№ з/п

Прізвище, ім’я спортсмена

Рік народ

Розряд

ФСТ відомс

Спортивна школа,

СК

Вид програми

Результат 2020 рік

Прізвище, ініціали

тренера

 Чоловіки

1.

Августін Даніель

2003

 

 

КСТ"Інер-Денс"

латина

ЧМ 2

Мартинюк О.А.

2.

Алексєєв Богдан

1997

кмс

 

ТЦ "Максимум"

стандарт

ЧМ 1

Буланий М. В., Спасітель К. О.

3.

Афонін Андрій

1995

 

 

КСТ"Інер-Денс"

латина

ЧМ 2

Мартинюк О.А.

4.

Бігус Максим

1997

кмс

 

КСТ"Інер-Денс"

латина

ЧМ 1

Мартинюк О.А.

5.

Бокій Михайло

2003

 

 

СК "Freedom"

стандарт

ЧМ 1

Шевченко Р. В.

6.

Броварський Олександр

1997

 

 

КСТ"Інер-Денс"

латина

ЧМ 1

Мартинюк О.А.

7.

Василик Максим

2004

 

 

ТЦ "Максимум"

стандарт

ЧМ 2

Буланий М. В., Спасітель К. О.

8.

Добровольський Данило

1999

 

 

ТЦ "Максимум"

стандарт

ЧМ 1

Буланий М. В., Спасітель К. О.

9.

Кваран Алекс

2003

 

 

ТЦ "Максимум"

стандарт

ЧМ 3

Буланий М. В., Спасітель К. О.

10.

Куклін Артем

1997

мсмк

 

ТЦ "Максимум"

стандарт

ЧМ 1

Буланий М. В., Спасітель К. О.

11.

Куташевський Андрій

2003

 

 

ТЦ "Максимум"

стандарт

ЧМ 2

Буланий М. В., Спасітель К. О.

12.

Мороз Дмитро

1999

 

 

ТЦ "Максимум"

стандарт

ЧМ 3

Буланий М. В., Спасітель К. О.

13.

Никитюк Антон

2002

 

 

КСТ"Інер-Денс"

латина

ЧМ 2

Мартинюк О.А.

14.

Обуховський Антон

2003

 

 

КСТ"Інер-Денс"

латина

ЧМ 3

Мартинюк О.А.

15.

Поплета Ігор

2002

 

 

СК “Dance Innovation Team”

латина

ЧМ 2

Река Д.В.

16.

Резнік Ігор

1987

мс

 

ТЦ "Максимум"

стандарт

ЧМ 1

Буланий М. В., Спасітель К. О.

17.

Терещенко Олег

2003

 

 

СК “Альта”

стандарт

ЧМ 3

Буланий М. В., Спасітель К. О.

18.

Шапкін Андрій

2003

кмс

 

КСТ"Інер-Денс"

латина

ЧМ 1

Мартинюк О.А.

 Юніори

19.

Бєліченко Василь

2004

кмс

 

ТЦ "Максимум"

стандарт

ЧМ 3

Буланий М. В., Спасітель К. О.

20.

Винник Борис

2007

 

 

КСТ"Інер-Денс"

латина

ЧМ 2

Мартинюк О.А.

21.

Волтарніст В’ячеслав

2007

 

 

КСТ"Інер-Денс"

латина

ЧМ 1

Мартинюк О.А.

22.

Ганюк Владислав

2007

 

 

СК “Баланс”

латина

ЧМ 3

Переводчик А.С.,

Переводчик Д.Р.

23.

Дем’яненко Юрій

2008

 

 

ТЦ "Максимум"

стандарт

ЧМ 3

Буланий М. В., Спасітель К. О.

24.

Ляшенко Тимофій

2007

 

 

 СК “Star Dance”

стандарт

ЧМ 3

Галай Я.С., Коросташов Д.

25.

Онофрійчук Максим

2006

 

 

СК “Баланс”

стандарт

ЧМ 2

Переводчик А.С.,

Переводчик Д.Р.

26.

Панасенко Артем

2005

 

 

ТЦ "Максимум"

стандарт

ЧМ 2

Буланий М. В., Спасітель К. О.

27.

Пархоменко Нікіта

2007

 

 

КСТ"Інер-Денс"

латина

ЧМ 2

Мартинюк О.А.

28.

Піший Микита

2008

 

 

ТЦ "Максимум"

стандарт

ЧМ 1

Буланий М. В., Спасітель К. О.

29.

Трушин Адріан

2007

 

 

СК “Dance Innovation Team”

латина

ЧМ 3

Река Д.В.

30.

Харченко Максим

2007

 

 

КСТ"Інер-Денс"

латина

ЧМ 3

Мартинюк О.А.

31.

Шудрак Андрій

2006

 

 

СК “Star Dance”

латина

ЧМ 3

Коросташов Д.Д., Галай Я.С., Крстилєва Н.М.

Юнаки

32.

Кардаш Андрій

2010

 

 

СК “Spesial One”

стандарт

ЧМ 2

Вахрушев С.К.

33.

Колмиков Дмитро

2009

 

 

СК “MStudio”

латина

ЧМ 2

Мітченко М., Позовний Д.

34.

Лебеденко Вадим

2011

 

 

СК “Фенікс”

латина

ЧМ 1

Гречкосій А., Марченко Ю.

35.

Тичук Матвій

2009

 

 

СК “Унісон”

стандарт

ЧМ 2

Олєх Є.С.

36.

