Головна  →  СПОРТ  →  ЗБІРНА КОМАНДА МІСТА КИЄВА  →  ОЛІМПІЙСЬКІ  →  Стрільба з лука

з/п

Прізвище, ім’я 

Спортсмена

Рік нар.

Роз-

ряд

ФСТ та відомс

Спортивна

школа, СК

Вид змагань

Результ

2020 р.

Прізвище, ініціали

тренера

 Чоловіки

1.

Архипський Олександр

1992

кмс

Україна

ЦШВСМ

блочний лук

ЧУ-2

Львовський Д.

2.

Волненко Тарас

1975

мс

Україна

ЦШВСМ

блочний лук

ЧУ-3

Львовський Д.

3.

Гуцал Андрій

1989

кмс

Україна

ЦШВСМ

класичний лук

ЧМ-3

Теглевець Н.М., Пархоменко І.Л.

4.

Данилюк Михайло

1996

кмс

Україна

РКДЮСШ «Авангард»

блочний лук

ЧУ-5

Дьякова О.

5.

Заїкін Юрій

1974

кмс

Україна

СК «АДМ»

класичний лук

ЧМ-3

самостійно

6.

Куц Ярослав

1997

мс

Україна

РКДЮСШ «Авангард»

блочний лук

ЧУ-5

Дьякова О.

7.

Львовский Дмитро

1972

мсмк

Україна

ЦШВСМ

блочний лук

ЧМ-1

самостійно

8.

Макаркін Микола

1978

кмс

Україна

ЦШВСМ

блочний лук

ЧМ-2

Теглевець Н.М., Пархоменко І.Л.

9.

Паращенко Ярослав

1980

мс

Україна

ЦШВСМ

Блочний лук

ЧМ-3

Теглевець Н.М.

10.

Пицюга Валерій

1992

кмс

ЗСУ

ЦСК ЗСУ

класичний лук

ЧМ-1

Ягодкіна О.В.

11.

Сопов Сергій

1974

кмс

Україна

ЦШВСМ

блочний лук

ЧМ-3

Теглевець Н.М., Пархоменко І.Л.

12.

Трегуб Володимир

1988

мс

Україна

ЦШВСМ

класичний лук

 ЧУ-2

Теглевець Н.М., Пархоменко І.Л.

         Юніори

13.

Войтко Анатолій

2001

І

Україна

РКДЮСШ «Авангард»

блочний лук

ЧУ-4

Дьякова В.

14.

Мельниченко Дмитро

2002

кмс

Україна

РКДЮСШ «Авангард»

блочний лук

ЧУ-3

Дьякова В.

15.

Сергієнко Ігор

2001

кмс

Україна

РКДЮСШ «Авангард»

блочний лук

ЧУ-5

Дьякова В.

16.

Сова Антон

2003

кмс

Україна

ЦШВСМ

блочний лук

ЧУ-3

Теглевець Н.М., Пархоменко І.Л.

         Юнаки

17.

Волненко Андрій

2004

кмс

Україна

ЦШВСМ

блочний лук

ЧУ-4

Пархоменко І.Л.

18.

Збаражський Костянтин

2006

кмс

Освіта

Школа № 275

класичний лук

ЧУ-1

Терлецька Н С.

19.

Талімончук Володимир

2005

І

ЗСУ

ЦСК ЗСУ

класичний лук

ЧМ-3

Ягодкіна О.В.

          Жінки

20.

Грабік Олександра

2000

кмс

Україна

ЦШВСМ

блочний лук

ЧУ-1

Львовський Д.

21.

Д`якова Вікторія

1992

мсмк

Україна

ЦШВСМ

блочний лук

ЧУ-2

Дьякова О.

22.

Ковтун  Анна

1984

мс

Україна

ЦШВСМ

блочний лук

ЧУ-3

Д`якова О.В.

23.

Марченко Марина

1984

кмс

Україна

ЦШВСМ

блочний лук

ЧУ-5

Львовський Д.

24.

Пархоменко Анна

1998

мс

Україна

ЦШВСМ

блочний лук

ЧУ-2

Теглевець Н. М., Пархоменко І.Л.

25.

Познякова Тетяна

1989

мс

Україна

ЦШВСМ

блочний лук

ЧУ-4

Дьякова О.

26.

Теглевець Наталія

1978

мс

Україна

ЦШВСМ

класичний лук

ЧУ-6

Теглевець Н. М., Пархоменко І.Л.

27.

Терлецька Наталія

1984

мс

 

ФСЛК

класичний лук

ЧМ-2

Теглевець Н. М., Пархоменко І.Л.

28.

Шкляр Ксенія

1992

мс

Україна

ЦШВСМ

блочний лук

ЧУ-1

Львовський Д.

29.

Якимчук Наталія

1974

мс

 

ФСЛК

класичний лук

ЧУ-6

Теглевець Н. М., Пархоменко І.Л.

30.

Яременко Надія

1979

кмс

Україна

ЦШВСМ

блочний лук

ЧМ-2

Львовський Д.

         Юніорки

31.

Вепрінцева Ольга

2001

мс

ЗСУ

ЦСК ЗСУ

класичний лук

ЧМ-3

Ягодкіна  О.В.

32.

Воробйова Євгенія

2001

кмс

Україна

РКДЮСШ «Авангард»

блочний лук

ЧУ-8

Дьякова В.

33.

Горох Катерина

2002

кмс

Україна

ЦШВСМ

класичний лук

ЧУ-6

Теглевець Н. М., Пархоменко І.Л.

34.

Дика Аліна

2002

кмс

ЗСУ

ЦСК ЗСУ

класичний лук

ЧУ-6

Ягодкіна  О.В.

35.

Дробович Дарина

2003

кмс

ЗСУ

ЦСК ЗСУ

класичний лук

ЧУ-6

Ягодкіна  О.В.

36.

Кардаш Вікторія

2001

кмс

Україна

ЦШВСМ

блочний лук

ЧУ-4

Львовський Д.

37.

Пархоменко  Анна

2001

мс

Україна

ЦШВСМ

класичний лук

ЧМ-1

Теглевець Н. М., Пархоменко І.Л.

         Дівчата

38.

Бровінська Лілія

2004

кмс

Україна

ЦШВСМ

класичний лук

ЧУ-6

Теглевець Н. М., Пархоменко І.Л.

39.

Горлач Ірина

2005

КМС

Україна

ЦШВСМ

класичний лук

ЧМ-3

Теглевець Н. М., Пархоменко І.Л.

40.

Дудченко Марія

2005

ІІ

Україна

ФСЛК

класичний лук

ЧУ-6

Терлецька Н С.

41.

Коннова Ірина

2005

І

Україна

ЦСК ЗСУ

класичний лук

ЧУ-4

Ягодкіна  О.В.

42.

Кононенко Ангеліна

2004

кмс

Україна

РКДЮСШ «Авангард»

блочний лук

ЧУ-3

Дьякова В.

43.

Пузій Дар’я

2005

І

Україна

ЦШВСМ

класичний лук

ЧУ-4

Теглевець Н. М., Пархоменко І.Л.

44.

Яковенко Ірина

2005

І

Україна

ЦСК ЗСУ

класичний лук

ЧУ-6

Ягодкіна  О.В.

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00