Головна  →  СПОРТ  →  ЗБІРНА КОМАНДА МІСТА КИЄВА  →  ОЛІМПІЙСЬКІ  →  Сучасне п'ятиборство

з/п

Прізвище , ім`я спортсмена

Рік

наро

Роз-

ряд

ФСТ та

відомст

Спортивна

школа

 Вид програми

Результ

2020 р.

Прізвище , ініціали

тренера

 Чоловіки

1.

Агарушев Максим

2000

мс

ЗСУ

КМШВСМ

п’ятиб-во

ЧУ-3

Терещук В.А.

2.

Зведенюк Павло

1990

мсмк

Динамо

КМШВСМ

п’ятиб-во

ЧУ -3

Павлюк С.О., Сумцов А.А. 

3.

Коваль Олександр

1991

мс

Динамо

КМШВСМ

п’ятиб-во

ЧУ -2

Тимощенко Ю.Т., Довгополов А.И.

4.

Павлюк Денис

1992

мсмс

Динамо

КМШВСМ

п’ятиб-во

ЧУ -1

Павлюк С.О., Подольський М.О., Сумцов А.А. 

5.

Тимощенко Павло

1986

змс

Динамо

КМШВСМ

п’ятиб-во

ЧУ -1

Тимощенко  Ю.Т., Сумцов А.А., Шевченко А.С.

6.

Федечко Юрій

1992

мсмк

ЗСУ

КМШВСМ

п’ятиб-во

ЧУ -5

Павлюк С.О., Сумцов А.А. 

 Юніори

7.

Бабій Данило

2007

І

МОН

ДЮСК «Бригантина»

триб-во

ЧУ -5

Голікова В.І., Шевцова О.В, Загорія В.С.

8.

Бондарев Артур

2007

кмс

МОН

ДЮСШ-1

триб-во

ЧУ -4

Рудковський В.І, Рудковський С.І., Кірпулянський П.К.

9.

Бутенко Степан

2005

кмс

Динамо

КДЮСШ

п’ятиб-во

ЧУ -4

Тимощенко Ю.Т., Хруленко О.В.,

Ємельяненко Г.В., Шевченко А.С.

10.

Гаращенко Микита

2006

I

МОН

ДЮСШ-1

триб-во

ЧУ -4

Рудковський В.І, Рудковський С.І., Кірпулянський П.К.

11.

Дашкевич Іван

2004

кмс

МОН

ДЮСШ-25

чотир-во

ЧУ -6

Трегубов Ю.П., Тимощенко Ю.Т.

12.

Калібабчук Олег

2000

кмс

МОН

ДЮСШ-25

п’ятиб-во

ЧМ -3

Трегубов Ю.П., Хруленко О.В.,

Шевцова О.В., Гуц А.В.

13.

Клименко Олександр

2007

І

МОН

ДЮСК «Бригантина»

триб-во

ЧУ -5

Голікова В.І., Шевцова О.В, Загорія В.С.

14.

Кондратюк Дмитро

1999

мс

Динамо

КМШВСМ

п’ятиб-во

ЧУ -4

Тимощенко Ю.Т., Хруленко О.В.,

Ємельяненко Г.В., Шевченко А.С.

15.

Королюк Тихон

2008

І

МОН

ДЮСК «Бригантина»

триб-во

ЧУ -5

Голікова В.І., Шевцова О.В, Загорія В.С.

16.

Костійчук Олексій

2001

мс

Динамо

КМШВСМ

п’ятиб-во

ЧУ -3

Хруленко О.В., Шевцова О.В.,

Гуц А.В., Зубарева Т.Ю.

17.

Крехович Данило

2004

кмс

МОН

ДЮСШ-25

чотир-во

ЧУ -3

Хруленко О.В., Шевцова О.В., Гуц А.В.

18.

Максименко Іван

2005

кмс

МОН

ДЮСШ-1

чотир-во

ЧУ -4

Тимощенко Ю.Т., Рудковский В.І.

19.

Мельник Олександр

2007

ІІ

МОН

ДЮСК «Бригантина»

триб-во

ЧУ -5

Голікова В.І., Шевцова О.В, Загорія В.С.

20.

Поддерегін Артем

2006

ІI

МОН

ДЮСШ-1

триб-во

ЧУ -2

Рудковський В.І, Рудковський С.І., Кірпулянський П.К.

21.

Попов Роман

2004

кмс

Динамо

КДЮСШ«Д»

чотир-во

ЧУ -2

Байгазієв А.К.,Тимощенко Ю.Т

22.

