Головна  →  СПОРТ  →  ЗБІРНА КОМАНДА МІСТА КИЄВА  →  ОЛІМПІЙСЬКІ  →  Стрибки на батуті та акробатичній доріжці

з/п

Прізвище , ім`я спортсмена

Рік

народ.

Роз-

ряд

ФСТ та

відомств

Спортивна

школа, СК

 Вид програми

Результ.

2020 р.

Прізвище , ініціали

тренера

         Чоловіки

1.

Давиденко Антон

1996

мс

ЗСУ

ЦСК

інд.,син.,ком.

ЧУ -3

Коханська І.П.

2.

Лі Максим

2003

мс

Освіта

ДЮСШ №4

інд.,син.,ком.

ЧУ -3

Штаба Т.І., Кагарлицький В.С.

3.

Писаченко Ростислав

2004

кмс

Освіта

ДЮСШ №4

інд.,син.,ком.

ЧУ -2

Коханська І.П.

        Юніори

4.

Камишан Єгор

2004

кмс

Освіта

ДЮСШ №4

інд.,син.,ком.

ЧУ -3

Коханська І.П.

5.

Кравчук Андрій

2004

мс

Україна

ДЮСШ «Акроспорт»

інд.,син.,ком.

ЧУ -3

Поліщук І.М.

6.

Плотніков Максим

2005

кмс

Освіта

ДЮСШ-4

інд.,син.,ком.

ЧУ-1

Коханська Н.П.

7.

Ліщук Андрій

2006

кмс

Освіта

ДЮСШ №4

інд.,син.,ком.

ЧУ -1

Штаба Т.І., Коханська Н.П.

8.

Соколов Андрей

2006

кмс

Україна

ДЮСШ «Акроспорт»

інд.,син.,ком.

ЧУ -3

Поліщук І.М.

        Юнаки

9.

Байбак Іван

2009

І

Спартак

ДЮСШ-1

інд.,син.,ком.

ЧМ-3

Рябошликова Н.В.

10.

Вєзєнков Ростислав

2009

І

Україна

ДЮСШ «Акроспорт»

інд.,син.,ком.

ЧМ -1

Поліщук І.М.

11.

Гудзей Микита

2010

І

Україна

ДЮСШ «Акроспорт»

інд.,син.,ком.

ЧМ-2

Поліщук І.М.

12.

Клещар Данило

2008

І

Україна

ДЮСШ «Акроспорт»

інд.,син.,ком.

ЧМ-3

Верещак І.І.

13.

Коваленко Гліб

2009

І

Спартак

ДЮСШ-1

інд.,син.,ком.

ЧМ-3

Рябошликова Н.В

14.

Соколов Сергій

2009

І

Україна

ДЮСШ «Акроспорт»

інд.,син.,ком.

ЧМ-3

Поліщук І.М.

15.

Юзвіков Данііл

2011

І

Україна

ДЮСШ «Акроспорт»

інд.,син.,ком.

ЧУ-3

Петрова О.І.

        Жінки

16.

Іванова Анастасія

2000

мс

Освіта

ДЮСШ №4

інд.,син.,ком.

ЧУ -3

Кагарлицький В.С.,

Коханская І.П.

17.

Кийко Марина

1987

змс

 

 

інд.,син.,ком.

ЧУ -1

Кагарлицький В.С.

18.

Вербицька Олена

2005

кмс

Спартак

ДЮСШ-1

інд.,син.,ком.

ЧУ-5

Рябошликова Н.В.

19.

Рожкова Катерина

2004

мс

Освіта

ДЮСШ №4

інд.,син.,ком.

ЧУ -2

Кагарлицький В.С.,

Тимчук О.В.

20.

Чихладзе Ірина

2005

мс

Освіта

ДЮСШ №4

інд.,син.,ком.

ЧУ -5

Кагарлицький В.С.

        Дівчата

21.

Бондар Єкатерина

2010

І

Освіта

ДЮСШ-4

інд.,син.,ком.

ЧУ-5

Орлова О.О.

22.

Гайченя Олена

2009

І

Освіта

ДЮСШ-4

інд.,син.,ком.

ЧУ-3

Кагарлицький В.С.

23.

Ремез Христина

2008

І

 Освіта

ДЮСШ-4

інд.,син.,ком.

ЧМ-3

Штаба Т.І.

24.

Рославцева Вікторія

2008

І

Освіта

ДЮСШ №4

інд.,син.,ком.

ЧМ -2

Штаба Т.І.

25.

Руденко Владислава

2009

І

Освіта

ДЮСШ-4

інд.,син.,ком.

ЧМ-1

Кагарлицький В.С.

26.

Чоп Оксана

2009

І

Освіта

ДЮСШ-4

інд.,син.,ком.

ЧУ-1

Кагарлицький В.С.

27.

Кривицька Єфросінія

2009

І

Освіта

ДЮСШ-4

інд.,син.,ком.

ЧУ-3

Коханська І.П.

 

 

 

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00