Головна  →  СПОРТ  →  ЗБІРНА КОМАНДА МІСТА КИЄВА  →  ОЛІМПІЙСЬКІ  →  Стрільба кульова

зп

Прізвище, ім’я

спортсмена

   Рік

   нар.

Роз-

ряд

ФСТ та

відомство

Спортивна

школа

     Вид

програми

Результат

2020 року

Прізвище, ініціали тренера

           Чоловіки

1.

Банькін Віктор

1990

мсмк

ЗСУ

КМ ШВСМ

пістолет

ЧУ -2

Грінберг З.Г.

2. 

Бондаренко Максим

2000

І

Україна

СДЮШОР «Схід»

гвинтівка

ЧУ -6

Рибак А.В., Сулімова К.І.

3. 

Валованіс Сергій

1987

мсмк

Інваспорт

 

гвинтівка

ЧУ -6

Томченко А.В.

4.

Демчук Єгор

2000

кмс

Динамо

ДЮСШ «Динамо»

пістолет

ЧУ -3

Рославцева О.А.

 5.

Кігітов Єгор

2000

мс

ЗСУ

ОКІП

пістолет

ЧУ -1

Ткачов О.І., Грінберг З.Г.

 6.

Мошковський Микола

1992

мс

ЗСУ

ЦСК ЗСУ

пістолет

ЧУ -3

Ткачов О.І., Грінберг З.Г.

           Юніори

7.

Адамський Дмитро

2002

мс

Україна

СДЮШОР «Схід»

гвинтівка

ЧУ -4

Шейкін А.Б., Томченко А.В.

8. 

Корж Володимир

2002

мс

Україна

СДЮШОР «Схід»

гвинтівка

ЧУ -1

Шейкін А.Б., Томченко А.В.

9. 

Олійник Костянтин

2002

мс

ЗСУ

ОКІП

гвинтівка

ЧУ - 1

Бойкова С.А., Грінберг З.Г.

10.

Швачко Дмитро

2002

І

ЗСУ

ЦСК ЗСУ

гвинтівка

ЧМ -2

Бойкова С.А.

           Юнаки

11.

Андреєв Нікіта

2004

І

ЗСУ

ЦСК ЗСУ

гвинтівка

ЧУ -6

Бойкова С.А.

12. 

Арсеєнко Євген

2003

кмс

ЗСУ

ЦСК ЗСУ

пістолет

ЧУ -1

Ткачов О.І.

13. 

Білик Даниіл

2005

кмс

Україна

СДЮШОР «Схід»

гвинтівка

ЧУ -1

Шейкін А.Б., Рибак А.В.

14. 

Бойков Кіріл

2004

кмс

ЗСУ

ЦСК ЗСУ

гвинтівка

ЧМ -1

Бойкова С.А.

15.

Васюченко Максим

2007

ІІІ

Динамо

ДЮСШ «Динамо»

пістолет

ЧУ -6

Педько О.Г.

16. 

Водоп‘янов Артем

2006

ІІ

ЗСУ

ОКІП

пістолет

ЧМ -2

Ткачов О.І., Бойкова С.А.

17. 

Вятчин Олексій

2005

кмс

ЗСУ

ЦСК ЗСУ

гвинтівка

ЧУ -4

Бойкова С.А.

18. 

Гриник Данило

2004

кмс

Україна

СДЮШОР «Схід»

гвинтівка

ЧУ -1

Шейкін А.Б., Сулімова К.І.

19. 

Кінь Максим

2007

ІІ

Динамо

ДЮСШ «Динамо»

пістолет

ЧУ -6

Педько О.Г.

20.

Любченко Олексій

2004

І

ЗСУ

ЦСК ЗСУ

гвинтівка

ЧМ -2

Бойкова С.А.

21. 

Назаренко Андрій

2006

ІІ

Україна

СДЮШОР «Схід»

гвинтівка

ЧМ-2

Сулімова К.І., Рибак А.В.

22. 

Олексенко Юрій

2006

ІІІ

Україна

СДЮШОР «Схід»

пістолет

ЧМ -2

Княжук О.М.

23. 

Петришин Артем

2004

І

ЗСУ

ЦСК ЗСУ

гвинтівка

ЧМ -1

Бойкова С.А.

24. 

Пономаренко Денис

2004

І

Динамо

ДЮСШ «Динамо»

пістолет

ЧМ -2

Демчук Д.С.

25. 

Рудой Давид

2006

І

Україна

СДЮШОР «Схід»

пістолет

ЧМ -1

Княжук О.М.

26. 

Семицький Олександр

2005

кмс

Динамо

ДЮСШ «Динамо»

гвинтівка

ЧУ -6

Ларіна О.А.

27. 

Троян Владислав

2003

кмс

Україна

СДЮШОР «Схід»

пістолет

ЧУ -1

Ткачов О.І.

28. 

Федоров Данило

2004

ІІ

Україна

СДЮШОР «Схід»

гвинтівка

ЧМ-2

Сулімова К.І., Рибак А.В.

29. 

Хванг Данбі

2006

ІІІ

Україна

СДЮШОР «Схід»

пістолет

ЧУ -6

Княжук О.М.

30. 

Давигора Нікіта

2004

ІІ

Динамо

ДЮСШ «Динамо»

гвинтівка

ЧМ -3

Демчук Д.С.

