Головна  →  СПОРТ  →  СКЛАД ЗБІРНИХ КОМАНД МІСТА КИЄВА  →  НЕОЛІМПІЙСЬКІ  →  Спортивне орієнтування

зп

Прізвище, ім’я

спортсмена

Рік

нар.

Роз-

ряд

ФСТ та

відомство

Спортивна

школа

Вид

програми

Результат

2020 року

Прізвище, ініціали тренера

Чоловіки

1. 

Афанасьєв Михайло

1995

кмс

 

 

СОБ

ЧУ - 6

Костіна О. А.,

Ускова С.М.

2. 

Балась Максим

1985

мс

 

 

СОБ

ЧУ -1

Єфименко А.В.

3. 

Безкоровайний Андрій

1995

кмс

 

 

СОБ

ЧУ - 5

Самостійно

4. 

Білошицький Сергій

1991

кмс

 

 

СОБ

ЧМ - 1

Білошицький В.М.

5. 

Бриндак Євген

1999

кмс

МОН

 

СОБ, СОР

ЧУ - 1

Білошицький В.М.

6. 

Віхтюк Микола

1982

мсмк

 

 

СОР

ЧУ - 1

Білошицький В.М.

7. 

Войтанік Денис

1999

кмс

 

 

СОБ

ЧМ - 3

Гавриленко В.С.

8. 

Гичко Віталій

1995

мс

 

 

СОБ

ЧУ - 1

Гавриленко В.С.,                          Подгаєцький А. В.

 9.

Городинець Артем

1990

мсмк

 

 

СОР

ЧУ - 1

Гавриленко В.С.,

Петрова Н. М.

 10.

Дмитрук Олександр

1981

мсмк

 

 

СОР

ЧУ - 1

Білошицький В.М.

 11.

Дуднік Ілля

1991

кмс

МОН

 

СОБ

ЧМ- 3

Балась М. С.

12.

Калінкін Олександр

1974

мс

МОН

ДЮСШ - 12

СОЛ

ЧУ - 2

Стрижак О.А.,

Фечо Г.Ю.

 13.

Коваль Денис

1993

мс

Україна

 

СОБ

ЧМ - 3

Гавриленко В.С.

 14.

Купрієць Антон

1985

мс

 

 

СОБ

ЧМ - 2

Гавриленко В.С.

 15.

Лукацький Євгеній

1998

кмс

МОН

 

МТБО

ЧУ - 3

Наровлянська М.

 16.

Марич Костянтин

1985

мс

МОН

ДЮСШ - 12

СОЛ

ЧУ - 3

Калінкін О.Б.,

Стрижак О.А.

 17.

Мартинчук Євгеній

1998

кмс

МОН

ДЮСШ - 12

СОБ

ЧМ - 3

Черниш Є.Ю.

18. 

Поєнко Андрій

2001

мс

МОН

ДЮСШ - 12

СОЛ

ЧУ - 3

Стрижак О.А.,

Кушнір Н. М.,

Калінкін О.Б.

 19.

Рачук Тарас

1998

мс

МОН

 

СОБ

ЧУ - 1

Білошицький В.М.

 20.

Рядковський Владислав

1998

кмс

МОН

ДЮСШ - 12

СОБ

ЧМ - 2

Черниш Є.Ю.

 21.

Сафронов Євгеній

1999

І

Україна

КДЮСШ „Пуща-Водиця"

СОР, СОБ

ЧУ - 2

Доценко О.В.

 22.

Сидоренко Артем

1999

мс

 

КДЮСШ „Пуща-Водиця"

СОР, СОБ

ЧУ - 2

Дудін А.В.

 23.

Стрижак Артем

1986

мс

МОН

ДЮСШ - 12

МТБО

ЧУ - 1

Калінкін О.Б.,

Стрижак О.А.

 24.

Фокін Артем

1980

мс

 

 

СОБ

ЧМ - 2

Гавриленко В.С.

