Прізвище, ім’я спортсмена

Рік нар.

Розряд звання

ДСТ відом.

Спорт. товариство

Вид програми

(вид туризму)

Результат  за 2020р

Прізвище, ініціали тренера

Чоловіки

1.

Бєлим Максим

1982

мс

 

Т.к. «Пік Анаконди»

пішохідний/гірський туризм

ЧУ - 1

Бєлим М.В.

2.

Білецький Михайло

1986

кмс

 

Т.к. «Пік Анаконди»

пішохідний/гірський туризм

ЧУ - 6

Бєлим М.В.

3.

Висоцький Віктор

1992

кмс

 

Т.к. «КПІ»

пішохідний/гірський туризм

ЧУ - 5

Злацький І.А.

4.

Глядчишин Ігор

1990

кмс

 

Т.к. «Пік Анаконди»

пішохідний/гірський туризм

ЧУ -1

Бєлим М.В.

5.

Грабець Богдан

1987

мс

 

Т.к. «Глобус»

пішохідний/гірський туризм

ЧУ - 5

Злацький І.А.

6.

Євдокимов Денис

1997

кмс

 

Т.к. «Глобус»

пішохідний/гірський туризм

ЧУ – 5

Грабець Б.Б.

7.

Єрьомін Євген

1989

мс

 

Т.к. «Пік Анаконди»

пішохідний/гірський туризм

ЧУ - 1

Бєлим М.В.

8.

Єфендєєв Ярослав

1984

І

 

Т.к. «КВНЖ»

водний/вело/пішохідний туризм

КУ - 6

Сиротенко Н.О.

9.

Завадський Костянтин

1991

мс

 

Т.к. «Глобус»

пішохідний/гірський туризм

ЧУ - 5

Келін О.Л.

10.

Калембрик Юрій

2000

ІІ

 

Т.к. «Глобус»

пішохідний/гірський туризм

ЧМ - 3

Євдокимов Д.В.

11.

Керов Олександр

1995

кмс

 

Т.к. «Глобус»

пішохідний/гірський туризм

ЧУ - 5

Грабець Б.Б.

12.

Кладочний Володимир

1997

кмс

 

Т.к. «КПІ»

пішохідний/гірський туризм

ЧУ - 5

Сога С.М.

13.

Кузьменко Дмитро

1993

кмс

 

Т.к. «Пік Анаконди»

пішохідний/гірський туризм

ЧУ - 1

Бєлим М.В.

14.

Лемещенко Андрій

1993

І

 

Т.к. «КВНЖ»

водний/вело/пішохідний туризм

КУ - 4

Сиротенко Н.О.

15.

Лемещук Сергій

1977

І

 

Т.к. «КВНЖ»

водний/вело/пішохідний туризм

КУ - 4

Рудєв І.М.

16.

Лисенкко Едуард

1992

ІІ

 

Т.к. «Глобус»

пішохідний/гірський туризм

ЧМ - 3

Євдокимов Д.В.

17.

Лисенко Ярослав

1995

кмс

 

Т.к. «Глобус»

пішохідний/гірський туризм

ЧУ - 5

Євдокимов Д.В.

18.

Мезенцев Дмитро

1991

мс

 

Т.к. «Пік Анаконди»

пішохідний/гірський туризм

ЧУ- 1

Бєлим М.В.

19.

Мовчан Михайло

1990

мс

 

Т.к. «Глобус»

пішохідний/гірський туризм

ЧУ -5

Чернявський С.І.

20.

Моргун Андрій

1996

кмс

 

Т.к. «Пік Анаконди»

пішохідний/гірський туризм

ЧУ -1

Бєлим М.В.

21.

Полійчук Арсен

1992

мс

 

Т.к. «Пік Анаконди»

пішохідний/гірський туризм

ЧУ - 1

Бєлим М.В.

22.

Пономаренко Максим

1998

мс

 

Т.к. «Пік Анаконди»

пішохідний/гірський туризм

ЧУ -1

Бєлим М.В.

