Головна  →  СПОРТ  →  СКЛАД ЗБІРНИХ КОМАНД МІСТА КИЄВА  →  НЕОЛІМПІЙСЬКІ  →  Танцювальний спорт

№ зп

Прізвище, ім’я спортсмена

Рік народ.

Розряд

ФСТ та відомства

Спортивна школа

Вид програми

Результат 2020 р.

Тренери

 

Чоловіки

1.

Балагура Богдан

2000

І

ВФТС

ТК "КНУКіМ-Калейдоскоп"

формейшн - стандарт, латина

ЧУ 1

Базела Д.Д.

2.

Балашов Микита

2004

 

ВФТС

ТК "Реверанс"

10 т

ЧМ 3

Кравчук О. Кравчук С.І., Федчишина А.В.

3.

Бенівський Михайло

2000

кмс

ВФТС

ТК "Фавор"

стандарт

ЧУ 1

Головащенко Р.П.,

Головащенко О.

4.

Буглак Андрій

2003

 

ВФТС

ТК "Реверанс"

стандарт

ЧУ 2

Кравчук О., Кравчук С.І., Федчишина А.В.

5.

Вакулішин Дмитро

1999

кмс

ВФТС

ТК "КНУКіМ-Калейдоскоп"

формейшн - стандарт, латина

ЧУ 1

Базела Д.Д.

6.

Верба Ярослав

1999

ІІ

ВФТС

ТК "Реверанс"

стандарт

ЧУ 3

Кравчук О., Кравчук С.І., Федчишина А.В.

7.

Галактіонов Олексій

1994

кмс

ВФТС

ТК "Реверанс"

стандарт

ЧУ 3

Кравчук О., Кравчук С.І., Федчишина А.В.

8.

Горбань Данило

1996

 

ВФТС

ТК "Реверанс"

латина

ЧМ 2

Кравчук О., Кравчук С.І., Федчишина А. В.

9.

Євтєрєв Дмитро

1994

мс

ВФТС

ТК «Фавор»

стандарт

ЧУ 1

Головащенко Р. П., Головащенко О.

10.

Жердєв Микита

2003

кмс

ВФТС

ТК "Фавор"

стандарт

ЧУ 2

Головащенко Р. П., Головащенко О.

11.

Засядько Тарас

2000

ІІ

ВФТС

ТК "КНУКіМ-Калейдоскоп"

формейшн - стандарт, латина

ЧУ 1

Базела Д.Д.

12.

Кондаков Вадим

2003

ІІ

ВФТС

ТК "Данс-Арт"

стандарт

ЧМ 3

Черниш А., Черниш К.

13.

Корабльов Владислав

1997

ІІ

ВФТС

ТК "Реверанс"

стандарт

ЧУ 6

Кравчук О.,  Кравчук С.І., Федчишина А. В.

14.

Кравчук Михайло

2003

І

ВФТС

ТК "Реверанс"

стандарт, 10 т

ЧУ 4

Кравчук О., Кравчук С.І.,

Федчишина А. В.

15.

Кулішов Станіслав

2001

ІІ

ВФТС

ТК "КНУКіМ-Калейдоскоп"

формейшн - стандарт, латина

ЧУ 1

Базела Д.Д.

16.

Марченко Юрій

1993

ІІ

ВФТС

ТК "Реверанс"

стандарт

ЧУ 4

Кравчук О., Кравчук С.І., Федчишина А. В.

17.

Мельник Максим

2002

 

ВФТС

ТК "Данс-Арт"

10 т., латина

ЧУ 3

Черниш А., Черниш К.

18.

Михалевич Станіслав

1998

ІІ

ВФТС

ТК "КНУКіМ-Калейдоскоп"

формейшн - стандарт, латина

ЧУ 1

Базела Д.Д.

19.

Николаєнко Олександар

1999

ІІ

ВФТС

ТК "КНУКіМ-Калейдоскоп"

формейшн - стандарт, латина

ЧУ 1

Базела Д.Д.

20.

Образцов Гліб

1997

мс

ВФТС

ТК "КНУКіМ-Калейдоскоп"

формейшн - стандарт, латина

ЧУ 1

Базела Д.Д.

21.

Павленко Віталій

2002

ІІ

ВФТС

ТК "DIT"

латина

ЧУ 5

Река Д.