           Жінки

31.

Давиденко Анна

2000

мс

Україна

СДЮШОР «Схід»

гвинтівка

ЧУ -4

Рибак А.В., Шейкін А.Б.,

32. 

Кальниш Наталія

1980

змс

ЗСУ

КМ ШВСМ

гвинтівка

ЧУ -1

Грінберг З.Г.

33. 

Омельяненко Наталія

1971

мсмк

ЗСУ

КМ ШВСМ

гвинтівка

ЧУ -1

Бойкова С.А., Грінберг З.Г.

34. 

Рудюк Ольга

2000

І

Динамо

ДЮСШ «Динамо»

пістолет

ЧМ -1

Рославцева О.А.

35. 

Сазонова Наталія

1992

кмс

ЗСУ

ЦСК ЗСУ

пістолет

ЧМ -3

Ткачов О.І.

36. 

Селедцова Тетяна

1984

мсмк

ЗСУ

КМ ШВСМ

пістолет

ЧУ -2

Ткачов О.І., Грінберг З.Г.

37. 

Супрун Софія

2000

мс

Динамо

ДЮСШ «Динамо»

пістолет

ЧУ -2

Рославцева О.А.

38. 

Чурілова Лоліта

2000

кмс

Україна

СДЮШОР «Схід»

пістолет

ЧУ -1

Княжук О.М.

39. 

Шнурченко Владислава

2000

І

Україна

СДЮШОР «Схід»

пістолет

ЧУ -2

Княжук О.М.

           Юніорки

 40.

Бєлінська Дар’я

2002

мс

Україна

СДЮШОР «Схід»

гвинтівка

ЧУ -2

Рибак А.В., Томченко А.В

41. 

Карась Софія

2002

І

Динамо

КДСЮШ «Динамо»

гвинтівка

ЧМ -2

Ларіна О.А.

42. 

Махно Єлізавєта

2002

мс

Україна

СДЮШОР «Схід»

гвинтівка

ЧУ -1

Рибак А.В., Томченко А.В

43. 

Семенко Дар’я

2001

мсмк

ЗСУ

ЦСК ЗСУ

пістолет

ЧУ -2

Гороховський О.В., Грінберг З.Г.

44. 

Сідоренко Валерія

2001

мсмк

Україна

КМ ШВСМ

гвинтівка

ЧУ -1

Шейкін А.Б., Томченко А.В

           Дівчата

45.

Бень Софія

2008

ІІ

Україна

СДЮШОР «Схід»

гвинтівка

ЧМ -2

Рибак А.В., Сулімова К.І.

46. 

Брусковська Анастасія

2003

І

Динамо

ДЮСШ «Динамо»

гвинтівка

ЧМ -1

Ларіна О.А.

47. 

Булах Марія

2007

ІІ

Динамо

ДЮСШ «Динамо»

пістолет

ЧУ -6

Педько О.Г.

48. 

Георгієва Віолетта

2005

кмс

Україна

СДЮШОР «Схід»

гвинтівка

ЧМ -2

Рибак А.В., Сулімова К.І.

49. 

Дорошенко Анастасія

2008

І

Динамо

ДЮСШ «Динамо»

пістолет

ЧМ -2

Демчук Д.С.

50. 

Євтушенко Юлія

2004

І

Україна

СДЮШОР «Схід»

гвинтівка

ЧМ -2

Рибак А.В., Сулімова К.І.

51. 

Єрмакова Тетяна

2008

ІІ

Україна

СДЮШОР «Схід»

гвинтівка

ЧМ -1

Рибак А.В., Сулімова К.І.

52. 

Заборовецька Карина

2006

ІІІ

Україна

СДЮШОР «Схід»

пістолет

ЧМ -1

Княжук О.М.

53. 

Зозуля Валерія

2004

І

Динамо

ДЮСШ «Динамо»

гвинтівка

ЧМ -1

Ларіна О.А.

54. 

Ільвицька Анастасія

2003

мс

Динамо

ДЮСШ «Динамо»

гвинтівка

ЧМ -1

Ларіна О.А.

55. 

Липлянська Вікторія

2006

ІІ

Україна

СДЮШОР «Схід»

пістолет

ЧМ -3

Княжук О.М.

56. 

Мізьова Ксенія

2004

І

ЗСУ

ЦСК ЗСУ

гвинтівка

ЧМ -3

Бойкова С.А.

57. 

Панченко Олександра-Софія

2004

ІІ

Україна

СДЮШОР «Схід»

пістолет

ЧМ -1

Княжук О.М.

58. 

Патлаєва Єлізавета

2003

ІІ

МОНУ

ДЮСШ-2

пістолет

ЧМ -1

Черемський Є.А.

59. 

Почтарь Єлізавета

2004

ІІ

Україна

СДЮШОР «Схід»

гвинтівка

ЧМ -2

Рибак А.В., Сулімова К.І.

60. 

Сімонова Аліна

2005

ІІІ

Україна

СДЮШОР «Схід»

пістолет

ЧМ -1

Княжук О.М.

61. 

Юхненко Марія

2005

І

Україна

СДЮШОР «Схід»

гвинтівка

ЧМ -1

Рибак А.В., Сулімова К.І.

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00