Головна  →  СПОРТ  →  ЗБІРНА КОМАНДА МІСТА КИЄВА  →  ОЛІМПІЙСЬКІ  →  Стрибки у воду

з/п

Прізвище, ім’я

спортсмена

Рік

народж

Роз-

ряд

ФСТ та

відомст

Спортивна

школа

Вид

програми

Результат

2020 року

Прізвище, ініціали тренера

 Юніори

1.

Азаров Кирило

2007

кмс

 

ШВСМ Києва

Тр3м

ЧУ -4

Целютін І.Є.

2.

Балькін Владислав

2007

кмс

 

ЦОП

Вишка10м синхр

ЧУ -3

Іваненко О.С.

3.

Барсуков Марко

2007

кмс

 

ШВСМ Києва

Вишка10м

ЧУ -5

Іваненко О.С.

4.

Болюх Кирило

2007

мс

 

ШВСМ Києва

Вишка10м синхр

ЧУ -1

Целютін І.Є.

5.

Возний Єгор

2005

І

 

ЦОП

МіксТр 3м.синх

ЧУ -6

Погребна Т.В.

6.

Міхєєв Ігор

2003

кмс

Освіта

ДЮСШ №4

Тр1м

ЧУ -4

Руденко А.В.

7.

Мовчан Степан

2005

кмс

 

ЦОП

Вишка10м синхр

ЧУ -3

Іваненко О.С.

 Юнаки

8.

Буканов Михайло

2005

ІІІ

 

ДЮСШ №4

Тр1м

ЧУ - 5

Аліпа С.В.

9.

Ворона Михайло

2009

ІІ

 

ЦОП

Вишка

ЧУ - 2

Сакович С.О.

10.

Гриценко Марк

2009

кмс

 

ШВСМ Києва

Тр3м

ЧУ -5

Тимошенко А.І., Целютін І.Є.

11.

Лазаренко Перто

2011

ІІІ

 

ЦОП

Тр1м

ЧУ - 6

Євонін Д.В.

12.

Малєєв Валерій

2009

ІІ

 

ЦОП

вишка

ЧУ - 3

Сокович С.О.,

Афанасьєва Л.А.

13.

Патаєв Кирило

2008

І

 

ЦОП

Тр1м

ЧУ - 6

Погребна Т.В.

14.

Полішвайко Іван

2011

ІІІ

 

ЦОП

Тр1м

ЧУ - 3

Євонін Д.В.

15.

Польгуй Ігор

2008

кмс

 

ЦОП

Вишка10м синхр

ЧУ - 4м

Погребна Т.В.

16.

Степанов Дмитро

2010

ІІ

 

ЦОП

Вишка10м синхр

ЧУ - 5

Сакович С.О.

17.

Сторчевий Богдан

2011

ІІ

 

ЦОП

Тр1м

ЧУ - 5

Євонін Д.В.

18.

Ткаченко Єгор

2011

ІІІ

 

ЦОП

Тр1м

ЧУ - 4

Євонін Д.В.

19.

Янішевський Гліб

2008

ІІ

 

ЦОП

Вишка10м синхр

ЧУ - 4

Іваненко О.С.

 Жінки

20.

Лискун Софія

2002

мсмк

 

ШВСМ Києва

Вишка10м синхр

ЧУ - 1

Целютін І.Є., Токмачева Т.В.

Юніорки

21.

Арнаутова Анна

2004

мс

Освіта

ШВСМ Києва

Тр3м

ЧУ – 1

Іваненко О.С., Яценко В.В.

22.

Байло Ксенія

2005

мс

 

ШВСМ Києва

Виш10м

ЧУ - 1

Целютін І.Є.

23.

Кожушко Валерія

2007

кмс

 

ШВСМ Києва

Виш10м /синхр

ЧУ - 3

Іваненко О.С.

24.

Кравчук Марія

2006

кмс

 

ШВСМ Києва

Виш10м синхр

ЧУ - 3

Погребна Т.В.

25.

Кузьмук Марина

2006

кмс

 

ЦОП

Тр3м синхрон

ЧУ -6

Погребна Т.В.

 Дівчата

26.

Білетова Марія-Луїза

2011

ІІІ

 

ЦОП

Тр1м

ЧУ -1

Євонін Д.В.

27.

Бочек Ксенія

2009

кмс

 

ШВСМ Києва

Виш10м /синхр

ЧУ -2

Целютін І.Є.

28.

Виставкіна Софія

2009

кмс

 

ШВСМ Києва

Тр3м

ЧУ -1

Іваненко О.С., Бережок О.А.

29.

Глижіна Каріна

2009

кмс

 

ШВСМ Києва

Виш10м /синхр

ЧУ  - 2

Целютін І.Є.

30.

Карнафель Діана

2007

 

 

ЦОП

Тр3м

ЧУ - 4

Іваненко О.С.

31.

Кірейцева Софія

2009

ІІ

 

Ліко

Виш10м /синхр

ЧУ - 6

Сакович С.О.

32.

Крівецька Аліса

2011

ІІІ

 

ЦОП

Тр1м

ЧУ -2

Євонін Д.В.

33.

Лукашенко Євгенія

2008

ІІІ

 

Ліко

Виш10м /синхр

ЧУ - 4

Сакович С.О., Погребна Т.В.

34.

Мостовенко Катерина

2008

кмс

 

ШВСМ Києва

Тр 3м/синхр

ЧУ - 5

Целютін І.Є.

35.

Склярова Олександра

2009

ІІ

 

ЦОП

Тр3м

ЧУ - 4

Сакович С.О.

36.

Тертична Дар’я

2012

ІІІ

 

ЦОП

Тр1м

ЧУ - 3

Євонін Д.В.

37.

Чудайкіна Олександра

2011

ІІІ

 

ЦОП

Тр1м

ЧУ - 4

Шульгіна А.О.

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00