23.

Пучінін Андрій

1992

І

 

Т.к. «Глобус»

пішохідний/гірський туризм

ЧМ-3

Грабець Б.Б

24.

Пшінка Богдан

1992

мс

 

Т.к. «Нептур»

пішохідний

ЧМ - 3

Шаповалов О.М.

25.

Редька Дмитро

1991

І

 

Т.к. «КВНЖ»

водний/вело/пішохідний туризм

КУ - 1

Рудєв І.М.

26.

Романко Михайло

1995

І

 

Т.к. «КВНЖ»

водний/вело/пішохідний туризм

КУ-4

Сиротенко Н.О.

27.

Рудєв Ігор

1975

мс

 

Т.к. «КВНЖ»

водний/вело/пішохідний туризм

КУ-3

Рудєв І.М.

28.

Семенік Валерій

1973

кмс

 

Т.к. «КВНЖ»

водний/вело/пішохідний/гірський туризм

КУ-4

Сиротенко Н.О.

29.

Семенов Максим

1986

І

 

Т.к. «КВНЖ»

водний/вело/пішохідний/гірський туризм

КУ-4

Рудєв І.М.

30.

Смоков Євген

1990

кмс

 

Т.к. «Глобус»

пішохідний/гірський туризм

ЧУ-5

Євдокимов Д.В.

31.

Сога Сергій

1990

кмс

 

Т.к. «КПІ»

пішохідний/гірський туризм

ЧУ-5

Злацький І.А.

32.

Соломін Юрій

1997

кмс

 

Т.к. «Нептур»

пішохідний

ЧУ-4

Шаповалов О.М.

33.

Старіков Дмитро

1983

кмс

 

Т.к. «Глобус»

пішохідний/гірський туризм

ЧУ-6

Келін О.Л.

34.

Степанович Олександр

1995

І

 

Т.к. «КВНЖ»

водний/вело/пішохідний туризм

ЧМ - 2

Рудєв І.М.

35.

Столбовий Євген

1990

кмс

 

Т.к. «Глобус»

пішохідний/гірський туризм

ЧМ-3

Грабець Б.Б.

36.

Токар Роман

1998

кмс

 

Т.к. «Арабіка»

пішохідний

ЧМ-2

Платоненко В. І.

37.

Троць Петро

1983

І

 

Т.к. «Глобус»

пішохідний/гірський туризм

ЧМ-3

Євдокимов Д.В.

38.

Шаповалов Олександр

1982

мс

 

Т.к. «Нептур»

пішохідний

ЧУ-6

Шаповалов О.М.

39.

Шеремет Семен

1997

кмс

 

Т.к. «КПІ»

пішохідний/гірський туризм

ЧУ-6

Сога С.М.

40.

Шинкаренко Максим

1981

кмс

 

Т.к. «Глобус»

пішохідний/гірський туризм

ЧУ-5

Келін О.Л.

41.

Шпрінгер Олексій

1996

І

 

Т.к. «Глобус»

пішохідний/гірський туризм

ЧМ-3

Євдокимов Д.В.

42.

Янгаєв Дмитро

1999

І

 

Т.к. «Пік Анаконди»

пішохідний/гірський туризм

ЧМ-2

Бєлим М.В.

Юніори

43.

Авілов Серій

2002

кмс

 

Т.к. «КПІ»

пішохідний

ЧМ -2

Сога С.М.

44.

Киричок Микола

2002

кмс

 

ЦТКУМ Оболонс. р-н

пішохідний

ЧМ-3

Шаповалов О.М.

45.

Литвиненко Дмитро

2002

І

 

ЦТКУМ Оболонс. р-н

пішохідний

ЧМ-3

Шаповалов О.М.

46.

Сак Юрій

2002

І

 

Т.к. «КПІ»

пішохідний

ЧМ-3

Ігнатенко С. Г.

47.

Ткаченко Антон

2002

1

 

Т.к. «Арабіка»

пішохідний

ЧМ-3

Платоненко В. І.