 25.

Цирень Євгеній

1987

мсмк

 

 

СОР

ЧУ - 1

Гавриленко В.С., Наровлянська А. Д.

Юніори

 26.

Грязев Богдан

2001

кмс

МОН

ДЮСШ - 12

СОБ

ЧУ - 1

Березовський В.А.,

Васіна І. В.

 27.

Гудименко Максим

2001

І юн.

МОН

ДЮСШ - 12

СОЛ

ЧМ - 1

Стрижак О.А.,

Калінкін О.Б.

 28.

Демченко Назар

2002

І

 

КДЮСШ „Пуща-Водиця

СОБ

ЧМ - 1

Доценко О.В.

 29.

Лагута Вадим

2001

кмс

Україна

КДЮСШ „Пуща-Водиця

СОБ

ЧУ - 5

Доценко О.В.,

Гавриленко В.

30. 

Масловський Михайло

2001

І

МОН

ДЮСШ - 12

СОЛ

ЧУ - 2

Стрижак О.А.,

Калінкін О.Б.

 31.

Нагорний Ілля

2002

кмс

МОН

КДЮСШ

СОБ

ЧУ - 3

Березовський В.А., Мізернюк  В.В.

 32.

Піддубний Михайло

2001

кмс

МОН

ДЮСШ - 12

СОБ

ЧУ - 3

Березовський В.А.,

Сердюк Н.Я.

33. 

Подпрятов Григорій

2002

ІІ

 

 

СОБ

ЧМ - 3

Самостійно

 34.

Русенко Дмитро

2002

кмс

МОН

ДЮСШ - 12

СОЛ

ЧУ - 1

Стрижак О.А.,

Кушнір Н.М.,

Калінкін О.Б.

 35.

Синенко Валентин

2001

І

МОН

ДЮСШ - 12

СОЛ

ЧУ - 1

Калінкін О.Б.,

Панько О.І.,

Стрижак О.А.

Юнаки

36. 

Гаврилюк Тарас

2006

І юн.

 

КДЮСШ „Пуща-Водиця

СОБ

ЧУ - 1

Доценко О.В.,

Гавриленко В.С.

 37.

Двірний Максим

2006

І юн.

МОН

ДЮСШ - 12

СОЛ

ЧМ - 1

Калінкін О.Б.,

Стрижак О.А.

 38.

Дружинін Владислав

2004

кмс

 

КДЮСШ „Пуща-Водиця

СОБ

ЧУ - 1

Доценко О.В.

39. 

Клименко Максим

2005

І юн.

 

КДЮСШ „Пуща-Водиця

СОБ

ЧУ - 4

Доценко О.В.

40. 

Коворотний Ілля

2006

ІІ юн.

МОН

ДЮСШ - 12

СОЛ

ЧМ - 3

Калінкін О.Б.,

Стрижак О.А.

41. 

Кривий Олег

2005

І юн.

МОН

ДЮСШ - 12

СОЛ

ЧУ - 2

Стрижак О.А.,

Калінкін О.Б.

42. 

Кутовий Артур

2004

кмс

 

КДЮСШ „Пуща-Водиця

СОБ, ТРО

ЧУ - 1

Безкоровайний А.                        Гавриленко В.С.

 43.

Кутовий Богдан

2006

ІІ юн.

 

КДЮСШ „Пуща-Водиця

СОБ, ТРО

ЧМ - 2

Безкоровайний А.                        Гавриленко В.С.

 44.

Куцак Володимир

2006

І юн.

МОН

ДЮСШ - 12

СОЛ

ЧМ - 3

Калінкін О.Б.,

Стрижак О.А.

45. 

Лазаренко Ярослав

2004

ІІ

 

КДЮСШ „Пуща-Водиця

СОБ

ЧУ - 5

Доценко О.В.

46. 

Матін Фадєй

2006

І юн.