22.

Радченко Сергій

2002

ІІ

ВФТС

ТК "КНУКіМ-Калейдоскоп"

формейшн - стандарт, латина

ЧУ 1

Базела Д.Д.

23.

Редзюк Роман

1996

мс

ВФТС

ТК "Фавор"

стандарт

ЧУ 1

Головащенко Р. П., Головащенко О.

24.

Родіонов Максим

2003

кмс

ВФТС

ТК "Лідер А"

латина

ЧУ 2

Бузін О., Радіонова І.

25.

Сальков Максим

1986

ІІ

ВФТС

ТК «Меридіан»

латина

ЧУ 2

Сальков М.

26.

Сенченко Антон

2003

кмс

ВФТС

ТК "Юріс"

стандарт

ЧУ 5

Сенченко Ю.

27.

Тіщенко Олексій

1989

кмс

ВФТС

ТК "Аматор-сп

латина

ЧУ 1

Кеба М.Є, Кеба А.Л.

28.

Чайка Богдан

2005

ІІ

ВФТС

ТК "Фавор"

стандарт

ЧУ 1

Головащенко Р. П., Головащенко О.

29.

Чумаченко Євгеній

2000

 

ВФТС

ТК "Аматор-спорт-данс"

латина

ЧМ 1

Кеба М.Є., Кеба А.Л., Тіщенко О., Тіщенко М.

30.

Шершун Тарас

2005

ІІ

ВФТС

ТК "Данс-Арт"

латина, 10 т

ЧУ 3

Черниш А.,

Черниш К.Л.

31.

Ярошовець Максим

2001

ІІ

ВФТС

ТК "КНУКіМ-Калейдоскоп"

формейшн - стандарт, латина

ЧУ 1

Базела Д.Д.

32.

Ященко Антон

1998

ІІ

ВФТС

ТК "КНУКіМ-Калейдоскоп"

формейшн - стандарт, латина

ЧУ 1

Базела Д.Д.

Юніори

33.

Ігнатенко Іван

2006

І

ВФТС

ТК "Фавор"

стандарт

ЧУ 4 ЧМ 2

Головащенко Р. П., Головащенко О.

34.

Ілля Костюк

2007

ІІ

ВФТС

ТК "Данс-Арт"

стандарт

ЧМ 2

Черниш А., Черниш К.Л.

35.

Костюк Ілля

2007

ІІ

ВФТС

ТК "Данс-Арт"

латина, 10 т

ЧМ 2

Черниш А., Черниш К.Л.

36.

Нагорний Семен

2009

ІІІ

ВФТС

ТК "Dance Maxmus"

стандарт

ЧМ 1

Ігнатенко Н.О.

37.

Понтер Олександр

2009

ІІІ

ВФТС

ТК "Ліон"

стандарт

ЧМ 2

Ковальов С.

38.

Шестяєв Захар

2006

ІІ

ВФТС

ТК "Данс-Арт"

стандарт

ЧМ 3

Черниш А., Черниш К.Л.

39.

Шимків Олексій

2008

ІІ

ВФТС

Stardust, Київ

стандарт,латина,10 т

ЧМ 1

Грицак С.

Жінки

40.

Антонова Дарина

2001

кмс

ВФТС

ТК "Фавор"

стандарт

ЧУ 2

Головащенко Р. П., Головащенко О.

41.

Басюк Єлизавета

1999

мс

ВФТС

ТК "Фавор"

стандарт

ЧУ 1

Головащенко Р. П., Головащенко О.

42.

Бойченко Дарина

2005

 

ВФТС

ТК "Реверанс"

10 т

ЧМ 3

Кравчук О., Кравчук С.І., Федчишина А. В.

43.

Бондарь Даяна

2000

кмс

ВФТС

ТК "Фавор"

стандарт

ЧУ 1

Головащенко Р. П., Головащенко О.

44.

Грошева Анастасія

2003

ІІ

ВФТС

ТК "DIT"

латина

ЧУ 5

Река Д.

45.

Дорофей Валерія

1995

мс

ВФТС

ТК «Фавор»

Стандарт

ЧУ 1

Головащенко Р. П., Головащенко О.

46.

