Головна  →  СПОРТ  →  СКЛАД ЗБІРНИХ КОМАНД МІСТА КИЄВА  →  НЕОЛІМПІЙСЬКІ  →  Судномодельний спорт

з/п

Прізвище , ім`я спортсмена

Рік

народ.

Роз-

ряд

ФСТ та

відомст

Спортивна

школа, СК

 Вид програми

Результ

2020 р.

Прізвище , ініціали

тренера

Чоловіки

1.

Ашихмін Павло

1962

мсмк

ТСОУ

МСТК ТСОУм. Києва

секція NS

ЧУ-1

Деміденко С. С.

2.

Бандурка Василь

1970

мсмк

ТСОУ

МСТК ТСОУ м. Києва

cекція FSR

ЧУ-1

Власов Ю. В.

3.

Буланов Ігор

1951

кмс

ТСОУ

МСТК ТСОУ м. Києва

cекція С

ЧУ-2

Деміденко С. С.

4.

Власов Юрій

1946

мсмк

ТСОУ

МСТК ТСОУ м. Києва

cекція FSR

ЧУ-2

Смольніков В. П.

5.

Головачов Андрій

1966

мс

ТСОУ

МСТК ТСОУ м. Києва

cекція FSR

ЧУ-1

Власов Ю. В.

6.

Гукало Володимир

1978

мс

ТСОУ

МСТК ТСОУ м. Києва

cекція С

ЧС-2

Деміденко С. С.

7.

Дерев’янко Роман

1979

мсмк

ТСОУ

МСТК ТСОУ м. Києва

cекція С

ЧУ-3

Деміденко С. С.

8.

Ігнатенко Геннадій

1969

мсмк

ТСОУ

МСТК ТСОУ м. Києва

cекція FSR

ЧЄ-2

Власов Ю. В.

9.

Коваленко Андрій

1972

мсмк

ТСОУ

МСТК ТСОУ м. Києва

cекція М

ЧУ-2

Пасхалова Л. О.

10.

Куліченков Михайло

1977

кмс

ТСОУ

МСТК ТСОУ м. Києва

cекція С

ЧС-6

Дерев’янко Р. О.

11.

Ніколаєнко Олег

1965

мс

ТСОУ

МСТК ТСОУ м. Києва

cекція FSR

ЧУ-1

Власов Ю. В.

12.

Новик Олександр

1962

мс

ТСОУ

МСТК ТСОУ м. Києва

cекція М

ЧУ-3

Громов Є. О.

13.

Норкін Ілля

1990

мсмк

ТСОУ

МСТК ТСОУ м. Києва

cекція М

ЧУ-2

Пасхалова Л. О.

14.

Осташевський Олександр

1985

мсмк

ТСОУ

МСТК ТСОУ м. Києва

cекція С

ЧС-1

Деміденко С. С.

15.

Откідач Валерій

1961

мсмк

ТСОУ

МСТК ТСОУ м. Києва

cекція FSR

ЧУ-1

Власов Ю. В.

16.

Пархоменко Ігор

1963

кмс

ТСОУ

МСТК ТСОУ м. Києва

cекція NS

ЧУ-1

Деміденко С. С.

17.

Смольников Андрій

1974

змс

ТСОУ

МСТК ТСОУ м. Києва

cекція А/В

ЧЄ-1

Власов Ю. В.

18.

Смольников Олексій

1980

мсмк

ТСОУ

МСТК ТСОУ м. Києва

cекція А/В

ЧЄ-1

Власов Ю. В.

19.

Смольніков Володимир

1951

змс

ТСОУ

МСТК ТСОУ м. Києва

cекція А/В

ЧЄ-3

Власов Ю. В.

20.

Шлюєв Максим

1975

мсмк

ТСОУ

МСТК ТСОУ м. Києва

cекція С

ЧУ-3

Деміденко С. С.

21.

Яворський Сергій

1961

мс

ТСОУ

МСТК ТСОУ м. Києва

cекція С

ЧУ-3

Деміденко С. С.

22.

Яковенко Андрій

1985

мс

ТСОУ

МСТК ТСОУ м. Києва

cекція С

ЧУ-1

Норкін І. О.

 Юніори

23.

Кравченко Гліб

1999

мс

ТСОУ

МСТК ТСОУ м. Києва

cекція М

ЧУ-3

Норкін І. О.

24.

Марченко Владислав

2000

І

освіта

ЦТТ «Юність»

cекція NS,

ЧМ -1

Чикаленко В.В.

 Юнаки

25.

Бандурка Олексій

2006

І

освіта

ЦТТ «Юність»

cекція FSR

КУ-1

Бандурка В. В.

26.

Кошмак Артем

2004

І

освіта

ЦТТ «Юність»

cекція NS

ЧМ -2

Чикаленко В.В.

27.

Кулішенко Кирило

2005

І

освіта

ЦТТ «Юність»

cекція NS,

ЧМ -2

Гаевой В.І.

28.

Мацюца Богдан

2006

І

освіта

ЦТТ «Юність»

cекція NS, М

ЧМ -1

Гаевой В.І.

Жінки

29.

Бачварова Ольга

1986

І

ТСОУ

МСТК ТСОУ м. Києва

cекція С

ЧУ-1

Гошко В. М.

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00