48.

Чучканов Володимир

2001

кмс

 

 

пішохідний

ЧМ-2

Ігнатенко С. Г.

Юнаки

49.

Власов Владислав

2004

кмс

 

Т.к. «Нептур»-УДЦ

пішохідний/гірський туризм

ЧМ- 3

Наровлянський О.Д.,
Пшінка Б.О.,
Шаповалов О.М.

50.

Гацанюк Владислав

2006

ІІІ

 

Т.к. «Нептур»-УДЦ

пішохідний/гірський туризм

ЧМ-3

Наровлянський О.Д.,
Пшінка Б.О.,
Шаповалов О.М.

51.

Дергачов Дмитро

2004

кмс

 

Т.к. «Нептур»-УДЦ

пішохідний/гірський туризм

ЧМ-3

Наровлянський О.Д.,
Шаповалов О.М.

52.

Діденко Лев

2005

ІІ

 

Т.к. «Архімед»

пішохідний туризм

ЧМ-3

Ігнатенко С.Г.

53.

Зибін Микита

2005

кмс

 

СШ №80 АРТ

пішохідний/гірський туризм

ЧМ-3

Петрова Н.М.,
Бакута А.І.

54.

Каліш Ростислав

2004

кмс

 

Т.к. «Нептур»-УДЦ

пішохідний/гірський туризм

ЧМ-3

Наровлянський О.Д.,
Пшінка Б.О.,
Шаповалов О.М.

55.

Касьяненко Тимофій

2006

ІІІ

 

ЦТКУМ Оболонс. р-н

пішохідний/гірський туризм

ЧМ-3

Шаповалов О.М.,
Шаповалова А.К.

56.

Клименко Денис

2003

ІІІ

 

Т.к. «КВНЖ»

водний/вело/пішохідний туризм

ЧМ-2

Сиротенко Н.О.

57.

Кравець Максим

2005

ІІ

 

Т.к. «Нептур»-УДЦ

пішохідний/гірський туризм

ЧМ-3

Наровлянський О.Д.,
Пшінка Б.О.,
Шаповалов О.М.

58.

Левченко Іван

2004

ІІІ

 

Т.к. «КВНЖ»

водний/вело/пішохідний туризм

ЧМ-2

Сиротенко Н.О.

59.

Ляпін Артем

2005

кмс

 

Т.к. «Нептур»-УДЦ

пішохідний/гірський туризм

ЧМ-3

Наровлянський О.Д.,
Пшінка Б.О.,
Шаповалов О.М.

60.

Марочко Іван

2005

кмс

 

Т.к. «Нептур»-УДЦ

пішохідний/гірський туризм

ЧМ-3

Наровлянський О.Д.,
Пшінка Б.О.,
Шаповалов О.М.

61.

Масалітов Андрій

2005

кмс

 

СШ №80 АРТ

пішохідний/гірський туризм

ЧМ-3

Петрова Н.М., Бакута А.І.

62.

Нагорний Володимир

2006

ІІІ

 

ЦТКУМ Оболонс. р-н

пішохідний/гірський туризм

ЧМ-2

Шаповалов О.М.,
Шаповалова А.К.

63.

Рудєв Ярослав

2005

ІІ

 

Т.к. «КВНЖ»

водний/пішохідний туризм

ЧМ-1

Рудєв І.М.

64.

Сиротенко Дмитро

2002

ІІ

 

Т.к. «КВНЖ»

водний/пішохідний туризм

ЧМ-1

Рудєв І.М.

65.

Скотанюк Богдан

2004

кмс

 

Т.к. «Нептур»-УДЦ

пішохідний/гірський туризм

ЧМ-3

Наровлянський О.Д.,
Пшінка Б.О.,
Шаповалов О.М.

66.

Сліпак Олексій

2006

ІІІ

 

ЦТКУМ Оболонс. р-н

пішохідний/гірський туризм

ЧМ-2

Шаповалов О.М.,
Шаповалова А.К.

67.