Іваськів Анастасія

2005

ІІ

ВФТС

ТК "Фавор"

стандарт

ЧУ 1

Головащенко Р. П., Головащенко О.

47.

Ільченко Ірина

1997

ІІ

ВФТС

ТК "КНУКіМ-Калейдоскоп"

формейшн - стандарт, латина

ЧУ 1

Базела Д.Д.

48.

Ільяш Євгенія

1999

ІІ

ВФТС

ТК "Реверанс"

стандарт

ЧУ 6

Кравчук О., Кравчук С.І., Федчишина А. В.

49.

Карпухіна Дар`я

2004

кмс

ВФТС

ТК "Лідер А"

латина

ЧУ 2

Бузін О., Радіонова І

50.

Кашицька Іванна

2000

ІІ

ВФТС

ТК "Реверанс"

латина

ЧМ 2

Кравчук О., Кравчук С.І., Федчишина А. В.

51.

Куриляк Анна-Вікторія

2003

 

ВФТС

ТК "Реверанс"

стандарт

ЧУ 2

Кравчук О., Кравчук С.І., Федчишина А. В.

52.

Мазур Катерина

1987

ІІ

ВФТС

ТК «Меридіан»

латина

ЧУ 2

Сальков М.

53.

Молочная Євгенія

2001

ІІ

ВФТС

ТК "Аматор-спорт-данс"

латина

ЧМ 1

Кеба М.Є., Кеба А.Л., Тіщенко О., Тіщенко М.

54.

Морозова Єлизавета

2005

 

ВФТС

ТК "Данс-Арт"

латина, 10 т

ЧУ 3

Черниш А., Черниш К.Л.

55.

Посипай Дар'я

2003

кмс

ВФТС

ТК "Юріс"

стандарт

ЧУ 5

Сенченко  Ю.

56.

Постова Анна

2002

ІІ

ВФТС

ТК "Данс-Арт"

стандарт

ЧМ 3

Черниш А., Черниш К.Л.

57.

Прокопенко Надія

2002

ІІ

ВФТС

ТК "Реверанс"

стандарт

ЧУ 5

Кравчук О., Кравчук С.І., Федчишина А. В.

58.

Тіщенко Марія

1993

кмс

ВФТС

ТК "Аматор-спорт-данс"

латина

ЧУ 1

Кеба М.Є., Кеба А.Л.

59.

Федорова Ксенія

2004

І

ВФТС

ТК "Реверанс"

стандарт, 10 т

ЧУ 4

Кравчук О., Кравчук С.І., Федчишина А.

60.

Шадріна Ольга

1997

кмс

ВФТС

ТК "Реверанс"

стандарт

ЧУ 3

Кравчук О., Кравчук С.І., Федчишина А. В.

61.

Шкуріхіна Поліна

2001

ІІ

ВФТС

ТК "Реверанс"

стандарт

ЧУ 4

Кравчук О., Кравчук С.І.,

Федчишина А.В.

Юніорки

62.

Ігнатовська Катерина

2007

 

ВФТС

ТК "Данс-Арт"

латина, 10 т

ЧУ 3

Черниш А., Черниш К.Л.

63.

Ільїна Маргарита

2007

ІІ

ВФТС

ТК "Данс-Арт"

стандарт

ЧМ 3

Черниш А., Черниш К.Л.

64.

Кім Марія

2007

ІІ

ВФТС

Stardust, Київ

стандарт,латина,10 т

ЧМ 1

Грицак С.

65.

Коржанівська Віолетта

2007

 

ВФТС

ТК "Фавор"

стандарт

ЧУ 4

Головащенко Р. П., Головащенко О.

66.

Красна Адріана

2010

ІІІ

ВФТС

ТК "Ліон"

стандарт

ЧМ 2

Ковальов С.

67.

Пирогова Анна

2010

ІІІ

ВФТС

ТК "Dance Maximum"

стандарт

ЧМ 1

Ігнатенко Н.О.

68.

Яковлєва Дар'я

2008

ІІ

ВФТС

ТК "Данс-Арт"

стандарт,латина,10 т

ЧМ 2

Черниш А., Черниш К.Л.

Версiя для друку

 

Телефон для звернення громадян

   (044) 278-37-88

Електронна адреса

[email protected]

Звернення приймаються щопонеділка

з 11:00 до 12:00