Удовенко Дмитро

2011

 

 

СК “MStudio”

латина

ЧМ 2

Мітченко М., Позовний Д.

Жінки

37.

Васіна Ганна

2004

 

 

ТЦ "Максимум"

стандарт

ЧМ 2

Буланий М. В., Спасітель К. О.

38.

Гріненко Єлизавета

2004

кмс

 

КСТ"Інер-Денс"

латина

ЧМ 1

Мартинюк О.А.

39.

Діка Аліка

1999

мсмк

 

ТЦ "Максимум"

стандарт

ЧМ 1

Буланий М. В., Спасітель К. О.

40.

Ісаєва Олександра

2004

 

 

КСТ"Інер-Денс"

латина

ЧМ 1

Мартинюк О.А.

41.

Іщенко Анастасія

1996

 

 

КСТ"Інер-Денс"

латина

ЧМ 2

Мартинюк О.А.

42.

Качан Дарина

2003

 

 

СК "Freedom"

стандарт

ЧМ 1

Шевченко Р. В.

43.

Кочкіна Дар’я

2004

 

 

ТЦ "Максимум"

стандарт

ЧМ 3

Буланий М. В., Спасітель К. О.

44.

Кузенко Крістіна

2001

 

 

ТЦ "Максимум"

стандарт

ЧМ 3

Буланий М. В., Спасітель К. О.

45.

Мальована Анастасія

1999

кмс

 

ТЦ "Максимум"

стандарт

ЧМ 1

Буланий М. В., Спасітель К. О.

46.

Пінчук Марія

2004

 

 

КСТ"Інер-Денс"

латина

ЧМ 2

Мартинюк О.А.

47.

Поліщук Марія

1999

мс

 

ТЦ "Максимум"

стандарт

ЧМ 1

Буланий М. В., Спасітель К. О.

48.

Прокопчук Вероніка

2002

 

 

ТЦ "Максимум"

стандарт

ЧМ 1

 Буланий М.В., Спасітель К.О.

49.

Розгон Ангеліна

1999

кмс

 

КСТ"Інер-Денс"

латина

ЧУ 1

Мартинюк О.А.

50.

Рубахіна Софія

2006

 

 

КСТ"Інер-Денс"

латина

ЧМ 3

Мартинюк О.А.

51.

Сердюкова Лідія

2002

 

 

КСТ"Інер-Денс"

латина

ЧМ 2

Мартинюк О.А.

52.

Томашевська Анна

2003

 

 

СК “Dance Innovation Team”

латина

ЧМ 2

Река Д.В.

53.

Тощакова Алла

2005

 

 

СК “Альта”

стандарт

ЧМ 3

Буланий М. В., Спасітель К. О.

54.

Ясеновська Дар'я

2005

 

 

ТЦ "Максимум"

стандарт

ЧМ 2

Буланий М. В., Спасітель К. О.

Юніорки

55.

Галузинська Поліна

2008

 

 

СК “Баланс”

латина

ЧМ 3

Переводчик А.С.,

Переводчик Д.Р.

56.

Господаренко Анна

2007

 

 

СК “Star Dance”

латина

ЧМ 3

Коросташов Д.Д., Галай Я.С., Крстилєва Н.М.

57.

Єрофеєва Софія

2009

 

 

ТЦ "Максимум"

стандарт

ЧМ 3

Буланий М. В., Спасітель К. О.

58.

Кісельова Марія

2008

 

 

СК “Star Dance”

стандарт

ЧМ 3

Галай Я.С., Коросташов Д.

59.

Корж Дар'я

2005

 

 

ТЦ "Максимум"

стандарт

ЧМ 2

Буланий М. В., Спасітель К. О.

60.

Медведєва Вероніка

2007

 

 

ТЦ "Максимум"

стандарт

ЧМ 3

Буланий М. В., Спасітель К. О.

61.

Миколенко Анна

2008

 

 

СК “Баланс”

стандарт

ЧМ 2

Переводчик А.С.,

Переводчик Д.Р.

62.

Михайленко Марія

2007

 

 

КСТ"Інер-Денс"

латина

ЧМ 3

Мартинюк О.А.

63.

Омельчук Марія

2007

 

 

КСТ"Інер-Денс"

латина

ЧМ 2

Мартинюк О.А.

64.

Савчук Олександра

2008

 

 

ТЦ "Максимум"

стандарт

ЧУ 1

Буланий М. В., Спасітель К. О.

65.

Хукаленко Вікторія

2007

 

 

КСТ"Інер-Денс"

латина

ЧМ 1

Мартинюк О.А.

66.

Швець Валерія

2007

 

 

СК “Dance Innovation Team”

латина

ЧМ 3

Река Д.В.

67.

Якункіна Анна

2008

 

 

КСТ"Інер-Денс"

латина

ЧМ 2

Мартинюк О.А.

 Дівчата

68.

Бузикіна Агата

2012

 

 

СК “MStudio”

латина

ЧМ 2

Мітченко М., Позовний Д.

69.

Клименок Маргарита

2011

 

 

СК “Spesial One”

стандарт

ЧМ 2

Вахрушев С.К.

70.

Конончук Діана

2009

 

 

СК “Унісон”

стандарт

ЧМ 2

Олєх Є.С.

71.

Стеценко Вероніка

2012

 

 

СК “Фенікс”

латина

ЧМ 1

Гречкосій А., Марченко Ю.

72.

Таранюк Варвара

2011

 

 

СК “MStudio”

латина

ЧМ 2

Мітченко М., Позовний Д.

 

 

 

 

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00