Соколов Олександр

2004

ІІІ

 

Т.к. «КВНЖ»

водний/вело/пішохідний туризм

ЧМ-2

Сиротенко Н.О.

68.

Федоріненко Дмитро

2003

І

 

Т.к. «Пік Анаконди»

пішохідний/гірський туризм

ЧМ-2

Бєлим М.В.

69.

Шамсутдінов Владислав

2006

ІІІ

 

Т.к. «Нептур»-УДЦ

пішохідний/гірський туризм

ЧМ-3

Наровлянський О.Д.,
Пшінка Б.О.,
Шаповалов О.М.

70.

Шевчик Володимир

2003

І

 

Т.к. «Архімед»

пішохідний туризм

ЧМ-4

Ігнатенко С.Г.

71.

Шевчук Іван

2002

ІІ

 

Т.к. «КВНЖ»

водний/пішохідний туризм

ЧМ-1

Рудєв І.М.

72.

Яницький Олександр

2003

I

 

Т.к. «Арабіка»

пішохідний

ЧМ-2

пішохідний

Жінки

73.

Ашурова Марія

1996

кмс

 

Т.к. «Глобус»

пішохідний/гірський туризм

ЧУ - 6

Грабець Б.Б

74.

Білецька Ольга

1992

кмс

 

Т.к. «Пік Анаконди»

пішохідний/гірський туризм

ЧМ-3

Бєлим М.В.

75.

Гнідець Анна

1996

кмс

 

Т.к. «Глобус»

пішохідний/гірський туризм

ЧУ - 4

Євдокимов Д.В.

76.

Дробаха Маргарито

2000

І

 

Т.к. «Пік Анаконди»

пішохідний/гірський туризм

ЧМ-3

Бєлим М.В.

77.

Єрьоміна Олександра

1988

мс

 

Т.к. «Пік Анаконди»

пішохідний/гірський туризм

ЧМ-3

Бєлим М.В.

78.

Ковалишина Юлія

1997

мсу

 

Т.к. «КВНЖ»

водний/пішохідний туризм

КУ- 4

Рудєв І.М.

79.

Левченко Валерія

2000

І

 

Т.к. «Арабіка»

пішохідний

ЧМ-2

Платоненко В. І.

80.

Маліновська Катерина

1998

кмс

 

Т.к. «Глобус»

пішохідний/гірський туризм

ЧУ-6

Сога С.М.

81.

Мезенцева Оксана

1992

мс

 

Т.к. «Пік Анаконди»

пішохідний/гірський туризм

ЧУ-1

Бєлим М.В.

82.

Павленко Ілона

1993

І

 

Т.к. «Глобус»

пішохідний/гірський туризм

ЧМ- 3

Євдокимов Д.В.

83.

Панчук Олена

1986

мс

 

Т.к. «КВНЖ»

водний/вело/пішохідний туризм

КУ-4

Рудєв І.М.

84.

Пігарьова Юлія

1994

мс

 

Т.к. «Глобус»

пішохідний/гірський туризм

ЧУ-5

Грабець Б.Б.

85.

Полійчук Алєся

1992

мс

 

Т.к. «Пік Анаконди»

пішохідний/гірський туризм

ЧУ-1

Бєлим М.В.

86.

Рибка Тетяна

1989

кмс

 

Т.к. «КВНЖ»

водний/вело

КУ-4

Рудєв І.М.

87.

Сиротенко Наталія

1986

кмс

 

Т.к. «КВНЖ»

водний/вело/пішохідний туризм

КУ-4

Рудєв І.М.

88.

Трегубова Олена

1984

мс

 

Т.к. «Глобус»

пішохідний/гірський туризм

ЧМ-3

Келін О.Л.

89.

Шевченко Марія

1995

кмс

 

Т.к. «Нептур»

пішохідний туризм

ЧМ-3

Шаповалов О.М.

Юніорки

90.

Вакулюк Вероніка

2002

І

 

Т.к. «Пік Анаконди»

пішохідний

ЧМ-3

Бєлим М.В.