 

КДЮСШ „Пуща-Водиця

СОБ

ЧУ - 2

Гавриленко В.С.

 47.

Поєнко Вадим

2007

І

МОН

ДЮСШ - 12

СОЛ

ЧУ - 1

Стрижак О.А.,

Калінкін О.Б.

 48.

Томашевський Назар

2005

ІІ юн.

 

КДЮСШ „Пуща-Водиця

СОБ

ЧМ - 3

Доценко О.В.,

Гавриленко В.С.

 49.

Чашка Артем

2006

ІІ юн.

 

КДЮСШ „Пуща-Водиця

СОБ

ЧУ - 2

Доценко О.В.,

Гавриленко В.С.

50. 

Шульга Максим

2003

І юн.

МОН

ДЮСШ - 12

СОЛ МТБО

ЧМ - 3

Стрижак А.

Жінки

51. 

Гоєнко Марія

1999

кмс

Україна

КДЮСШ „Пуща-Водиця

СОБ, СОР

ЧУ - 3

Гоєнко М.І.,

Доценко О.В.,

Гоєнко Н.М.

 52.

Гусак Тетяна

2000

І юн

МОН

ДЮСШ - 12

СОБ, ТРО

ЧМ - 3

Черниш Т.А.

 53.

Доценко Олена

1987

мс

 

 

СОР, СОБ

ЧЄ - 2

Костіна О.А.

 54.

Дуднік Світлана

1998

кмс

МОН

ДЮСШ - 12

СОБ

ЧМ - 1

Дуднік С.,

Черниш Є.Ю.

55. 

Єфименко Анна

1994

мс

 

 

СОБ

ЧУ - 3

Балась М.С.,

Костіна О.А.,

Суркова О.О.

 56.

Захарова Поліна

1994

мсмк

 

 

СОР

ЧУ - 1

Гавриленко В. С.,

Пронтішева Л.П.

 57.

Котляр Поліна

1999

кмс

 

КДЮСШ «Пуща-Водиця»

СОБ

ЧУ - 2

Доценко О.В.

 58.

Крімцева Аліна

1995

мс

 

 

СОБ

ЧМ - 3

Доценко О.В.,

Гавриленко В.С.,

Ускова С.М.

 59.

Макодзеба Марія

1986

кмс

 

 

СОЛ

ЧУ - 3

Стрижак А.В.,

Калінкін О.Б.

 60.

Наровлянська Марина

1973

мс

 

 

ТРО

ЧУ - 3

Наровлянський О.Д.

61. 

Пархоменко Олександра

1989

мсмк

 

 

СОЛ, СОБ

ЧУ - 1

Пархоменко В.К.

62. 

Пітірімова Олена

1990

мс

 

 

СОБ

ЧУ - 2

Воронецький Є.Ю.

63. 

Піховкіна Поліна

1977

мс

 

 

СОБ, СОР

ЧУ - 1

Доценко О.В.

64. 

Рибченко Людмила

1997

мс

МОН

ДЮСШ - 12

СОЛ

ЧУ - 1

Стрижак О.А.,

Калінкін О.Б.

65. 

Стрижак Крістіна

1998

кмс

МОН

ДЮСШ - 12

СОЛ, МТБО

ЧУ - 1

Стрижак О.А.

66. 

Чебераха Ольга

1983

мс

 

 

СОР

ЧЄ -2

Доценко О.В.

 67.

Черниш Тетяна

1969

мсмк

 

 

ТРО

ЧУ - 1

Черниш Є.Ю.

 68.

Шмирко Богдана

1999

кмс

МОН

ДЮСШ - 12

СОЛ

ЧУ - 3

Калінкін О.Б.,

Панько О.І.

Юніорки

 69.

Білякова Анастасія

2003

кмс

Україна

КДЮСШ „Пуща-Водиця

СОБ

ЧУ - 1

Доценко О.В.

70. 