Сапельніков В’ячеслав

2003

кмс

МОН

ДЮСШ-1

чотир-во

ЧМ -2

Сімірунний В.І , Петренко С.М.,

23.

Сорочук Богдан

2001

мс

Динамо

ДЮСШ-25

п’ятиб-во

ЧУ -4

Шевцова О.В., Хруленко О.В.,

Гуц А.В., Зубарева Т.Ю.

24.

Турцевич Андрій

2006

ІІ

МОН

ДЮСШ-1

триб-во

ЧУ -5

Рудковський В.І, Рудковський С.І., Кірпулянський П.К.

25.

Худенко Дмитро

2003

кмс

Динамо

КДЮСШ «Д»

чотир-во

ЧУ -6

Байгазієв А.К., Тимощенко Ю.Т.

26.

Чекан Владислав

2002

мс

Динамо

КМШВСМ

п’ятиб-во

ЧУ -1

Хруленко О.В., Шевцова О.В.,Гуц А.В.

 Жінки

27.

Батрак Зінаїда

1992

мс

ЗСУ

КМШВСМ

п’ятиб-во

ЧУ -2

Рудковський В.І, Тимощенко Ю.Т.,

Сумцов А.А., Гуц А.В., Антонов С.С.

28.

Босова Олена

1998

мс

МОН

ДЮСШ-1

п’ятиб-во

ЧУ -2

Плаксін В.С., Сіміруний В.І., Долгополов О.І.

29.

Пермикіна Валерія

1993

мсмк

ЗСУ

КМШВСМ

п’ятиб-во

ЧУ -1

Потребенко В.І., Плаксін О.В.,Плаксін В.С., Тимощенко Ю.Т., Сумцов А.О.

 Юніорки

30.

Дика Тетяна

2007

кмс

МОН

ДЮСК «Бригантина»

чотир-во

ЧМ -2

Голікова В.І., Шевцова О.В, Загорія В.С.

31.

Жунківська Катерина

2003

кмс

МОН

ДЮСШ-1

чотир-во

ЧМ -3

Петренко С.М., Сіміруний В.І.,

Пауков О.І.

32.

Костюк Ангеліна

2004

кмс

МОН

ДЮСШ-25

чотир-во

ЧМ - 1

Хруленко О.В., Шевцова О.В., Гуц А.В.

33.

Кубрак Ірина

2000

мс

Динамо

КМШВСМ

п’ятиб-во

ЧУ - 2

Хруленко О.В., Шевцова О.В,

Гуц А.В., Зубарева Т.Ю.

34.

Литвиненко Ольга

2005

кмс

МОН

ДЮСК «Бригантина»

чотир-во

ЧУ - 1

Голікова В.І., Шевцова О.В, Загорія В.С.

35.

Лурци-Огли Мілана

2004

кмс

Динамо

КДЮСШД

чотир-во

ЧУ - 3

Рудковський В.І, Рудковський С.І., Кірпулянський П.К.

36.

Мережко Олександра

2004

кмс

МОН

ДЮСШ-1

чотир-во

ЧУ - 1

Рудковський В.І, Рудковський С.І., Кірпулянський П.К.

37.

Резнік Єлізавета

2008

I

МОН

ДЮСК «Бригантина»

триб-во

ЧУ -2

Голікова В.І., Шевцова О.В, Загорія В.С.

38.

Таргонська Поліна

2007

I

МОН

ДЮСК «Бригантина»

чотир-во

ЧМ -3

Голікова В.І., Шевцова О.В, Загорія В.С.

39.

Ткаченко Лілія

2006

I

МОН

ДЮСК «Бригантина»

чотир-во

ЧУ -5

Голікова В.І., Шевцова О.В, Загорія В.С.

40.

Ткачова Марія

2004

кмс

МОН

ДЮСК «Бригантина»

чотир-во

ЧМ -2

Голікова В.І., Шевцова О.В, Загорія В.С.

41.

Урбанович Софія

2007

I

МОН

ДЮСК «Бригантина»

триб-во

ЧУ -4

Голікова В.І., Шевцова О.В, Загорія В.С.

42.

Чиж Анна

2008

I

МОН

ДЮСК «Бригантина»

триб-во

ЧУ -5

Голікова В.І., Шевцова О.В, Загорія В.С.

43.

Чуб Каміла

2004

кмс

Динамо

КДЮСШД

чотир-во

ЧМ -1

Рудковський В.І, Рудковський С.І., Кірпулянський П.К.

44.

Шекера Вікторія

2006

І

МОН

ДЮСШ-25

 

чотир-во

ЧМ - 1

Хруленко О.В., Шевцова О.В., Гуц А.В.

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00