91.

Люш Марія

2002

І

 

ЦТКУМ Оболонс. р-н

пішохідний

ЧМ-4

Шаповалов О.М.

92.

Марковська Марія

2002

ІІ

 

Т.к. «КВНЖ»

водний/вело/пішохідний туризм

ЧМ-1

Рудєв І.М.

Дівчата

93.

Баранова Марія

2004

кмс

 

СШ№80 - УДЦ

пішохідний/гірський туризм

ЧМ-3

Петрова Н.М.,Бакута А.І.

94.

Булана Дарина

2003

І

 

Т.к. «Архімед»

пішохідний

ЧМ-3

Ігнатенко С.Г.

95.

Василевська Надія

2003

кмс

 

СШ№80 - УДЦ

пішохідний/гірський туризм

ЧМ-3

Петрова Н.М.,
Бакута А.І.

96.

Ващенко Анастасія

2007

ІІІ

 

ЦТКУМ Оболонс. р-н

пішохідний/гірський туризм

ЧМ-3

Шаповалов О.М.,
Шаповалова А.К.

97.

Вінокурова Світлана

2003

І

 

Т.к. «Архімед»

пішохідний

ЧМ-3

Ігнатенко С.Г.

98.

Гільд Вероніка

2003

кмс

 

Т.к. «Архімед»

пішохідний

ЧМ-3

Ігнатенко С.Г.

99.

Калениченко Дар'я

2005

ІІ

 

Т.к. «КВНЖ»

водний/вело/пішохідний туризм

ЧМ-1

Сиротенко Н.О.

100.

Клименко Єлизавета

2006

ІІІ

 

Т.к. «КВНЖ»

водний/вело/пішохідний туризм

ЧМ-2

Сиротенко Н.О.

101.

Коваль Наталя

2004

ІІІ

 

Т.к. «КВНЖ»

водний/вело/пішохідний туризм

ЧМ-1

Сиротенко Н.О.

102.

Константинопольська Єлизавета

2003

І

 

Т.к. «Архімед»

пішохідний

ЧМ-3

Ігнатенко С.Г.

103.

Крицька Дар’я

2007

ІІІ

 

ЦТКУМ Оболонс. р-н

пішохідний/гірський туризм

ЧМ-3

Шаповалов О.М.,
Шаповалова А.К.

104.

Муріна Марія

2005

кмс

 

СШ№80 - УДЦ

пішохідний/гірський туризм

ЧМ-3

Петрова Н.М.,
Бакута А.І.

105.

Овчарик Катерина

2003

І

 

Т.к. «Арабіка»

пішохідний

ЧМ-3

Платоненко В. І.

106.

Панченко Анастасія

2004

кмс

 

Т.к. «Нептур»-УДЦ

пішохідний/гірський туризм

ЧМ-3

Наровлянський О.Д.,
Пшінка Б.О.,
Шаповалов О.М.

107.

Савчук Єлизавета

2004

кмс

 

Т.к. «Нептур»-УДЦ

пішохідний/гірський туризм

ЧМ-3

Наровлянський О.Д.,
Пшінка Б.О.,
Шаповалов О.М.

108.

Слюсаренко Анастасія

2006

ІІІ

 

Т.к. «КВНЖ»

водний/вело/пішохідний туризм

ЧМ-1

Сиротенко Н.О.

109.

Черевична Руслана

2006

ІІ

 

Т.к. «Нептур»-УДЦ

пішохідний/гірський туризм

ЧМ-3

Наровлянський О.Д.,
Пшінка Б.О.,
Шаповалов О.М.

110.

Шкапа Анна

2004

кмс

 

СШ№80 - УДЦ

пішохідний/гірський туризм

ЧМ-3

Петрова Н.М.,
Бакута А.І.

111.

Ющенко Анастасія

2003

ІІ

 

Т.к. «КВНЖ»

водний/вело/пішохідний туризм

ЧМ-1

Рудєв І.М.

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00