковська О.Ю.

44.

Жадан Єфросинія

2009

кмс

 

ОСЦ «Сузір’я»

зміш.пара

ЧМ 1

Синявська Г.М., Басюк А.В.

45.

Зубко Евелина

2009

кмс

 

ДЮСШ-20

жін.пара

ЧМ 3

Третьякова Л.В., Деде Л.М.

46.

Козловська Арина

2009

І

 

ОСЦ «Сузір’я» -

ДЮСШ-18

жін.група

ЧМ 1

Синявська Г.М., Басюк А.В.

47.

Котова Катерина

2009

І

Україна

ДЮСШ«Акроспорт»

жін.група

ЧМ 1

Фурман С.М., Чигирина Н.М.

48.

Малюк Маргарита

2010

кмс

Освіта

ДЮСШ-20

жін.пара

ЧМ 2

Третьякова Л.В., Деде Л.М.

49.

Науменко Дарина

2007

І

Освіта

ДЮСШ-20

жін.пара

ЧМ 2

Демиденко Г.В.,

Комісарова С.Г.

50.

Пирлик  Аніта

2006

кмс

 

ОСЦ «Сузір’я»

зміш.пара

ЧМ 3

Синявська Г.М., Басюк А.В.

51.

Писарєва Марія

2006

мс

ЗСУ

ДЮСШ-20

зміш.пара

ЧМ 1

Каховська О.В.,

Третьякова Л.В.

52.

Пунчак Мар’яна

2010

І

Освіта

ДЮСШ-20

жін.пара

ЧМ 2

Демиденко Г.В.,

Комісарова С.Г.

53.

Семененко Вероніка

2009

І

Україна

ДЮСШ«Акроспорт»

зміш.пара

ЧМ 3

Гарбуз О.А.,

Капустинський В.А.

54.

Синькова Анна

2008

кмс

Україна

ДЮСШ«Акроспорт»

жін.пара

ЧУ 5

Гарбуз О.А.,

Капустинський В.А.

55.

Сіземова Анна

2008

кмс

 

ОСЦ «Сузір’я»

зміш.пара

ЧУ 1

Синявська Г.М., Басюк А.В.

56.

Шуляк Анна

2007

кмс

ЗСУ

ДЮСШ-20

зміш.пара

ЧМ 2

Іконова О.М., Каховська О.В.

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00