Панюкова Анастасія

2002

кмс

Україна

КДЮСШ „Пуща-Водиця

СОБ, СОР

ЧУ - 1

Доценко О.В.

71. 

Погребняк Карина

2001

кмс

МОН

ДЮСШ - 12

СОЛ

ЧУ - 5

Стрижак О.А.,

Калінкін О.Б.

 72.

Сергієнко Дар’я

2002

кмс

МОН

ДЮСШ - 12

СОБ

ЧМ - 1

Балась М.С.,

Черниш Є.Ю.

 73.

Суркова Поліна

2001

кмс

Україна

КДЮСШ „Пуща-Водиця

СОБ

ЧУ - 2

Доценко О.В.,

Суркова О.О.

 74.

Цивільська Фея

2002

мс

МОН

 

СОБ

ЧУ - 2

Гавриленко В.С.,

Васіна І.В.

Дівчата

 75.

Аскерова Анастасія

2006

І р

 

КДЮСШ „Пуща-Водиця

СОБ

ЧУ - 2

Доценко О.В.,

Гавриленко В.С.,

Білошицький В.М.

 76.

Жевага Анастасія

2004

ІІ юн.

МОН

ДЮСШ - 12

СОЛ

ЧУ - 2

Стрижак О.А.,

Калінкін О.Б.

77. 

Заярна Діана

2004

ІІІ

МОН

ДЮСШ - 12

СОБ

ЧУ - 2

Балась М.С.,

Черниш Т.А.

78. 

Зікєєва Єва

2004

ІІІ

 

 

СОБ

ЧМ - 3

Дуднік І. А.,

Балась М.С.

79. 

Ірха Анна

2006

І

МОН

ДЮСШ - 12

СОЛ

ЧУ - 1

Стрижак О.А,

Калінкін О.Б.

 80.

Кальченко Катерина

2004

І

 

КДЮСШ „Пуща-Водиця

СОР

ЧУ - 1

Дудін А.В.

 81.

Мащенко Єлизавета

2003

кмс

МОН

ДЮСШ - 12

СОЛ

ЧУ - 1

Стрижак А..О.,

Калінкін О.Б.

 82.

Мізернюк Мирослава

2005

кмс

 

 

 

ЧУ - 2

Доценко О.В.

83. 

Овчарик Катерина

2003

І юн.

МОН

ДЮСШ - 12

СОЛ, МТБО

ЧМ -2

Стрижак А.В.

84. 

Олексієнко Анастасія

2004

I

МОН

ДЮСШ - 12

СОЛ

ЧУ - 1

Калінкін О.Б.

Стрижак О.А

85. 

Парубець  Валерія

2004

І

 

КДЮСШ „Пуща-Водиця

СОР

ЧУ - 1

Дудін А.В.

86. 

Пащенко Крістіна

2004

кмс

Україна

КДЮСШ „Пуща-Водиця

СОБ

ЧУ - 1

Доценко О.В.

87. 

Прасол Катерина

2008

кмс

 

 

ТРО, СОБ

ЧУ - 1

Лукацький Ю.Д.,

Норовлянська М.Д.,

Доценко О.В.

 88.

Савчук Єлизавета

2004

І юн.

 

 

ТРО

ЧУ - 1

Наровлянська М.Д.

 89.

Середа Ольга

2004

кмс

МОН

КДЮСШ „Пуща-Водиця

СОБ

ЧУ - 1

Доценко О.В.

90. 

Сімонова Маргарита

2004

I

 

КДЮСШ „Пуща-Водиця

СОР

ЧУ - 1

Дудін А.В.

91. 

Смірнова Марія

2005

ІІ юн.

МОН

ДЮСШ - 12

СОЛ

ЧУ - 2

Стрижак О.А.,

Калінкін О.Б.

 92.

Чимерис Анна

2007

ІІ юн.

 

 

СОБ

ЧУ - 1

Безкоровайний А.М.,

Гавриленко В.С.

 

 

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00